Моята Zulutrade сметка

Zulutrade.com е един от най-големите сайтове за forex сигнали. В този раздел са събрани както, коментари за системата като цяло, така и мнения за отделни доставчици на сигнали от Zulutrade
Потребителски аватар
тъпото копеле
Регистриран: 10 фев 2011, 09:55

Re: Моята Zulutrade сметка

Мнение от тъпото копеле » 12 май 2011, 21:23

Подпукал си на ръчно, писна ти от тия провайдери вече?
Ако смяташ сам да им избиваш 1500 пипа загуби, по-добре стани сигналчик, ще те следват поне 2-3 млн.

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
23 получени
109 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 12 май 2011, 22:22

тъпото копеле написа:Подпукал си на ръчно, писна ти от тия провайдери вече?
Ако смяташ сам да им избиваш 1500 пипа загуби, по-добре стани сигналчик, ще те следват поне 2-3 млн.
Цъкнах 2-3 пъти с минималния лот да видя какво представляват AAAfx при ръчната търговия. Не са добре.
Модератор

Потребителски аватар
тъпото копеле

Мнение от тъпото копеле » 12 май 2011, 22:23

S.Zhelev написа:Не са добре.
Вярвам ти.

Потребителски аватар
Georgi
Регистриран: 23 яну 2011, 13:39

Мнение от Georgi » 13 май 2011, 16:52

На някой да се е случвало в портфейла му да се появят от небитието разни нежелани провайдери?
http://fxcm.zulutrade.com/TradeHistoryI ... ?pid=41984
http://fxcm.zulutrade.com/TradeHistoryI ... ?pid=41984
http://fxcm.zulutrade.com/TradeHistoryI ... ?pid=49202
Някой би ли си избрал точно тези??
Добре че сметката е демо.
И да отварям ли реал при това положение?
Ба си мафията!!

fx rookie
Регистриран: 07 юли 2010, 09:38

Мнение от fx rookie » 13 май 2011, 18:16

че при сиртакитата има доста нередни неща го коментирахме още в 1-та тема, която захванахме, и в която GGG споделяше челен опит.

nikoleta
Регистриран: 15 май 2011, 18:54

Мнение от nikoleta » 15 май 2011, 23:21

Щом това Зулу толкова ви забавлява,кажете ми колко % печалба търсите на година и ,колко дроудаун може да си позволите?
Знаете ли точно какво търсите от форекс пазара.
Аз лично търся около 60+ % и не повече от 20-25% дроудаун.
Ако някой споделя подобни резултати,много ще се радвам да разбера.

tahatyc
Регистриран: 14 яну 2011, 21:54

Мнение от tahatyc » 24 май 2011, 19:48

Желев, защо вече не следваш forextechno ? Виждам, че е имал хубави сделки, които си пропуснал.

Потребителски аватар
S.Zhelev
23 получени
109 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 25 май 2011, 10:11

tahatyc написа:Желев, защо вече не следваш forextechno ? Виждам, че е имал хубави сделки, които си пропуснал.
tahatyc, здравей

ForexTechno го спрях преди 3 седмици, тъй като реших, че е взел достатъчно пипсове за май. Той пък взе, че направи най-силния месец в своята кариера на Signal Provider.

В момента съм се захванал да поцъкам ръчно. Резултати сигурно ще покажа следващата седмица.

Сметката при Зулу си стои, но в момента има само 2 активни провайдъра - Robin Hood и Big Ben.

Робих Худ обаче сам е спрял да търгува след загубите които реализира. Това за мен е грешка, но пък говори за съвест.

Биг Бен съм го пуснал да трейдва с 2 пъти по-малък лот и по законите на Мърфи днес направи най-голямата печалба за последните седмици.

Като цяло ще се занимая по-сериозно със Зулуто следващата седмица.

Само да кажа, че EuroDollar Expert също успя да излезе на печалба след няколкото големи загуби, които допусна преди десетина дни.
Модератор

tahatyc
Регистриран: 14 яну 2011, 21:54

Мнение от tahatyc » 25 май 2011, 10:37

Да, това за Робин Худ и на мен ми направи добро впечатление. А за другите провайдари все пак е нямало как да знаеш, че ще направят силен месец :smile:. На мен лично ще ми е доста интересно от това, което покажеш от ръчната търговия прочетох предишната тема x9 за 3 седмици и бях доста впечатлен. Сега ще е интересно какво ще покажеш. Чакам с нетърпение :smile:

Потребителски аватар
soros
Регистриран: 14 ное 2010, 14:24

Мнение от soros » 25 май 2011, 11:59

Желев, здрасти.
Реших да се включа и аз по темата и да споделя мнението си за твоите провайдъри.

1. Big Ben- за мен не струва, не ми се вписва в разбиранията за трейдър, търгува изключително спорадично. Убеден съм, че не разчита на трейдърството за доходите си. С тази статистика с ок.20 пипса на седмица, че и по-малко, ако разчита на това... :-?
Единственият му плюс, което допускам се харесва на последователите му, е, че е консервативен играч, с малко сделки и неголеми стопове(ок.40 пипса) и това прави евентуалните загуби предвидими и последователите му са спокойни, че няма да ги "фалира".

2. EuroDollarExpert- не ми допада, за мен той си е "скрит грийд" и рано или късно ще фалира, обърнах внимание, че 4-ри от другите му сметки са "изгърмяли". Няма да се изненадам и тази му система се нареди между тях.

3. FOREXTECHNO- От всичките провайдъри, които следваш, този ми допада най-много. Естествено и при него не всичко ми харесва. Почти едновременното отваряне на еднакви позиции(и в момента е с отворени почти едновременно 3 позиции), което няма голяма логика, освен, че ще спечели 3 пъти комисионната. Играе ги еднакво, не затваря едната/двете по-рано и да остави някоя да се развие. Същото може да го постигне с 1 сделка, но с 3 пъти увеличен размер.
Интересното е, че при него забелязвам някаква промяна(да видим дали ще е постоянна). Преди сделките му са стигали до ок.+100 пипса и после са приключвали с активирани стопове на -30/40 пипса, а днес забелязах, че е затворил подобни сделки на +

4. Robin Hood - LIVE. Не съм го анализирал подробно. Ще изчакам завръщането му. Ще ми е интересно как ще се справи, след "срива", който направи преди седмица-две. И понеже съм пристрастен, все пак е БГ-провайдър, вярвам, че ще се справи със ситуацията.

В заключение аз също имам 1-2 провайдъра, които наблюдавам и са ми "фаворити"
Авторът не препоръчва извършването на спекулативни действия, в съответствие с прогнозите направени в тази публикация и не носи отговорност.

Потребителски аватар
S.Zhelev
23 получени
109 дадени
Контакти:

Re: AAAfx Zulutrade Slippage

Мнение от S.Zhelev » 17 юни 2011, 18:47

S.Zhelev написа:Днес ме размазаха от слипидж.

Всъщност се почна от вчера - 20 пипса слипидж по сделка на Robin Hood.
Днес продължиха с 20 пипса слипидж по сделка на Big Ben, 7 пипса при Robin Hood и 14 пипса пак при Robin Hood.

Още вчера им писах и получих стандартния отговор - прикачен .pdf файл за одит на сделките.

Предишния път ме домързя да го попълня, но този път им го пратих и сега чакам да видя какво ще измислят :-?
Вчера най-после получих отговор на мейла си от 11 май. Ще ми възстановят $17 по една от сделките, за другите няма да получа нищо.

Все е нещо. Вече си мислех, че никога няма да получа отговор, камо ли пък някаква компенсация. Сега остава да видим кога парите ще са в сметката ми.
Модератор

Потребителски аватар
S.Zhelev
23 получени
109 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 17 юни 2011, 19:44

soros написа:Желев, здрасти.
Реших да се включа и аз по темата и да споделя мнението си за твоите провайдъри.

1. Big Ben- за мен не струва, не ми се вписва в разбиранията за трейдър, търгува изключително спорадично. Убеден съм, че не разчита на трейдърството за доходите си. С тази статистика с ок.20 пипса на седмица, че и по-малко, ако разчита на това... :-?
Единственият му плюс, което допускам се харесва на последователите му, е, че е консервативен играч, с малко сделки и неголеми стопове(ок.40 пипса) и това прави евентуалните загуби предвидими и последователите му са спокойни, че няма да ги "фалира".

2. EuroDollarExpert- не ми допада, за мен той си е "скрит грийд" и рано или късно ще фалира, обърнах внимание, че 4-ри от другите му сметки са "изгърмяли". Няма да се изненадам и тази му система се нареди между тях.

3. FOREXTECHNO- От всичките провайдъри, които следваш, този ми допада най-много. Естествено и при него не всичко ми харесва. Почти едновременното отваряне на еднакви позиции(и в момента е с отворени почти едновременно 3 позиции), което няма голяма логика, освен, че ще спечели 3 пъти комисионната. Играе ги еднакво, не затваря едната/двете по-рано и да остави някоя да се развие. Същото може да го постигне с 1 сделка, но с 3 пъти увеличен размер.
Интересното е, че при него забелязвам някаква промяна(да видим дали ще е постоянна). Преди сделките му са стигали до ок.+100 пипса и после са приключвали с активирани стопове на -30/40 пипса, а днес забелязах, че е затворил подобни сделки на +

4. Robin Hood - LIVE. Не съм го анализирал подробно. Ще изчакам завръщането му. Ще ми е интересно как ще се справи, след "срива", който направи преди седмица-две. И понеже съм пристрастен, все пак е БГ-провайдър, вярвам, че ще се справи със ситуацията.

В заключение аз също имам 1-2 провайдъра, които наблюдавам и са ми "фаворити"
Здрасти, Сорос.

Пропуснал съм този пост, извинявай.

Само за Биг Бен не мога да се съглася - търгува рядко, просто защото си чака сигнала, а не се хвърля в пазара за щяло и нещяло. Пипсовете не са много, но пък кой ти ги дава :)

Кои са твоите фаворити?
Модератор

Потребителски аватар
S.Zhelev
23 получени
109 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 20 юни 2011, 16:05

fx rookie написа:че при сиртакитата има доста нередни неща го коментирахме още в 1-та тема, която захванахме, и в която GGG споделяше челен опит.
Пак го пуснах. Чаках да направи някакви губещи сделки, за да се включа, той взе че направи най-дългата си печеливша серия.

Сега сгреши 3 пъти и загуби над 260 пипса и го пуснах.
Модератор

Потребителски аватар
S.Zhelev
23 получени
109 дадени
Контакти:

Re: AAAfx Zulutrade Slippage

Мнение от S.Zhelev » 20 юни 2011, 16:06

S.Zhelev написа:
S.Zhelev написа:Днес ме размазаха от слипидж.

Всъщност се почна от вчера - 20 пипса слипидж по сделка на Robin Hood.
Днес продължиха с 20 пипса слипидж по сделка на Big Ben, 7 пипса при Robin Hood и 14 пипса пак при Robin Hood.

Още вчера им писах и получих стандартния отговор - прикачен .pdf файл за одит на сделките.

Предишния път ме домързя да го попълня, но този път им го пратих и сега чакам да видя какво ще измислят :-?
Вчера най-после получих отговор на мейла си от 11 май. Ще ми възстановят $17 по една от сделките, за другите няма да получа нищо.

Все е нещо. Вече си мислех, че никога няма да получа отговор, камо ли пък някаква компенсация. Сега остава да видим кога парите ще са в сметката ми.
Днес парите вече са по сметката ми :hi:
Модератор

Потребителски аватар
S.Zhelev
23 получени
109 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 27 юни 2011, 15:10

Просто не е за вярване как провайдърите влизат в черна серия точно след като съм започнал да ги следвам. Ей то тоя мушморок Pip Power навъртя 800 пипса загуба веднага щом се закачих за него. Добре че е с малък лот.

Налага се да трейдвам ръчно за да държа сметката на едно място :grin:
Модератор

Потребителски аватар
SPART
Регистриран: 02 мар 2010, 16:47
Контакти:

Мнение от SPART » 27 юни 2011, 15:59

S.Zhelev написа:Просто не е за вярване как провайдърите влизат в черна серия точно след като съм започнал да ги следвам.....
Може системите им, да са трендови . В тоя рейндж е кофти да се търгува , но другият начин е да се бездейства , а на мене това хич не ми допада . В момента всички чакат за надолу , а цената за втори път доближи подкрепата и тръгна обратно нагоре :grin: ...Така може да я караме до края на лятото :shock:

Днес се сетих ,че точно в такива рейнджове Прото качваше акаунти с по 1000 % на месец и в момента в който тръгнеше тренд , се зануляваше за 2 дни :o

Така че тръгне ли тренд ,нещата ще се оправят . :ugeek:

Потребителски аватар
S.Zhelev
23 получени
109 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 27 юни 2011, 16:02

Всъщност текущата загуба идва от един усреднител, който се е заел да бори низходящия тренд в кабела...
Модератор

Потребителски аватар
тъпото копеле

Мнение от тъпото копеле » 29 юни 2011, 16:24

Както върви скоро ще ги разкараш тия регулировчици и темата ще стане "Моята сметка в АААfx".
Мислил ли си да станеш провайдер? :lol:

Потребителски аватар
S.Zhelev
23 получени
109 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 29 юни 2011, 16:39

Ще разкарам провайдърите наистина, омръзнаха ми. Дори с по 0.01 лот успяват да надробят някоя каша. Но сметката ми няма да е при АААфх. cTrader-a на FxPro много ми допадна.

В крайна сметка аз съм си виновен. Нали знаеш - не е луд тоя, дето яде баницата.
Модератор

Потребителски аватар
тъпото копеле

Мнение от тъпото копеле » 29 юни 2011, 17:07

S.Zhelev написа:Ще разкарам провайдърите наистина, омръзнаха ми. Дори с по 0.01 лот успяват да надробят някоя каша.
Тоя последния PipsPower наистина си го нацелил много добре.
От 167 сделки има само 2 затворени на реална загуба , което е ясно какво значи.
По суапите се виждат сделки които са стояли по две седмици за да бъдат затворени на 10-20 пипа, което също е ясно какво значи.
Всяка сделка му е с по един лот, т.е. цъка от уеб интерфейса на зулуто, вместо от платформа.
Разкошен е.
И ще става все по-хубав.
Прикачени файлове
CropperCapture[2].jpg
CropperCapture[2].jpg (441.49 KБ) Видяна 2726 пъти
CropperCapture[1].jpg
CropperCapture[1].jpg (241.06 KБ) Видяна 2726 пъти

Отговори

Върни се в “ZULUTRADE FOREX СИГНАЛИ”