Правила за участие в този блог

Forex пазарите от гледна точка на Теорията на вероятностите

Модератор: Mateev

Mateev
Регистриран: 02 окт 2017, 10:04
24 получени
26 дадени

Правила за участие в този блог

Мнение от Mateev » 05 окт 2017, 10:53

Съжалявам, че се наложи да отварям такава тема, но реалноста ме принуди да го направя това. Тъй като аз съм модератор в този раздел, в него освен общите правила на форума ще се спазват и допълнителни правила, наложени от мене самия. Засега въвеждам едно единствено допълнително правило:

1. Забранени са всякакви опити за предизвикване на конфликт. Всички конфликтни постинги ще бъдат изтривани без предупреждение.

Под КОНФЛИКТЕН ПОСТИНГ аз разбирам такъв постинг, при който:
1. Диалога не се води в дух на разбирателство и взаимно уважение
2. В постинга има заяждания или личностни намеци, които могат да обидят отсрещната страна
3. В постинга има директни умишлено отправени обиди

Освен конфликтните постинги, от темите ще бъдат изтривани (или премествани на вярното място) и всякакви постинги, които не са по конкретната тематика, но това вече е съгласно общите правила на форума. Ще бъде премахван и спама, което се подразбира от самосебе си. Целта е важните теми да останат чисто ИНФОМАЦИОННИ, за да може който пожелае, лесно да намира търсената от него информация.

ПС: Спора или опитите за спор с модератор в публичното пространство за предприетите от него действия също подлежи на премахване. Има си лични съобщения за тази цел.

Отговори

Върни се в “Mateev”