highway to hell... ehh heaven :))))

Малко място, където да си споделям лиричните отклонения. Чисто практически постове по най-различни теми от търговията... ако ми се получат ;)
Потребителски аватар
phillips
Регистриран: 02 сеп 2010, 12:49

Re: highway to hell... ehh heaven :))))

Мнение от phillips » 09 дек 2011, 15:28

NYSERookie написа:или ша оцелее или няма да оцелее :grin: :grin: :grin:
тихо бе... стискай палци, после ше почерпа :lol:
pink martini every day keeps the doctor far away

Потребителски аватар
NYSERookie
Регистриран: 26 юли 2010, 14:56

Мнение от NYSERookie » 09 дек 2011, 15:30

phillips написа:
NYSERookie написа:или ша оцелее или няма да оцелее :grin: :grin: :grin:
тихо бе... стискай палци, после ше почерпа :lol:

стиска бе :wink: кой не иска да го черпят? ама черпнята все по-имагинерна става последните 3-4 мин :shock: :shock: :shock:

Потребителски аватар
NYSERookie

Мнение от NYSERookie » 09 дек 2011, 15:32

phillips написа:
Bombe написа:...Дали е възможно вместо отчета, да пренесеш ордерите върху картинката, че по-лесно се следят?
ее няма угодия бомбе :)... като сложа стрелки, анонимния не ги харесва, като пусна отчет, ти не ги харесваш :)))))) хайде уточнете се помежду си ;)...

платформата не е мт4 и не знам как се слагат сделките... обаче твоя приятел грийди, с който ги обсъждахме по скайпа каза че специално за теб ще ги сложи в неговата мт4... така че ето ти неговата графика, дано е полезна ;)...

http://prikachi.com/images/226/4124226n.jpg

ам що не им ..........на сичките и да си пущаш квит си искаш графики.ко искат да разберат ше намерят начин :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Bombe
Регистриран: 25 сеп 2010, 21:46
1 получени

Мнение от Bombe » 09 дек 2011, 15:38

Ето, на графиката на Грийди се вижда супер! Мисля, че така му харесва и на Комърджито повече :smile: Само да уточним нещо: твойте трейдове на 5м ли са или на 1м. Че Грийди по навик ги е сложил на 1м :grin:
В тренд всичко работи.

Потребителски аватар
phillips

Мнение от phillips » 09 дек 2011, 15:47

NYSERookie написа:...и да си пущаш квит си искаш графики.ко искат да разберат ше намерят начин...
няма руки, замина... на 56 я сдадох... ще трябва от другите пипсове да черпя :)))))... една каса варщайнер да ти донеса? :grin:...

викаш да слагам само картинки и хората да се сещат...
то и на курсовете за книжка като карах навремето така беше, показваха ни едни знаци и други картинки и казваха "възможно е, вие сте млади, умни, сещайте се как става"... за това и е такава джунгла по улиците :grin:

Потребителски аватар
NYSERookie

Мнение от NYSERookie » 09 дек 2011, 15:52

phillips написа:
NYSERookie написа:...и да си пущаш квит си искаш графики.ко искат да разберат ше намерят начин...
няма руки, замина... на 56 я сдадох... ще трябва от другите пипсове да черпя :)))))... една каса варщайнер да ти донеса? :grin:...
охааааааааааааааа :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
дзън дзън дзън,
дзън дзън дзън :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
току що повярвах в дядо коледа /или петър беше :-? :-? :-? / :grin: :grin: :grin:

Потребителски аватар
phillips

Мнение от phillips » 09 дек 2011, 15:53

Bombe написа:...Само да уточним нещо: твойте трейдове на 5м ли са или на 1м. Че Грийди по навик ги е сложил на 1м :grin:
това отдавна сме го уточнили...
грийди си ги е сложил както му е било удобно...
а аз търгувам основно на 5м... гледам 1ч, 1д за по-общата картинка... 1м почти не ми се случва да ползвам... много рядко тикови, ренко и пр. екзотики... това интрадей...
иначе дългосрочната ми търговия започва от 4ч, минава през 8ч, 1д и завършва със седмична... там освен p&f други екзотики не си спомням да съм ползвал скоро...

Потребителски аватар
phillips

Мнение от phillips » 09 дек 2011, 15:56

чудесно движение се получава днес навсякъде... надявам се някой да е плувал по-добре от мен и да ги е хванал и тези 100 пипса надолу?...
похвалете се с някоя и друга сделка да изплакнем очи ;)...

Потребителски аватар
fickata
Регистриран: 26 мар 2011, 20:28

Мнение от fickata » 09 дек 2011, 15:59

phillips написа:
Bombe написа:...Само да уточним нещо: твойте трейдове на 5м ли са или на 1м. Че Грийди по навик ги е сложил на 1м :grin:
а аз търгувам основно на 5м... гледам 1ч, 1д за по-общата картинка... 1м почти не ми се случва да ползвам... много рядко тикови, ренко и пр. екзотики... това интрадей...
иначе дългосрочната ми търговия започва от 4ч, минава през 8ч, 1д и завършва със седмична... там освен p&f други екзотики не си спомням да съм ползвал скоро...
Е това ми е още голяма мъка, ама май ще трябва да отворя нова сметка, само за дългосрочна :-? :-?
Най-голямото престъпление е да се признаеш за виновен, за престъпление, което не си извършил.

Потребителски аватар
тъпото копеле
Регистриран: 10 фев 2011, 09:55
27 получени
3 дадени

Мнение от тъпото копеле » 09 дек 2011, 17:53

fickata написа:Е това ми е още голяма мъка, ама май ще трябва да отворя нова сметка, само за дългосрочна :-? :-?
Вдигаш акаунта с 50% за една сесия и ти е мъка, че нямаш дългосрочна търговия?
Не ти ли тежи, че съществуват още десетина хиляди финансови иснтрумента и деривата освен еур/долар, а ти не ги търгуваш?

Потребителски аватар
Bombe
1 получени

Мнение от Bombe » 09 дек 2011, 21:10

тъпото копеле написа:
fickata написа:Е това ми е още голяма мъка, ама май ще трябва да отворя нова сметка, само за дългосрочна :-? :-?
Не ти ли тежи, че съществуват още десетина хиляди финансови иснтрумента и деривата освен еур/долар, а ти не ги търгуваш?
:grin: :grin: :lol: :lol:
Доброто чуство за хумор е рядък дар и се надявам, че Фицката ще го оцени подобаващо :grin:
В тренд всичко работи.

Потребителски аватар
saxsten
Регистриран: 04 апр 2010, 23:16
12 получени
6 дадени

Мнение от saxsten » 09 дек 2011, 23:55

phillips написа:
Здрасти Бомбе , живо здраво !
Филипс, Не ти ли е идвало на ум че времевото съотношение между М5 и Н1 между барчетата е 60/5= 12.
Това означава че времето на едно петминутно барче е 1/12= 8,33 %.от часовото барче.
Съгласно хипотезата която обобщих малко по горе в тази твоя тема и на която никой не ще да обърне внимание това време, времето през което трябва да се случи нещо трябва да е около 10% от времето на часовото барче.Според мен работейки на М5 и гледайки на Н1 си доста близо до това ,просто защото графиката не ти предлага 6 минутни барчета :grin: :grin: :grin:
Форекса е оръжие за масово поразяване

Потребителски аватар
NYSERookie

Мнение от NYSERookie » 10 дек 2011, 00:03

проблема ви сакстийн,
е че сте кат коне с капаци и приемате , че единственият софт е МТ4 с неговите фреймове :grin: :grin: :grin:
и най-обикновения трейдинг софт обаче позволява кустомизация на фреймовете beyond the grasp of the ordinary MT4 user :wink: :wink: :wink: :wink:
само за твое сведение , най-използваният тайм фрем при търговците на акции и фючърси е 3м,и о чудо :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: има го даже в новата хуйня наречена МТ5 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
saxsten
12 получени
6 дадени

Мнение от saxsten » 10 дек 2011, 00:16

NYSERookie написа:проблема ви сакстийн,
е че сте кат коне с капаци и приемате , че единственият софт е МТ4 с неговите фреймове :grin: :grin: :grin:
и най-обикновения трейдинг софт обаче позволява кустомизация на фреймовете beyond the grasp of the ordinary MT4 user :wink: :wink: :wink: :wink:
само за твое сведение , най-използваният тайм фрем при търговците на акции и фючърси е 3м,и о чудо :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: има го даже в новата хуйня наречена МТ5 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Само така си мислиш.
Това че МТ4 е изкуствено направен за да не е съвършен си го знаем и без ти да ни го казваш,но се налага да работим с това което може.

Потребителски аватар
katilarium
Регистриран: 17 апр 2010, 23:57

Мнение от katilarium » 10 дек 2011, 18:27

Сакс,роптаеш срещу това че няма мераклии да обсъждат темата за времевото изоставане(бряяя че го кръстих даже ),а имам спомени,че навремето не искаше да споделяш каквото и да било.Тогава те упреквах в мислите си,но сега съм почти на твоето тогавашно мислене - казвам "почти" защото все пак съм склонен да коментирам,но само с хора,които имат желание(или поне с такива които виждам,че имат желание).
Таааа ...много са ти пръснати по темите мислите и изводите.Ако имаш желание компилирай в една тема и ако има желаещи - ОК,ако ли пък не(което е по-вероятното) здраве да е.Има и трети вариянт - да си го дращим на лични или чрез друга интерактивна форма на общуване.Всеки друг опит да навираш нещо в лицето на другите ще се приеме като досадно и най-много да си навлечеш подигравки.А между другото защо са ти "съзаклятници" ...откога стана социален :P ...търговията не е социална дейност бе :wink:
Ииии ...последно въпросче - ти прочете ли темата от линка,дето дадох ...никакви асоциации ли не отприщи в теб? :-?

С извинения към Филипс,че му оспамвам темата,пожелавам успех ... и наздраве 8-)
Страхът трудно се преодолява само със знания
"Незагубеният 1 лев днес е по-важен от спечелените 2 лева утре"

Потребителски аватар
saxsten
12 получени
6 дадени

Мнение от saxsten » 10 дек 2011, 18:54

katilarium написа:Сакс,роптаеш срещу това че няма мераклии да обсъждат темата за времевото изоставане(бряяя че го кръстих даже ),а имам спомени,че навремето не искаше да споделяш каквото и да било.Тогава те упреквах в мислите си,но сега съм почти на твоето тогавашно мислене - казвам "почти" защото все пак съм склонен да коментирам,но само с хора,които имат желание(или поне с такива които виждам,че имат желание).
Таааа ...много са ти пръснати по темите мислите и изводите.Ако имаш желание компилирай в една тема и ако има желаещи - ОК,ако ли пък не(което е по-вероятното) здраве да е.Има и трети вариянт - да си го дращим на лични или чрез друга интерактивна форма на общуване.Всеки друг опит да навираш нещо в лицето на другите ще се приеме като досадно и най-много да си навлечеш подигравки.А между другото защо са ти "съзаклятници" ...откога стана социален :P ...търговията не е социална дейност бе :wink:
Ииии ...последно въпросче - ти прочете ли темата от линка,дето дадох ...никакви асоциации ли не отприщи в теб? :-?
С извинения към Филипс,че му оспамвам темата,пожелавам успех ... и наздраве 8-)

Не бе не роптая ,за мен нещата се изясниха вече
Не споделях на времето защото нивото беше много тъпо, пък и аз не бях нещо особенно.
Не че сега нещо се променило от тогава ... :- :grin: :grin:
Май ще взема да се върна отново към старата тактика
... като не ще ко ще..... :grin: :grin:

ПП Кой линк? ако е за този
http://signalsbg.com/forum/viewtopic.php?t=90
той нещо не ще да се отваря.

Потребителски аватар
katilarium
Регистриран: 17 апр 2010, 23:57

Мнение от katilarium » 10 дек 2011, 19:12

Мдаааам.До онзи ден работеше :x .Може би някой е недоволен,че го ползваме :-?
Както и да е,тя идеята не се е изпарила ...просто е доста машабна,но не и невъзможна :smile:
Страхът трудно се преодолява само със знания
"Незагубеният 1 лев днес е по-важен от спечелените 2 лева утре"

Потребителски аватар
Bombe
1 получени

Мнение от Bombe » 11 дек 2011, 17:07

phillips написа:
Bombe написа:...Дали е възможно вместо отчета, да пренесеш ордерите върху картинката, че по-лесно се следят?
ее няма угодия бомбе :)... като сложа стрелки, анонимния не ги харесва, като пусна отчет, ти не ги харесваш :)))))) хайде уточнете се помежду си ;)...

платформата не е мт4 и не знам как се слагат сделките... обаче твоя приятел грийди, с който ги обсъждахме по скайпа каза че специално за теб ще ги сложи в неговата мт4... така че ето ти неговата графика, дано е полезна ;)...

http://prikachi.com/images/226/4124226n.jpg
Още веднъж да благодаря на Грийди! Филипс, ето защо сделките на картинка са полезни: поиграх си с картинката на Грийди и виждам веднага, че при завършване на една тенденция, ти незабавно отваряш в обратната посока. Естествено стават грешки, защото го правиш в реално време. Тук не може да се види какви тригъри използваш за вход, но подозирам, че и на 5м не се вижда, тъй като сам написа, че не вярваш в пробивите :grin:
Тъпото е, че само аз и още няколко човека ще разберем нещо даже от картинки.
Всъщност, както казва Руки, който иска, ще разбере :twisted:
Прикачени файлове
philips.GIF
philips.GIF (41.88 KБ) Видяна 2573 пъти
В тренд всичко работи.

Потребителски аватар
fickata
Регистриран: 26 мар 2011, 20:28

Мнение от fickata » 11 дек 2011, 20:14

тъпото копеле написа:
:grin: Всичко ще си дойде на место, след тържественото откриване на Ficka Global Finance , което ще е съпроводено с бурна оргия :grin: Ше пращам покани :wink: :grin: :grin: :grin:
Без майтап, дългосрочната ми се струва много по сложна, щот е грехота да се пропускат входове на минутните :grin:
Най-голямото престъпление е да се признаеш за виновен, за престъпление, което не си извършил.

Потребителски аватар
saxsten
12 получени
6 дадени

Мнение от saxsten » 11 дек 2011, 21:38

Bombe написа:
phillips написа:[quote="Bombehttp://prikachi.com/images/226/4124226n.jpg
......Тъпото е, че само аз и още няколко човека ще разберем нещо даже от картинки.
Всъщност, както казва Руки, който иска, ще разбере :twisted:
Хм, то пък какво ли толкова има да му се разбира , патъри , такива. :(
Аз отдавна се каня да ви автоматизирам "патърщината " ама все не остава време :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Успех!~

Отговори

Върни се в “Phillips”