Биткойн адрес. Спешно е.

Търговия с Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Dash, Neo, Nem, Monero. Борси. Първични предлагания на койни - ICO. Как да си купя биткойн?
Потребителски аватар
aaangelll
Регистриран: 19 мар 2016, 08:30
5 получени
14 дадени

Re: Биткойн адрес. Спешно е.

Мнение от aaangelll » 12 мар 2017, 21:43

Благодаря ти за бързия и изчерпателен отговор

mitef1
Регистриран: 02 яну 2017, 16:23
1 получени

Мнение от mitef1 » 12 мар 2017, 22:39

aaangelll написа:Благодаря ти за бързия и изчерпателен отговор
Моля. Пак заповядай. Радвам се че съм полезен. :smile:

reniemilova5
Регистриран: 31 окт 2016, 19:11
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 20 мар 2017, 10:18

С биткойн сайтовете трябва много да се внимава и да се търси в Гугъл за тях преди да се вложат в какъвто и да е сайт.Аз също от началото доста изгоряха и сега много внимавам.Що се отнася до портфейла аз ползвам Es.cryptonator много съм доволна защото там събирам и други валути и ги обръщам директно в биткойн.

mitef1
1 получени

Мнение от mitef1 » 20 мар 2017, 23:59

reniemilova5 написа:С биткойн сайтовете трябва много да се внимава и да се търси в Гугъл за тях преди да се вложат в какъвто и да е сайт.Аз също от началото доста изгоряха и сега много внимавам.Що се отнася до портфейла аз ползвам Es.cryptonator много съм доволна защото там събирам и други валути и ги обръщам директно в биткойн.
Благодаря за предупреждението и за препоръката. :smile:

reniemilova5
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 22 мар 2017, 08:50

Моля :grin:
Всъщност ще се радвам да споделите сайтове които плащат коректно или начини по които да се събира биткойн .

mitef1
1 получени

Мнение от mitef1 » 22 мар 2017, 21:52

reniemilova5 написа:Моля :grin:
Всъщност ще се радвам да споделите сайтове които плащат коректно или начини по които да се събира биткойн .
За съжаление не мога да ти дам подобна информация. :(

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
97 получени
66 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 24 мар 2017, 22:26

Има разни сайтовеве. Мисля, че им казваха чешми. Като този долу. Вадят се някакви сатошина на всеки 10 мин. Ама за мен това е губене на време. за 1 час я искараш няколко цента я не. Иначе плащат коректно. Трябва да събереш минимим сатошита мисля, че плащаха седмично. На времето си губих времето.

http://celsel.com/accounts/sign_in
Винг Чун, Ип Ман https://www.youtube.com/watch?v=SSQtBvT6s-Y
ПА, ndimitrov73

КОЙТО ОТ ФОРЕКС РАЗБИРА, ТУК СЕ СПИРА.

Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

reniemilova5
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 27 мар 2017, 10:22

ndimitrov73 написа:Има разни сайтовеве. Мисля, че им казваха чешми. Като този долу. Вадят се някакви сатошина на всеки 10 мин. Ама за мен това е губене на време. за 1 час я искараш няколко цента я не. Иначе плащат коректно. Трябва да събереш минимим сатошита мисля, че плащаха седмично. На времето си губих времето.

http://celsel.com/accounts/sign_in
За съжаление повечето такива сайтове спряха да плащат.С покачването на цената на биткойн и сайтове станаха супер некоректни.

Потребителски аватар
ndimitrov73
97 получени
66 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 28 мар 2017, 01:15

Извинявай не знаех. Имах към 5-6 такива сайта тогава всичко беше ОК. Имах и няколко калдаринки като мен бях им реферал и те ми трупаха някакъв процент доход. Ама както виждам всички се усетихме, че е губене на време и се отказахме отдавна. Само да вметна, че биткойн адреса за теглене се сменя постоянно. трябва да си го промениш когато дойде време за падежа. Аз бях дал адреса на моя форекс брокер. При него адреса можеш да си го запазиш т.е. да депозираш на един и същ адрес пак получаваш депозита може там да ти е проблема не знам.
ПА, ndimitrov73

Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

reniemilova5
1 получени

Мнение от reniemilova5 » 28 мар 2017, 08:59

ndimitrov73 написа:Извинявай не знаех. Имах към 5-6 такива сайта тогава всичко беше ОК. Имах и няколко калдаринки като мен бях им реферал и те ми трупаха някакъв процент доход. Ама както виждам всички се усетихме, че е губене на време и се отказахме отдавна. Само да вметна, че биткойн адреса за теглене се сменя постоянно. трябва да си го промениш когато дойде време за падежа. Аз бях дал адреса на моя форекс брокер. При него адреса можеш да си го запазиш т.е. да депозираш на един и същ адрес пак получаваш депозита може там да ти е проблема не знам.
Ок а брокера с които работиш коректен ли е и какъв е минимума за депозит при него.Одавна търся такъв начин за търговия с биткойн ,но не можах да открия нищо.Ако може да споделиш .

Milenski
Регистриран: 14 юли 2017, 09:08

Мнение от Milenski » 14 юли 2017, 09:12

Има ли някой, който да е обменял Биткойн в www.xchange.bg? Какво ви е мнението? Искам да търгувам в Кракен, обаче вече трета седмица не ме одобряват и мисля да вкарам Биткойн и да го завъртя.

Потребителски аватар
ndimitrov73
97 получени
66 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 14 юли 2017, 21:29

Milenski написа:
14 юли 2017, 09:12
Има ли някой, който да е обменял Биткойн в www.xchange.bg? Какво ви е мнението? Искам да търгувам в Кракен, обаче вече трета седмица не ме одобряват и мисля да вкарам Биткойн и да го завъртя.
И защо не писа това в "Търговия с криптовалути" ами издигна тази тема която отдавна е затворена защото си е изпълнила целта? :-?

Виж и тук https://crypto.bg/
ПА, ndimitrov73

i6On
Регистриран: 11 юни 2017, 21:22
9 получени
14 дадени

Мнение от i6On » 15 юли 2017, 03:13

Milenski написа:
В кракен са претрупани от работа в момента, мисля че за tier 2 е нормално да изчакаш 4 че и повече седмици. Пиши на съпорта им, че искаш да прекратиш отношенията си с тях и да ти изтрият ако може данните и им пиши, че причината е в мудното проверяване на документите и може и да се забързат малко.

Milenski

Мнение от Milenski » 17 юли 2017, 15:52

ndimitrov73 написа:
14 юли 2017, 21:29
Milenski написа:
И защо не писа това в "Търговия с криптовалути" ами издигна тази тема която отдавна е затворена защото си е изпълнила целта? :-?

Виж и тук https://crypto.bg/
Да сега видях, че е стара тема, от гугъл ми излезе. Извинявам се. Ще ги погледна и тях, но на пръв поглед цените им изглеждат по-високи от тези в xchange.bg.
i6On написа:
15 юли 2017, 03:13
Milenski написа:
В кракен са претрупани от работа в момента, мисля че за tier 2 е нормално да изчакаш 4 че и повече седмици. Пиши на съпорта им, че искаш да прекратиш отношенията си с тях и да ти изтрият ако може данните и им пиши, че причината е в мудното проверяване на документите и може и да се забързат малко.
Ужас, как може да са толкова бавни. Ще пробвам твоето предложение.

Благодаря!

dealerbest
Регистриран: 31 яну 2018, 23:02
1 получени
2 дадени

Мнение от dealerbest » 31 яну 2018, 23:09

кракен не прави нови регистрации,затворен е....

dealerbest
Регистриран: 31 яну 2018, 23:02
1 получени
2 дадени

Мнение от dealerbest » 31 яну 2018, 23:16

Milenski написа:
предстоѝ бъдещо отваряне на физически обмен на биткоѝн във евро или лева,а кракен не приема повече записвания,и други платворми затвориха...

Milenski

Мнение от Milenski » 31 май 2018, 09:41

dealerbest написа:
31 яну 2018, 23:16
Milenski написа:
предстоѝ бъдещо отваряне на физически обмен на биткоѝн във евро или лева,а кракен не приема повече записвания,и други платворми затвориха...

Леле бързо отговаряш, но и аз така :)

Къде е този физически обмен? Честно казано не ми е комфортно да тегля и да нося големи суми в мен. В крайна сметка, когато ми трябва бързо Биткойн използвам www.xchange.bg (все още може по банков път с тях), а в Кракен си ме одобриха след месец и половина... "светкавици" са!

Отговори

Върни се в “BITCOIN И ДРУГИ КРИПТОВАЛУТИ”