твърдо нье на интуицията... or the right rulez :)))

Малко място, където да си споделям лиричните отклонения. Чисто практически постове по най-различни теми от търговията... ако ми се получат ;)
Потребителски аватар
katilarium
Регистриран: 17 апр 2010, 23:57

Re:

Мнение от katilarium » 06 яну 2012, 18:43

phillips написа:katilarium, абсолютно...
=>интуицията е спомагателно средство,а логическото основно=>може ли основното без спомагателно :o
Страхът трудно се преодолява само със знания
"Незагубеният 1 лев днес е по-важен от спечелените 2 лева утре"

bestofthebest
Регистриран: 15 сеп 2010, 10:44

Re:

Мнение от bestofthebest » 06 яну 2012, 20:14

phillips написа:и разбира се нямам нищо против някой да ми обясни що е то рефлекс... откъде идва и накъде отива... как се появява... съзнателен или не е... какво му е отношението към интуитивните процеси... или към логическите... има ли интуитивни рефлекси или какви има изобщо... кой го командва... по какъв повод се появява, или може и без повод да се появи... и т.н.... пълна картинка ако има ще е най-добре ;)
не , :grin: по -скоро ти ще се наложи да обясниш пълната картинка , понеже няма как, или поне не е нормално да претендираш да си експертът по дадената тема / в случая интуиция /, а пък да не знаеш за вс. останали компоненти, до които тя се допира ,и да опонираш чисто интуитивно :wink: , в с случая отговорът изисква неинтуитивна обосновка :grin:
а за примерът с колата , какво е неясното , това е пример за чисто нова ситуация , с моментен проблясък /инсайт/ , който ти дава отговорът , че тя е още там , не е необходимо да има причина , поради която да мислиш предварително , или колата да ти е трябвала за нещо и т.н . просто , нещо като да видиш за пръв път графиката , да не знаеш кое за какво служи , без никога преди да си го правил и да вземеш решение , или да знаеш за какво служи, чисто интиутивно ,небазирано на друг подобен опит, а не на опит изобщо , иначе няма как да е чиста интуиция , има мн. примеси , които ще ти се налага аргументирано да отхвърлиш, ако продължаваш да наблягаш на чистотата :smile:
чиста интуиция / просветление , инсайт/ е тогава , когато получиш директен отговор на/ за нещо , без да осъзнаваш от къде идва той, в съвършено нова и непозната ситуация, а не рутинна и позната , защото тогава има рефлеторно действие ,чрез придобит вече опит , което с бързината си имитира интуитивен проблясък , но само имитира :)
btw /рефлексът за ходене е вроден , подобно на смукателния, гълтателния и и някои други рефлекси /
less is more need vs want

Потребителски аватар
anonimen komardjia
Регистриран: 23 юли 2010, 17:25

Re: твърдо нье на интуицията... or the right rulez :)))

Мнение от anonimen komardjia » 07 яну 2012, 10:08

Всеки един проблем в реалния живот трябва да се разглежда поне от две страни - минимум. Така трябва да процедираш и в бизнеса. Когато защитавах дипломната си работа научих един лаф – въпрос зададен от преподавател към колежка „Защо реши с този бюджет точно това да направиш? И тя милата само дето не взе да се разреве. И оня продължи „За да бъде едно действие решение, то това действие трябва да бъде формирано от анализ и последващ избор от варианти“ - човека не каза точно това но смисъла бе такъв.

Теория от която няма изведени закони си е просто една теория, която и колкото да е логична си е просто една теория. Такава материя позволява свобода на мисълта – грешни или верни, е без значение, важното е да има мисъл, колкото по свободна толкова по-добре – процеса е наречен „Мозъчна атака“.... по Коледа започнах да пиша с въпроси – спонтанно ми дойде. В последствие реших след два-три дена да прочета на куп какво съм писал и въпросите ми направиха впечатление. Зачудих се, защо съм ги писал и стигнах до извода: понеже ми е по лесно да изведа въпрос и събеседника ти да довърши мисълта, която за да я възпроизведеш струва влагане на усилия(писане) – демек от мързел. После продължих да се замислям и така силно се замислих, че установих, че същинското решение на един проблем е в извеждане на въпросите характеризиращи проблема, а колкото повече са съпътстващите въпроси толкова по разрешен става проблема за мен. Отговорите на въпросите са без значение .... Дори и да не знаеш отговорите на въпросите, съумееш ли да зададеш една дузина въпроси, поне те ще те отведат до мястото където да търсиш отговора и оттам наново да продължиш с въпроси. За да можеш да зададеш 20-30 въпроса, първото трябва да си кажеш, че нищо не знаеш дори и не малко да знаеш т.е. да изтриеш клишетата от главата си. Това е лесно за тези които не се смятат за умни. Ума в главата пречи, пречи на свободата на задаваните въпроси, особено ако същия този ум е създал проблема, който се чуди как да реши. Ума в главата слага рамка на логиката битуваща в даденото обществото (в случая ние сме форекс общество).

„ Искай съвет от този, който умее да побеждава самия себе си.“ е казал Леонардо да Винчи.

Победи себе си за да не ти се налага да търсиш съвети от другите - ще го парафразирам аз . За да не опираш до другите трябва да можеш да оглеждаш ситуацията/проблема от различните му гледни точки – гледните точки на хората от които търсиш съвети. Допускането на непонятни за тебе отношения за верни, поради способността да огледаш ситуацията с различни очи е средството да победим себе си.

За финал относно вече заприличалата на джапанка надъвкана от дърт пес, дума интуиция.
Човек колкото и да се напъва да мисли земно, то той май винаги опира до интуицията си, довнаждайки предполагаемото към неизбежната неизвестност – се ла ви.
Пример
Ако например Bombe не знае какво има преди точките в цитата на Vgs, то той започва да гради логическата си теза на базата на интуитивно начало. Ако той знае предходното на многоточието, аз пък не знам, така той ме подвежда да продължа интуитивно (разбира се не точно мен, а четящите). Ако аз или той не знаем какво е условието на експеримента, то какво значение има резултата на същия – има ли репрезантативност, как са подбрани групите, как са поставени въпросите (огромно значение има начина) и още други въпроси, ако се напъна мога да измисля.
Интуитивния корен на мисълта при него или при мен е следния:..... експеримент – резултат – Йейл ..... Йейл - б-ррррр настръхнах – щом от там е излязло, значи е "6" работата, нищо, че това изследване може да е правено за стенвестника на на някаква ентусиазирана групичка първокурсници ....... „Дреми ми на онази работа, че в Йеил са се събрали и са установили нещо без да знам условията на експеримента.“ би трябвало да си каже човек който се смята за мисловен тип от най-земният им вид. Колко от нас се впечатляват от клишета? И колко от нас могат да разпознават клишетата ..... например във форекса?

И понеже съм прост като овца и още дълго мога да дъвча преживеейки тази дума трябва да се появи някой чобанин и с гегата да ме прасне по главата, подвиквайки ми:
„Абре офсъ с офсъ, стига си дъвкала едно и също“ .

........ братчетата ми, колкото и да се дъвчи това, аз пари от това немога да направя –това показват моите сметки............Полза никаква, най-много да възбудя някой позаспал дял от мозъка си и толкоз, но се опасявам това да не вземе да ме доведе до лудост...........................
Претеглих и двете страни тук и в други теми и установих, че от написаните разсъждения аз пари не мога да направя – 1 (един) леФ не мога да направя. Пълна загуба на време бе за мен, щото ползата за мен е 0, >извън ползата ми от общуването с някой от вас<. Успехи в надиграването с гласчетата в главите ви!

Пп1
Човек изказва една теза. Другия човек се хваща за дума от тази теза и той изказва думи нямащи почти нищо общо с тази теза. Третия човек хваща друга дума от тезата на номер2 и развива отново някакво свободно съчинение .... седмия хваща дума от шести[я , като през цялото време някой допълва теза номер едно, адаптирайки мислите на всеки от групата с първоначално изказаната теза, надграждайки я. Водещия на групата трябва през цялото време да разширява със по странични пасове полето на идеята, като в един момент ще убедени всичко в едно. При дървеното философстване е обратно - там стремежа е още от самото начало да се фокусираш върху буквата на тезата, без да се разшири духа й. Ей така се използва силата на груповата мисъл, носеща полза за всеки един от участниците.
Пп2
снощи си прикарах много добре. При ниско съотношение алкохол/ добро прекарване. Мислех, че е невъзможно, но се оказа че е.
Последна промяна от anonimen komardjia на 07 яну 2012, 10:19, променено общо 1 път.

Happy68
Регистриран: 09 юни 2009, 19:23

Мнение от Happy68 » 07 яну 2012, 10:12

Ето какво излиза като определение на интуицията:

Интуиция – непосредственное постижение истины без предварительного логического рассуждения.
С.И. Ожегов
Словарь русского языка

Филипс, интересно ми е, защо пак я зачепка тази тема?

Бестофдъбест: ной-накрая някой да се изкаже подобаващо :smile: аз не можех да го формулирам така добре, затова се отказах да коментирам с филипс. може и анонимния да е писал в твоята "посока", но са му много разточителни постовете, сори, анонимен :smile:
Безплатен обяд няма!

Потребителски аватар
saxsten
Регистриран: 04 апр 2010, 23:16
12 получени
6 дадени

Re:

Мнение от saxsten » 07 яну 2012, 14:43

phillips написа:и разбира се нямам нищо против някой да ми обясни що е то рефлекс... откъде идва и накъде отива... как се появява... съзнателен или не е... какво му е отношението към интуитивните процеси... или към логическите... има ли интуитивни рефлекси или какви има изобщо... кой го командва... по какъв повод се появява, или може и без повод да се появи... и т.н.... пълна картинка ако има ще е най-добре ;)
Ами има два вида рефлекси ,условен и безусловен.
Безусловен е когато се опариш на печката и не мислиш когато си дърпаш ръката.
Условен ,е придобит от опит рефлекс или насаден от възпитатието ни в детството .
Най тъп пример е при учението на Павлов, когато някое куче преди да го нахранят му пускали светлина или музика или какъвто щеш произволен дразнител.След време като се раздрънка звънеца и кучето почвало да отделя стомашен сок ,следователно се чувствувало гладно :grin:
С натрупването на опит условните рефлекси се превръщат в безусловни
Пример за това е един мой познат, който макар че вече е пенсионер, но и до сега безусловно се страхува от автомобилите , когато пресича улицата.Причината за това е ,че като малък родителите са му изградили условен рефлекс в съзнанието ,който почти вече се е превърнал в безусловен.
Следващите неща в мозъчния ни бекграунд са тъй наречените инстинкти.
Два от основните човешки инстиктти са инстиктът за оцеляване и инстинктът за продължение на рода.Последният инстинкт е в две разновидности
При мъжете той ги кара да търсят да преспат с колкото се може повече мадами ,а при жените е свързан с майчинството и опасенията дали избранникът на жената ще има способноста да обезпечи семейството .
Какво е общото между изброените неща и чувствата, и логиката.
Разглеждайки нещата от призмата на приложната Кибернетика ,основите на която са положени през 40 г на миналия век от Норберт Винер Чувствата,рефлексите инстинктите не са нищо друго освен парчета кодирана под различни форми в нашето съцнание : " информация за поведение " ,съответсваща на различни реални житейски ситуации.
В какво се изразява образното мислене или Интуицията.
Както вече казах в суперпозиция в нашето съзнание на вибрации ,които са сходни ,подобни и адекватни , на заобикалящата ни действителност.
Резултата е ново чувство или усещане ,понякога невиждано и неизпитвано до сега ,но съдържащо в себе си нова " информация за поведение " ,съгласно която вземаме интуитивното си решение.
Какво прави Логиката и логическото мислене?
Ами пак същото ,изработва логически модели на външната реална житейска ситуация, с помощта на адекватна невронна мрежа абсолютно наподобяваща елементите на заобикалящата ни среда
След това нашето съзнание експериментира с този модел,на ужким , ама все едно че е наистина и резултата е същото : " информация за поведение "
Само ,че вече е придобита по логически път : бавно и мъчително ,в сравнение с образното мислене.
Така ,че не мислете че отричам интуицията , просто нещата са далече по - сложни.
Прочее bestofthebest ако зад ъгъла има дупка, или банда автокрадци има да си търсиш колата да е още там :grin: :grin: :grin:
Форекса е оръжие за масово поразяване

Потребителски аватар
phillips
Регистриран: 02 сеп 2010, 12:49

Мнение от phillips » 07 яну 2012, 15:55

katilarium написа:=>интуицията е спомагателно средство,а логическото основно=>може ли основното без спомагателно :o
не знам защо такова следствие направи... за мен е точно обратното... следователно и двамата сме в грешка... какво ще кажеш за тази логика :grin:
pink martini every day keeps the doctor far away

Потребителски аватар
katilarium

Re:

Мнение от katilarium » 07 яну 2012, 16:15

phillips написа:
katilarium написа:=>интуицията е спомагателно средство,а логическото основно=>може ли основното без спомагателно :o
не знам защо такова следствие направи... за мен е точно обратното... следователно и двамата сме в грешка... какво ще кажеш за тази логика :grin:
Почти съм съгласен.Но и при правота на твоя вариант,въпросът пак си е актуален - "може ли основното без спомагателно?"

Потребителски аватар
phillips

Мнение от phillips » 07 яну 2012, 16:23

bestofthebest написа: не , :grin: по -скоро ти ще се наложи да обясниш пълната картинка , понеже няма как, или поне не е нормално да претендираш да си експертът по дадената тема / в случая интуиция /, а пък да не знаеш за вс. останали компоненти, до които тя се допира...
съжалявам че трябва да ти го кажа, но къде точно видя претенции че съм експерт по темата?!... да, знам много, но никога не съм имал арогантността да си мисля че знам всичко... напротив, интуитивно знам че мога да науча още, макар логически да следва друго, и за това непрекъснато задавам въпроси...
ако човек чете текстовете ми с мисълта че влагам ирония, може да си помисли че си мисля че знам всичко... но пък предубедеността винаги е слабост... предполагам...
bestofthebest написа:...а за примерът с колата , какво е неясното...
ами аз лично схванах ситуацията така: виждам че кола завива зад ъгъл, и предполагам че тя ще е там като отида да проверя, и отивам и тя наистина е там...

но тъй като интуитивно смятам, че не това имаш предвид, за това попитах кое как е... защото ако е така както съм го разбрал, нещата не се връзват... аз лично бих предположил че колата ще е далеч от ъгъла като отида аз там, защото тя все пак се движи... освен ако не е решила да паркира точно зад ъгъла, което няма как да знам, то ще е предположение от моя страна, макар и интуитивно...
bestofthebest написа:...нещо като да видиш за пръв път графиката, да не знаеш кое за какво служи , без никога преди да си го правил и да вземеш решение...
ами да, интуитивно решение взимаш в нова ситуация, нали и аз това казвам...
bestofthebest написа:...не рутинна и позната , защото тогава има рефлеторно действие ,чрез придобит вече опит , което с бързината си имитира интуитивен проблясък , но само имитира :)
btw /рефлексът за ходене е вроден , подобно на смукателния, гълтателния и и някои други рефлекси...
именно за това питам що е то рефлекс и какви са неговите характеристики...
защото ако ходенето е рефлекс, и то вроден, защо тогава го учим?...защо от първия ден можем да смучем, но не да ходим... виждал съм животни, раждат се и веднага започват да ходят, защо при нас това не е така?... виждал съм дете да проходи, да ходи цял ден без проблем, да падне заради тежка играчка по пътя си, след това да не иска да ходи 3 седмици, защо това е така?... в смисъл един рефлекс може да действа разпокъсано във времето или може да бъде блокиран за момент, ако да от кого, или може да бъде контролиран кога и как да се проявява, и ако да пак от кого?... ако опита води до рефлекси, защо води до тези рефлекси само при определени ситуации?... кое кара рефлекса да се прояви, или самия рефлекс има съзнание и знае кога да се прояви?... изобщо по темата рефлекс имам много въпроси, така че ако имаш желание може да ми обясниш кое какво е ;)

Потребителски аватар
phillips

Мнение от phillips » 07 яну 2012, 16:29

anonimen komardjia написа:...Колко от нас се впечатляват от клишета? И колко от нас могат да разпознават клишетата ..... например във форекса?...
аз... за мен е интересно защо са там... и ги изследвам... и за сега съм доволен от тази си работа...

Потребителски аватар
phillips

Мнение от phillips » 07 яну 2012, 16:44

Happy68 написа:...Филипс, интересно ми е, защо пак я зачепка тази тема?...
какво значи пак... най-отпред съм си описал мотивите... просто искам да споделя какво ми дава на мен и как... може пък на някого да му хареса и да опита :grin:... естествено първо "трябва" да поспорим, за да е по-интересно... когато възбудата премине идва времето на същинската работа... като в живота нали ;)...

П.П. спомняш ли си преди години като се видяхме за първи път, говорехме нещо за поводите за влизане в сделка... и аз споделих че работя върху проект, който да ми отмени "поводите"... успях хепи, и съм много доволен от себе си ;)... разбира се развитието продължава, но имам още един скалп в колана си... а и ми е много приятно когато се боря редом със смели българи, щото малко ми писна да гледам самодоволни германци и англичани, които си мислят че са нещо повече, само заради доброто обучение, което са имали щастието да получат...

Потребителски аватар
phillips

Мнение от phillips » 07 яну 2012, 16:54

saxsten написа:...Безусловен е когато се опариш на печката и не мислиш когато си дърпаш ръката...
не мислиш изобщо или не мислиш осъзнато?... какво значи мислиш?... в смисъл датчика на пръста, където се опарваш, праща инфото до мозъка май, и от там идва заповед този пръст да се разкара от мястото си... това мисъл ли е?... или работата на мозъка може и да не е задължително мисъл?... как се нарича другата му работа тогава?...
saxsten написа:...Така ,че не мислете че отричам интуицията , просто нещата са далече по - сложни...
аз съм сигурен че не я отричаш, дори си мисля че ме разбираш идеално ;)... просто използваме различна семантика... но крайния резултат е пак този...

bestofthebest

Мнение от bestofthebest » 07 яну 2012, 16:55

не съжалявай за нищо :smile: нали си разменяме мисли , това е леко пресилено и в по- друга посока казано от моя страна ,/че претендираш да си експерт/, но предполагах , че се схваща / посоката/ , още повече, че и темите и заглавията и т.н. относно инту..... са си твои / по - скоро това визирах/

а иначе за колата :smile: , сега пък ти действаш с левия мозък ;) , след като следваш логиката , че ако се движела , къде щяла да е... тук става дума ,че ти виждаш една никому неизвестна кола , която завива , дори не е ясно защо ти прави впечатление това , или защо ти привлича вниманието и именно в тоя момент ,но нещо от вътре ти подсказва ,че отивайки зад ъгъла , ще я видиш , пак не ясно ,защо и поради каква причина , това не е някаква позната кола ,или такси ,или каквото и да е било , което да те свърже с нея ,или да си имал някакви предишни претенции, или мисли към колата и ситуацията , чист инсайт ...

Потребителски аватар
phillips

Мнение от phillips » 07 яну 2012, 17:09

katilarium написа:...въпросът пак си е актуален - "може ли основното без спомагателно?"
аз мисля че не може... именно за това си говорим... те нещата не са там случайно... и смятам че е най-ефективно ако ги ползваме в тандем...

разбира се можем да изключим играчите от екипа, които смятаме за слаби... интересното е че не се предлагат резерви, а само изключване на слабите... не е лоша тактиката... но аз твърдя че въпросния играч не е слаб, а е част от отбора и има своето солидно място... и най-силен е отбора когато е пълен... разбира се всеки е треньор на своя си отбор и си играе както му е угодно... тук просто си споделяме тактики... европейският шампион така или иначе е известен ;)...

Потребителски аватар
phillips

Мнение от phillips » 07 яну 2012, 17:13

bestofthebest написа:...тук става дума ,че ти виждаш една никому неизвестна кола , която завива , дори не е ясно защо ти прави впечатление това , или защо ти привлича вниманието и именно в тоя момент ,но нещо от вътре ти подсказва ,че отивайки зад ъгъла , ще я видиш , пак не ясно ,защо и поради каква причина , това не е някаква позната кола ,или такси ,или каквото и да е било , което да те свърже с нея ,или да си имал някакви предишни претенции, или мисли към колата и ситуацията , чист инсайт ...
ами именно за това говоря и аз... това си е интуиция... нямаме разминаване...

Потребителски аватар
katilarium

Re:

Мнение от katilarium » 07 яну 2012, 17:52

phillips написа:
katilarium написа:...въпросът пак си е актуален - "може ли основното без спомагателно?"
аз мисля че не може... именно за това си говорим... те нещата не са там случайно... и смятам че е най-ефективно ако ги ползваме в тандем...

разбира се можем да изключим играчите от екипа, които смятаме за слаби... интересното е че не се предлагат резерви, а само изключване на слабите... не е лоша тактиката... но аз твърдя че въпросния играч не е слаб, а е част от отбора и има своето солидно място... и най-силен е отбора когато е пълен... разбира се всеки е треньор на своя си отбор и си играе както му е угодно... тук просто си споделяме тактики... европейският шампион така или иначе е известен ;)...
Хехе,почваш да поддаваш и при по-засилен натиск мога да те пречупя в мисленето си,но не е това начинът ...много по-резултатен ще е,ако го постигнеш сам :wink:

"аз мисля че не може... именно за това си говорим... те нещата не са там случайно... и смятам че е най-ефективно ако ги ползваме в тандем..." с допълнението "ако е необходимо"

Малко занимавка :smile: ...интересна е тая поредица "TED"
http://zamunda.net/details.php?id=293110&hit=1

п.с Сега го видях и все още не съм го гледал .... но съм сигурен,че няма да ми каже нещо,което не знам.Но за другите може и да е ново и интересно :-?

п.с2 Ейййй подивях,за тея цветове при писане наистина си требе интуиция да попаднеш на желания цвят :evil: :evil: :evil:

Потребителски аватар
fickata
Регистриран: 26 мар 2011, 20:28

Мнение от fickata » 07 яну 2012, 18:22

Тука съвсем психясахте бре :shock: :shock: :o :o Изплашихте народа :wink: :lol: :lol: :lol:
Най-голямото престъпление е да се признаеш за виновен, за престъпление, което не си извършил.

Потребителски аватар
saxsten
Регистриран: 04 апр 2010, 23:16
12 получени
6 дадени

Re:

Мнение от saxsten » 07 яну 2012, 20:59

phillips написа:
saxsten написа:...Безусловен е когато се опариш на печката и не мислиш когато си дърпаш ръката...
не мислиш изобщо или не мислиш осъзнато?... какво значи мислиш?... в смисъл датчика на пръста, където се опарваш, праща инфото до мозъка май, и от там идва заповед този пръст да се разкара от мястото си... това мисъл ли е?... или работата на мозъка може и да не е задължително мисъл?... как се нарича другата му работа тогава?...
saxsten написа:...Така ,че не мислете че отричам интуицията , просто нещата са далече по - сложни...
аз съм сигурен че не я отричаш, дори си мисля че ме разбираш идеално ;)... просто използваме различна семантика... но крайния резултат е пак този...
Да речеме така :
В духа на това което написах по горе смученето е безусловно вроден рефлекс в детето преди раждането му ,както и дишането , инстинкта за оцеляване и др
Не съм доктор не ги зная всичките ,но това са все неща без които детето веднага след раждането си ,не би могло да оцелее - рефлекси и инстинкти.
Въпрос на естествен подпор.
Така е и при животните.
Ако е необходимо да могат да ходят и бягат веднага след раждането си за да оцелеят .Те го правят ,просто поради тъпото обсотоятелство, че онези които в миналото са се раждали "ненаучени" , са били изядени :grin:
Ходенето обаче , особенно това на два крака трябва да се учи след раждането.
Следователно то първоначлно не е безусловен а условен рефлекс.Едва след като се натрупа опит то става без да мислиш за него - тоест превръща се в безусловен рефлекс.
Специално при печката това е вторично безусловен рефлекс създал се на принципа проба-грешка. Като се опариш няколко пътя така свикваш с необходимоста от реакцията, че след това вече не мислиш.
С други думи рефлексите при които не участвува съзнанието би трябвало да са безусловни, но не съм лекар и не знам дали това е правилната класификация.

Поради грубите закони на материалния свят в който живеем през първите 7 години възпитанието на децата е да се научат най вече на Разум иЛогика, иначе не биха могли да бъдат адекватни .
Но именно поради това ,за съжаление през първите 7 години от живота си децата загубват огромна част от естествената си образно-сетивна способност да върприемат света.Тоест ,губят огромна част от естествената си интуиция. :!:
За съжаление Логиката едновременно е Дар и Проклятие. :twisted:
Форекса е оръжие за масово поразяване

Потребителски аватар
JaY_Z
Регистриран: 05 сеп 2010, 21:52

Мнение от JaY_Z » 08 яну 2012, 03:38

:oops: добра вечер..."осъзнавайки", че високите нива на ДМТ в кухата ми лейка освен смешен може и да ме направят "интересен" ми се ще да запитам колегите коментиращи тук - няма ли вариант да подредите компонентите логика</>интуиция вертикално...не хоризонтално....нищо че са разположени едно до друго (хоризонтално) в "пространството" :shock: :oops:....защо трябва да е или/или като може да е и/и 8-)
The problem with my trading is usually somewhere between my keyboard and my chair...

Потребителски аватар
fickata
Регистриран: 26 мар 2011, 20:28

Мнение от fickata » 08 яну 2012, 12:10

Аз ше ти ги подредя според моето виждане, актуално за пазара :wink: :grin:
техника ( знания )
интуиция
хардуер
:grin:
Най-голямото престъпление е да се признаеш за виновен, за престъпление, което не си извършил.

bestofthebest

Мнение от bestofthebest » 08 яну 2012, 13:10

JaY_Z написа::oops: добра вечер..."осъзнавайки", че високите нива на ДМТ в кухата ми лейка освен смешен може и да ме направят "интересен" ми се ще да запитам колегите коментиращи тук - няма ли вариант да подредите компонентите логика</>интуиция вертикално...не хоризонтално....нищо че са разположени едно до друго (хоризонтално) в "пространството" :shock: :oops:....защо трябва да е или/или като може да е и/и 8-)
когато има намесена инту :grin: всичко винаги е от порядъка на 4, 5 и на горе D,а при тебе ,с тва ДМТ , е оправдано да те дразнят "плоските неща" :grin:
:grin: остана само да ни"светнеш" как точно ги държиш високи / per os , per inspiracionem ; i.m; i.v / :shock: :-?
less is more need vs want

Отговори

Върни се в “Phillips”