Търговия с акции

Търговия с акции и CFD върху акции на европейски и американски публични компании
emonik
Регистриран: 18 фев 2010, 21:24
4 получени
4 дадени

Re: Търговия с акции

Мнение от emonik » 10 фев 2018, 15:00

Порови се в нета , уточни точно какво искаш и действаи .

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
87 получени
189 дадени
Контакти:

Re: Търговия с акции

Мнение от S.Zhelev » 19 фев 2018, 12:34

Dikken написа:
09 фев 2018, 21:44
emonik написа:
09 фев 2018, 08:51
Саксо не ти ги препоръчвам , заради комисионите . Много са високи в сравнение с Интерактив .
Благодаря

Ако си купя акции на българска агенция, например Елана, Интерактив, Адмирал Маркетс може ли да тегля пари от друг техен офис? Съответно в чужбина или в бг. Всъщност въобще не знам как седи въпроса с тегленето на пари.

Аз живея в Англия към кой брокер да се обърна. Пак ли трябва да се ходи на място за да се сключва договор.

Аз по принцип искам да си купябакции от ETFs но не знам как да разбета кои са такива и кои не са, и в коя агенция да гледам и какво да търя в сайта й. Или пък е нужно да попитам съответната агенция дали предлагат ETFs!?

Aбе стана още по-голяма каша…..имам и други въпроси.
Мисля, че Interactive Brokers предлагат най-добрите условия и достъп до страшно много пазари и инструменти за търговия, включително ETFs.

Договорът можеш да го сключиш изцяло онлайн, само ще ти искат да приложиш снимка на паспорт/лична карта и proof of address - сметка за ток/вода или извлечение от банкова сметка.

За теглене на пари на каса не знам защо ти е, много по-просто е да искаш да ти преведат по банкова сметка.

Отговори

Върни се в “ТЪРГОВИЯ С АКЦИИ”