highway to hell... ehh heaven :))))

Малко място, където да си споделям лиричните отклонения. Чисто практически постове по най-различни теми от търговията... ако ми се получат ;)
Потребителски аватар
NYSERookie
Регистриран: 26 юли 2010, 14:56

Re: highway to hell... ehh heaven :))))

Мнение от NYSERookie » 11 дек 2011, 21:42

ми да,
къде по-важно е да напишеш индикатор дето да показва стрелкички по чартовете и да не се въртят кат чоглави , докато не затвори прословутият НУЛЕВ бар :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Bombe
Регистриран: 25 сеп 2010, 21:46
1 получени

Мнение от Bombe » 11 дек 2011, 21:56

saxsten написа: Хм, то пък какво ли толкова има да му се разбира , патъри , такива. :(
Аз отдавна се каня да ви автоматизирам "патърщината " ама все не остава време :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Успех!~
Хм, не виждам какво обидно има в поста ми. Сакс, кажи ми честно, направи ли си труда да погледнеш и анализираш трейдовете на Филипса?! Очевидно му четеш темата. Практически досега извади ли някаква полза?
"Какво толкова има да му се разбира?"
Bombe написа:...
ПА-то не е само петърни. Много по-важно е да виждаш тенденциите!
just my 2 cents ;)
Това е един от първите ми постове в ПА темата. Самоцитирам се, защото всеки ден се сещам колко години ми отне да разбера горното. :smile:
В тренд всичко работи.

Потребителски аватар
katilarium
Регистриран: 17 апр 2010, 23:57

Мнение от katilarium » 11 дек 2011, 22:06

Bombe написа:
just my 2 cents ;)
Това е един от първите ми постове в ПА темата. Самоцитирам се, защото всеки ден се сещам колко години ми отне да разбера горното. :smile:
Май Рукито беше ... та сръчка ме,че много мисля :grin: ....че в тез 2 цента,ако нема поне малко алкохол са си пропиляни пари :lol: :lol: .Акцента е над "Много мислиш" .... олабвай отвреме на време :wink: Тенденцията е - "Живей" :oops:

Успех
Страхът трудно се преодолява само със знания
"Незагубеният 1 лев днес е по-важен от спечелените 2 лева утре"

Потребителски аватар
Bombe
Регистриран: 25 сеп 2010, 21:46
1 получени

Мнение от Bombe » 11 дек 2011, 22:15

katilarium написа:Акцента е над "Много мислиш"..
Такова ли впечатление създавам?! Благодаря ти! Трябва да почерпя :grin:
В тренд всичко работи.

Потребителски аватар
saxsten
Регистриран: 04 апр 2010, 23:16
12 получени
6 дадени

Мнение от saxsten » 13 дек 2011, 00:13

Bombe написа:
saxsten написа: Хм, то пък какво ли толкова има да му се разбира , патъри , такива. :(
Аз отдавна се каня да ви автоматизирам "патърщината " ама все не остава време :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Успех!~
Хм, не виждам какво обидно има в поста ми. Сакс, кажи ми честно, направи ли си труда да погледнеш и анализираш трейдовете на Филипса?! Очевидно му четеш темата. Практически досега извади ли някаква полза?
"Какво толкова има да му се разбира?"
just my 2 cents ;)
Бомбе не съм искал да обидя патърите а само да се пошегувам с тях.
Няма нищо обидно в поста ти ,напротив добър е и затова се опитах да се поше гувам с него ,но явно неуспешно.
Вината е моя извинявам се.
Все пак не мислиш ли ,че ако отричах ,или осъждах ,или не разбирах нещо в Па техниката щях да имам намерение ,да я автоматизирам.
Добра си Ви е техниката. Казвам го най отговорно
Още повече ,че в този форум вече забраниха корекциите и написаното остава завинаги.
Успех !
Форекса е оръжие за масово поразяване

Потребителски аватар
saxsten
Регистриран: 04 апр 2010, 23:16
12 получени
6 дадени

Мнение от saxsten » 13 дек 2011, 00:18

NYSERookie написа:ми да,
къде по-важно е да напишеш индикатор дето да показва стрелкички по чартовете и да не се въртят кат чоглави , докато не затвори прословутият НУЛЕВ бар :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
А бе Руки
На мен стрелкичики ми не трябват.Аз си мога и без тях
Ама нарочно ги слагам по индикаторите ,за да те ядосвам :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Форекса е оръжие за масово поразяване

Отговори

Върни се в “Phillips”