Търговия с акции

Търговия с акции и CFD върху акции на европейски и американски публични компании
emonik
Регистриран: 18 фев 2010, 21:24
15 получени
8 дадени

Re: Търговия с акции

Мнение от emonik » 10 фев 2018, 15:00

Порови се в нета , уточни точно какво искаш и действаи .

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
122 получени
235 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 19 фев 2018, 12:34

Dikken написа:
09 фев 2018, 21:44
emonik написа:
09 фев 2018, 08:51
Саксо не ти ги препоръчвам , заради комисионите . Много са високи в сравнение с Интерактив .
Благодаря

Ако си купя акции на българска агенция, например Елана, Интерактив, Адмирал Маркетс може ли да тегля пари от друг техен офис? Съответно в чужбина или в бг. Всъщност въобще не знам как седи въпроса с тегленето на пари.

Аз живея в Англия към кой брокер да се обърна. Пак ли трябва да се ходи на място за да се сключва договор.

Аз по принцип искам да си купябакции от ETFs но не знам как да разбета кои са такива и кои не са, и в коя агенция да гледам и какво да търя в сайта й. Или пък е нужно да попитам съответната агенция дали предлагат ETFs!?

Aбе стана още по-голяма каша…..имам и други въпроси.
Мисля, че Interactive Brokers предлагат най-добрите условия и достъп до страшно много пазари и инструменти за търговия, включително ETFs.

Договорът можеш да го сключиш изцяло онлайн, само ще ти искат да приложиш снимка на паспорт/лична карта и proof of address - сметка за ток/вода или извлечение от банкова сметка.

За теглене на пари на каса не знам защо ти е, много по-просто е да искаш да ти преведат по банкова сметка.
FP Markets - 1:500 левъридж. Регулирани в Австралия. Демо сметка: цък! Реална сметка: цък!

Потребителски аватар
gangosan
Регистриран: 14 яну 2018, 15:55
11 получени
26 дадени

Мнение от gangosan » 28 фев 2018, 23:54

Днес затворих Nasdaq https://www.investing.com/indices/nq-100-futures

на печалба.Току що отворих на 6873.80 продавам ще пада много според мен.

Потребителски аватар
gangosan
11 получени
26 дадени

Мнение от gangosan » 01 мар 2018, 00:26

Dikken написа:
emonik написа:
Саксо не ти ги препоръчвам , заради комисионите . Много са високи в сравнение с Интерактив .
Благодаря

Ако си купя акции на българска агенция, например Елана, Интерактив, Адмирал Маркетс може ли да тегля пари от друг техен офис? Съответно в чужбина или в бг. Всъщност въобще не знам как седи въпроса с тегленето на пари.

Аз живея в Англия към кой брокер да се обърна. Пак ли трябва да се ходи на място за да се сключва договор.

Аз по принцип искам да си купябакции от ETFs но не знам как да разбета кои са такива и кои не са, и в коя агенция да гледам и какво да търя в сайта й. Или пък е нужно да попитам съответната агенция дали предлагат ETFs!?

Здравей ето видео аз си направих уж демо акаунт и ми се обадиха по телефона. Пита ме някакви лични работи аз не му отговорих на всички въпроси само му казах за картата . Пита ме виза или маестро каква ми била картата. Издразни ме ама се разбрахме че ще инвестирам ако ми хареса платформата след 3 месеца. Та сега я пробвам добре ми изглежда. Ето видео , което направих. https://files.fm/u/rqsrrw2d
Тоя сайт си го изпробвах от демо предложените тук https://uk.investing.com/brokers/
Надявамс е да съм ви помогнал

Потребителски аватар
gangosan
11 получени
26 дадени

Мнение от gangosan » 04 мар 2018, 02:10

За макдоналдс какво мислите? Аз мисля ,че ще се вдига https://uk.investing.com/equities/mcdonalds
барабар с кат https://uk.investing.com/equities/caterpillar и Япония https://uk.investing.com/indices/japan-ni225

Потребителски аватар
gangosan
11 получени
26 дадени

Мнение от gangosan » 09 мар 2018, 22:11

Понеделник очаквам и Dow 30 и Nasdaq Futures да падат яко , защото Nasdaq Futures се качи доста на горе. Рекорд постави даже.
Следователно и 2-та индекса ще падат от понеделник. Поне според мен.

Потребителски аватар
Dikken
Регистриран: 07 фев 2018, 22:30
1 дадени

Мнение от Dikken » 11 мар 2018, 22:34

gangosan написа:
01 мар 2018, 00:26
Dikken написа:
emonik написа:
Благодаря

Здравей ето видео аз си направих уж демо акаунт и ми се обадиха по телефона. Пита ме някакви лични работи аз не му отговорих на всички въпроси само му казах за картата . Пита ме виза или маестро каква ми била картата. Издразни ме ама се разбрахме че ще инвестирам ако ми хареса платформата след 3 месеца. Та сега я пробвам добре ми изглежда. Ето видео , което направих. https://files.fm/u/rqsrrw2d
Тоя сайт си го изпробвах от демо предложените тук https://uk.investing.com/brokers/
Надявамс е да съм ви помогнал
Благодаря

Потребителски аватар
Dikken
1 дадени

Мнение от Dikken » 11 мар 2018, 22:35

S.Zhelev написа:
19 фев 2018, 12:34
Dikken написа:
emonik написа:
Благодаря

Мисля, че Interactive Brokers предлагат най-добрите условия и достъп до страшно много пазари и инструменти за търговия, включително ETFs.

Договорът можеш да го сключиш изцяло онлайн, само ще ти искат да приложиш снимка на паспорт/лична карта и proof of address - сметка за ток/вода или извлечение от банкова сметка.

За теглене на пари на каса не знам защо ти е, много по-просто е да искаш да ти преведат по банкова сметка.
Благодаря

Потребителски аватар
Dikken
1 дадени

Мнение от Dikken » 12 мар 2018, 21:41

На Interactive Brokersкакъв вид акаунт трябва да избера Individual Investor or Trader; Family Office (отпада като вариант) или Friends and Family Advisor?

Потребителски аватар
Dikken
1 дадени

Мнение от Dikken » 18 мар 2018, 10:35

Plus500 имат ли приложение за лаптоп и за мобилен телефон. Или трябва да се търгува само през интернет браузъра?

Потребителски аватар
Dikken
1 дадени

Мнение от Dikken » 18 мар 2018, 10:51

[/quote]

[/quote]

Interactive Brokers имат ли платформа за лаптоп или за телефон. Те МетаТрайдер ли използват или друга платформа? Кои посредник е подходящо да използвам за да мога за използвам МетаТрайдер платформата?

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
122 получени
235 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 19 мар 2018, 12:26

Dikken написа:
12 мар 2018, 21:41
На Interactive Brokersкакъв вид акаунт трябва да избера Individual Investor or Trader; Family Office (отпада като вариант) или Friends and Family Advisor?
Очевидно Individual Investor or Trader.
Dikken написа:
18 мар 2018, 10:35
Plus500 имат ли приложение за лаптоп и за мобилен телефон. Или трябва да се търгува само през интернет браузъра?
Имат за мобилен телефон, изтеглено от над 5 млн. човека.
Dikken написа:
18 мар 2018, 10:51
Interactive Brokers имат ли платформа за лаптоп или за телефон. Те МетаТрайдер ли използват или друга платформа? Кои посредник е подходящо да използвам за да мога за използвам МетаТрайдер платформата?
Не предлагат Метатрейдър. Това са елементарни неща, не се ли ориентираш в сайтовете на брокерите?
FP Markets - 1:500 левъридж. Регулирани в Австралия. Демо сметка: цък! Реална сметка: цък!

Потребителски аватар
gangosan
11 получени
26 дадени

Мнение от gangosan » 19 мар 2018, 20:17

Мале заради фейсбук бая паднаха индексите. Тръмп следил 50 милиона акаунта ужас.
https://tech.slashdot.org/story/18/03/1 ... k-profiles

Потребителски аватар
Малкия Кондор
Регистриран: 14 окт 2016, 15:52
117 получени
7 дадени

Мнение от Малкия Кондор » 19 мар 2018, 20:49

gangosan написа:
19 мар 2018, 20:17
Мале заради фейсбук бая паднаха индексите. Тръмп следил 50 милиона акаунта ужас.
:grin: :grin: :grin:
Няма такова нещо ..........
Невъзможно е ИНДЕКСИТЕ да паднат , заради шибания фейс 8-)
Всичко е сентимент , който се изразява графично чрез движение на цената нагоре , надолу .....
Това движение - нагоре / надолу - може да го предвиди с най - голям процент вероятност само един вид анализ ...... 8-)
Този , който използва за индикатор , самото движение на цената ..............
Първичното !!! .........
Всичко друго .......... абсолютно ......... е ..........
ИЗОСТАВАЩИ ИНДИКАТОРИ , построени на база ПЪРВИЧНИЯ ............
''Вълнова теория на Еллиът '' 8-) 8-) 8-)
BenchMark MetaTrader 4.png
BenchMark MetaTrader 4.png (80.79 KБ) Видяна 816 пъти

Потребителски аватар
gangosan
11 получени
26 дадени

Мнение от gangosan » 19 мар 2018, 23:16

Малкия Кондор написа:
19 мар 2018, 20:49
gangosan написа:
19 мар 2018, 20:17
:grin: :grin: :grin:
Няма такова нещо ..........
Този , който използва за индикатор , самото движение на цената ..............
Първичното !!! .........
Всичко друго .......... абсолютно ......... е ..........
ИЗОСТАВАЩИ ИНДИКАТОРИ , построени на база ПЪРВИЧНИЯ ............
''Вълнова теория на Еллиът '' 8-) 8-) 8-)

BenchMark MetaTrader 4.png
Грешка на новобранеца или така си помислих поне. Извинявам ,се за което.
Забелязвам вързани са стоките от DOW NASDAQ S&P 500 и , като паднат повечето , които са на съответния клон и той им отразява процентите дали на загуба дали на печалба. Тогава какъв е извода можем да играем само с 1 или 3 са достатъчни за да забогатеем , като им хванем посоката.

emonik
15 получени
8 дадени

Мнение от emonik » 14 май 2018, 17:30

lili6666
Регистриран: 17 май 2018, 23:32

Мнение от lili6666 » 17 май 2018, 23:50

За ваше добро е да не се доверявате на 24 ТРЕЙД. Нямат лиценз! Добре си проучете посредника преди да се доверите! Аз просто ви давам съвет.

emonik
15 получени
8 дадени

Мнение от emonik » 11 авг 2018, 14:50

CPRX очаква до 28.11.2018 одобрение за лекарството което разработва . В момента цената е 2.97 долара , ако одобрението мине няма да се учудя да видим двадесет долара

cryptotrader18
Регистриран: 02 фев 2018, 01:08
1 дадени

Мнение от cryptotrader18 » 15 авг 2018, 21:44

emonik написа:
11 авг 2018, 14:50
CPRX очаква до 28.11.2018 одобрение за лекарството което разработва . В момента цената е 2.97 долара , ако одобрението мине няма да се учудя да видим двадесет долара
От къде могат да се купят техни акции? :smile:

emonik
15 получени
8 дадени

Мнение от emonik » 15 авг 2018, 23:26

SaxoBank директно или през Елана, Interactive Brokers директно или през Карол. Това че имам някакво очакване за тази акция не означава че нещата ще се развият така. Направи свое проучване. Успех.
Последна промяна от emonik на 15 авг 2018, 23:40, променено общо 1 път.

Отговори

Върни се в “ТЪРГОВИЯ С АКЦИИ”