Най-добрият трейдър във форума

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
ForexDuel
Регистриран: 08 май 2013, 17:52

Най-добрият трейдър във форума

Мнение от ForexDuel » 08 май 2013, 21:27

Кой според Вас е най-добрият трейдър във форума?

Потребителски аватар
Antonov
Регистриран: 14 окт 2012, 22:12
8 получени
4 дадени

Re: Най-добрият трейдър във форума

Мнение от Antonov » 08 май 2013, 21:50

Аз.

dreamtheater
Регистриран: 28 юни 2009, 17:43
7 дадени

Мнение от dreamtheater » 08 май 2013, 22:59

И аз ! :smile:

Потребителски аватар
JDeel
Регистриран: 16 дек 2010, 17:24

Мнение от JDeel » 08 май 2013, 23:19

А така. Да беше питал и на кой му е най-голям... лота :grin: Някои въпроси изискват проверка, а някои неща са мнооого трудни за проверяване :-? Иначе аз бих се борил в класацията за най-лош трейдър :roll:

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
157 получени
252 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 09 май 2013, 12:28

ForexDuel написа:Кой според Вас е най-добрият трейдър във форума?
Аз бих гласувал за Georgihh, през последните няколко месеца много добре надуши йената и постоянно я продава, което засега му носи успех.

Но ако съдя от ника на създателя на темата, идеята му е по-скоро да промотира сайта forexduel.com, в което няма нищо лошо :smile:

Georgihh
Регистриран: 08 сеп 2011, 21:49

Мнение от Georgihh » 09 май 2013, 12:49

Аз гласувам за Mirofx, сделките са му много прецизни с плитък стоп и излизат на 80-90%. При мен се получава, но с много чакане в повечето от случаите.

Потребителски аватар
тъпото копеле
Регистриран: 10 фев 2011, 09:55
27 получени
3 дадени

Мнение от тъпото копеле » 09 май 2013, 13:15

S.Zhelev написа:Но ако съдя от ника на създателя на темата, идеята му е по-скоро да промотира сайта forexduel.com, в което няма нищо лошо :smile:
:smile: Иновативно.
Най-добрият манус-трейдър в тоя форум е Желев, вече две години си осреднява и все още не е фалирал.
За алго-трейдър номинирам СтоунХарт, само като го каните на дуел класирайте по баланс. :grin:

Потребителски аватар
S.Zhelev
157 получени
252 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 09 май 2013, 13:17

Само това манус-трейдър ... да не е нещо обидно :grin:

Иначе при алго трейдърите VGC мисля е без конкуренция.

Потребителски аватар
тъпото копеле
Регистриран: 10 фев 2011, 09:55
27 получени
3 дадени

Мнение от тъпото копеле » 09 май 2013, 13:33

S.Zhelev написа:Само това манус-трейдър ... да не е нещо обидно :grin:
:grin: Сакън, към теб храня само топли другарски чувства и лека благородна завист. Просто упоменах, че цъкаш на ръка. :smile:

Потребителски аватар
ekstraboy
Регистриран: 05 май 2013, 23:10

Мнение от ekstraboy » 09 май 2013, 14:03

Аз.... съм най-лош трейдър :D

Потребителски аватар
StoneHeart
Регистриран: 05 авг 2009, 12:00
1 получени
1 дадени
Контакти:

Мнение от StoneHeart » 09 май 2013, 15:36

тъпото копеле написа:...
За алго-трейдър номинирам СтоунХарт, само като го каните на дуел класирайте по баланс. :grin:
Благодаря за оценката, само да добавя "реплика" относно Баланс и Салдо :
тези данни са към подписа ми.
Също така предполагам следите представянето на последната ми,
100% автоматична система, (==> линк <== )
която за сега се представя добре не само по баланс,
а бих казал по почти всички показатели,
и си изпълнява набелязаните "цели" почти на 100%.

vgc
Регистриран: 10 дек 2009, 10:18
37 получени
6 дадени

Мнение от vgc » 09 май 2013, 15:50

Аз предлагам на следващият подобен конкурс под егидата майефхиксбука да се запишем отборно: http://www.myfxbook.com/contests/forex-contest-fxpro/15 Даже гледам че 30-тина българчета участват без да си признават публично. До скоро на подобни състезания с награден фонд от по няколко хиляди долара начело бяха само китайци, ама сега гледам че на мода са вече виетнамчетата. Знам за един много добър Бг-Ас в шоуто и му пожелавам успех - има достатъчно време да навакса забавянето от старта :smile:
Форексът е полезен като ХОБИ

Потребителски аватар
absfresh
Регистриран: 18 дек 2012, 15:42

Мнение от absfresh » 09 май 2013, 16:02

Какви ли глупости не се измислят, за да се докопат до рекламите на брокерите. А и сайтчето фхдуел, никак не е лошо, пипано си е по дизайна.
Информация за управлението на риска ми.
http://forexforum.bg/viewtopic.php?f=68 ... 606#p58606

ForexDuel
Регистриран: 08 май 2013, 17:52

Мнение от ForexDuel » 09 май 2013, 20:55

Благодаря за отговорите!
Явно Zhelev е най-бърз в използването на гугъл. Като човек с поглед върху трейдърите тук и в бившата фрийзона сигурно можеш да споменеш няколко имена.

vgc, можеш ли да кажеш кой е този "един много добър Бг-Ас"?

Потребителски аватар
S.Zhelev
157 получени
252 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 09 май 2013, 21:41

ForexDuel написа: Явно Zhelev е най-бърз в използването на гугъл. Като човек с поглед върху трейдърите тук и в бившата фрийзона сигурно можеш да споменеш няколко имена
Аз писах - човекът, от който съм впечатлен най-много последните месеци е Georgihh. Колегата има простичка теза "BoJ печата йени в неимоверни количества и е неизбежно да видим 100.00" - и тази вечер това ниво вече е факт. Като започвах, именно така си представях трейдинга - запознаваш се с фундамента, правиш обосновано допускане, заемаш позиция и в крайна сметка печелиш пари 8-)

Иначе е глупаво е да се говори за "най-добър" трейдър, всеки знае сам себе си. Кой е по-добър:

- трейдър А, който вдига сметката 10 пъти за 3 дни и веднага качва извлечение в някой форум, но пропуска да се похвали на следващия ден, когато занули акаунта, или

- трейдър Б, който има 50% доходност година след година?

За почти 10 години, съм се нагледал на хора, които по форумите парадират с пари и способности, а след това като седна да пия по една бира с тях, ме молят за работа или за 100 лв. на заем да си платят тока. Други пък с години плискат акъл по форумите, размахват пръст и назидават, без изобщо да търгуват реално. Трети демонстрират завидна компетентност по всевъзможни въпроси и не пропускат възможността да иронизират всичко и всеки - до момента, в който получат прост въпрос, като например каква кола карат. Щото кола отдавна нямат.

Иначе никога не съм крил моите пристрастия съм към т.нар. "програмисти", които са готови да подложат всяка една идея на тест и да видят дали тя наистина работи. Излишно е да ги изброявам поименно, който следи форума, ги знае.

Потребителски аватар
momchev
Регистриран: 22 юли 2010, 11:26
8 получени

Мнение от momchev » 09 май 2013, 21:42

Аз номинирам тъпото копеле 8-)

vgc
Регистриран: 10 дек 2009, 10:18
37 получени
6 дадени

Мнение от vgc » 09 май 2013, 21:56

Ами който успее на финала да e влязъл в тройката на състезанието под егидата на FxPro със сигурност може да си сложи едно Ace или Master в подписа си защото конкуренцията е силна :smile: Надявам се там да има и бяло-зелено-червена окраска начело, че тез жълти петолъчки лично мен ме дразнят малко.
Форексът е полезен като ХОБИ

Потребителски аватар
absfresh
Регистриран: 18 дек 2012, 15:42

Мнение от absfresh » 09 май 2013, 23:31

vgc написа:Ами който успее на финала да e влязъл в тройката на състезанието под егидата на FxPro със сигурност може да си сложи едно Ace или Master в подписа си защото конкуренцията е силна :smile: Надявам се там да има и бяло-зелено-червена окраска начело, че тез жълти петолъчки лично мен ме дразнят малко.

Тоя първия с 7900% доходност на 1/100 за 4-5 работни дни направо ме шокира. Мисля си, че са намерили някаква вратичка за измама.

Вероятно има някакво насрещно хеджиране с гърмене на 1-та сметка.
Информация за управлението на риска ми.
http://forexforum.bg/viewtopic.php?f=68 ... 606#p58606

presptc
Регистриран: 24 дек 2012, 02:18

Мнение от presptc » 09 май 2013, 23:58

S.Zhelev написа:
ForexDuel написа: Явно Zhelev е най-бърз в използването на гугъл. Като човек с поглед върху трейдърите тук и в бившата фрийзона сигурно можеш да споменеш няколко имена
Аз писах - човекът, от който съм впечатлен най-много последните месеци е Georgihh. Колегата има простичка теза "BoJ печата йени в неимоверни количества и е неизбежно да видим 100.00" - и тази вечер това ниво вече е факт. Като започвах, именно така си представях трейдинга - запознаваш се с фундамента, правиш обосновано допускане, заемаш позиция и в крайна сметка печелиш пари 8-)

Иначе е глупаво е да се говори за "най-добър" трейдър, всеки знае сам себе си. Кой е по-добър:

- трейдър А, който вдига сметката 10 пъти за 3 дни и веднага качва извлечение в някой форум, но пропуска да се похвали на следващия ден, когато занули акаунта, или

- трейдър Б, който има 50% доходност година след година?

За почти 10 години, съм се нагледал на хора, които по форумите парадират с пари и способности, а след това като седна да пия по една бира с тях, ме молят за работа или за 100 лв. на заем да си платят тока. Други пък с години плискат акъл по форумите, размахват пръст и назидават, без изобщо да търгуват реално. Трети демонстрират завидна компетентност по всевъзможни въпроси и не пропускат възможността да иронизират всичко и всеки - до момента, в който получат прост въпрос, като например каква кола карат. Щото кола отдавна нямат.

Иначе никога не съм крил моите пристрастия съм към т.нар. "програмисти", които са готови да подложат всяка една идея на тест и да видят дали тя наистина работи. Излишно е да ги изброявам поименно, който следи форума, ги знае.
Страхотна тема, независимо какви са подбудите да се започне.

Аз съм за автора на химна... естествено Цветан Радославов. Загуби се последно време, но мисля че той е човека с най-много благодарности, а те тук не се дават за нищо.

Но като цяло съм за всички посочени по-горе + momchev и mirofx.

Без да съм програмист, съм по душа и образование статистик и съм съгласен, че по-добре е да направиш 50-100% на година, отколкото да си удвоиш сметката за седмица или месец, да се помислиш за много велик и да загубиш всичко х3 (както се получи при мен).

Насочил съм всички разумни и неразумни демо напъни към кери трейдинга и засега се получава, дори и в ден като днешния...

Вече писах със снимки, ще пиша пак, ако има развитие.

Потребителски аватар
saxmovies
Регистриран: 27 юни 2012, 18:59
1 получени

Мнение от saxmovies » 10 май 2013, 10:09

И аз номинирам няколко човека - Georgihh, Zhelev и godim... :smile:
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг

Отговори

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”