ТА - елементарен, сложен, всякакъв...

Малко място, където да си споделям лиричните отклонения. Чисто практически постове по най-различни теми от търговията... ако ми се получат ;)
Потребителски аватар
fickata
Регистриран: 26 мар 2011, 20:28

Re: ТА - елементарен, сложен, всякакъв...

Мнение от fickata » 12 дек 2011, 00:22

phillips написа:Желев, ще споделиш ли мнение по въпроса или да не си правя вятър на клавиатурата, както ме съветваше един хейтър? :grin:
Време е да чуем господаря :wink: :grin:
Най-голямото престъпление е да се признаеш за виновен, за престъпление, което не си извършил.

Потребителски аватар
katilarium
Регистриран: 17 апр 2010, 23:57

Мнение от katilarium » 12 дек 2011, 00:42

fickata написа:
phillips написа:Желев, ще споделиш ли мнение по въпроса или да не си правя вятър на клавиатурата, както ме съветваше един хейтър? :grin:
Време е да чуем господаря :wink: :grin:
Нещо не ни е...ва той,ама ше дойде на нашата :P ....не иска да покаже некое жокерче,че да облажим и ние :grin:
Страхът трудно се преодолява само със знания
"Незагубеният 1 лев днес е по-важен от спечелените 2 лева утре"

Потребителски аватар
katilarium
Регистриран: 17 апр 2010, 23:57

Мнение от katilarium » 12 дек 2011, 00:58

...некои хора се излагат , излагат па се спрат . ... тука е изкопа дъното и още дълбаеш...
наказанието е 1 седмица бан... одобрявам :good:

Мааа :shock: ....верно ли Бестито е "наградена" ...такова безобидно животинче ....как можахте....как ви позволи съвестта!Може и да ви се вижда заяждане диалога с нея,но в него имаше тол;кова истина колкото едва ли има в друга част от форума :o
Страхът трудно се преодолява само със знания
"Незагубеният 1 лев днес е по-важен от спечелените 2 лева утре"

Потребителски аватар
phillips
Регистриран: 02 сеп 2010, 12:49

Мнение от phillips » 13 дек 2011, 10:47

fickata написа:Tя на средата нищо и няма Филипс...
да, не нея нищо и няма... ама очите ми викат - крайно време е да се разкараш от тоя парад на алкохолизъма :grin:... така че мисля да не си го причинявам повече ;)
pink martini every day keeps the doctor far away

Потребителски аватар
phillips

Мнение от phillips » 13 дек 2011, 10:55

katilarium написа:...верно ли Бестито е "наградена" ...такова безобидно животинче...
ама колега ти се обърка май... как ще е безобидно... та то е върл обидчия, върховен заядчия, безграничен алкохолик и най-долен присмехулник, на фона на марио, манчестъра, йосиф, джейми и компания... така че правилно му дадоха бан... откога чакахме да го разкара желев... евала, сега поне е спокойно и липсват изцепки в алкохолен делириум ;)...

Потребителски аватар
phillips

Мнение от phillips » 13 дек 2011, 10:59

katilarium написа:Нещо не ни е...ва той...
като не ни е..ва значи не сме добре дошли... куфарчето и кой откъде е...

нали така Желев, това че не ми отговаряш значи че не съм добре дошъл във форума и е крайно време да го освободя, правилно съм те разбрал?

П.П. моля никой повече да не пише в тази тема, докато Желев не ми отговори, или аз не ви кажа довиждане...

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
150 получени
250 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 13 дек 2011, 19:21

phillips написа:
katilarium написа:Нещо не ни е...ва той...
като не ни е..ва значи не сме добре дошли... куфарчето и кой откъде е...

нали така Желев, това че не ми отговаряш значи че не съм добре дошъл във форума и е крайно време да го освободя, правилно съм те разбрал?

П.П. моля никой повече да не пише в тази тема, докато Желев не ми отговори, или аз не ви кажа довиждане...
Филипс, здравей.

Прощавай, сега чета, че имаш въпрос към мен. Друг път ако е нещо спешно, пиши на лични, нали са за това. Не всякога успявам да прочета всички теми, особено сега по празниците, когато програмата става особено натоварена.

Разбира се, че си добре дошъл във форума, стига с тези прибързани заключения. Чак пък такава иносказтелност не знам как заподозря в мен.
phillips написа:ако горното е мерило за 1 седмица, то за следните реплики колко бан би следвало да се полага? (направил съм дребна извадка )
...Абсолютна мижатурка,даже и в испанията,мий си чиниите,и не се сбаждай...
...нали ти казах,че не си умно,тъпо пишлеме си...
...ФиЦКАТА(звучи като Пичката)...
...нещо ми омръзваш,заприличваш ми на някой хлъзгав...
...разни недораслясци да ми казват какво,кое...
От коя тема са тези реплики?

Дано не са от "Валутни спекулации", там съм вдигнал ръце. Ако искаш ти, Фицката или някой от другите редовни участници веднага ще получи модераторски права за нея.

Потребителски аватар
fickata

Мнение от fickata » 13 дек 2011, 19:46

Няма голямо значение от коя тема са Желев :-? Неприятно е когато лаици-търговци, се опитват да показват изчурели зъбки на хора, които си вършат работата :evil: :evil: :evil:
Най-голямото престъпление е да се признаеш за виновен, за престъпление, което не си извършил.

Потребителски аватар
S.Zhelev
150 получени
250 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 13 дек 2011, 19:56

fickata написа:Няма голямо значение от коя тема са Желев :-? Неприятно е когато лаици-търговци, се опитват да показват изчурели зъбки на хора, които си вършат работата :evil: :evil: :evil:
Да, неприятно е. Тъй като Филипс не е посочил авторите, предполагам, че сте ти и Марио. Кажи в коя тема е, за да преценя на кого да предложа да е модератор. Не мога по 24 часа да модерирам форума.

Потребителски аватар
fickata

Мнение от fickata » 13 дек 2011, 20:10

S.Zhelev написа:
fickata написа:Няма голямо значение от коя тема са Желев :-? Неприятно е когато лаици-търговци, се опитват да показват изчурели зъбки на хора, които си вършат работата :evil: :evil: :evil:
Да, неприятно е. Тъй като Филипс не е посочил авторите, предполагам, че сте ти и Марио. Кажи в коя тема е, за да преценя на кого да предложа да е модератор. Не мога по 24 часа да модерирам форума.
:grin: :grin: :grin: Както и да е, към мен бяха отправени обидите, но за мен не е важно, щото се забавлявам :grin: :grin: :grin:

Потребителски аватар
S.Zhelev
150 получени
250 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 13 дек 2011, 20:13

Такаааа, видях за какво става дума. Марио и Фицката са се сдъвкали точно както предполагах в темата "Валутни спекулации". През нощта, неделя срещу понеделник.

Както вече казах, тази тема нито я отварям, нито я чета, нито я модерирам. Като писах там преди 2 седмици, стана ебаси проблема, всички скочиха срещу мен. Кажете последно какво искате - да е свободна от модерация, да я модерирам, някой от вас да я модерира?

Ама да не стане така да направя някой ПА специалист модератор и темата да стане плацдарм за подигравки с хора, които са се осмелили да кажат, че ПА не работи или да поискат някакво доказателство, за това, че работи.

Потребителски аватар
S.Zhelev
150 получени
250 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 13 дек 2011, 20:42

phillips написа:оо тук имало искри снощи... нали ви помолих любезностите не в тази част на форума... започвам с голямата гума ;)...

и имало даже баннати разбрах по този повод...

доколкото разбрах, за горната реплика
...некои хора се излагат , излагат па се спрат . ... тука е изкопа дъното и още дълбаеш...
наказанието е 1 седмица бан... одобрявам :good:
Банът не беше за горната реплика, а за повторна реплика към JDeel, който изрично беше помолил въпросната личност да не му пише. Изтрих втората реплика, само за да я видя отново постната 5 минути по късно, придружена с императивен тон по мой адрес.

Потребителски аватар
NYSERookie
Регистриран: 26 юли 2010, 14:56

Мнение от NYSERookie » 13 дек 2011, 20:51

imho желев,
толерираш програмистите.бести я банна за една реплика.останалите баннати също горе долу за толкова. в същото време пияндето марио си пише квот си иска и когато си иска и то не в една тема, а където види, че мишените му са писали.и не само миналата седмица. снощи простотиите също от него тръгнаха. липсата на възможност да прочетеш всичко не те оправдава.а може и да профилираш форума само за програмисти и да забраниш секви спамери търговци дето търгуват ръчно. и без тва 90% от темите на първа страница са програмистки .

Потребителски аватар
S.Zhelev
150 получени
250 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 13 дек 2011, 21:02

90% от темите са програмистки, тъй като останалите хора предпочитат да пишат в 1-2 теми. Само Фицката има повече постове отколкото всички програмисти взети заедно. Много добре не знаеш това и не знам защо ми предлагаш някакви забрани.

Снощните простотии съм ги изтрил. Щом всички сте единодушни, че Марио е проблема, при следващото заяждане ще бъде баннат за 1 седмица. Но ти, фицката и сие също ще трябва да спрете с подмятания като
Аре една от мойте картинки, постната на 4.12 ( Специално за Марио ) Ся пак ше има : " Ти откъде знайш "

липсата на възможност да прочетеш всичко не те оправдава
Нямам никакво намерение да стоя по нощите за да дебна кой каква глупост ще напише. Може би ти искаш да се заемеш с модерацията на темата?

Потребителски аватар
NYSERookie

Мнение от NYSERookie » 13 дек 2011, 21:24

цитираш избирателно. заяждането тръгна от марио преди няколко месеца ако си спомняш в блога на филипс шот не можа да се помири с интуицията и поиска да му се разпише ФОРМУЛА ЗА ИНТУИЦИЯ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
а след като останалите/непрограмисти / пишат в една две теми , къв го дирят програмистите в тези една две теми и се заяждат.фицката в програмистки теми не съм го виждал да пише, моя милост също. същото се отнася и за останалите патъри.ерго не би трябвало да има конфликти, а все пак има :-? :-? :-? :-? :-?

Потребителски аватар
fickata

Мнение от fickata » 13 дек 2011, 21:30

Желев, тези подмятания са, понеже Марио все държи нещо да му се показва :shock: Е оназ работа ли да извадя вече :shock: :grin: :grin: :grin:

Потребителски аватар
S.Zhelev
150 получени
250 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 13 дек 2011, 21:33

NYSERookie написа:цитираш избирателно.
Налага се, не мога да цитирам целия форум :smile:
NYSERookie написа:заяждането тръгна от марио преди няколко месеца ако си спомняш в блога на филипс шот не можа да се помири с интуицията и поиска да му се разпише ФОРМУЛА ЗА ИНТУИЦИЯ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Честно казано не си спомням, но допускам да си прав. И ето до какво опираме пак - къде е границата между различни мнения и дискусия от една страна и заяждане от друга?

И защо не се обърнеш към Филипс, нали той е модератор на блога?
NYSERookie написа:ерго не би трябвало да има конфликти, а все пак има :-? :-? :-? :-? :-?
Това и аз не мога да го разбера. Големи мъже сте, що така става :-?
Що просто не игнорирате методите, които не ви допадат, не знам.

Потребителски аватар
S.Zhelev
150 получени
250 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 13 дек 2011, 21:36

fickata написа:Желев, тези подмятания са, понеже Марио все държи нещо да му се показва :shock: Е оназ работа ли да извадя вече :shock: :grin: :grin: :grin:
Фицка, моля те не се занимавай с Марио и програмистите.

Марио, моля те не се занимавай с Фицката и патърите.

Какво повече искате да направя, казвайте в прав текст.

Потребителски аватар
NYSERookie

Мнение от NYSERookie » 13 дек 2011, 21:48

към филипс :-? :-? :-? :-? :-?
филипс не е обидил никого и не се е държал просташки с никой. не му е в стила, ти също го знаеш това нещо.факт е , че всички избиваме чивия тука, затова е форум, но искрите пламват и заминават и това е нормално. що само с марио продължават ? и що само той поддържа заяжданията ?а това , че сме зрели хора , повод ли е да обръщаме и другата буза , след като са ни зашлевили веднъж?особено елементи разни дето намират поле за изява тука след 5-то малко :shock: :shock: :shock:
ПП ако все пак приемаш чужди мнения, остави без модерация единствено валутните спекулации и трий яко всичко що не е по темата в останалите раздели :wink:
за блоговете има кой да си отговаря за триенето простотиите :wink:
ПП2 то не , че и аз не обичам да ударя няколко малки, ма не си спомням дори тогава да съм се държал просташки , язвително и иронично да, но никога просташки :wink:

Потребителски аватар
S.Zhelev
150 получени
250 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 13 дек 2011, 21:58

NYSERookie написа:към филипс :-? :-? :-? :-? :-?
филипс не е обидил никого и не се е държал просташки с никой. не му е в стила,
Нали е в неговия блог, той е модератор, щом смяташ че преди няколко месеца Марио е започнал да се заяжда тук, Филипс е можел да го модерира. Омръзна ми аз да съм виновен за всичко.
NYSERookie написа:ако все пак приемаш чужди мнения, остави без модерация единствено валутните спекулации и трий яко всичко що не е по темата в останалите раздели
Хубаво де, нали сега така съм постъпил. И какво става - веднага Филипс повдига въпроса защо не съм я модерирал. Всеки нещо иска, ама никой не иска да поеме отговорност. Разберете се кой от патърите ще модерира Валутните спекулации и да се приключва.

Отговори

Върни се в “Phillips”