Стратегия за търговия на Aлън с 140%-та месечна доходност

Как се създава и тества forex система. Expert Advisors и бектестове на системи за автоматична търговия.
Потребителски аватар
avkch
Регистриран: 11 авг 2012, 16:29

Re: Стратегия за търговия на Aлън с 140%-та месечна доходнос

Мнение от avkch » 29 авг 2012, 14:01

Аз лично за себе си съм се убедил че колкото на по-голяма графика търгувам толкова по-добре. Проблема при големите графики е чисто психологически защото там се слагат по-големи стопове а хората някак си предпочитат да губят често но по малко отколкото по-рядко но голяма сума.

В погоре описаната стратегия според мен е пропуснат един важен момент а това е брокера или по-точко на коя времева зона работи той защото дневните графики са доста различни понякога при брокери работещи на различни времеви зони.

Аз лично съм скептичен към посочените по горе проценти но при мене скептицизъма е професионално изкривяване :grin:
Струва си да се пробва все пак дори ако ми остане време тия дни ще напиша един ЕА (те нямат проблеми с дисциплината :wink: ) и ако сработи догодина сбирката на форума не в кривото а на Бора Бора :geek:

Наздраве!

Потребителски аватар
тъпото копеле
Регистриран: 10 фев 2011, 09:55
12 получени

Мнение от тъпото копеле » 29 авг 2012, 15:16

DIDO написа:Ще пробваме и ще сложим резултатите ... :wink: ФАКТИ демек ...
И когато ФАКТИТЕ покажат това което казвате .... :grin:
Иначе ...изглежда като заяждане ...
Ако ме разбирате какво казвам ....
Ти сериозно ли смяташ да тестваш стратегия по дневна в реално време, вместо на бектест?
Не че и от него има някакъв смисъл в конкретния случай, ама въпрос на вкус.

Потребителски аватар
DIDO
Регистриран: 23 май 2012, 01:48
Контакти:

Мнение от DIDO » 29 авг 2012, 15:36

тъпото копеле написа:
DIDO написа:Ще пробваме и ще сложим резултатите ... :wink: ФАКТИ демек ...
И когато ФАКТИТЕ покажат това което казвате .... :grin:
Иначе ...изглежда като заяждане ...
Ако ме разбирате какво казвам ....
Ти сериозно ли смяташ да тестваш стратегия по дневна в реално време, вместо на бектест?
Не че и от него има някакъв смисъл в конкретния случай, ама въпрос на вкус.
Да ... ще си постваме тука разни шотове ДНЕВНИ ,ще коментираме с колегите ,колко аз не съм "направил правилно нещата" а не че системите бачкат или не бачкат :grin: и т.н. :wink:

Лакардѝка ще става ...но "в спора се ражда истината" :wink:
Ако ме разбираш ПРАВИЛНО ... :wink:
think differently.... :smile:

Потребителски аватар
StoneHeart
Регистриран: 05 авг 2009, 12:00
1 получени
1 дадени
Контакти:

Мнение от StoneHeart » 29 авг 2012, 19:08

Ето още един пример за над 100% доходност :
1. Оптимистичен резултат ( манипулиран за да изглежда добре )
Competition-2012-best.gif
Competition-2012-best.gif (25.51 KБ) Видяна 5539 пъти
2. Реален резултат
Competition-2012.gif
Competition-2012.gif (26.18 KБ) Видяна 5539 пъти
Това е моето представяне на течащото в момента състезание,
организирано от ЕвроФинанс.
Публикувам го тук, тъй като там има участник със същото име,
като автора на тази статия. Той да си признае - същия ли е ?

Потребителски аватар
Cvetan Radoslavov
Регистриран: 23 авг 2012, 12:28

Мнение от Cvetan Radoslavov » 30 авг 2012, 12:42

Евро финанс отчет.doc
(135 KБ) Свален 101 пъти
ReportHistory-51149.png
ReportHistory-51149.png (7.84 KБ) Видяна 5436 пъти
[img][img][/img][/img]
StoneHeart написа:Ето още един пример за над 100% доходност :
1. Оптимистичен резултат ( манипулиран за да изглежда добре )
Прикаченият файл Competition-2012-best.gif вече не е достъпен
2. Реален резултат
Прикаченият файл Competition-2012.gif вече не е достъпен

Това е моето представяне на течащото в момента състезание,
организирано от ЕвроФинанс.
Публикувам го тук, тъй като там има участник със същото име,
като автора на тази статия. Той да си признае - същия ли е ?

Здравейте юнаци.:)
ще отговоря на всички, но не знам дали ще успея за един ден. :):)

Приятелю,
въпроса ти няма нищо общо с темата.
ще ти отговоря, но това е чиста загуба на време.За тия минути, в които ти отговярам можех да пусна "Теория на Демарк"-, която всъщност е изключително ценна и представлява новите копнцепций в техническия анализ...
ще ти отговоря но понеже въпроса ти не е по темата и е структуриран така, че ме поставя под съмнение, все едно се крия или не знам какво за в бъдеще няма да ти отговарям на никакви въпроси или мнения никъде в форума.

Естествено, че съм аз, аз ако исках да се крия щях да си ръгна примерно "Макс 65" или с друго име.
"Настоявам да си признае"... аз отричал ли съм някъде :))))

Да, това съм аз, няма от какво да се крия и навсякъде влизам с името си.В фейсбук профила ми е със същото име и е публично достъпен.

Приятелю, ако си беше направил труда да щракнеш на моето име щеше да видиш, че последната ми сделка е отворена на 14 август и е с ударен лимит на 16 август.Като видя конкурс, понякога се регистрирам, но не винаги имам време да участвам...

Предполагам, че учудването ти е, че съм на 37мо място...Ми аз съм там от две седмици, защото нямам време да откривам и следя сделки в конкурса.Даже преди седмица бях на 33-то място...:))))))

Ето публикувам и стейтмънт и скрийн шот, който показва, че след 15 август не съм участвал, защото нямах време, като изключим ударен лимит на 16 август. Тоест, аз съм на това място, защото просто не съм участвал и отварял сделки две седмици от 14 август.Салдото ми е положително .
На 14 август отворих евройена, сложих след стоп одера един лимит, пуснах една статия набързо в RFS-то при Киро http://www.reliableforexsignals.com/ana ... o/Yena/577
и от тогава не съм имал време да участвам.

Ако нямам време да свърша нещо по най добрия начин-
просто не се занимавам,
не обичам половинчати работи и зле свършена работа.

Пускам детайлен стейтмънт, скрийншот, където се вижда, че аз съм на еди кое си място, защото съм отворил няколко дена и после не съм имал време да участвам.Вижда се и резултата за няколко сделки, макар, че щом е за период под 1 месец и с под 100сделки, да не е представителна извадка и няма кой знае каква стойност...

Въпросът ти е все едно се крия...
В този смисъл защо да се крия? Поради каква причина?
Още пове4е, че аз нито съм тръгнал да ви продавам нещо или да ви рекламирам или агитирам за някаква платена стратегия или сайт за сигнали, или каквото и да е... Нито пък и имам за какво да се крия...
Нямам повече време за такива отклоненмия, които не са по темата...
Надявам се, че ще продълим по темата без излишно губене на време... :)

Успешна тъговия на всички :)
Прикачени файлове
ewro fin 1.JPG
ewro fin 1.JPG (71.87 KБ) Видяна 5430 пъти

Потребителски аватар
Cvetan Radoslavov

Мнение от Cvetan Radoslavov » 30 авг 2012, 13:14

тъпото копеле написа:Цветане, ти колко стратегий ползваш едновременно, вижда се, че имаш много широки познания?
Бях стигмал до 22 на 10-11 МТ4 ;)))
придружени със работни листове за търговия 10-11 броя.
Водеше ме следното нещо. В американската борсова търговия се гледат минимум 6-7 стратегий за анализ и когато имаме сигнал по 2-3 си заслужава да влезем.-това според американците
Защо 6-7?
Защото всяка една добра стратегия има моменти когато не работи, а на пазара се случват грандиозни движения, които тя пропуска.Затова 6-7стратегий, които ги дигнах на 13(на всичките 27валутни двойки), като
за улеснение започнах да ползвам работен лист за търговия.
Определям бичи или мечи пазар, имам ли точка на вход по няколко стратегий, по посока на краткосрочния и средносрочния тренд ли съм,
и влизам.
В крайна сметка от 22 стратегий, 7-8отпаднаха, после добавях нови и така няколко месеца.

Понастоящм правя Интермаркет анализ, гледам обемите на фючърсите на валутни индекси и наETF-ите им, фундаментални Алфа, Бета коефициенти, залгайки на широко портфолио от фактори за анализ-40-50броя, които бавно ще ги дигна на 100-110.Много ми облекчават работата уоч листовете и портфолио изгледа в информационните сайтове.Свършвам 10пъти повече работа за 10пъти по - малко време. Всъщност това ми помага да взема толкова фактори под въпрос, ако не са уоч листовете, няма как да се справя.
Крадна технология от стокс търговията, която 1:1 разучавам и прилагам при фючърсите на валутни индекси...:))))) Та съм се съсипал напоследък от бачкане...:Р
Прикачени файлове
Ползване на стратегий.jpg
Ползване на стратегий.jpg (14.08 KБ) Видяна 5418 пъти

trade
Регистриран: 23 юни 2012, 09:20

Мнение от trade » 30 авг 2012, 14:05

Давай стратегията по Демарк която си намислил да постнеш или там каквото е всичко друго е спам
Pip master
It"s prudent to wait and trade,rather than trade and wait

stanislavnba
Регистриран: 04 авг 2010, 19:20

Мнение от stanislavnba » 30 авг 2012, 14:09

Цветане, копелето се базикаше с теб ти написа 2 страници отговор.
Кофти проблеми със самочувствието :(...
И с тея 22 стратегии. Ходи в някоя банка ставай анализатор или при онея льольовци в CNBC.
И в първия ти отговор веднага си противоречиш.
Не правиш полвинчати работи апък почваш конкурс и спираш точно по средата. хмм :mrgreen:
И не знам някой истински търговец да търгува повече от 1 стратегия. Това че знаят много е подробност но търгуват само 1.

И едно въпросче да не помислиш че се заяждам. Аз съвет ти давам, да не си трошиш главата само(парите).
С всяка една стратегия може да станеш милионер. Защо са ти 22 ???? Или дори 2???

Потребителски аватар
Cvetan Radoslavov

Мнение от Cvetan Radoslavov » 30 авг 2012, 14:18

StoneHeart написа:Такива стейтманти и аз мога да кача.
Покажи колко ти е FloatingP/L :!: ,
след като си затворил всичко , което е положително.

Защото от това , което си показал си мисля че :
Баланса може да расте, а Салдото да пада.
А както е известно пари се теглят от Салтото.
Симпатяго, аз няма как да затворя положителни сделки,
а да оставя отрицателни...:))))))
Прибирам веднага загубите!,
докато са малки!,
а печалбите оставям по седмица, две, три-
да се наливат, докато дойде сигнал за изход,
когато и да е това, и когато дойде. Дотогава.

За съжаление няма как да ти помогна или да отговоря на питането ти - процедирам по коренно различен начин от теб... :) :wink:
Последна промяна от Cvetan Radoslavov на 30 авг 2012, 14:59, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Cvetan Radoslavov

Мнение от Cvetan Radoslavov » 30 авг 2012, 14:36

stanislavnba написа:Цветане, копелето се базикаше с теб ти написа 2 страници отговор.
Кофти проблеми със самочувствието :(...
И с тея 22 стратегии. Ходи в някоя банка ставай анализатор или при онея льольовци в CNBC.
И в първия ти отговор веднага си противоречиш.
Не правиш полвинчати работи апък почваш конкурс и спираш точно по средата. хмм :mrgreen:
И не знам някой истински търговец да търгува повече от 1 стратегия. Това че знаят много е подробност но търгуват само 1.

И едно въпросче да не помислиш че се заяждам. Аз съвет ти давам, да не си трошиш главата само(парите).
С всяка една стратегия може да станеш милионер. Защо са ти 22 ???? Или дори 2???
Колега защо така...
Какви са тия квалификаций...
Защо с обиди...
Защо пък трябва да имам проблеми със самочувствието? :grin:
Ми, нямам...
Това, което ме учудвае, на базата на какво даваш квалификация за "истински търговец"- кой бил, кой не бил, как се определяло...
ще се радвам да ми посочиш източника си...
Рабирам, ти си по голям от колегите в CNBC... :))

Това да ме оценяваш-нито му е тук мястото, нито е по темата, даваш ли си сметка...
Ми качи един стейтмънт да видиме, какво можеш...,
на базата на какво съдиш и оценяваш обикновенни хорица като мен...
Покажи ни какво можеш, покажи стил, елегантност... С удоволствие ще погледна...
Дай ше сравниме по един стейтмънт и на базата на резултатите, да видиме, какво можеш, та си позволяваш да ме съдиш и оценяваш...
Ти даже не ме познаваш...
И мнението ти няма нищо общо с темата...

Потребителски аватар
DIDO
Контакти:

Мнение от DIDO » 30 авг 2012, 14:40

Само тези дни да сърши тази система с 200% - така и беше заглавието ... :smile:
И започвам на тази дето си написал
Прикачени файлове
GBRUSD_Daily.JPG
GBRUSD_Daily.JPG (153.87 KБ) Видяна 5305 пъти

trade
Регистриран: 23 юни 2012, 09:20

Мнение от trade » 30 авг 2012, 14:52

ДИДО Дай и тая система с 200 процента каква е тая графика и стратегия Много и странни баровете ??
Pip master
It"s prudent to wait and trade,rather than trade and wait

Потребителски аватар
Cvetan Radoslavov

Мнение от Cvetan Radoslavov » 30 авг 2012, 14:58

Булброкърс_юни месец.doc
(177 KБ) Свален 133 пъти
kompira написа:
StoneHeart написа:Такива стейтманти и аз мога да кача.
Покажи колко ти е FloatingP/L :!: ,
след като си затворил всичко , което е положително.

Защото от това , което си показал си мисля че :
Баланса може да расте, а Салдото да пада.
А както е известно пари се теглят от Салтото.
Това щях да питам и аз за FloatingP/L-а колко е в края на месеца, при положение, че след месец сме умножили баланса x2. Тествал съм много многовалутни системи (дори със сищия брой инструменти) и голяма част от тях постигат подобен или по-голям ръст на баланса, но основния проблем е FloatingP/L-а, който е приблизително равен на печалбата или по-голям, но със знак минус,... което може да не е проблем, в случаите когато след втория и следващите месеци започва да изостава от нарастването на баланса, т.е. вече имаме някакъв плюс от цялата работа ...

Иначе тази система звучи добре на пръв поглед. Благодаря на Цветан за споделянето. Хубавото тук е, че имаме сравнително ранен сигнал за изход, т.е. някои от губещите позиции ще са затвоттени на по-малка загуба, без да достигнат стоповете си, въпреки че при по-голяма вола и силен фундамент ще има доста обрани стопове.

Аз нали все нещо не съм доразбрал, ще питам това-онова:

1. Действията от плана за търговия (с токчи от 1 до 7) само при затворена свещ ли ги гледаме, т.е. като затвори текущия ден и отвори новия затваряме ако имам сигнал за изход (МА 4 пресича МА9 в обратна посока), проверяваме условията за вход, актуализираме стоп нивата и т.н. С други думи работното време ни се свежда до минутите след полунощ, докато обходим всички двойки?

2. Колко месеца е тествана системата? Би ли сложил извлечение за по-дълъг период или пък друг месец, различен от май 2012-та (който вече видяхме). Най-добре би било да е DetailedStatement от метата, да се види и FloatingP/L-а.

Поздрави
Привет :))
Floating P/L е 0-ла, защото затварям всичко, за да видя ръста.И после отново отварям някои от позицийте, но на другия или по-другия ден.Първия и последния ден от месец-а избягвам да търгувам, като цяло.

Когато изпитвах системата-действах по отворена свещ.
После се запознах с Теория на Демарк и по добрия вариант за Валидизация е е затворена днешна и отворена нова, като "затварянето" и "опен"-а, да са над статична линия на подкрепа-за валидизация за истински пробив, ако започва ново възходящо движение, а ние сме в мечи позиций и трябва да затворим.

Можеме и всеки ден да актуализираме стоп-ордера, ако обстоятелствата позволяват спрямо Опен-а от началото на деня, но задължително да е под статична линия на съпротива(по ДеМарк) за възходящо движение, или над статична линия на подкрепа(по ДеМарк) за низходящо движение.
Като важно да се знае е, че ако няма пробив и затваряне над статична линия на
съпротива за възходящо движение, както и отваряне на нова свещ над статичната линия на съпротива, не Актуализираме Стоп-ордера.
Обратното важи и за Къси позиций.

Да, ше кача един детайлен отчет за юни с уговорката, че е до 20 юни, не е за цял месец и за тия 20дена и има 90%-ва доходност, при приключване на всички текущи позиций...

stanislavnba
Регистриран: 04 авг 2010, 19:20

Мнение от stanislavnba » 30 авг 2012, 15:11

Аз не те обиждам. Просто ако това което пишеш е вярно по добре не се занимавай с търговия. Времето което трябва да отделиш да тестваш 22 системи е около 132 месеца, или 11 години. Това без първите 2-3 години аматьорщина.
Та това го приемам, че не е така(защото по начина който пишеш, сигурно си на около 20-30 години) и приемам, че може би разбираш от анализ защото все пак говориш за стратегии и прогнози и т.н.
И не ми отговори на нито един от въпросите ами само се защитаваш за неща които не те обвинявам :).

Потребителски аватар
Cvetan Radoslavov

Мнение от Cvetan Radoslavov » 30 авг 2012, 15:35

Булброкърс_май месец.doc
(379 KБ) Свален 222 пъти
stanislavnba написа:Абе за дисциплината добре си написал. Само нещо ми убягват правилата за стопа.
Как може да се мести стопа на опъна за деня. 99% от случаите ще го удря?? На опъна на предния ден освен, макар че и това не е логично.
Как се определя първоначалния стоп? Видях формула, само че тя е свързана с риска а не с пазарните условия - пак нелогично.
От тези 23 позиции които си постнал има само 2 стопа(много малки) и средната печалба на печелившите е 100 пипса някъде(10$ с този обем). Т.е. трябва да имаш поне още 45 позиции, т.е. 70 позиции за месеца. Което според тези правила за вход е абсурдно да имаш по 3 пресичания на МА-тата на месец.
Това са само неща които на пръв поглед ми правят впечатление.
Може би не знам всички правила на системата, но ако е така моля да ги напишеш.
А и система с 92% успеваемост на дневна графика не съм чувал да съществува. И Р:Р 1:2 :)..

Много хубава логична и стегната мисъл, веднага отговарям :)

При правилата за риска бях движен от следните елементи:
1-во да не допускам печалба да става загуба(от плана на Уилям Ган).
2.-ро да не допускам печалбата драстично да пада(Уилям О Нийл).
Предпочитам ударен стоп и спасена печалба.
Няколко пъти от 2000 пипса печалбата падаше на 300.
Имаше моменти когато от плюс 2000пипса плюс отивах на 2000 пипса минус.
Риск Мениджмънта не ми беше на нужното ниво.
За съжаление, го преработих в по късен етап, на друга стратегия.
*На тази стратегия, гледах предпоследно ниво на подкрепа/съпротива на дейли графика-за стоп.Само това.Но риска е голям и оттам коефициента риск-възвращаемостта пада, както и печалбата.

Като цяло риска е преработен от CANSLIM на Уилям О ' Нийл.
8%-та от стойността на актива, които той приема за допустим риск за година, аз съм го разделил на 12 месеца и полученото число съм закръглил на 0.70%-та с малък буфер, тъй като става въпрос за краткосрочна търговия за месец(за тоа деля на 12)

Така е наистина, 3 пресичания на Пълзящите средни по стратегийте е абсурд.
Общо взето 9МА пресича 18МА, обикновенно един път и рядко два пъти.Затова настоявам за диверсификация-гледане на 27 валутни двойки, абсолютно всеки ден. Тоест би трябвало да имаме поне 27 възможности за вход до около може би 40.
При мен са малко повече 77(отворени и затворени позиций) за месец май.
Защо?
Защото не рядко на втората седмиц(примерно) имам сигнал за изход и по голяма корекция, която може да бъде реверсиране-но не става, след което сигнала за вход и движението се възстановява и аз отново влизам.Като сложиме и грешките... Затова 77 позиций. В по горния отговор съм кон- кретизирал за Стоп-ордерите, като ще вмъкна допълнението и към темата.

Това,което си погледнал(скрийншота) е илюстративен материал(идеята е да се види печалбата и доходността като допълнение), най-долу, затова се виждат 22 позиций, всъщност са 77, ето детайлен отчет, за д бъдеме коректни.

Успешен ден,
:wink:
Булброкърс_май месец.doc
(379 KБ) Свален 222 пъти
Последна промяна от Cvetan Radoslavov на 30 авг 2012, 15:42, променено общо 1 път.

Марио Димитров
Регистриран: 10 авг 2010, 18:08
5 получени
3 дадени

Мнение от Марио Димитров » 30 авг 2012, 15:41

Здравей Cvetan Radoslavov,
Прочетох стратегията,но не всичко ми е ясно.
Ще задам няколко въпроса-само за уточнение,без коментар за самата стратегия.
Когато цената е над 20дневната и самата 20 МА сочи нагоре имаме възх. краткосрочен тренд.
Когато цената(Бид) или Клоса на дневния бар е над 20 СМА?
Как отчитаме,че"сочи нагоре",разликата от последния път,когато е сочела надолу -от кога отчитаме тази положителна стойност?
Средносрочен тренд нагоре имаме когато 50 МА сочи нагоре и цената е над нея.
Същия въпрос и за 50 СМА.
От тук насетне:Гледаме Месечен и Седмичен кендъл.
Кой по точно-нулевия(сегашния),предния или предните-колко назад гледаме?
Зелени възходяща тенденция.Червени-низходяща тенденция.
Зелен=Клос-Опен >0/Червен=Клос-Опен <0 ? Така ли?
Ползвайте диверсификация
Как по точно?
Риска е-10%та от сметката.Максимален обем по сделка 2%-3% от сметката или една пета до една трета на сделка..
Залага се на диверсификация-тоест този резултат е получен като са наблюдавани и търгувани всички мажорни, минорни и крос двойки, общо 27 на брой.
Ако се използват 10% риск,то при 3% това прави 3 двойки,останалите как да ги търгуваме? нали са 27 двойки?
Управление на капитала.Всеки ден стоп-а се актуализира, ако цената се движи в нашата посока.
Актуализация на риска - стоп-а се мести с 0.070%та в нашта посока, съответно под или над новия Опен за деня, в зависимост дали сме дълга или къса позиция
Значи при Опен на деня се мести стопа?Разбира се,ако е измината дистанцията,а ако се получи,че стопа е на 8 пипса от Опен,пак ли го местим?Има ли някакво условие,освен да може да се премести?
4.Погледнете да имате пробита или да пробивате статична линия на съпротива за дълга позиция или подкрепа за къса позиция и съчетайте входа с подобен пробив.(Добра работа върши 1-2-3 брейкаут системата или метода на Вик Сперандео).
Това как да се определи-съпротива/подкрепа?
Сигнала не е ли описан преди това?
Стратегията на Р.С. Алън предтавлява 3 пълзящи средни с периоди 4, 9 и 18, "симпъл".И никакви други индикатори над графиката!
Сигнал за вход: МА9 пресича МА18.
А) За възходящ тренд 4МА е над 9МА & 18МА.
Б) За низходящ тренд 4ма е под 9ма & 18ма.
Кой сигнал да се използва-този,или пробив с 1,2,3?
6.Уверете се че сте погледнали всичките мажорни, минорни и крос двойки, общо 27.(Без диверсификация просто няма да постигнете посочената доходност).
Има ли критерий за двойка/и с приоритет?Ако има 8 сигнала за вход,а можем да влезем само по 3 от тях(виж предно питане)?

Това са моите въпроси.
Поздрави
Търгувайте това, което виждате на графиките

Bogdanov
Регистриран: 29 сеп 2010, 07:10

Мнение от Bogdanov » 30 авг 2012, 16:26

Здравей, Цветане ! И аз имам един въпрос - каква е целта ти, пишейки във форума ? ... някъде по-горе, отговаряйки на поредния неудачник пишеш, че нямаш за цел да рекламираш или продаваш нещо(цитирам по памет) , тогава какво търсиш тук ? Питам те , защото аз съм по тия ширини отдавна и знам, че писането ти тук няма да те направи по-щастлив, по-богат или по-образован(за съжаление) споделянето, което е най-хубавото нещо на този свят СТАВА МЕЖДУ СЕБЕПОДОБНИ според мен. Искам да ти пожелая успех и много печалби, повярвай ми това се постига ! Ти си на верен път - следвай го :good: :good: :good: ... и ако желаеш отговори на въпроса ми - предпочитам на лични ! Благодаря ти предварително !

Потребителски аватар
tomsan
Регистриран: 21 авг 2012, 11:40

Мнение от tomsan » 30 авг 2012, 20:11

Не е важно какво пишеш пич, а какво можеш
някои хора казват много приказки малко работа
пожелавам ти много пари и малко ядове с жените. :grin: :grin: :grin: :lol:

Потребителски аватар
DIDO
Контакти:

Мнение от DIDO » 31 авг 2012, 03:01

trade написа:ДИДО Дай и тая система с 200 процента каква е тая графика и стратегия Много и странни баровете ??
Здрасти няма нищо за даване ... не се получи или аз пак нещо не правя като хората ,което е "200%" сигурно ... :smile:

А за баровете не знам ... :-? такива са си ... :-?

Потребителски аватар
DIDO
Контакти:

Мнение от DIDO » 31 авг 2012, 03:15

Bogdanov написа:Здравей, Цветане ! И аз имам един въпрос - каква е целта ти, пишейки във форума ? ... някъде по-горе, отговаряйки на поредния неудачник пишеш, че нямаш за цел да рекламираш или продаваш нещо(цитирам по памет) , тогава какво търсиш тук ? Питам те , защото аз съм по тия ширини отдавна и знам, че писането ти тук няма да те направи по-щастлив, по-богат или по-образован(за съжаление) споделянето, което е най-хубавото нещо на този свят СТАВА МЕЖДУ СЕБЕПОДОБНИ според мен. Искам да ти пожелая успех и много печалби, повярвай ми това се постига ! Ти си на верен път - следвай го :good: :good: :good: ... и ако желаеш отговори на въпроса ми - предпочитам на лични ! Благодаря ти предварително !
Здрасти ... Много ме замисли поста ти ...
Аз съм нов ,за сефте пиша по форуми има няма 2 месеца ...

"защото аз съм по тия ширини отдавна и знам, че писането ти тук няма да те направи по-щастлив, по-богат или по-образован(за съжаление) споделянето, което е най-хубавото нещо на този свят СТАВА МЕЖДУ СЕБЕПОДОБНИ според мен. " - би ли дал инфо ... :-?

Замирисва ми вече на "нови и стари" - "юпита и ламери"... "отворени и балъци" и т.н
Ако е така ,кофти ...имам си много грижи ,врагове,проблеми и т.н и без форума ,не ща нови ...
Ако решиш да споделиш ,направи го както ти е удобно ,пиши тука ,лични както прецениш ти !!!
Благодаря

Отговори

Върни се в “FOREX СИГНАЛИ, СИСТЕМИ И СТРАТЕГИИ”