Нужна ми е платформа.

Какво е forex? Коя платформа? Кой брокер? Как се изчислява печалба и загуба? Задай въпросите си тук без да се притесняваш.
ClassUP
Регистриран: 08 окт 2018, 00:08

Нужна ми е платформа.

Мнение от ClassUP » 08 окт 2018, 04:42

Здравейте, реших да попитам направо, че много платформи за търгуване. Малко депресиращо да разглеждам над 50 платформи и нагоре.

Коя платформа е с най - малка комисиона и не те гърбат. Разглеждах различни, сигурно най - популярните. Няма смисъл да изброявам, но останах с добро впечатление от 2-3 за сега. Но искам мнение от хора който вече се занимават от дълго време.

trader.bg
degiro / за Европа
страшно много искам robinhood, но е единствено за САЩ. Имали някаква подобна платформа, безплатна за нашата страна или поне минимална такса за една търговия.

Четох разни платформи по $12 за една транзакция просто е самоубийство(освен ако нямаш страшен късмет), освен ако не търгуваш с голяма сума.

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
132 получени
238 дадени
Контакти:

Re: Нужна ми е платформа.

Мнение от S.Zhelev » 08 окт 2018, 14:26

Здравей,

Търговия с акции или CFD те интересува?

Robinhood и Degiro предлагат търговия с акции, Trader.bg доколкото виждам все още предлагат само търговия със CFD-та на клиенти от България.

ClassUP
Регистриран: 08 окт 2018, 00:08

Re: Нужна ми е платформа.

Мнение от ClassUP » 09 окт 2018, 01:04

Точно така, забравих да добавя. Искам да търгувам с акции. Коя платформа е най - добра и може да се търгува от България?

Отговори

Върни се в “ВЪПРОСИ НА НАЧИНАЕЩИ”