10brokers мнения

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!
raptor1987
Регистриран: 27 юли 2017, 17:43

10brokers мнения

Мнение от raptor1987 » 27 юли 2017, 17:48

Съвсем пресен съм в тази област.
Въпросните се свързаха с мен, но незнам дали може да им се вярва.
Минимуа за депозит, който ми предлагат е 300 долара.
Тук сте все хора с опит, ако някой е имал вземане даване с тях нека сподели.

mmm
Регистриран: 19 май 2017, 19:27
1 дадени

Re: 10broker.com мения

Мнение от mmm » 27 юли 2017, 19:04

Ти с кои играеш в момента и каква е причината да събираш мнения точно за тези.
По улица "По късно" се излиза на площад "Никога".

Потребителски аватар
Малкия Кондор
Регистриран: 14 окт 2016, 15:52
36 получени
8 дадени

Мнение от Малкия Кондор » 27 юли 2017, 19:09

Хубаво , де ...........
Всеки , който иска да зададе въпрос ......... с нова тема ли требва да го прави ..........
Търкааааайййййййййййййй ...............................

raptor1987
Регистриран: 27 юли 2017, 17:43

Мнение от raptor1987 » 27 юли 2017, 19:43

mmm С никой, сефте ще ми е.А тези предлагат "съветник" който ще те въеде в нещата.

Малкия Кондор и другите, които съм подразнил, моля да не се сърдите, просто мнго на бързо пуснах темата, защото съм в движение, и не съм прегледал обстойно темите.

mmm
Регистриран: 19 май 2017, 19:27
1 дадени

Мнение от mmm » 27 юли 2017, 21:35

Бягай на далеко от "съветници".
По улица "По късно" се излиза на площад "Никога".

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
42 получени
117 дадени
Контакти:

Re: 10brokers мнения

Мнение от S.Zhelev » 27 юли 2017, 22:49

raptor1987 написа:
27 юли 2017, 17:48
Поредната офшорка, която звъни в търсене на наивници, които да "инвестират", обещавайки големи печалби. Стой надалеч. Същата компания стои зад MRT Markets, друг брокер, който работи по същата схема. Тази седмица английския регулатор FCA пусна предупреждени срещу тях.

Подробно ревю на английски: https://www.forexbrokerz.com/brokers/10brokers-review

Интересно, на български ли се свързаха с теб и какво ти предложиха?
Малкия Кондор написа:
27 юли 2017, 19:09
Хубаво , де ...........
Всеки , който иска да зададе въпрос ......... с нова тема ли требва да го прави ..........
Търкааааайййййййййййййй ...............................
Всъщност да, така е по-добре. В отделна тема е по-прегледно и след това по-лесно се намира от търсачките. Всеки, на когото подобни измамници звъннат, може лесно да открие за какво става дума.

Нека никой не се притеснява да пуска нови теми, стига да не дублират вече съществуващи.
Модератор

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
44 получени
17 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 28 юли 2017, 14:54

Когато въведох твоя брокер в:
http://www.forexpeacearmy.com/

Ми излезе това:

YOUR BROKER: 10Brokers.com

NOTE: Broker reports are in Beta test. Currently, Scam Alerts Complaints and Resolved Complaints may not be listed, also not all warnings on review pages may display. We are adding new data daily, please check this report in a week.

Forex Peace Army and Regulatory Notes: no active warnings or alerts, 1 neutral or positive notes can be viewed on the review page (Learn more button below)

Reviews and Ratings: Forex Peace Army does not assign a rating until a company has at least 3 reviews. It currently has no rated reviews.

Forex Peace Army Traders Court: 10Brokers.com has never had a Traders Court case go public.

Forex Peace Army Forums: The dedicated discussion thread for 10Brokers.com has no activity.

There are currently no complaints about 10Brokers.com in the Scam Alerts folder on the Forex Peace Army forums.

10Brokers.com has no registered representatives.

If you are a client of 10Brokers.com, please come to their review page and share your experiences.
Learn more >

Ти си решаваш.

Това пък ми излезе за цитирания от Желев брокер.:

YOUR BROKER: MRTmarkets.com (Greymountain)

NOTE: Broker reports are in Beta test. Currently, Scam Alerts Complaints and Resolved Complaints may not be listed, also not all warnings on review pages may display. We are adding new data daily, please check this report in a week.

Forex Peace Army and Regulatory Notes:

SCAM CONFIRMATION
MRT Markets is part of the Greymountain Management group of binary and forex companies. This group has a large number of FPA Traders Court vedicts against it. The FPA considers all brokers which are part of this group to be scams and warns all traders to avoid depositing money with them.
SCAM CONFIRMATION

November 2016: Multiple fake positive reviews submitted for MRT Markets.
additional 1 notes can be viewed on the review page (Learn more button below)
Reviews and Ratings: Forex Peace Army does not assign a rating until a company has at least 3 reviews. It currently has one review rated 1 stars.

Forex Peace Army Traders Court: MRTmarkets.com (Greymountain) has never had a Traders Court case go public.

Forex Peace Army Forums: The dedicated discussion thread for MRTmarkets.com (Greymountain) has no activity.

There are currently approximately 1 complaints about MRTmarkets.com (Greymountain) in the Scam Alerts folder on the Forex Peace Army forums, 0 of those threads were opened less than 6 months ago.

MRTmarkets.com (Greymountain) has 1 registered representatives, their profiles can be accessed by logged in Forex Peace Army members.

If you are a client of MRTmarkets.com (Greymountain), please come to their review page and share your experiences.

Learn more >

Не те питах как си с англето, но с две думи "Бягай на далеч Симба и никога не се връщай"
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

Roza
Регистриран: 29 авг 2017, 15:07

Мнение от Roza » 07 сеп 2017, 11:37

raptor1987 написа:
27 юли 2017, 17:48
Самм не се хващай с 24 "ТРЕЙД",ако се интересуваш поразорови се в нета, аз лично като видя кой са собсвениците ми стнаа ясно, че има яко далавера (Ариел Битон и КФИР Сасон) ...не очаквай нищо хубаво от тях.

Отговори

Върни се в “ФОРЕКС БРОКЕРИ :: FOREX BROKERS”