Binary options

Zulutrade.com е един от най-големите сайтове за forex сигнали. В този раздел са събрани както, коментари за системата като цяло, така и мнения за отделни доставчици на сигнали от Zulutrade
stoyandy
Регистриран: 09 май 2013, 13:38

Binary options

Мнение от stoyandy » 21 дек 2013, 12:34

Здравейте,

Вчера получих имейл от AAAFx че бинарните опции са вече достъпни за търговия. Искам да попитам дали могат да се търгуват и през Зулу Трейд платформата и ако могат как да ги извикам на трйд панела, че досега не съм имал опит с тях но ми е интересно и искам да науча повече за тях.

Потребителски аватар
heavencloser
Регистриран: 23 сеп 2010, 02:08

Re: Binary options

Мнение от heavencloser » 21 дек 2013, 12:36

stoyandy написа:Здравейте,

Вчера получих имейл от AAAFx че бинарните опции са вече достъпни за търговия. Искам да попитам дали могат да се търгуват и през Зулу Трейд платформата и ако могат как да ги извикам на трйд панела, че досега не съм имал опит с тях но ми е интересно и искам да науча повече за тях.
кажи първо от колко време се занимаваш на реал с търговия? в спота...
и ша ти разкажа за опцийте
After the pullback...
Яздя вълната без много да расъждавам....
universal scalper...
официално се отказвам от начисляването на бонус,ако може желая да бъде премахнат !!!

stoyandy

Мнение от stoyandy » 21 дек 2013, 12:49

кажи първо от колко време се занимаваш на реал с търговия? в спота...
и ша ти разкажа за опцийте[/quote]

от 2011

Потребителски аватар
heavencloser

Мнение от heavencloser » 21 дек 2013, 12:55

значи знаеш за кво става на въпрос...
аз миналата година влезнах при един брокер с 240$...толкова беше минимума ,опцията сруваше минимум 10$...
тей пари заминаха за два-три дена...изпариха се :!: :!: :!:

при опцийте нямаш контрол над позицията за определено време,нямаш стоп загуба-нямаш нищо :!: ,можех да затворя някъде 3 минути след като съм я пуснал но ако е близко до тварянето ми цената...
не помня при кой брокер бях и най-вероятно не помня щото ме хвана много яд...на мен си-изглеждаше ми много лесно...и в момента съм убеден че опцийте са за профисионалисти и то добри....или си трябва специално обучение за това....

иначе изглежда лесно...и доходно...най скапаното е че няма демо... :evil: :evil:
After the pullback...
universal scalper...
официално се отказвам от начисляването на бонус,ако може желая да бъде премахнат !!!

Потребителски аватар
heavencloser

Мнение от heavencloser » 21 дек 2013, 12:58

и още нещо -забравих,а може би то е доста важно....
начина на трейдване -ами като съм свикнал и съм си изградил навици кво правя там дето не ми е работата,трудно се рушат навици и се променят по-точно....тва все пак е съзнание...

извода ми е:много лоша преценка от моя страна.... :(

Ама рекламата само.....''всеки може да го прави''.....да бе ...и баба ми сигурно и тя ша може :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
After the pullback...
universal scalper...

Svetlin
Регистриран: 22 юли 2010, 18:16
Контакти:

Мнение от Svetlin » 22 дек 2013, 09:22

heavencloser написа:значи знаеш за кво става на въпрос...
аз миналата година влезнах при един брокер с 240$...толкова беше минимума ,опцията сруваше минимум 10$...
тей пари заминаха за два-три дена...изпариха се :!: :!: :!:

при опцийте нямаш контрол над позицията за определено време,нямаш стоп загуба-нямаш нищо :!: ,можех да затворя някъде 3 минути след като съм я пуснал но ако е близко до тварянето ми цената...
не помня при кой брокер бях и най-вероятно не помня щото ме хвана много яд...на мен си-изглеждаше ми много лесно...и в момента съм убеден че опцийте са за профисионалисти и то добри....или си трябва специално обучение за това....

иначе изглежда лесно...и доходно...най скапаното е че няма демо... :evil: :evil:
Бинарните опции са финансов инструмент като всеки друг. Може да търгуваш почти всяка стратегия с тях. Вероятно не си бил достатъчно подготвен и не си попаднал на брокер.

Stefanov
Регистриран: 11 ное 2012, 13:21

Мнение от Stefanov » 22 дек 2013, 10:18

човека си го каза,това си е един вид позиция без стоп...и наистина е за професионалисти,като цяло се използва за хеджиране...зимаш 2 дебели книжки за опции и преди 4 месеца демо забравяш за трейд :)

Svetlin
Контакти:

Мнение от Svetlin » 23 дек 2013, 10:35

Stefanov написа:човека си го каза,това си е един вид позиция без стоп...и наистина е за професионалисти,като цяло се използва за хеджиране...зимаш 2 дебели книжки за опции и преди 4 месеца демо забравяш за трейд :)
Опциите са с абсолютно фиксиран риск. Отдавна се ползват много повече за спекулиране отколкото за хеджиране. С книжки не могат да се изучат. Трябва много практика и то на реална сметка. Когато се научи търговията с опции, лош пазар няма.

Потребителски аватар
K_W
Регистриран: 04 авг 2013, 22:07
Been thanked: 4 times

Мнение от K_W » 23 дек 2013, 12:24

Когато си лонг опции, кол за печелене от възходящи движения или пут за нисходящи, риска ти е единствено парите които си платил за опцията. Печалбата е неограничена, уловката е там, че опцията е ограничена във времето. Като цяло са нещо много хубаво, но ако знаеш как да ги използвш.

stoyandy

Мнение от stoyandy » 24 дек 2013, 15:15

Сега от Зулу Трейд съпорта ми отговориха че бинарните опции все още не са достъпни при тях но могат да се търгуват през платформата на AAAFX.

Phoenixheart
Регистриран: 17 дек 2012, 17:41

Мнение от Phoenixheart » 02 яну 2014, 16:37

задължително да се прочете!

http://www.forbes.com/sites/investor/20 ... y-options/

"If people want to gamble, that’s their choice. But let’s not confuse that with investing. Binary options are a crapshoot, pure and simple."

Svetlin
Контакти:

Мнение от Svetlin » 02 яну 2014, 21:05

Phoenixheart написа:задължително да се прочете!

http://www.forbes.com/sites/investor/20 ... y-options/

"If people want to gamble, that’s their choice. But let’s not confuse that with investing. Binary options are a crapshoot, pure and simple."
Статията е много елементарна и е на нивото на сайтовете на бинарните брокери. Авторът е можел да си направи труда да проучи за какво става въпрос малко по-добре. Има и регулирани брокери, които предлагат най-различни видове бинарни опции.

Потребителски аватар
GMichov
Регистриран: 21 сеп 2011, 14:28

Мнение от GMichov » 14 яну 2014, 15:49

Светлине, как върши търговията с бинарните опции?? печелиш ли?

Отговори

Върни се в “ZULUTRADE FOREX СИГНАЛИ”