Оптимизация системата на Bogdanov

Личният блог на Bogdanov
Bogdanov
Регистриран: 29 сеп 2010, 07:10

Оптимизация системата на Bogdanov

Мнение от Bogdanov » 25 мар 2011, 08:27

Тук в тази тема каня всички, които са заинтересовани от системата , предмет на демонстрация да дадат идеи (своя принос) в оптимизацията на системата. Става въпрос за идеи :idea: . Ще кажете - "Как да ти дадем идеи като не знаем нищо за системата ти ?" - и ще сте прави , но не напълно :grin: . И така , който има да каже нещо във връзка с ММ по системата на Богданов и/или да критикува , моля да го прави тук. Не знам дали мога да местя мнения в блога си от една тема в друга, но ако да ще преместя въпроси , бележки и подмятания тук, за да е по-профи :lol: :lol: :lol: блога :oops:

Bogdanov

Re: Оптимизация системата на Bogdanov

Мнение от Bogdanov » 25 мар 2011, 08:31

Желев , как би могло да махна от едната тема мнения и да ги сложа в тази ?

vgc
Регистриран: 10 дек 2009, 10:18
35 получени
6 дадени

Мнение от vgc » 25 мар 2011, 10:02

Bogdanov написа:И така , който има да каже нещо във връзка с ММ по системата на Богданов ...
Ако извадиш в един Екселски файл данни обхващащи поне едногодишен период с резултати съдържащи пореден номер, валутна двойка, резултат в пипсове и допълнително за всяка една двойка да са се случили минимум 50 загуби и минимум 50 печалби, то обещавам да поработя над извадката и да предложа вариант за ММ.
Форексът е полезен като ХОБИ

Bogdanov

Мнение от Bogdanov » 25 мар 2011, 15:52

vgc написа:
Bogdanov написа:И така , който има да каже нещо във връзка с ММ по системата на Богданов ...
Ако извадиш в един Екселски файл данни обхващащи поне едногодишен период с резултати съдържащи пореден номер, валутна двойка, резултат в пипсове и допълнително за всяка една двойка да са се случили минимум 50 загуби и минимум 50 печалби, то обещавам да поработя над извадката и да предложа вариант за ММ.
Ще го направя за 3 двойки където доходноста ми е най-висока и спреда е по-тесен. До няколко дни ще ти изпратя файла. Ако имам въпроси за таблицата ще ти пиша на лични. Става ли ?

zandor
Регистриран: 11 сеп 2010, 14:50

Мнение от zandor » 25 мар 2011, 16:06

А има ли ги някъде параметрите на тази с-ма?
Аз не ги видях в другата тема.

Bogdanov

Мнение от Bogdanov » 25 мар 2011, 18:49

zandor написа:А има ли ги някъде параметрите на тази с-ма?
Аз не ги видях в другата тема.
По-добре да не ги знаеш :wink: , че резултатите до сега са направо плачевни :cry: :cry: :cry: то за сега излиза , че е антиситема , ама ней се нямам по-добро :lol:

Сериозно - прочети началото на другата тема (първите постове) там има отговор на въпроса ти :good:

Happy68
Регистриран: 09 юни 2009, 19:23

Мнение от Happy68 » 25 мар 2011, 18:50

Bogdanov написа:
vgc написа:
Ще го направя за 3 двойки където доходноста ми е най-висока и спреда е по-тесен. До няколко дни ще ти изпратя файла. Ако имам въпроси за таблицата ще ти пиша на лични. Става ли ?
по-добре я направи за трите двойки с най-лош резултат, защото именно те ще покажат проблема. Там, където всичко е ОК какво ще оптимизираш :-?
Безплатен обяд няма!

Потребителски аватар
greedforsuccess
Регистриран: 22 юли 2010, 11:48

Мнение от greedforsuccess » 25 мар 2011, 18:55

Аз предлагам първо да оправи наклона на кривата :)
Имаш 35 ордера и реализираш фрапиращи загуби и то доста често. Нали идеята е да ти се доверяват пари и затова сега показваш как работиш или не съм разбрал ?!
The illusion has become real, and the more real it becomes, the more desperately they want it. Capitalism at it's finest.

Bogdanov

Мнение от Bogdanov » 25 мар 2011, 20:41

greedforsuccess написа:Нали идеята е да ти се доверяват пари и затова сега показваш как работиш или не съм разбрал ?!
Не е идеята тази ... пари изкарвам добре ... системката ще я видим (няма една седмица) може ли не може ли ... всичко има своите периоди на възход и спад ... в случая за системката на спад и .... мей БИ. :idea:

Абе да използвам случая да честитя на на съфорумците БЛАГОВЕЩЕНИЕ - Нека всеки получава повече Благи вести през текущата 2011-та година, които да са зрънцето надежда за спасение и благодат !

Bogdanov

Мнение от Bogdanov » 25 мар 2011, 20:45

Happy68 написа:
Bogdanov написа:
vgc написа:
по-добре я направи за трите двойки с най-лош резултат, защото именно те ще покажат проблема. Там, където всичко е ОК какво ще оптимизираш :-?
За съжаление не всичко е ОК, а и на дали би могло ... става въпрос за ОПТИМИЗАЦИЯ на ММ. Вие женките все сте за всичко или нищо :mrgreen: , ама няма нищо де ... бъди щастлива - както се пееше на ингилизки в една песничка.
Нищо лично - просто не мисля , че този ММ би издържал при определени условия при най-профитните двойки - да не говорим за тези с повече на брой сетъпи за единица време.

Отговори

Върни се в “Bogdanov”