Ангел - Анализи и прогнози

aaangelll
Регистриран: 19 мар 2016, 08:30
5 получени
12 дадени

Анализ на Златото

Мнение от aaangelll » 07 апр 2017, 13:46

aaangelll написа:Вече имаме основания да търсим корекция на цялото движение досега. (Ако някой се съмнява допълнително ще кажа какви са ми основанията)
Затова сложих една корекция на Фибоначи за да видя до къде може да е корекцията.
Същевременно цялото покачване досега може да се разглежда като микро тренд вътре в корекцията, затова сложих и едно разширение на Фибоначи за да видя до къде може са стигне тренда. Както виждате нивата на двете разширения съвпадат където е отметката. А същевременно така ще стигнем до червената линия и така ще се изпълни един от важните ритуали, който очаквах.
Използвах абсолютно същите методи като при Среброто, и за анализ на Златото.
Както виждате и тук имаме съвпадения на нивата.
Прикачени файлове
Прогноза Злато1 .png
Прогноза Злато1 .png (54.85 KБ) Видяна 862 пъти
Прогноза Злато .png
Прогноза Злато .png (70.26 KБ) Видяна 862 пъти

aaangelll
5 получени
12 дадени

Re: Хитотетични предположения, без да имаме реално право на

Мнение от aaangelll » 07 апр 2017, 13:57

aaangelll написа:Ако приемем нивото до което съм дал да достигне цената за правилно. Може съвсем хипотетично, (както прави кокошката, но много по левашки, защото не ползва правилния инструмент) да видим до къде е възможно да достигне цената в последствие, като сложим едно разширение на фибо.
Сложих такова разширение и на златото
Прикачени файлове
Злато непозволено разширение.png
Злато непозволено разширение.png (87.13 KБ) Видяна 858 пъти

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 07 апр 2017, 14:19

aaangelll написа:
aaangelll написа:Ако приемем нивото до което съм дал да достигне цената за правилно. Може съвсем хипотетично, (както прави кокошката, но много по левашки, защото не ползва правилния инструмент) да видим до къде е възможно да достигне цената в последствие, като сложим едно разширение на фибо.
Сложих такова разширение и на златото
Но при златото има едно несъответствие, което ме притеснява. Нивото на разширение съвпада с сегашното дъно, но аз си мисля, че е възможно цената да падне до долната червена линия, но това предполага да падне повече и да направи глобално двойно дъно, но там няма ниво на разширението.
Прикачени файлове
Злато непозволено разширение1.png
Злато непозволено разширение1.png (94.07 KБ) Видяна 852 пъти
Злато непозволено разширение2.png
Злато непозволено разширение2.png (57.16 KБ) Видяна 852 пъти

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 07 апр 2017, 14:35

aaangelll написа: Но при златото има едно несъответствие, което ме притеснява. Нивото на разширение съвпада с сегашното дъно, но аз си мисля, че е възможно цената да падне до долната червена линия, но това предполага да падне повече и да направи глобално двойно дъно, но там няма ниво на разширението.
Това несъответствие ме накара да се замисля, дали златото не ни готви някоя изненада, като направи ново дъно. Още повече, че сегашното покачване идеално съвпада с нивото на корекцията на глобалния тренд
Прикачени файлове
изтеглен файл (2).png
изтеглен файл (2).png (73.37 KБ) Видяна 848 пъти

aaangelll
5 получени
12 дадени

Re: Ангел - Анализи и прогнози

Мнение от aaangelll » 07 апр 2017, 16:50

Краткосрочно при златото си мисля, че ще преодолее зелената и жълтата линия и ще се спре на червената. После отново нагоре според прогнозата ми от горните публикации.
Мисля, че разширението на първата графика е вярно защото от там започва движението, но може и да бъркам.
Прикачени файлове
изтеглен файл.png
изтеглен файл.png (85.16 KБ) Видяна 829 пъти
изтеглен файл (1).png
изтеглен файл (1).png (85.07 KБ) Видяна 829 пъти

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 07 апр 2017, 17:07

Не ми изглежда много вероятно сега цената да пробие тренд линията без корекция. По скоро ще върне до дебелата или тънката червена линия
Прикачени файлове
изтеглен файл (41).png
изтеглен файл (41).png (68.8 KБ) Видяна 822 пъти

mitef1
Регистриран: 02 яну 2017, 16:23

Мнение от mitef1 » 08 апр 2017, 23:42

aaangelll написа:Не ми изглежда много вероятно сега цената да пробие тренд линията без корекция. По скоро ще върне до дебелата или тънката червена линия
По техника изглежда добре ,но фундамента се оказа срещу прогнозата ти. Добритя данни от САЩ предизвикаха пробива, поне според мен.

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 09 апр 2017, 08:50

mitef1 написа:
aaangelll написа:Не ми изглежда много вероятно сега цената да пробие тренд линията без корекция. По скоро ще върне до дебелата или тънката червена линия
По техника изглежда добре ,но фундамента се оказа срещу прогнозата ти. Добритя данни от САЩ предизвикаха пробива, поне според мен.
Е няма как да познаваш всеки път :wink:

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 09 апр 2017, 20:30

aaangelll написа:Всъщност е очевидно се падането при златото е страничен ефект, на основната цел за деня, а именно да направи стъпало при среброто.
Реално погледнато при златото дори нямаме падане, а покачване и връщане на старото ниво. Падане има само при среброто.
И по-конкретно златото си остава на 0%(без реална промяна), а среброто пада с цели 2,21%
Прикачени файлове
изтеглен файл (6).png
изтеглен файл (6).png (41.08 KБ) Видяна 716 пъти

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 11 апр 2017, 09:30

aaangelll написа:
aaangelll написа:Всъщност е очевидно се падането при златото е страничен ефект, на основната цел за деня, а именно да направи стъпало при среброто.
Реално погледнато при златото дори нямаме падане, а покачване и връщане на старото ниво. Падане има само при среброто.
И по-конкретно златото си остава на 0%(без реална промяна), а среброто пада с цели 2,21%
След като изпълни основната задача за петък, а именно да направи стъпало с което да си подсигури обръщането. Сега остава да се изпълни единствения незавършен ритуал при Среброто. Честно казано ми изглежда малко невероятно и не виждам как ще качи толкова много, но съм забелязал, че обикновено този ритуал в 90% от случвайте се изпълнява, не виждам защо сега да не стане така :wink:
Прикачени файлове
изтеглен файл (4).png
изтеглен файл (4).png (58.37 KБ) Видяна 614 пъти
изтеглен файл (5).png
изтеглен файл (5).png (76.71 KБ) Видяна 614 пъти

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 11 апр 2017, 09:43

Имаме противоречие с ветрилото, но ветрилата обикновено са спомагателен инструмент и не може много да им се вярва.
Прикачени файлове
изтеглен файл (6).png
изтеглен файл (6).png (159.24 KБ) Видяна 609 пъти

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 11 апр 2017, 18:49

Въпреки, че на пръв поглед златото е качило повече, от графиката ясно се вижда, че среброто качва с по-ускорени темпове. Тава е така, защото в момента то има ясна цел за изпълнение. На по-късен етап златото също има цел, но засека среброто е с приоритет.
Прикачени файлове
изтеглен файл (62).png
изтеглен файл (62).png (42.61 KБ) Видяна 571 пъти

mitef1

Мнение от mitef1 » 11 апр 2017, 20:51

aaangelll написа:Въпреки, че на пръв поглед златото е качило повече, от графиката ясно се вижда, че среброто качва с по-ускорени темпове. Тава е така, защото в момента то има ясна цел за изпълнение. На по-късен етап златото също има цел, но засека среброто е с приоритет.
Действията на Тръмп през последните дни дадоха тласък нагоре и при двато метала.

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 11 апр 2017, 21:02

mitef1 написа:
aaangelll написа:Въпреки, че на пръв поглед златото е качило повече, от графиката ясно се вижда, че среброто качва с по-ускорени темпове. Тава е така, защото в момента то има ясна цел за изпълнение. На по-късен етап златото също има цел, но засека среброто е с приоритет.
Действията на Тръмп през последните дни дадоха тласък нагоре и при двато метала.
Може. Аз не му следя действията, но с технически анализ предвидих и спада и покачването :wink:

mitef1

Мнение от mitef1 » 12 апр 2017, 08:50

aaangelll написа:
mitef1 написа:
Може. Аз не му следя действията, но с технически анализ предвидих и спада и покачването :wink:
Нареди удар над Сирия и изпрати самолетоносач към Северна Корея.

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 12 апр 2017, 16:23

mitef1 написа:
aaangelll написа:
mitef1 написа:
Добре ми дойде този удар

mitef1

Мнение от mitef1 » 12 апр 2017, 22:08

aaangelll написа:
mitef1 написа:
aaangelll написа:
mitef1 написа:
Добре ми дойде този удар
Тръмп да не ти прати СМС че ще удря? :grin:

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 12 апр 2017, 23:20

mitef1 написа: Тръмп да не ти прати СМС че ще удря? :grin:
:wink: Тайна. Казал ми е да не казвам на никой :wink:

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 30 апр 2017, 13:21

Както правилно предположих преди доста време, беше логично цената да тества пробива на глобалната тренд линия.
Прикачени файлове
Тест на глобалната тренд линия1.png
Тест на глобалната тренд линия1.png (60.08 KБ) Видяна 276 пъти
Тест на глобалната тренд линия2.png
Тест на глобалната тренд линия2.png (53.46 KБ) Видяна 276 пъти

aaangelll
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 30 апр 2017, 13:27

aaangelll написа:Както правилно предположих преди доста време, беше логично цената да тества пробива на глобалната тренд линия.
Казвам това не за да се хваля, а за да се опитам да анализирам, какъв ще е следващия ход.
Мисля, че е напълно логично цената да стигне до пунктираната линия.
Прикачени файлове
изтеглен файл (81).png
изтеглен файл (81).png (69.25 KБ) Видяна 274 пъти

Отговори

Върни се в “ЛИЧНИ FOREX БЛОГОВЕ”