Търговия с bitcoin и други криптовалути

Търговия с Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Dash, Neo, Nem, Monero. Борси. Първични предлагания на койни - ICO. Как да си купя биткойн?
Потребителски аватар
Малкия Кондор
Регистриран: 14 окт 2016, 15:52
89 получени
7 дадени

Re: Търговия с bitcoin и други криптовалути

Мнение от Малкия Кондор » 02 фев 2018, 17:49

jssj написа:
02 фев 2018, 17:25
Малкия Кондор » 02 фев 2018, 17:01

Ето какво съм дал на 02. януари . Мислиш ли че е ''от злоба''
Направо си подвел хората с тази графика. Всички са се надявали на нов връх по нея и да излязат от позиция с печалба. Виновен си !!! :(
Или не ти разбирам майтапа или и ти си неподготвен ...............
Че той '' новия връх '' за Y се е състоял .................
И който е искал е могъл да излезе .... дори с печалба .......
А гледай добре графиките..........................
..png
..png (30.58 KБ) Видяна 748 пъти
.............................................png
.............................................png (58.03 KБ) Видяна 747 пъти

jssj
Регистриран: 08 юни 2011, 20:07
81 получени
13 дадени
Контакти:

Мнение от jssj » 02 фев 2018, 18:28

Явно не ми се е получил майтапа!! На моята платформа само това имам като биткойн.

пп Много поздрави на Ivan Petrov от мен. :smile:

BTCUSDH1.png
BTCUSDH1.png (70.56 KБ) Видяна 739 пъти
http://www.forexjssj.com
"Ваша жизнь на 10% зависит от того, что с вами происходит, и на 90% от того, как вы реагируете на эти события."

Потребителски аватар
Малкия Кондор
Регистриран: 14 окт 2016, 15:52
89 получени
7 дадени

Мнение от Малкия Кондор » 02 фев 2018, 18:48

Наистина не разбрах майтапа ти .
На МТ4 има ''изядени'' неколко дни и много умело са го прикрили ...................
Има един микро гап ........... а липсата са няколко дни .................

mmm
Регистриран: 19 май 2017, 19:27
3 получени
7 дадени

Мнение от mmm » 04 фев 2018, 20:38

Леле, сега видях. Биткойна отива към 6 хил. долара. Явно прави голямо засилване за нови върхове. "Тези" които го движат надолу дали знаят какво правят.
По улица "По късно" се излиза на площад "Никога".

Потребителски аватар
gangosan
Регистриран: 14 яну 2018, 15:55
8 получени
21 дадени

Мнение от gangosan » 05 фев 2018, 08:39

Браво добра система щом успешно са фалирали брокери или как да кажа онлайн сайтове за залози с крипто валута . Това означава , че и те трябва да си сложат стопери на зделките , но не вярвам да се опазят. Сега според мен следва повторение и пак ще го надуят достатъчно , че да станат някой милионери а други да останат на улицата без нито един биткоин в джоба. Да видим как ще се развие? Аз мисля ,сега ще надуят балона пак , очаквам много скоро съобщения от сорта сайта не работи, това е част от всеки сайт , който всеки администратор може да контролира. Кво прайме после влизаш да затвориш позиция сайта не работи. Дано не става , че лошо. На никой не го пожелавам.

Потребителски аватар
gangosan
8 получени
21 дадени

Мнение от gangosan » 05 фев 2018, 09:07

Хаха току що се натъкнах на една картинка за биткоина
Страница където е публикувано https://stocktwits.com/StocksnTits
А ето и снимката
Изображение

Потребителски аватар
чичо Сашо
Регистриран: 21 ное 2017, 13:19
6 получени
6 дадени

Мнение от чичо Сашо » 05 фев 2018, 17:11

Харесвам усмихнати и шарени човечета :)
https://www.coinbase.com/join/5a041d18c0a05e011c86a2d4 - при регистрация печелиш 10$ бонус
https://www.binance.com/?ref=13987010 - регистрация.
Код "1ZCDJB" - 3% отстъпка в genesis-mining

Потребителски аватар
petkov
Регистриран: 04 ное 2013, 15:32
4 получени
37 дадени

Мнение от petkov » 06 фев 2018, 10:45

petkov написа:
02 фев 2018, 10:44
dealerbest написа:
31 яну 2018, 23:30
petkov написа:
30 яну 2018, 14:03
Продавам земя на Луната
Приемам разплащане в биткоини :wink:
Изображение
:grin: ми то не расте нищо там :lol:
Възможно е да има залежи на благородни метали :-?
От друга страна биткоина е свободно падащ актив и предполагам всеки би искал да се раздели с този непотребен актив.
Вече не приемам биткойни :o
Този крипто актив видимо е в състояние на свободно падане-балона е спукан :twisted: :twisted: :twisted:

Потребителски аватар
gangosan
8 получени
21 дадени

Мнение от gangosan » 07 фев 2018, 02:01

Уж почнаха да го забраняват а гледам в един сайт официално легализирано нещо са пуснали, не знам как да го нарека ,защото и аз не знам какво е точно но е подобно на биткоин http://cfe.cboe.com/cfe-products/xbt-cb ... in-futures

Потребителски аватар
p_dim
Регистриран: 12 фев 2013, 17:43
28 получени
38 дадени

Мнение от p_dim » 07 фев 2018, 19:27

Голямо клане падна, от две седмици някъде коментарите не стихват, че Bitfinex и Тетера (USDT) са в комбина да сринат цената и отделни юзъри показаха доста убедителни анализи. Bitfinex са борсата с най-голям оборот в света, виждате на долната графика, че гиганти като Gdax правят като оборот половината на това което прави Bitfinex. Обвиненията са, че с къси позиции гарантирани с Тетери, зад които обаче не стоят никакви долари, натискат цената с цел да сринат пазара. Смисъла е да докарат до фалит възможно повече миньори, които вече са на яки загуби и да може техни хора да заемат позиции. Разбира се и да изкупят биткойни възможно по-евтино. По всичко изглежда, че Kraken и Poloniex също са в играта. У наше село всичко се знае :grin:

Потребителски аватар
gangosan
8 получени
21 дадени

Мнение от gangosan » 07 фев 2018, 19:44

Според мен всичко се управлява от японците или китайците нали създадоха сценарий че са откраднати преди 2 3 седмици забравих кога , но ще потърся новината за , която говоря и ще я постна тук. Хакери хакнаха борса с над 500 милиона долара обща стойност биткоини. Те контролират нещата и там се случват новините за биткоина. А за България не знам , но голяма роля играе определено за биткоина именно , защото е забранен и отхвърлян от банките, но в България е отворен пазара . Автоматично тук анализа показва ,че или и трите държави а именно
България , Китай барабар с Япония са създатели и тайно управляващи курса на биткоин или аналитично погледнато от моя гледна точка създателя е един и няма съюз със никоя държава и той си управлява курса за деня на биткоина. Но от всякъде погледнато анализа ми се свежда до тия три държави , така че е възможно само една държава от по горните 3 изброени да е “ ДИРИГЕНТА НА БИТКОИН“

Потребителски аватар
gangosan
8 получени
21 дадени

Мнение от gangosan » 07 фев 2018, 19:50

Ей за това говоря https://www.bloomberg.com/news/articles ... ldman-says
Според мен си е голяма манипулация ако държиш такова количество биткоин.
http://fortune.com/2018/01/31/coincheck-hack-how/
Дали са ги продали или ги държат за да манипулират пазара с тях или това е много малко количество биткоин и не се счита за манипулативно притежавано количество?

Потребителски аватар
p_dim
Регистриран: 12 фев 2013, 17:43
28 получени
38 дадени

Мнение от p_dim » 07 фев 2018, 21:49

Ти изобщо чувал ли си, че освен биткойн има и много други крипто-валути. Откраднатото крипто НЕ Е биткойн, а някакво NEM което въобще не го знам какво е. Пък и борсата обяви, че ще възстанови загубите на клиентите от собствения си капитал. А ако ти стигаше нещо до главния мозък от това което четеш, щеше да се сетиш че дори и да беше биткойн (или каквото ще да е друго крипто), хакерите НЯМАТ ИЗГОДА да го изсипят на пазара наведнъж и да сринат цената, ами обратно - имат сметка да го продадат възможно по-скъпо. Което значи да продават по малко като видят връх и почти няма да повлияят на пазара. Ако пък не разбират, да питат petkov как се контри пазара на око. :grin:

Потребителски аватар
gangosan
8 получени
21 дадени

Явно тази седмица ще

Мнение от gangosan » 12 фев 2018, 02:15

Айде честито за държачите на Ripple има сделка вече официално , но гледам не се качва още . Явно тази седмица ще скочи.

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
100 получени
207 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 19 фев 2018, 12:47

Малкия Кондор написа:
02 фев 2018, 07:20
Малкия Кондор написа:
16 яну 2018, 18:46
S.Zhelev написа:
16 яну 2018, 17:58
Малкия Кондор написа:
16 яну 2018, 15:21
S.Zhelev написа:
16 яну 2018, 15:08
12000 според мен не лошо ниво за покупка на биткойн. Не вярвам, че новините от Южна Корея ще имат дългосрочно влияние върху цената на криптовалутите, колкото и голям пазар да е това в момента.
Купи де ................ На 8500 ще ги продадеш ...................... 8-)
Продавай ги ти. Аз мисля да ги държа доооста дълго 8-)

А като си купиш на 12000 ( както си написал) ............
нема да ги държиш мнооооооого дълго :grin:
Към 8500 страха ще надвие алчноста .................. 8-)
Как е Желев ?
Държиш ли ги още ? Честно !
Или все пак ме послуша ?
Държа си всички биткойни, купени последните няколко 4 месеца. Не търгувам крипто на марджин и като ми се стори добра цената купувам по малко. Според мен криптовалутите тепърва ще растат и гледам на тях като дългосрочна инвестиция. Нямам намерение скоро да продавам независимо колко падне цената. Виж, ако стане $100 000, ще се замисля да разтоваря малко :)

Deyan Nikolov
Регистриран: 16 ное 2017, 10:30
4 получени
2 дадени

Мнение от Deyan Nikolov » 20 фев 2018, 14:48

gangosan написа:
05 фев 2018, 08:39
Сега според мен следва повторение и пак ще го надуят достатъчно , че да станат някой милионери а други да останат на улицата без нито един биткоин в джоба. Да видим как ще се развие? Аз мисля ,сега ще надуят балона пак , очаквам много скоро съобщения от сорта сайта не работи, това е част от всеки сайт , който всеки администратор може да контролира. Кво прайме после влизаш да затвориш позиция сайта не работи. Дано не става , че лошо. На никой не го пожелавам.
Нали знаеш кои свършват с прерязани гърла накрая.
Няма как нещо да расте с трицифрени проценти и да няма огромна корекция на цената. Трябва да има някаква граница на алчността. :grin:

Потребителски аватар
gangosan
8 получени
21 дадени

Мнение от gangosan » 25 фев 2018, 11:17

Който иска да пробва. Твърдят , че е безплатно , но аз не се възползвах , защото бягам от даване на информация искат фейсбук с потвърден телефонен номер. Някой ако му се занимава да сподели резултата дали си заслужава. Ето и линк https://www.giveawayoftheday.com/welcom ... nner_index

Отговори

Върни се в “BITCOIN И ДРУГИ КРИПТОВАЛУТИ”