случая стандарт инвестмънт валутни пазари...

Малко място, където да си споделям лиричните отклонения. Чисто практически постове по най-различни теми от търговията... ако ми се получат ;)
Потребителски аватар
phillips
Регистриран: 02 сеп 2010, 12:49

случая стандарт инвестмънт валутни пазари...

Мнение от phillips » 25 дек 2011, 18:19

тъй като тук няколко пъти се засяга въпроса... а и на срещата поех ангажимент да внеса яснота... защото явно се шири сериозна заблуда относно моето участие във въпросния проект... с тази тема искам да опиша реалността - кой, какво, как, защо, колко и т.н., за да е ясно за всеки, който има желание да чете, и да не слушам измислици по повод реалността :)...
pink martini every day keeps the doctor far away

Потребителски аватар
тъпото копеле
Регистриран: 10 фев 2011, 09:55
27 получени
3 дадени

Re: случая стандарт инвестмънт валутни пазари...

Мнение от тъпото копеле » 26 дек 2011, 21:03

Весела Коледа, филипс.
Слагай дясната ръка на библията и започвай.
Истината и само истината.
шел сет ю фрий.

Потребителски аватар
phillips

Мнение от phillips » 28 дек 2011, 19:30

честита Коледа копеле, да си жив и здрав и успешна 2012 ;)

ама аз съм си фрий... просто удовлетворявам нуждата на колегите от жълти новини :grin:

та по темата има много информация но ще се опитам да се огранича с най-важното... за другото питайте ;)...

моето "участие" започна преди 2 години, когато малко преди Коледа е-бат-седефчо ме "посвети" в проекта и ми предложи да участвам в него. за който ника е-бат-седефчо е новост, може да се поразтърси в този форум, или в стария форум на инвестор.бг и да прочете постовете му...

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
150 получени
250 дадени
Контакти:

Re:

Мнение от S.Zhelev » 29 дек 2011, 17:18

phillips написа:моето "участие" започна преди 2 години, когато малко преди Коледа е-бат-седефчо ме "посвети" в проекта и ми предложи да участвам в него.
Филипс, в крайна сметка в какво се състоеше твоето участие и кога приключи?

Потребителски аватар
phillips

Мнение от phillips » 02 яну 2012, 14:32

банда за много години, от здраве да не се отървете и много успешна 2012 във всичките ви начинания ви пожелавам :)

Желев по темата да си върна мисълта... първоначалното предложение беше да бъда включен като търговец... т.е. планът бил да се акумулират клиентски капитали за управление, даже имало готов капитал който чака старта на проекта, и тези капитали да се менажират от екип търговци... единият член на екипа беше предложено да съм аз...

Потребителски аватар
phillips

Мнение от phillips » 03 яну 2012, 12:29

малко след това предложението беше "подобрено" с дялово участие в брокерския бизнес... т.е. да получавам част от приходите на брокера...

разговорите се проточиха много дълго във времето... но в един момент изглеждаше че могат да бъдат приключени и работата да започне... дори за кратък период от време си преместих част от техниката в офиса на стандарт в софия и работех от там...

така или иначе в края на лятото по-миналата вече година, аз окончателно реших за себе си че проектът е обречен в този му вид и реших да приключа с него...

причините са много и не искам да прекалявам с постовете... който се интересува от жълти подробности може да пита :)... главната причина беше че има огромно разминаване в първоначалната информация и реалната картина, което показва сериозността и професионализма на проекта... разбира се, основен друг повод е и моята инвестиция на пари, време, усилия, и други ресурси, която според мен не беше добре посрещната... или по-точно казано беше с удоволствие използвана :grin:...

Потребителски аватар
phillips

Мнение от phillips » 03 яну 2012, 13:04

няма как да знам кой какво е чул или си мисли че знае за моето участие в проекта...

но фактите са че никога не съм получавал пари от брокерския бизнес на стандарт, най-малкото защото изобщо не се стигна до там да съм включен в него...
т.е. никога не съм имал реален интерес някой търговец да търгува при този точно брокер...

нито пък съм търгувал по клиентските сметки, приети за управление... това го правеха другите колеги от екипа...
моята единствена търговия по време на този проект и при този брокер беше в личната ми сметка... на определен етап от разговорите реших че е уместно да си отворя малък акаунт, за да убедя евентуалните си партньори, че моите приказки поне не са въздух... захраних 12к и направих няколко леки сделки, за да се види и реално част от начина ми на работа...

така че съвсем накратко това е моето участие... ако някой е чул друго, моля да го сподели, за да внеса още яснота по темата ако е необходимо...

Потребителски аватар
тъпото копеле
Регистриран: 10 фев 2011, 09:55
27 получени
3 дадени

Мнение от тъпото копеле » 03 яну 2012, 13:30

Явно не си чел наскоро жълтата преса, малко ти е сухичък разказа, няма пикантни моменти, кой къде се е набълбукал, кое дърво е гризнал, какъв е обема на тия клиентски сметки, кой изпусна въздуха първи, кой кого обича и кого мрази и т.н. :o
Ч.Н.Г на всички, живи и здрави!

Потребителски аватар
phillips

Мнение от phillips » 04 яну 2012, 14:25

така е копеле, прав си, не чета жълта преса... ама сухото беше до сега, да си споделя участието... сега започваме с въпроси и отговори и с пикантериите :grin:...

кой къде се е набълбукал казах за себе си... другите е редно сами да си кажат мисля ;)... аз лично се набълбуках с пари, време, и други ресурси...

обемът на клиентските сметки не знам защо е важен... колкото и да е мисля е все едно... или искаш точни числа?... ти нали видя варненския офис, според мен си представи че са били на стойността на обзавеждането му :)...

какво значи кой изпусна въздуха първи?... аз лично не съм изпускал никакъв въздух... за един от колегите чух че му е изпуснат въздуха по едно време, но и той може да си обясни за какво става дума... но пък си мисля че знам кой ще изпусне въздуха последен :grin:...

кой кого обича не знам... няма да се учудя ако всички обичат "реймънд"... аз лично обичам една от бившите колежки ;)...

кой кого мрази също мога само да предполагам... мога да си представя че джейми мрази всички, а джей и дриймтеатъра бат седефчо... бат седефчо рукито, а той от своя страна друг "колега", на който не му знам ника... разбира се, поне два ника мразят мен... а аз никого...

Потребителски аватар
fickata
Регистриран: 26 мар 2011, 20:28

Re:

Мнение от fickata » 04 яну 2012, 15:45

phillips написа:..................

кой кого мрази също мога само да предполагам... мога да си представя че джейми мрази всички, а джей и дриймтеатъра бат седефчо... бат седефчо рукито, а той от своя страна друг "колега", на който не му знам ника... разбира се, поне два ника мразят мен... а аз никого...
Рукито и аз го мразя, щот разваля Грийди :evil: :evil: :evil: :shock: :wall: :wall: :wall:
Най-голямото престъпление е да се признаеш за виновен, за престъпление, което не си извършил.

Отговори

Върни се в “Phillips”