Актуални Далавери

Личният forex блог на StoneHeart
Потребителски аватар
StoneHeart
Регистриран: 05 авг 2009, 12:00
1 получени
1 дадени
Контакти:

Актуални Далавери

Мнение от StoneHeart » 10 май 2013, 20:30

Отварям тая тема за да се предоставя информация на потребителите,
за възможности за доходи, без риск, ... да се разбира като :
- Напълно безплатно;
или
- Плащаш НЕЩО , за да получиш НЕЩО повече ВЕДНАГА !!!

Потребителски аватар
StoneHeart
1 получени
1 дадени
Контакти:

Re: Актуални Далавери

Мнение от StoneHeart » 10 май 2013, 20:32

Искам да ви информирам,
а и дай боже всеки друг да го прави,
за нещо , което намерих в нета,
и към настоящия момент е ПЕЧЕЛИВШО,
БЕЗ РИСК за ИНВЕСТИЦИЯТА.
===================
Описание на нужните действия :
1. Регистрирате се на ==> ТОЗИ САЙТ <==
2. Кликате колкото се може реклами.
==> следствие : Натрупвате СУМА А
3. За да изтеглите СУМА А , трябва :
3.1 Да имате акаунт в PayPal или LibertyReserve;
3.2 Да депозирате СУМА Б , от този акаунт (т.3.1) на сайта .
така че : СУМА А <= 20% СУМА Б
3.3 Веднага след депозита да изтеглите СУМА С = 120% * СУМА Б
4. Ползата са вас е :
20% от СУМА Б , миннус таксата на платежната система ( 3-5 % )
... НЕДОСТАТЪК :
На този етап е позволено това да се прави :
ВЕДНЪЖ НА 5 (ПЕТ) ДНИ !!!

zlatin2000
Регистриран: 05 яну 2013, 14:33

Мнение от zlatin2000 » 10 май 2013, 20:38

заглавието на темата ми хареса,
НО бягай от такива сайтове,това са глупости,дай-нещо по-мащабно. :grin:

zlatin2000
Регистриран: 05 яну 2013, 14:33

Мнение от zlatin2000 » 10 май 2013, 20:39

сега се сетих,актуална далавера в има в неделя-някаде дават по 50 лв,ей така да се разходиш до близкото училище :lol:

Потребителски аватар
StoneHeart
1 получени
1 дадени
Контакти:

Мнение от StoneHeart » 10 май 2013, 20:46

За да не се гледа НЕСЕРИОЗНО на темата ,
ще дам пример за какво става дума.
Аз за по малко от час "на щраках" над 20 долара.
ПО 5 ДНИ == 100 ДОЛАРА
ЗА ДА ги изтегля , трябва :
да депозирам 500 долара,
и веднага след това ,
мога да изтегля 600 долара.
Единствената ПРОМЕНЛИВА тук е : КОЛКО си "щракал"
... Послепис :
горните мнения приемам за НЕСЕРИОЗНИ.
Възможно е скоро да бъдат ИЗТРИТИ,
... ако тенденцията продължи.

Потребителски аватар
kompira
Регистриран: 09 юни 2010, 12:20
38 получени
4 дадени

Мнение от kompira » 10 май 2013, 21:16

Аз гледам сериозно на темата и въпреки това, базирайки се на някакъв опит през годините, бих казал, че такива "далавери" не работят или ако работят е до време и то за мизерни стотинки.

Също така си мисля, че когато някой предлага такива оферти е редно първо да бъдат изпробвани от него на 100% преди това, за да няма после "Депозирах 500$ и изгорях, ти ме подведе..."

Все пак в духа на темата, ще вметна и друга далавера, която не е съвсем без инвестиция, даже може и да е голяма. Става дума за вече известното Биткойн копаене. Купуваш видеокарта за 350лв (ако е нова, втора ръка и за под 200 има - от по-старите серии радеони) и правиш по малко над 100 лв на месец, лично изпробвано. До кога ще е така - не се знае, риск винаги има, но картите могат да се продадат след това, докато ония ако не ти върнат 500-те долара, водата ще е доста студена.

Това беше моето предложение, ако надуша нещо друго - ще пиша.

Потребителски аватар
StoneHeart
1 получени
1 дадени
Контакти:

Мнение от StoneHeart » 10 май 2013, 21:34

Относно БИТКОИН ,
ето "ценоразпис" на видеокарти : http://www.rublik.com/gpus
... колко дават, нямам идея колко струват
На сайта http://www.rublik.com/ има и програма за "копаене"
Плащане към : WebMoney и PayPAL

Stefanov
Регистриран: 11 ное 2012, 13:21

Мнение от Stefanov » 10 май 2013, 21:45

То по принцип и сам може да ги правиш,ако имаш достатъчно мощен комп

Потребителски аватар
dimkata
Регистриран: 29 сеп 2012, 20:22

Мнение от dimkata » 10 май 2013, 22:13

"горните мнения приемам за НЕСЕРИОЗНИ.
Възможно е скоро да бъдат ИЗТРИТИ,
... ако тенденцията продължи."

WTF? Чакай, чакай... случайно да не сме нещо пропуснали прехода и още да сме си соц. режим, че взех нещо да се обърквам :-? Ти за свободно мнение чувал ли си или живееш в Северна Корея и следваш тамошните правила и се опитваш да ги налагаш и тук? Началник, като пускаш нещо би трябвало да очакваш както позитивни коментари, така и ответни. Някой може да си е препатил с подобни сайтове и е нормално да си даде собственото мнение, все пак затова се нарича ФОРУМ (група от хора коментират, обсъждат, дават мнение и тн.) а не диктатура и еднолично мнение с което всички трябва да се съгласяват в противен случай- "Възможно е скоро да бъдат ИЗТРИТИ,
... ако тенденцията продължи."

Потребителски аватар
StoneHeart
1 получени
1 дадени
Контакти:

Мнение от StoneHeart » 10 май 2013, 22:30

Аз лично нямам нищо провив:
- всички да четат простотията на всеки;
- но това на никого НЕ ПОМАГА;
... в интерес на демокрацията :
-- всеки да си го каже ;
-- никой няма да бъде ЦЕНЗУРИРАН
-- разчитам на интелекта на останалите.

Потребителски аватар
Antonov
Регистриран: 14 окт 2012, 22:12
4 получени
2 дадени

Мнение от Antonov » 10 май 2013, 22:33

StoneHeart, не си сериозен, нали? :grin:

Само кликнах на линка и веднага ми светна измама-лампичката. Не знам колко трябва да е назад човек за да повярва, че подобно изработена страница по някакъв начин може да му докара по "$ 800 a day".

Първото, което можеш да направиш е да напишеш mtbux в гугъл и ще забележиш, че половината от страниците са от форуми, в които се пише за scam-ове... Ето ти линк от scamadviser.com, където mtbux е отбелязан като "Low Trust Rating. This Site May Not Be Safe to Use." "Site is United States based , but most likely from China".

Не карам никой да ми "чете простотията", нито пък гледам "НЕСЕРИОЗНО" на темата ти. Просто се надявам да се замислиш :wink:

Потребителски аватар
StoneHeart
1 получени
1 дадени
Контакти:

Мнение от StoneHeart » 10 май 2013, 22:40

ЛИЧНО МНЕНИЕ :
1. Депозирах 3.00 $ ( това е минимума )
2. Веднага изтеглих 3.60
3. Неприятното е , че таксата на платежната система беше голяма,
но при по-голяма сума, процента намалява.
4. Посочения от теб линк съдържа ЕДИНСТВЕНО ТЕКСТ,
и НИКАКВИ ФАКТИ.

Потребителски аватар
Antonov
Регистриран: 14 окт 2012, 22:12
4 получени
2 дадени

Мнение от Antonov » 10 май 2013, 22:54

Oк, наистина ще се зарадвам като депозираш 500 ако успееш да изтеглиш 600. Обаче реалността е малко различна. Успех!.. И пак ще говорим :wink:

Потребителски аватар
aienou
Регистриран: 11 окт 2010, 20:32
20 получени
4 дадени

Мнение от aienou » 10 май 2013, 23:56

Тази актуална далавера беше актуална и преди 9-10 години. Само дето тогава можеше да се правят много повече пари без никакъв депозит. Първите няколко стотин човека изкарах по някой лев. После всичко живо изгоря.
Това въпросното е още по-зле..... Да рискувам 500$ , за да спечеля евентуално 100 .... :lol: :lol: :evil: :evil: :evil: :evil:

Потребителски аватар
saxmovies
Регистриран: 27 юни 2012, 18:59
1 получени

Мнение от saxmovies » 11 май 2013, 00:28

И аз да се намеся тук - преди време се бях запалил по подобни сайтове, но от никой не взех пари за труда си :( , така че ми е трудно да повярвам, че това работи...
StoneHeart, докато вкарваш малки суми нещата са наред, но внимавай с големите, защото наистина можеш да изгориш...само не разбирам защо ти искат да депозираш сума, за да изтеглиш печалбата си... :-?
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг

Потребителски аватар
ekstraboy
Регистриран: 05 май 2013, 23:10

Мнение от ekstraboy » 11 май 2013, 00:39

Това за глупости... не си заслужава изгубеното време. Най-малкото такива сайтове са едни от най-долнопробните понеже хората който предлагат даден продукт или рекламират сайта, форума, онлайн-магазина и т.н. заплащат на рекламодател за дадени посещения в сайта си. След това такива като тебе почват да щракат на линковете, които водят до дадени сайтове, ти "симулираш" посещение, естествено въобще не си заинтригуван от сайта .... стоиш 20 секунди и го затваряш, за което получаваш 0.5 стотинки, а човекът заплаща 10 стотинки за посещение... Лично аз съм рекламирал сайт и съм крайно разочарован , освен ако не е чрез сайт на познат.
По-добре размърдай малко мозъка си и направи нещо смислено, я сайт.. я някакъв блок... не такива мизерни, мързеливи, минимални печалби. Прави ми впечатление, че предимно хора на 15-6 години се занимават с такива рекламки, кликове и т.н.

presptc
Регистриран: 24 дек 2012, 02:18

Мнение от presptc » 11 май 2013, 01:45

Писах едно дъъълго съобщение и го затрих.

Накратко - вижте shutterstok, istock, dreamstime, 123rf и др.

Това са сток сайтове, където хора от цял свят (и аз) продават свои произведения (снимки и векторни графики). Плаща се на месец, минимум 75/100 долара.

Долара с засили и това е добре за мен :)

Отнема около година, за да станеш добър, но си заслужава. Аз съм млад пенсионер точно от тези сайтове :)

Ето акциите на Shutterstock - удвоени за няколко месеца. Това и Facebook не го могат :)

Готов съм да отговоря на всякакви въпроси, стига да не се сметне за спамене.
Риска е 0. Можеш само да загубиш време в опити до станеш по-добър фотограф или илюстратор, но пробиеш ли разбираш, че си е заслужавало.

Много сънародници го правят. С ключова дума bulgaria или наш град, излизат доста фамилии на фотографи завършващи на "ov"

P.S.
От сайтовете с реклами само neobux си заслужаваше, но вече не знам. Това е за тинейджъри.
Прикачени файлове
shutter.png
shutter.png (67.87 KБ) Видяна 2738 пъти
Последна промяна от presptc на 11 май 2013, 02:00, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
JDeel
Регистриран: 16 дек 2010, 17:24

Мнение от JDeel » 11 май 2013, 01:45

StoneHeart написа: 1. Регистрирате се на ==> ТОЗИ САЙТ <==
Ако Форекс е илюзия, то такива сайтове са 10 пъти по-голяма илюзия. Целта им е да забогатят собственика на сайта за сметка на рибките дето са се хванали на въдичката. Има безброй такива, доста от тях съществуват за дни или седмици след което изчезват за да се появят отново начисто на нов домейн.

По едно време проучвах какви сайтове има за печелене на пари по интернет, и дори намерих темичка в този форум http://pari-ot-internet.com/forum/ където хората си казваха кой какво е спечелил. Ако имаше някой спечелил нещо, то е в рамките на суми с които и беден африканец би се помъчил да преживява.

Всичко това го има защото човека е достатъчно наивно животно и просто обожава някой да го залъгва :smile:

Въпреки това в Интернет могат да се печелят пари, стига наистина да имаш нещо което някой би поискал да си купи от теб.

Потребителски аватар
Bolyarski
Регистриран: 13 дек 2011, 15:14
1 дадени

Мнение от Bolyarski » 11 май 2013, 09:11

presptc написа:Писах едно дъъълго съобщение и го затрих.

Накратко - вижте shutterstok, istock, dreamstime, 123rf и др.

Това са сток сайтове, където хора от цял свят (и аз) продават свои произведения (снимки и векторни графики). Плаща се на месец, минимум 75/100 долара.

Долара с засили и това е добре за мен :)

Отнема около година, за да станеш добър, но си заслужава. Аз съм млад пенсионер точно от тези сайтове :)

Ето акциите на Shutterstock - удвоени за няколко месеца. Това и Facebook не го могат :)

Готов съм да отговоря на всякакви въпроси, стига да не се сметне за спамене.
Риска е 0. Можеш само да загубиш време в опити до станеш по-добър фотограф или илюстратор, но пробиеш ли разбираш, че си е заслужавало.

Много сънародници го правят. С ключова дума bulgaria или наш град, излизат доста фамилии на фотографи завършващи на "ov"

P.S.
От сайтовете с реклами само neobux си заслужаваше, но вече не знам. Това е за тинейджъри.
Аз се интересувам от сток-сайтовете, имам множество векторни илюстрации, които съм правил за там, но все не ми достигат още 2 грама желание да довърша нещата. Ако може да опишеш подробно стъпките по регистрацията, качването, форматите и подводните камъни в "одобренията", темата на Стоун ще придобие повече смисъл :!:

Потребителски аватар
ekstraboy
Регистриран: 05 май 2013, 23:10

Мнение от ekstraboy » 11 май 2013, 11:32

presptc, в този сайт се заплаща по 75$ на одобрена снимка, или на колекция от снимки, не съм професионален фотограф, но ми стана интересно какво точно представлява това ?

Отговори

Върни се в “StoneHeart”