Рядка по рода си стартегия със 100% успеваемост!

AlexanderBaykov
Регистриран: 28 дек 2016, 13:58

Рядка по рода си стартегия със 100% успеваемост!

Мнение от AlexanderBaykov » 14 яну 2017, 14:12

За да окуража тези които смятат форекс пазара за хаотичен и хазартен, които вярват, че последователни резултати с нисък процент на риск и висока възвращаемост са фикция, представям моята стратегия.

Кратката статия относно моята стратегия е написана на английски в нея ще може да разгледате в кратко видео слайдшоу резултатите ми които бяха извършени с реални средства чрез трейдър бг.

Коментарите положителни или отрицателни разбирасе са добре дошли

ЛИНК:

https://www.linkedin.com/pulse/chasing- ... k-articles

Потребителски аватар
StoneHeart
Регистриран: 05 авг 2009, 12:00
1 получени
1 дадени
Контакти:

Re: Рядка по рода си стартегия със 100% успеваемост!

Мнение от StoneHeart » 14 яну 2017, 15:19

Направи си НОРМАЛЕН сайт , който да се зарежда за 1 секунда,
А не да чакам 1 минута , и да не видя нищо смислени.
Тъпи СОЦИАЛНИ ЧАТЕРИ

Потребителски аватар
K_W
Регистриран: 04 авг 2013, 22:07
5 получени

Мнение от K_W » 14 яну 2017, 17:36

AlexanderBaykov написа:За да окуража тези които смятат форекс пазара за хаотичен и хазартен, които вярват, че последователни резултати с нисък процент на риск и висока възвращаемост са фикция, представям моята стратегия.

Кратката статия относно моята стратегия е написана на английски в нея ще може да разгледате в кратко видео слайдшоу резултатите ми които бяха извършени с реални средства чрез трейдър бг.

ЛИНК:

И каква точно е стратегията?
Критерии за стоп, изход, риск?

Без да хейтвам, това което си показал изглежда като абсолютен скам.

Аз никога не бих се доверил на система която казва, че има 100% успеваемост.
Всички с поне малко опит и знания знаят, че няма такива(риска просто е забутан в някое ъгълче и дебне за да чукне кола, ако не е съвсем изфабрикувана)

Ако пък казваш истината може да пишеш директно на Сорос, чух че покрай изборите в САЩ е изгубил 1 милиард, защото той като другите простосмъртни, наред с Уорън Бъфет няма 100% успеваемост. Със сигурност ако докажеш твърденията си ще ти помогне да увеличиш капитала и от по 50 лв средна печалба ще можеш да скочиш на поне 50 милиона 8-)

AlexanderBaykov

Мнение от AlexanderBaykov » 14 яну 2017, 17:49

Без да хейтвам, това което си покзал изглежда като абсолютен скам.

Всички с поне малко опит и знания знаят, че няма такива(риска просто е забутан в някое ъгълче и дебне за да чукне кола, ако не е съвсе изфабрикувана)

Ако пък казваш истината може да пишеш директно на Сорос, чух че покрай изборите в САЩ е изгубил 1 милиард, защото той като другите простосмъртни, наред с Уорън Бъфет няма 100% успеваемост. Със сигурност ако докажеш твърденията си ще ти помогне да увеличиш капитала и от по 50 лв средна печалба ще можеш да скочиш на поне 50 милиона 8-)
Здравей и ти благодаря за коментара,

ако ти разкрия стратегията нямам да имам възможност да се видя със Сорос защото ти ще го направиш. :wink: Понеже всеки е скептичен който чува за нея хрумна ми нещо. Понеже ти си активен член на този форум, ако решиш някой ден може да пиеме едно кафе и ще ти покажа разултата и извършените от мен сделки на живо, така ти ще може да го потвърдиш на другите.

Едно уточнение относно забутания риск. ПРАВ СИ, за миналата година имам 962 сделки срещу 22 губещи но пак съм доволен.

Потребителски аватар
K_W
5 получени

Мнение от K_W » 14 яну 2017, 18:24

AlexanderBaykov написа:

Без да хейтвам, това което си покзал изглежда като абсолютен скам.

Всички с поне малко опит и знания знаят, че няма такива(риска просто е забутан в някое ъгълче и дебне за да чукне кола, ако не е съвсе изфабрикувана)

Здравей и ти благодаря за коментара,

ако ти разкрия стратегията нямам да имам възможност да се видя със Сорос защото ти ще го направиш. :wink: Понеже всеки е скептичен който чува за нея хрумна ми нещо. Понеже ти си активен член на този форум, ако решиш някой ден може да пиеме едно кафе и ще ти покажа разултата и извършените от мен сделки на живо, така ти ще може да го потвърдиш на другите.

Едно уточнение относно забутания риск. ПРАВ СИ, за миналата година имам 962 сделки срещу 22 губещи но пак съм доволен.
Ок, нямаш проблем.

Стратегията ти мисля, че ми е ясна писал си риск 3% което ще е 594.3 при твоята сметка. Отваряш и чакаш да светнеш в някаква печалба, след което гониш със стоп, затова и печалбите варират така. Ако контролираш риска затваряш при достигане на загуба от 594.3. Може да се включил и добавки, в случай че цената върви срещу теб, но това ще разберем ако покажеш обемите. Гледам, че имаш и ози/киви, евро/франк, паунд/евро/паунд. Предполагам си диверсифицираш риска така хеджирайки се чрез различните двойки (ако пък не го правиш не е лоша идея).

Там е работата, че такива изявления не ти правят добра реклама, поне не и пред хора, които имат поне основна финансова грамотност. Някой балък винаги можеш да намериш. Ако искаш да намериш сериозни инвеститори и признание, споменавай риска и загубите, те са точно толкова добра реклама колкото и профита.

mitef1
Регистриран: 02 яну 2017, 16:23
1 получени

Мнение от mitef1 » 14 яну 2017, 19:08

AlexanderBaykov написа:За да окуража тези които смятат форекс пазара за хаотичен и хазартен, които вярват, че последователни резултати с нисък процент на риск и висока възвращаемост са фикция, представям моята стратегия.

ЛИНК:

Поздравления! А какво трябва да направим за да разберем подробности относно стратегията?

AlexanderBaykov

Мнение от AlexanderBaykov » 14 яну 2017, 19:10

Ок, нямаш проблем.

Стратегията ти мисля, че ми е ясна писал си риск 3% което ще е 594.3 при твоята сметка. Отваряш и чакаш да светнеш в някаква печалба, след което гониш със стоп, затова и печалбите варират така. Ако контролираш риска затваряш при достигане на загуба от 594.3. Може да се включил и добавки, в случай че цената върви срещу теб, но това ще разберем ако покажеш обемите. Гледам, че имаш и ози/киви, евро/франк, паунд/евро/паунд. Предполагам си диверсифицираш риска така хеджирайки се чрез различните двойки (ако пък не го правиш не е лоша идея).

Там е работата, че такива изявления не ти правят добра реклама, поне не и пред хора, които имат поне основна финансова грамотност. Някой балък винаги можеш да намериш. Ако искаш да намериш сериозни инвеститори и признание, споменавай риска и загубите, те са точно толкова добра реклама колкото и профита.
Елементарно, безотговорно и глупаво ще е да търгувам по този начин.

Моля те не ме подценявай толкова :(

Потребителски аватар
Lucifer
Регистриран: 06 сеп 2013, 08:57
1 дадени

Мнение от Lucifer » 14 яну 2017, 19:15

Датата на поръчката трябва да ти е на отваряне, което значи, че мога да видя на каква цена си я направил.... и спрямо затварянето и профита да видя какво количество си използвал. Не, че ми се занимава де ама е безсмислено да криеш квото и да било ако не скриеш датата, която като гледам е точна до секундата.
Форекса е като маратон - който бърза в началото често не стига до края.

AlexanderBaykov

Мнение от AlexanderBaykov » 14 яну 2017, 19:30

Ново мнениеот Lucifer » 14 Яну 2017, 19:15
Датата на поръчката трябва да ти е на отваряне, което значи, че мога да видя на каква цена си я направил.... и спрямо затварянето и профита да видя какво количество си използвал. Не, че ми се занимава де ама е безсмислено да криеш квото и да било ако не скриеш датата, която като гледам е точна до секундата.

Това което гледаш е датата на затварянето.

Успех в смятането :wink:

nedialkov
Регистриран: 22 дек 2013, 16:52

Мнение от nedialkov » 14 яну 2017, 20:26

такова животно няма,колко кинти искаш,ще ги съберем от форума да ти видим 100% стратегия,може и ние да намажем нещо

AlexanderBaykov

Мнение от AlexanderBaykov » 14 яну 2017, 21:04

nedialkov написа:такова животно няма,колко кинти искаш,ще ги съберем от форума да ти видим 100% стратегия,може и ние да намажем нещо
Много от вас ще си помислят че искам да събера средства, не става въпрос за това. Аз парите си ги изкарвам сам, просто исках да споделя моите постижения чисто колегиално.

:smile: :wink:

Trader90
Регистриран: 10 сеп 2014, 22:13
26 получени
8 дадени

Мнение от Trader90 » 14 яну 2017, 21:35

AlexanderBaykov написа:
nedialkov написа:такова животно няма,колко кинти искаш,ще ги съберем от форума да ти видим 100% стратегия,може и ние да намажем нещо
Много от вас ще си помислят че искам да събера средства, не става въпрос за това. Аз парите си ги изкарвам сам, просто исках да споделя моите постижения чисто колегиално.

Не, просто се хвалиш. :grin: Споделянето има друг смисъл. След месец два и аз ще споделя 100% съксес.

mitef1
1 получени

Мнение от mitef1 » 14 яну 2017, 21:39

AlexanderBaykov написа:

Колегиално би било да споделиш как. Скалпиране ми се струва че е. Прав ли съм?

AlexanderBaykov

Мнение от AlexanderBaykov » 14 яну 2017, 21:52

Пари от този пазар се правят с много труд и години постоянство който се цели да извлече полза от чужда система не мисли професионално тоест мисленето му не води до дългосрочни успехи. Тези които го разбират това ще открият начин за личностен успех.

Надявам се повечто от вас да са съгласни с мен.

Потребителски аватар
StoneHeart
Регистриран: 05 авг 2009, 12:00
1 получени
1 дадени
Контакти:

Мнение от StoneHeart » 14 яну 2017, 22:09

Trader90 написа:Не, просто се хвалиш. :grin: Споделянето има друг смисъл. След месец два и аз ще споделя 100% съксес.
Ама да не забравиш,
Защото аз ПОМНЯ, и съм ЗЛОПАМЕТЕН == НЕ ЗАБРАВЯМ !!!

Потребителски аватар
K_W
5 получени

Мнение от K_W » 15 яну 2017, 11:50

AlexanderBaykov написа:Пари от този пазар се правят с много труд и години постоянство който се цели да извлече полза от чужда система не мисли професионално тоест мисленето му не води до дългосрочни успехи. Тези които го разбират това ще открият начин за личностен успех.

Като говорим за професионално/полупрофесионално ако искаш някой да ти повярва и приеме насериозно си отвори сметка при читав брокер с МТ4 платформа.
При МТ4 можеш да вадиш подробни отчети и да закачаш сметката за независими "одитори" като MYfxbook, където много трудно можеш да излъжеш и изманипулираш резултатите. Също можеш да закачаш чужди инвеститорски сметки и да даваш инвеститорски достъп до твоята с ограничени права.

Платформата на трейдъра е с приятен вид и юсърфрендли за начинаещи, но е доста далече, като функционаност от МТ4/МТ5. Не бих казал, че изобщо става за професионална/полупрофесионална търговия.

nedialkov
Регистриран: 22 дек 2013, 16:52

Мнение от nedialkov » 15 яну 2017, 14:31

AlexanderBaykov написа:

Два са вариянтите при тебе,кинти,или самохвалство.Много са печелившите стратегии,номера е да те слуша главата,ползвай си я със здраве и дано някой ден четем за тебе с уважение

mitef1
1 получени

Мнение от mitef1 » 15 яну 2017, 20:47

AlexanderBaykov написа:Пари от този пазар се правят с много труд и години постоянство който се цели да извлече полза от чужда система не мисли професионално тоест мисленето му не води до дългосрочни успехи. Тези които го разбират това ще открият начин за личностен успех.

Това означава ли ,че трябва да спрем да четем книги със най-различни системи и стратегии и трябва на базата на нашите знания,темперамент и психическа стабилност да се опитаме сами да създадем наша система която работи само за нас? :-?

Trader90
Регистриран: 10 сеп 2014, 22:13
26 получени
8 дадени

Мнение от Trader90 » 16 яну 2017, 02:11

mitef1 написа:

Това означава ли ,че трябва да спрем да четем книги със най-различни системи и стратегии и трябва на базата на нашите знания,темперамент и психическа стабилност да се опитаме сами да създадем наша система която работи само за нас? :-?
Митев на колко години си?
Не чети книги със стратегии и системи. Нищо няма да спечелиш от това.
Прочети няколко книги. Аз лично съм черпил знания от Том Уилямс( Master the markets), Gavin Holmes( In the shadow of the smart money), ПА на Ал Брукс. Друго не ти трябва.С четенето отваряй графиката и виж написаното там. Ако нещо не в сила и не е станало, а на пръв поглед е трябвало, търсиш причината. Винаги търсиш причината защо нещо не е станало. Гледаш движението зад теб как се движи. Растежът е с широки барове или тесни и обратното. Не се подлъгвай с брейкаут-овете. На един фрейм има, на друг-не. На графиката ти трябва да имаш МА задължително. Аз използвам ЕМА 55/110. Използвай го когато е в тренд. Въпреки че повечето са против тиковите обеми, те са полезни. Има брокери, чиито обеми са много по прецизни от други. Даже на петрола, златото и някои валути, обемите на 90% се препокриват с тези на фючърсите им.(виж в CME). Адмирала имат такива, както и Елана. Бенч-а, не. Търси изчерпване на движение. С какви движения става. Аз ползвам малко по изгладен стохастик. Но не си губи времето с нечии стратегии и глупави индикатори.

mitef1
1 получени

Мнение от mitef1 » 16 яну 2017, 08:01

Trader90 написа:
mitef1 написа:

Митев на колко години си?
Не чети книги със стратегии и системи. Нищо няма да спечелиш от това.
Прочети няколко книги. Аз лично съм черпил знания от Том Уилямс( Master the markets), Gavin Holmes( In the shadow of the smart money), ПА на Ал Брукс. Друго не ти трябва.С четенето отваряй графиката и виж написаното там. Ако нещо не в сила и не е станало, а на пръв поглед е трябвало, търсиш причината. Винаги търсиш причината защо нещо не е станало. Гледаш движението зад теб как се движи. Растежът е с широки барове или тесни и обратното. Не се подлъгвай с брейкаут-овете. На един фрейм има, на друг-не. На графиката ти трябва да имаш МА задължително. Аз използвам ЕМА 55/110. Използвай го когато е в тренд. Въпреки че повечето са против тиковите обеми, те са полезни. Има брокери, чиито обеми са много по прецизни от други. Даже на петрола, златото и някои валути, обемите на 90% се препокриват с тези на фючърсите им.(виж в CME). Адмирала имат такива, както и Елана. Бенч-а, не. Търси изчерпване на движение. С какви движения става. Аз ползвам малко по изгладен стохастик. Но не си губи времето с нечии стратегии и глупави индикатори.
На 34 съм. Аз все още тествам различни стратегии. Имам и реална сметка, на която отигравам изпробваните и работещи. А на демо пробвам новите за мен. Малко ми е странно че във форума всички гледат и анализират само графиките(техн.). А фундамента май никой не го гледа. А на мен и той ми е интересен. Ти правиш ли фундаментален анализ или само технически?

Отговори

Върни се в “ЛИЧНИ FOREX БЛОГОВЕ”