Валутни спекулации - FOREX

Малко място, където да си споделям лиричните отклонения. Чисто практически постове по най-различни теми от търговията... ако ми се получат ;)
Happy68
Регистриран: 09 юни 2009, 19:23

Re: Валутни спекулации - FOREX

Мнение от Happy68 » 29 фев 2012, 17:49

fickata написа:Руки ти полината си ги напраил бре :wink: :grin: Още 2 мин и ше участвам в уебинар на живо :shock: :shock: за фибоначи :o :o :wink: :grin:
Фицка, ще ни открехнеш ли, какво научи?
Безплатен обяд няма!

Happy68

Мнение от Happy68 » 29 фев 2012, 17:52

fickata написа:Рукиииииии ти сигурно си пияну от мъка зарад приятела ти :( :( :( R.I.P Дим :(
коя е таз личност, та рукито плаче? в гуглето не намерих нищо подходящо за случая :-? :-?
Безплатен обяд няма!

Потребителски аватар
fickata
Регистриран: 26 мар 2011, 20:28

Мнение от fickata » 29 фев 2012, 18:04

Happy68 написа:
fickata написа:Рукиииииии ти сигурно си пияну от мъка зарад приятела ти :( :( :( R.I.P Дим :(
коя е таз личност, та рукито плаче? в гуглето не намерих нищо подходящо за случая :-? :-?
Дим Дуков :shock: Не знаеш ли, че почина :-?
Най-голямото престъпление е да се признаеш за виновен, за престъпление, което не си извършил.

Потребителски аватар
fickata
Регистриран: 26 мар 2011, 20:28

Мнение от fickata » 29 фев 2012, 18:07

Happy68 написа:
fickata написа:Руки ти полината си ги напраил бре :wink: :grin: Още 2 мин и ше участвам в уебинар на живо :shock: :shock: за фибоначи :o :o :wink: :grin:
Фицка, ще ни открехнеш ли, какво научи?
Нищо, което да не знам :grin: :grin: На всичко отгоре лектора по-голям гъзар от мене искаше да се направи, ама не вървеше да влизам в контра, щото все пак на човека затова му плащат :wink: :grin:
Най-голямото престъпление е да се признаеш за виновен, за престъпление, което не си извършил.

Happy68

Мнение от Happy68 » 29 фев 2012, 18:09

fickata написа:
Happy68 написа:
Дим Дуков :shock: Не знаеш ли, че почина :-?
Не, благодаря за инфото. Е, лека му пръст на човека.

Абе, помислих си за него, ама това Р.И.П. ме заблуди. Пък и скоро имаше някакво интервю по телевизията с него и не съм забелязала да е имало приказки за нещо лошо. Сега ще прочета клюката (щот за мен си е такова), сори :smile:
Безплатен обяд няма!

Отговори

Върни се в “Phillips”