ЕА, скриптове, индикатори и т.н. с ОТВОРЕН КОД

Как се създава и тества forex система. Expert Advisors и бектестове на системи за автоматична търговия.
jssj
Регистриран: 08 юни 2011, 20:07
59 получени
7 дадени
Контакти:

Re: ЕА, скриптове, индикатори и т.н. с ОТВОРЕН КОД

Мнение от jssj » 08 окт 2017, 10:41

jssj » 04 окт 2017, 20:06
Двете книги са :" Математика управления капиталом" на РАЛЬФ ВИНС и Димитър Цаков-"Джобен наръчник за производство на домашна ракия" Ще направим експеримент. Коя книга колко пъти ще бъде изтеглена. :lol:

Математика управления капиталом.rar
(1.95 MБ) Свален 6 пъти

Димитър Цаков-Джобен наръчник за производство на домашна ракия.rar
(6.49 MБ) Свален 30 пъти
Шест пъти срещу тридесет. Желев, това да вземеш да го направиш форум за алкохолици ! :-?
http://www.forexjssj.com
"Ваша жизнь на 10% зависит от того, что с вами происходит, и на 90% от того, как вы реагируете на эти события."

Потребителски аватар
knestin
Регистриран: 28 яну 2015, 14:33
4 получени
Контакти:

Мнение от knestin » 08 окт 2017, 17:52

Здравейте трейдъри.
Някой дали може да ми помогне за следното :
По зададена стойност на някой индикатор /например когато RSI = 55/ да получа съобщение например на посочен от мен мейл в платформата MT4 ? Или е нужен експерт ?
Не можеш да решиш проблемите с мисленето, с което си ги създал !

Потребителски аватар
saxsten
Регистриран: 04 апр 2010, 23:16
2 получени

Мнение от saxsten » 09 окт 2017, 13:13

knestin написа:
08 окт 2017, 17:52
Здравейте трейдъри.
Някой дали може да ми помогне за следното :
По зададена стойност на някой индикатор /например когато RSI = 55/ да получа съобщение например на посочен от мен мейл в платформата MT4 ? Или е нужен експерт ?
лично аз не се занимавам с таблети и съобщениа ама срещу30 дол все някой руснак ще ти го направи

https://www.mql5.com/ru/job

другия вариант е някой от колегите да се смили над тебе и да ти го направи безплатно
Форекса е оръжие за масово поразяване

Потребителски аватар
knestin
Регистриран: 28 яну 2015, 14:33
4 получени
Контакти:

Мнение от knestin » 09 окт 2017, 16:07

:grin: Благодаря за линка.
Не можеш да решиш проблемите с мисленето, с което си ги създал !

bvg
Регистриран: 06 май 2014, 21:33
29 получени
5 дадени
Контакти:

Мнение от bvg » 18 окт 2017, 12:28

bvg написа:
03 окт 2017, 15:15

Пазарите изобилстват от зависимости и зад на пръв поглед случайно генерираните цени, прозират много от тях, но те не са видими с невъоръжено око. По принцип споделям само с много тесен кръг хора резултатите които откривам, обикновено с хора които също споделят с мен и то качествен материал с доказателства. Ще публикувам резултат от една зависимост тъй като не я експлоатирам и възвращаемостта и е около 15% годишно което не ме удовлетворява. Правя го за да докажа, че зависимости има много и тази е много далеч от най-добрата която съм открил. ПМО-то на следната система е със 7,4% в полза на трейдъра след разходите за търговия. В прикачения файл са публукувани сделките ден за ден с графика, включени разходи за търговия и марджин за последните 12 години.

http://dox.bg/files/dw?a=eff0802b21

Само за редовните съфорумци:

Още една нелоша зависимост, при 5 работни дена назад(т.е. ако днес започва вторник се гледа предходния вторник) има положителна корелация между бара тогава с бара който ще се образува днес. Както знаем има обратна корелация между днешния и бара от предходния ден, комбинацията от двете(логическо "И") подобрява резутата доста. след плащането на разходите остават около 20% годишно.

Отговори

Върни се в “FOREX СИГНАЛИ, СИСТЕМИ И СТРАТЕГИИ”