За начинаещи в търговията с акции

Търговия с акции и CFD върху акции на европейски и американски публични компании
bmwww
Регистриран: 01 ное 2018, 13:41
5 получени

Re: За начинаещи в търговията с акции

Мнение от bmwww » 06 дек 2018, 00:36

Някъде онзи ден се бях заровил и намиах гаранците ,но сега не се сещам къде точно бяха , иначе има за облигаците . Иначе Венецуела доколкото четох предния път не е изплатила 350млн от купони и са и понижили рейтинга на Д като ако и сега не плати губи прави да играе на финансовите пазари . Само да отбележа също така ,че винаги си е плащала външните дългове . Намален и е рейтинга защото не е платила лихвите предния път , но облигациите винаги е изплащала .

Потребителски аватар
p_dim
Регистриран: 12 фев 2013, 17:43
58 получени
66 дадени

Мнение от p_dim » 06 дек 2018, 21:56

@bmwww
Колега, давай и линкове като прочетеш такива интересни неща. То е ясно, че малко хора се интересуват, ама все пак.
Понеже се отплеснахме от акциите, аз често преглеждам http://www.infostock.bg, според мене имат едни от най-добрите коментари на български.

bmwww
Регистриран: 01 ное 2018, 13:41
5 получени

Мнение от bmwww » 07 дек 2018, 00:38

Ок ще пускам вече , още съм нов в занаята :grin: Между другото 35млн не е платила лихви ,а не както писах 350 млн . Общо взето търся в английските сайтове информация ,но и там трудно намирам точно каквото ми трябва (Венецуела) . Последната новина е ,че снощи са изплатили на някаква индийска банка облигации които тя им държала , а цената на моите макар и не изплатени все още продължава да расте .

Отговори

Върни се в “ТЪРГОВИЯ С АКЦИИ”