Моите сделки базирани на Price Action стратегията

Как се създава и тества forex система. Expert Advisors и бектестове на системи за автоматична търговия.
Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
44 получени
17 дадени

Re: Моите сделки базирани на Price Action стратегията

Мнение от ndimitrov73 » 27 юли 2017, 00:14

Много се чудих как да вляза дали пазарен с стоп под бара майка или както влязах в средата на пин бара:
MetaTrader 4.jpg
MetaTrader 4.jpg (721.91 KБ) Видяна 246 пъти
Реал разбира се.
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

Потребителски аватар
ndimitrov73
44 получени
17 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 27 юли 2017, 15:09

Днес стопа сработи при Евро Паунд. Но не съм се отказал за дълги тук. Ако излезе добър сигнал на Н4 няма да се поколебая да вляза с умерен риск. Неудобството на този модел е че ти предоставя много възможности за вход и стоп. Явно в случая избрах грешния вход.
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

Потребителски аватар
ndimitrov73
44 получени
17 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 28 юли 2017, 01:31

И така сделката ми за утре е Индекса SP500:
MetaTrader 4.png
MetaTrader 4.png (110.32 KБ) Видяна 215 пъти
Позволих си да пусна и на Демото и:
MetaTrader 4.png
MetaTrader 4.png (116.85 KБ) Видяна 215 пъти

Потребителски аватар
ndimitrov73
44 получени
17 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 29 юли 2017, 01:22

Тука ще кача графиките за прогноза за другата седмица

http://ndimitrov73.imgur.com

EURUSD

Имаме инсайд бар модел който е трендпродължаващ сигнал. Описал съм къде е входа и стопа за инсайд бар за мен Риск печалба е голяма тука търсим дълги позиции. Може да се слезе на по-ниски таймфреймиве Н4 и Н1 и при корекция завършваща с бичи бар може да се влезе дълга позиция.

BGPUSD Напълно аналогично с по-горната двойка. Инсайд бар подсказващ продължение на възходящия тренд. Търсим дълги позиции.

Златото Проби съпротивата и вече за сега е на горно ниво виждате нивата на подкрепа и съпротива. Ако направи корекция и даде сигнал за покупка около нивото на подкрепа няма да се замисля да вляза дълъг.

SP500 И така стигнахме до сделка която направих на реал. Виждате модела инсайд бар вътрешния бар е бичи което подсилва сигнала за движение нагоре т.е. в случая сме в правилната посока за сега.

WTI Както се вижда възходящ тренд при корекция и тестване нивото на подкрепа и образуване на сигнал за покупка няма да се поколебая да вляза дълъг.

EURGBP И така сделката която пуснах на демо. Имахме Фейки сетъп сега пробвах втори вход. Както виждаме имаме два бичи бара, а днес пазара затвори с мечи пин бар който неутрализира първите два. За мен в този случай е трудно да прогнозирам накъде ще тръгне пазара. Имаме изравнени сили между мечките и биковете. Имаме на помощ възходящ тренд, но с този мечи пин бар може да се очаква и една корекция която да удари стопа.

Това е за сега приятни почивни дни. И да не забравяме, че "Пазара винаги има право"

larisa
Регистриран: 28 сеп 2010, 22:52
10 получени
15 дадени

Мнение от larisa » 29 юли 2017, 15:42

Хайде да се включа и аз с моите предложения за идната седмица. При nzd/usd има също възможност да се влезне по тренда (дълги). Пускам 2 картинки - едната от дневна и една от месечна, на която се вижда следващото ниво на съпротива, а то е 0.7700.
Изображение
Изображение

При aud/usd ситуацията е аналогична, там следващата цел е 0.8160

Потребителски аватар
ndimitrov73
44 получени
17 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 29 юли 2017, 18:16

NZDUSDDaily.png
NZDUSDDaily.png (59.33 KБ) Видяна 184 пъти
NZDUSDMonthly.png
NZDUSDMonthly.png (54.28 KБ) Видяна 184 пъти
С теб имаме различни графики. Ти знаеш защо. Но с две думи съм съгласен с теб. Както се вижда цената в петък тества подкрепата и твърдо се устреми нагоре.

Потребителски аватар
Малкия Кондор
Регистриран: 14 окт 2016, 15:52
36 получени
8 дадени

Мнение от Малкия Кондор » 30 юли 2017, 21:04

Извинявам се ..... (малко) не е по темата .......... ама ,
ScreenShot_20170730203850.png
ScreenShot_20170730203850.png (79.13 KБ) Видяна 174 пъти
Попитай тоя така ли е направил 16566 :shock: мнения .............
С това ли се издържа ..........
Няма ли да изкара повече , ако иде да прекопа тревните площи в междублоковото пространство в ''Люлин'' :lol: :lol: :lol:
А и кои са тия '' трейдъри '' (велики) , къде са писали в темата ти ........... :lol: :lol: :lol: :lol:
Той , wannabe и Happy ... мухахаххахахахахахаххахахахх................. отбор ллуууузари.............. 8-)
Всички съм ги предизвиквал на публичен трейд ......... за седмица ......... месец ............. И не щът !! 8-)
Мишкиииииииииииииииии ..................... и бонусари ........... Това са 90 % от Инста пишещите .............
KILL THEM ALL ...................................... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
ndimitrov73
44 получени
17 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 01 авг 2017, 05:48

Много се извинявам, но днес бях на зъболекар и с два форума ми дойде много. Това сигурно ще са ми последните сделки. Нямам време минавам във ветераните. Днес два инсайт бара:
AUDUSDDaily.png
AUDUSDDaily.png (54.52 KБ) Видяна 146 пъти
NZDUSDDaily.png
NZDUSDDaily.png (46.56 KБ) Видяна 146 пъти
Надявам се предобихте бегла представа за стратегията. Ако имам повечко време може да пускам някоя сделчица, но не обещавам или прогноза за следваща седмица ще видим.

Чао

Потребителски аватар
ndimitrov73
44 получени
17 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 03 авг 2017, 00:41

larisa написа:
29 юли 2017, 15:42
Хайде да се включа и аз с моите предложения за идната седмица. При nzd/usd има също възможност да се влезне по тренда (дълги). Пускам 2 картинки - едната от дневна и една от месечна, на която се вижда следващото ниво на съпротива, а то е 0.7700.
Изображение
Изображение

При aud/usd ситуацията е аналогична, там следващата цел е 0.8160
Лариса видя ли разликата в анализа направен на две графики. Виж твоите предложения виж мойте за този седмица.

Потребителски аватар
ndimitrov73
44 получени
17 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 03 авг 2017, 17:01

И така EURGBP стигна таргета. Снимки по късно.

Потребителски аватар
ndimitrov73
44 получени
17 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 03 авг 2017, 17:26

Почнах да съжалявам, че започнах тази тема. Ще помоля модература да я изтрие. Явно не всеки човек заслужава да му се отварят очите. Съжалявам за хората който я заслужаваха. Но явно не съм дорасъл за форуми. Отделянето ми от скъпата ни родина явно ми е повлияло. Но някои съфорумци ми помогнаха бързо да се ориентирам в обстановката. Късмет на всички в трейда.

Заключена

Върни се в “FOREX СИГНАЛИ, СИСТЕМИ И СТРАТЕГИИ”