eFXplus Новини, анализи, сигнали и др.

Как се създава и тества forex система. Expert Advisors и бектестове на системи за автоматична търговия.
MoRd3ka1
Регистриран: 30 юни 2020, 19:32

eFXplus Новини, анализи, сигнали и др.

Мнение от MoRd3ka1 » 30 юни 2020, 19:41

Привет, преди няколко дни се абонирах за eFXPlus, за тези които не са запознати с този сайт, той предлага новини, анализи за много валутни двойки, също така проследява активността на големите банки, което е важно ако гледаме голямата картинка, сайта е един от най-добрите и надеждни в интернет, също така предлага и още много различна по вид полезна информация. Проблемът е че абонамента е 200 лв. на месец, ако някой е заинтересован, съм готов да споделя всичката информация за периода от абонамента с тези, които за готови да ми заплатят малка част от тези 200 лв., пишете ми на лично, благодаря. Също така се извинявам предварително ако темата не е за този форум.

Stanimir Velev
Регистриран: 25 юни 2020, 15:04
4 получени
6 дадени

Re: eFXplus Новини, анализи, сигнали и др.

Мнение от Stanimir Velev » 30 юни 2020, 20:52

С по-големите и известни брокери го получаваш безплатно този абонамент, разбира се и минималният депозит при тези брокери за някои може да изглежда колосален, но за да се търгува сериозно на финансовите пазари това е правило номер 1 - голям капитал и голям капиталов буфер. За качеството на услугата мога да кажа, че не е кой знае колко високо. Спокойно може да се използват Investing.com, FXStreet и DailyFX, за да се спестят 99-129 долара на месец.

Отговори

Върни се в “FOREX СИГНАЛИ, СИСТЕМИ И СТРАТЕГИИ”