Търговия с bitcoin и други криптовалути

Търговия с Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Dash, Neo, Nem, Monero. Борси. Първични предлагания на койни - ICO. Как да си купя биткойн?
Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
132 получени
239 дадени
Контакти:

Re: Търговия с bitcoin и други криптовалути

Мнение от S.Zhelev » 08 авг 2018, 11:45

Mateev написа:
04 авг 2018, 14:15
чичо Сашо написа:
03 авг 2018, 10:30
Аз пак си мисля, че ще има върхове в криптото, няма как толкова много индустрия за копане, разни койнавтомати и какво ли не. Рано или късно ще има покачване.
Даже днес утре ще купя някой друг лайткойн и хоДл
Покачване ще има само ако някакво фундаментално събитите (или последователност от събития) привлекат НОВИ ПОЧИТАТЕЛИ на криптовалутите. Съществуващите няма как да покачат цените. Те само ги понижават, защото има един непрекъснат поток от отчаяни пишман копачи, натресли се със скъпи ASIC-и или ригове, които напускат бизнеса и разпродават всичко налично (криптовалути и техните копачки).
Аз не съм много съгласен. Според мен има много хора, които притежават крипто и чакат добри цени, за да купят още. Аз самият бих купил още биткойн на $5000, но засега не пада до там.

Ето новината, която доведе до спад с $500 последните часове:

The decline follows today’s news that the U.S. Securities and Exchange Commission (SEC) postponed its decision on the listing and trading of a Bitcoin exchange-traded fund (ETF) to the end of September

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
101 получени
72 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 12 окт 2018, 23:23

Да вдигна малко темата. Продадох преди време койните оставих само малко да си търгувам валути. Както виждате нисходящи върхове. Вече описах тази ситуация със среброто и то се сбъдна и тука очаквам скоро да има пробив на подкрепата. Дали ще купувам на 5000? не знам зависи от ситуацията. Тази година е меча за койна мина му модата е аз успях да изкяря от цялата работа. Както казва малкия Мук " Щастието на един е нещастие за друг."
Прикачени файлове
BTCUSDDaily.png
BTCUSDDaily.png (57.13 KБ) Видяна 251 пъти
Винг Чун, Ип Ман https://www.youtube.com/watch?v=SSQtBvT6s-Y
ПА, ndimitrov73

КОЙТО ОТ ФОРЕКС РАЗБИРА, ТУК СЕ СПИРА.

Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

Потребителски аватар
чичо Сашо
Регистриран: 21 ное 2017, 13:19
8 получени
9 дадени

Мнение от чичо Сашо » 18 окт 2018, 13:45

Иска ми се , да имам едни 10 хиляди левове и да ги набия в биткойн, който да обърна в борсите на лайткон, кардано, и поне още 3-4 валути, които следя от мнооого време. В момента всичко е надолу, и съвсем скоро ще се покачи отново. Ще има двуцифрени зелени числа, и който успял да купи на deep ще жъне на high :)
https://www.coinbase.com/join/5a041d18c0a05e011c86a2d4 - при регистрация печелиш 10$ бонус
https://www.binance.com/?ref=13987010 - регистрация.

kompira
Регистриран: 09 юни 2010, 12:20
47 получени
5 дадени

Мнение от kompira » 18 окт 2018, 17:19

чичо Сашо написа:
18 окт 2018, 13:45
...съвсем скоро ще се покачи отново. Ще има двуцифрени зелени числа, и който успял да купи на deep ще жъне на high :)
От твоите уста в Божиите уши! :good:

Потребителски аватар
gangosan
Регистриран: 14 яну 2018, 15:55
11 получени
34 дадени

Мнение от gangosan » 20 окт 2018, 19:26

Подкрепям сега трябва да качва нагоре.
Говоря специално за https://www.investing.com/crypto/litecoin/ltc-usd

Потребителски аватар
чичо Сашо
Регистриран: 21 ное 2017, 13:19
8 получени
9 дадени

Мнение от чичо Сашо » 22 окт 2018, 12:01

имам отворени позиции и в POWR ( пауър леджер ) VRG (върдж) малко ADA (кардано), но най много имам в LTC (лайткоин). Даже се чудя дали пак да не купя няколко лайткойна и да hoDl да стане поне 150 $ и тогава да продам..
https://www.coinbase.com/join/5a041d18c0a05e011c86a2d4 - при регистрация печелиш 10$ бонус
https://www.binance.com/?ref=13987010 - регистрация.

Потребителски аватар
p_dim
Регистриран: 12 фев 2013, 17:43
49 получени
55 дадени

Мнение от p_dim » 24 окт 2018, 01:24

чичо Сашо написа:
18 окт 2018, 13:45
Иска ми се , да имам едни 10 хиляди левове и да ги набия в биткойн, който да обърна в борсите на лайткон, кардано, и поне още 3-4 валути, които следя от мнооого време. В момента всичко е надолу, и съвсем скоро ще се покачи отново. Ще има двуцифрени зелени числа, и който успял да купи на deep ще жъне на high :)
Тоя път не съм оптимист като тебе. Наскоро Нуриел Рубини се беше правил ма умен да говори пред сената в САЩ като съветник и само змии и гущери беше избълвал по повод криптото. Това със сигурност ще даде отражение на очакваните регулации, освен че ще ги забави. А много хора със сериозни капитали в ръце чакаха новата порция регулации за да инвестират и сега всички те са разколебани или направо са се отказали. На мнение съм като колегата ndimitrov73, че е много вероятен силен срив. Заложил съм мрежите по дъното да наловя евтини калканчета (евентуално) и не търгувам :P . Положението е такова, че лесно може да се получи срив както стана преди време на GDAX с етера. Тогава една единствена продажба с голям обем беше сринала цената до нива, където се бяха задействали над 800 стопа на дълги позиции, което е равносилно пак на продажби. Не мисля,че биткойна ще се затрие, но за момента розовото бъдеще май се отлага за по-нататък :-?

Genesis22
Регистриран: 13 ное 2018, 01:57

Мнение от Genesis22 » 13 ное 2018, 20:02

Съвсем скоро вече очаквам да тръгне тренда нагоре отново. Може би ще е през Декември.

Отговори

Върни се в “BITCOIN И ДРУГИ КРИПТОВАЛУТИ”