ZuluTrade - Best Providers

Zulutrade.com е един от най-големите сайтове за forex сигнали. В този раздел са събрани както, коментари за системата като цяло, така и мнения за отделни доставчици на сигнали от Zulutrade
Потребителски аватар
gradomen
Регистриран: 22 авг 2013, 15:30

Re: ZuluTrade - Best Providers

Мнение от gradomen » 25 авг 2013, 19:32

Здравейте и от мен готина темичка сте заформили вече се регнах в зулуто за сега само ще ги гледам. GMichov тия провайдери 2 и 3 тия нещо ги не открих а феникса ми хареса,аз си избрах и двама други. Нещо обаче ми бега сега тия майстори трябва да ги допусна до реална сметка ли как ше стане понеже пробвам едни други сигнали (за тия не знаех) и там требва да сложиш един експерт и да го свържеш с техния сървър за да дойде сигнала на твоя терминал.

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
23 получени
109 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 26 авг 2013, 08:34

gradomen написа:Здравейте и от мен готина темичка сте заформили вече се регнах в зулуто за сега само ще ги гледам. GMichov тия провайдери 2 и 3 тия нещо ги не открих а феникса ми хареса,аз си избрах и двама други. Нещо обаче ми бега сега тия майстори трябва да ги допусна до реална сметка ли как ше стане понеже пробвам едни други сигнали (за тия не знаех) и там требва да сложиш един експерт и да го свържеш с техния сървър за да дойде сигнала на твоя терминал.
Най-добре си открий нова сметка при AAAfx - ще имаш възможно най-малко проблеми със сигналите от Zulutrade. Те всъщност са на едни и същи хора. Няма нужда да инсталираш експерти.
Модератор

Потребителски аватар
GMichov
Регистриран: 21 сеп 2011, 14:28

Мнение от GMichov » 26 авг 2013, 15:36

Да, реална сметка с АААfx, е това което ти трябва за зулуто. Няма разлика между демо и реал - освен с колкото следваш.
колкото за провайдерите: избираш кои да следваш с ранкинга, и ги редуваш без да се оставяш на загуба ! :wink:

Потребителски аватар
gradomen
Регистриран: 22 авг 2013, 15:30

Мнение от gradomen » 31 авг 2013, 09:59

Добро предложение да ги не оставям да губят ама туи па ка ше стане сега ги наблюдавам и като гледам от тия които съм си подбрал те работят когато мен ме няма и като ги погледна са отворили позиции.За сега ми се набива в очите една мацка до сега е отворила само 2 сделки обаче точно там каде и аз бих ги отворил и е без загуба за сега само да не се окаже, че и и губещите и ше са там каде аз се нагласим сам. ХА ХА

Потребителски аватар
GMichov

Мнение от GMichov » 11 окт 2013, 16:30

Я споделете някой провайдер, на когото сте хвърлили око :grin:
да си обновим знанията :lol:

САПИ
Регистриран: 31 яну 2010, 11:02

Мнение от САПИ » 11 окт 2013, 16:39

GMichov написа:Я споделете някой провайдер, на когото сте хвърлили око :grin:
На прима виста, се сещам за един GMichov :lol: :lol: :lol: ,шегичка естествено :grin: !!

САПИ

Мнение от САПИ » 14 окт 2013, 13:26

САПИ написа:
GMichov написа:Я споделете някой провайдер, на когото сте хвърлили око :grin:
На прима виста, се сещам за един GMichov :lol: :lol: :lol: ,шегичка естествено :grin: !!
GMichov..ИЗВИНЯВАЙ,но имах проблеми,с извън форумен характер..кофтито е че изби тук :oops: :oops: :oops: !!!

Потребителски аватар
GMichov

Мнение от GMichov » 14 окт 2013, 14:08

нищо нищо !!! :) аз на шегичка го взех коментара ти....
някой друг поне, който не се шегува? :)

САПИ

Мнение от САПИ » 14 окт 2013, 15:28

GMichov написа:нищо нищо !!! :) аз на шегичка го взех коментара ти....
някой друг поне, който не се шегува? :)
Значи колега GMichov, два пъти кандидатствах,за провайдър в Зулуто,първия път от мое име,но модела още не беше изчистен..и приключих с благодарност :grin: ..втория път от името на жената с изчистен модел и три пъти по добри показатели, пак ми благодариха :grin: ...еми явно не е за мен,но като се върнах от море..жената получи писмо,за вакантно място за провайдър..но изтри линка..шото не иска да и използвам името неправомерно :lol: :lol: :lol: !!Значи за два месеца,само един колега ми хвана окото СИМОН..другото е плява :wink: ..еми дано съм бил полезен :smile: !!!

Потребителски аватар
GMichov

Мнение от GMichov » 14 окт 2013, 16:36

Аха не зле!!
Ами успех тогава в провайдерския бизнес ;)
simon кой - че те са много!

Отговори

Върни се в “ZULUTRADE FOREX СИГНАЛИ”