FOREX - Готови ли сте да платите цената?

Защо да отделяме време и пари...
WGann
Регистриран: 08 юли 2009, 16:59

Re: FOREX - Готови ли сте да платите цената?

Мнение от WGann » 13 авг 2010, 18:55

За поставянето на цел напълно подкрепям.Едно е просто да желаеш да плуваш,втроро е да искаш една дължина да можеш без почивка и трето да изплуваш примерно 10 дължини от раз.
Верно и мен ме е напекло слънцето :D

Потребителски аватар
greedforsuccess
Регистриран: 22 юли 2010, 11:48

Мнение от greedforsuccess » 13 авг 2010, 19:28

Ето една идея от мен относно целите.
Цели от типа на 30-50-100 пипса за деня е излишна.
Защо?
Защото ние не знаем какво ще се случи, единствено търгуваме това което се случва, а не какво може да се случи, това е поне при ПА, вълнобройците може и да знаят какво ще се случи, но аз не знам ;)
В такъв случай поставянето на някаква цел за изпълнение не само е излишно но и глупаво. Това въвежда една граница в мисленето, която бъде или не бъде достигната е възможно да провокира асоциация, че все едно нещо се е променило, а всъщност всичко е еднакво.
Как може да знам аз сутринта като видя графиката колко бара в каква посока ще бъдат направени и какви ще бъдат те.
Затова считам че правилно е да се търгува толкова колкото виждаме и с това да се приключи пророкуването. В понеделник ли беше не съм сигурен пазара почти до американската сесия се движеше в 30-40 пипсова амплитуда. Почти цялата европейска сесия премина без значителни движения. След като това е налице какъв е смисъла да си слагаме някакви таргети за постигане след като ние не знаем какви са самите таргети ?
Един ден правиш 30 пипса на другият ден пазара не ти е дал или ти не си успял да се възпозлзваш за да направиш още. Какво от това ? Пазара не се движи в рамки :)
The illusion has become real, and the more real it becomes, the more desperately they want it. Capitalism at it's finest.

Потребителски аватар
John Last
Регистриран: 06 мар 2010, 15:42

Мнение от John Last » 13 авг 2010, 20:40

Пазара не се движи в рамки но човешката психика обикновена е рамкирана.
30 те пипса имат психологическо значение, а не пазарно. Много трудно е да се настроиш абстрактно да печелиш, по лесно е да се настроиш да конкретно. Ето това се имам в предвид. Иначе всичко, което казаваш е вярно.

Дотук съм по темата, но ако нямаш печеливша система каквито и настройки да правиш не става. Затова, аз лично не се настройвам по отношение на пазара и пипсове, а по отношение на системата. Като си казвам, искам системата ми да има еди колко си отношение профит/лос. Но идеята е една и съща.

Всеки сам си търси какво работи за него.
Вездесъщият Джон Ласт от Отбора на гадателите (алхимик)

Потребителски аватар
musketeer
Регистриран: 15 юни 2010, 10:57

Мнение от musketeer » 13 авг 2010, 21:08

Марио Димитров написа:
musketeer написа:
Марио Димитров написа:Цената-ах цената :lol:
Ами може и да се печели мързелувайки,след като си се потрудил да мързелуваш!!
Това,че ти не го можеш е друг въпрос!
30 пипса за деня са равни на 7000 пипса за година -уааау!
ами давайте-дерзайте ;)
Марио Димитров,
усещам, че искаш да кажеш/покажеш нещо.
Моля, направи го :)
Извинявай за забавянето-ами казах го-30 пипса :shock: правиш ги за деня и спираш-има си двойки,избираш си и Ако! можеш правиш 30 пипса,след което си изключваш компа :) ,нещо като бодибилдинга-система и дисциплина,резултатите не са веднага! но са постоянни!!Ключа за входната врата-система + дисциплина!
Поздрави
Поздрави и на теб! :)
В тая посока... и 10 стигат. Или още по-различно казано - и 1% дневно е ок. 2 или 3 още по-добре. Най-хубавото е да няма изключения и да не теглиш от акаунта. Сметката е много интересна - 5к/10к акаунт 3% дневно (може и един) за три години напр. колко прави? :)

guest
Регистриран: 26 юли 2010, 01:15

Мнение от guest » 13 авг 2010, 21:20

musketeer написа: Сметката е много интересна - 5к/10к акаунт 3% дневно (може и един) за три години напр. колко прави? :)
В "слабия вариант" - 5к/1% - 6 млн и 462 хиляди. Оптимистичния вариант не го събира калкулатора.

Потребителски аватар
musketeer

Мнение от musketeer » 13 авг 2010, 22:12

guest написа:
musketeer написа: Сметката е много интересна - 5к/10к акаунт 3% дневно (може и един) за три години напр. колко прави? :)
В "слабия вариант" - 5к/1% - 6 млн и 462 хиляди. Оптимистичния вариант не го събира калкулатора.
явно твоите работни дни са по-малко... :)
но дори и така да е
за да стане още по-интересно: на 5к това са 50 първия ден. С 5к акаунт, колко лесно ще изкараш 50 долара - 5 пипа с лот... или 10 с половин...
наздраве!
:)

guest

Мнение от guest » 13 авг 2010, 23:50

Лично моите наистина са по-малко, но даже в случая завиших сметката. Трейдинг дните в капиталовите и деривативс маркетите са 252 -САЩ.
Махаш още 20-на за море и планина, още 10-на за форсмажорни ситуации и поне 30-на в които не можеш да вденеш конеца и тропаш на сухо и така се доближаваш до по-реална цифра.
Истинската разлика от сметки и практика обаче идва от начален капитал-минимален лот/контракт и оптимална ликвидност при даден спред.
С 5к акаунт, колко лесно ще изкараш 50 долара - 5 пипа с лот... или 10 с половин...
Малко безсмислен въпрос без да е указан риска/стопа. И двете цифри са в рамките на импулсната амплитуда на тикова, така че теоретично 5-те пипа са "по-лесни". На практика обаче има един минимум на стопово отстояние на най-ниския фрейм, който идва от спред+слип и амплитуда в тика, и той е средно по-голям от 5 пипа, така че 10-те пипа се оказват "по-лесни" в смисъл че допускат по-ниска успеваемост на сетъпа.
Наздраве и на теб.

Потребителски аватар
musketeer

Мнение от musketeer » 14 авг 2010, 02:02

guest написа:Лично моите наистина са по-малко, но даже в случая завиших сметката. Трейдинг дните в капиталовите и деривативс маркетите са 252 -САЩ.
Махаш още 20-на за море и планина, още 10-на за форсмажорни ситуации и поне 30-на в които не можеш да вденеш конеца и тропаш на сухо и така се доближаваш до по-реална цифра.
Истинската разлика от сметки и практика обаче идва от начален капитал-минимален лот/контракт и оптимална ликвидност при даден спред.
Хубаво е, че почиваш и не се преуморяваш :)
Тук тезата, която исках да подчертая бе за силата на сложната лихва като най-могъща сила във Вселената (Айнщайн), т.е. и в трейдинга.
Малко безсмислен въпрос ...
Оставям го да е безсмислен - той беше допълнение към подчертаването на по-горното.

guest

Мнение от guest » 14 авг 2010, 02:17

musketeer написа:Тук тезата, която исках да подчертая бе за силата на сложната лихва като най-могъща сила във Вселената (Айнщайн), т.е. и в трейдинга.
Да де, от първия ми пост е ясно, че съм те разбрал.
Наистина могъща тази сила е. По-интересни са приложните й моменти - двата които съм споменал в поста.
musketeer написа:Оставям го да е безсмислен - той беше допълнение към подчертаването на по-горното.
Ти все пак имаш ли мнение за казуса 5 - 10 пипа, явно клониш към едно от двете? Ще е интересно да споделиш аргумент.

Потребителски аватар
musketeer

Мнение от musketeer » 14 авг 2010, 11:21

guest написа:Да де, от първия ми пост е ясно, че съм те разбрал.
Наистина могъща тази сила е. По-интересни са приложните й моменти - двата които съм споменал в поста.
Разбра ме, но опроверга дните :) В случая действително исках да обърна внимание на това - колко човека, които го правят познаваш? Аз напр. чак сега почвам и то неуспешно (тегля от сметката).
Приложните моменти... спокойно могат да не са тия 5-10 пипа.

П.П. Йода словореда много ми хареса! :)
musketeer написа:Оставям го да е безсмислен - той беше допълнение към подчертаването на по-горното.
Ти все пак имаш ли мнение за казуса 5 - 10 пипа, явно клониш към едно от двете? Ще е интересно да споделиш аргумент.
За казуса 5-10 - твоите са и мои аргументи.
Инак аз самия май не мога да преценя дали клоня :) ЕС го играя за два тика със стоп 8. Кабела цел 24/190, 20/30, 20/20 примерно.
А и няма лоша печалба. Всичко, с висока вероятност за плюс, ни върши работа. Нещото дето ще ни движи към ей ония цифри.

шрек
Регистриран: 02 юни 2009, 06:29

Мнение от шрек » 14 авг 2010, 12:30

Админът пуска теми за размисъл , но не очертава приемливите параметри на въобръжението / опита (само горчивия) / и приемливата цифра баланс от упражнението. :lol:
-------
това е като да търсиш смисъла в религията през призмите на православен и католически свещеник взети ЗАЕДНО , разделени на персоналните оценки на двамата ПООТДЕЛНО :D
----------------
като имам предвид , че всички влизаме на пазара еднакво прости , респ. Неосъзнаващи първичната същност на Пазара (образованието тук е образУвание,лошокачествено при това) , рано или късно трябва да си
зададем Въпроса-послужил за заглавие на темата на админа (Админ,за втори път те моля - сложи ръкопласкащ емотикон)
----------

понеже аз не познавам прости хора , освен себе си ,споделям мнанието на един настоящ простак (думата е употребена извън официалния й контекст)
когато влязох на пазара имах "очаквания" , каквито са имали 99.9 % от участниците , с помощта на които очаквания успях да стигна до отговора на поставения въпрос - ЦЕНАТА на знанието....знаенето е болезнено и скъпо губене на време нерви и пари.
Преди това обаче реших да потърся отговор на въпроса - КАКВА НЕ Е ЦЕНАТА и стигнах до изненадващи резултати!
ако направим паралел мужду графиката на финмаркета и едно ЕЕГ/ЕКГ се получават интересни резултати!
един лекар учи обща медицина 6 год + 2год за специалност , след което започва БЕЗПЛАТНИ тестове върху нас,болните...Безплатни защото не носи отговорност!При това той разчита ЕЕГ/ЕКГ на ЕДНО ЛИЦЕ !!!
Вълнобройците и впоследствие каналджиите КОЛКО трябва да учат , за да разчитат графиката на ДВЕ лица (бик и мечка) при 100 % понесена отговорност ???
--------
понеже тук преобладават компютърджиите , за които подобни абстрактни тези са вероятно изпълнени със съмнително съдържание - директен въпрос към ТЯХ!!!
КАК се преинсталира Уиндолс , колко са се замисляли за причинно/следствената връзка в процеса,необходимосста от такъв и крайния резултат !
Хората които слагат CD-то във устройството и "дават" ENTER няма смисъл да се напъват.........не е за тях , но пък ще им задам по.лесен въпрос: каква е приликата между HD и човешката психика !?
-----
така че..........Цената е НАЙ - малко равна на цената едно медицинско образование,умножена ПОНЕ по ДВЕ !~
трейдърът е като бореца а НЕ като учения , мястото за учене на занаята е тепиха/респ. Пазара .........за това Не познавам прости хора.....а Вие познавате ли ???

Потребителски аватар
saxsten
Регистриран: 04 апр 2010, 23:16
12 получени
6 дадени

Мнение от saxsten » 14 авг 2010, 17:29

Хе-Хе Шрек ,
Овде е полно с будали ,Бааа
:D :D :D :D

За останалите /пък и за мен /:
Ех, Мечти Надежди.....
Аз много обичам приказките- от малък до преклонна възраст:

Една хубава яка немска мома закачила на една тояжка кошничко с яйца и тръгнала да ги продава на пазар.Както си вървяла , тъй се размечтала:
- Ще продам яйцата , ще си купя пиленца, ще ги отгледам ,ще ги продам ,ще си купя козичка , ще ми дава мляко ,ще ми роди две яренца, ще ги отгледам ,ще ги продам ,ще си купя кравичка.Тя ще ми роди теленце ,ще ги отгледам, ще ги подам ,ще си купя къщичка .Ще измета къщичката ,ще и сложа цветенца ,ще избърша прозорците и тогава онзи хубавия благородник на врания кон ще мине ,ще ме види ,ще плесне с ръце и ще каже "Кое ли е това хубавото момиче в тази хубавата къщичка?"
И плеснала с ръце ,но изтървала яйцата .....
Обърнало се момичето сконфузено , гледа по пътеката след него върви един старец:
Дядо ,- попитало - Ти от кога вървиш след мене?
-Ами откакто започна да печелиш чедо , докато изгуби всичко-отвърнал стареца

:D :D :D :D :D
Форекса е оръжие за масово поразяване

шрек

Мнение от шрек » 14 авг 2010, 18:34

saxsten написа:Хе-Хе Шрек ,
:D За останалите /пък и за мен /:
--------------

saxsten , с твое позволение - още малко словоблудство , може ли ?

акцентът беше върху Ненаписаното :lol:
----------
индиректно питах - защо съществува Пазара ???
-----
будали има , но я попитай някой - "ти будала ли си ".........самият ти не харесваш подобен вариат :lol: ........не ти го вменявам , само едно пряко допускане......а ти допускаш ли го ???
не ми стана ясно кои са "останалите и кой си ти" , но знам че Пазарът е "нещото" което "умните " смятат че разбират , до момента в който се убедят в обратното - това е момента в който всеки следва да промени самооценката си :lol:
как ще познаеш лудия : луд никога не приема и не признава , че е луд , с будалото е същото
когато човек допусне за момент да се усъмни в собствената си непогрешимост , той вече има шансове да работи за себе си в посока вразумяване,респ ???????
тайната на Форекс пазара , както и на пазара на цървули е в начина на мислене - не в числата,математическите модели,софтуер и пр....
човек винаги иска да е такъв - какъвто Не е и понеже НЕ плаща цената - никога не престава да е такъв , какъвто НЕ иска да е !
самият факт,че Админът пуска подобна тема за размисъл освен прекия му интерес.....индикира манталитета му........а и на форумстващите (по коментарите ще ги познаеш)
иначе си готин :lol:

Потребителски аватар
saxsten
Регистриран: 04 апр 2010, 23:16
12 получени
6 дадени

Мнение от saxsten » 14 авг 2010, 22:25

шрек написа:
saxsten написа:Хе-Хе Шрек ,
:D За останалите /пък и за мен /:
--------------
:lol:
Виж сега за мен ,а предполагам и за теб ,тези неща са ясни, но хубаво, че си ги написал за да са ясни и на другите, които идват след нас.
Иначе какво да ти кажа.
Има начин да се определи кой е луд или безумен.
Луд е онзи ,чието поведение е неадекватно към конкретна реална ситуация
И понеже всички сме грешни,
"...Нека оня що се чувства безгрешен пръв да хвърли камъка..."

Всички малко или много сме си луди!
Тоест не винаги реагираме адекватно на реалноста
Важното е "да му мяза" , както казваше един познат от младоста ми.
Не ща да се оплаквам или да разправям колко добро е било едно време,това не е вярно, и тогава си бяхме същите л..а. , но напоследък се ужасявам от вида на големият масив от тотално неадекватни към реалноста хора - разбирай луди
Дано не съм прав и това да си е само мое субективно усещане
Успех!
Форекса е оръжие за масово поразяване

шрек

Мнение от шрек » 15 авг 2010, 17:52

saxsten написа:
Виж сега за мен ,а предполагам и за теб ,тези неща са ясни, но хубаво, че си ги написал за да са ясни и на другите, които идват след нас.
Иначе какво да ти кажа.
Има начин да се определи кой е луд или безумен.
Луд е онзи ,чието поведение е неадекватно към конкретна реална ситуация
И понеже всички сме грешни,
"...Нека оня що се чувства безгрешен пръв да хвърли камъка..."

Всички малко или много сме си луди!
Тоест не винаги реагираме адекватно на реалноста
Важното е "да му мяза" , както казваше един познат от младоста ми.
Не ща да се оплаквам или да разправям колко добро е било едно време,това не е вярно, и тогава си бяхме същите л..а. , но напоследък се ужасявам от вида на големият масив от тотално неадекватни към реалноста хора - разбирай луди
Дано не съм прав и това да си е само мое субективно усещане
Успех!
-----------------
Ще се окажеш "упоритковец" :lol:
вкарваш ме в дебат който не е мой , но тезите ти са основателни
Дебатът е : "Готови ли сте да платите цената? " .........Има ли безплатна софра , демек можеш ли да научиш търговията безплатно..........
това се опитах да изразя в няколко поста - за 400 - 500 лв НЕ можеш да станеш шЕфьор , камо ли традер !
За добро трейдърствуванье требат неколко години + пари + нерви + много пари........
на мен лично ми отне няколко хиляди часа пред монитора , за да допусна на първо място и впоследствие да разбера причинно/следствената връзка в системата цени/посока , респ. река / корито.Това е основата на ,"ривър теори" , когато имаш базата, за година/две стигаш до надстройката!
Вероятно има и по-къса пътека, но проблемът на всеки е ,че иска някой да го светне безплатно , чете форуми,"литература от професионалисти за 100 лв" и това създава проблем !Съзнанието на човек не е HD, да го форматираш и да преинсталираш отново , бъговете/лошите навици остават за много дълго време,ако изобщо човек успее да се справи с тях - НАВИЦИТЕ движат Пазара- лошите навици го захранват-добрите навици го разтоварват ...

глупакът ще си купи диплом или ще завърши Ненужно висше образование,за да работи някъде за 500 лв - дава 30 000 - получава 500 месечто.........ще погладува но няма да приеме , че е Изгубил парите за ненужно образование и ще иска без пари да научи как се вадят няколко хиляди евра на ден !

Въпросът е: дали да подарим някому няколко десетки хиляди лева за ненужна информация или да ги инвестираме в собствен опит , който да носи дивидинти за нас !
Ако Пазарите се учеха в училища - при толкова много висшисти на глава от населението - ДА СА ФАЛИРАЛИ отдавна...а те съществуват около 550 год..Исак Нютон е търгувал на стокова борса

възможно е това да е провокирал Админот с темата но във всички случаи е полезна !

Потребителски аватар
John Last
Регистриран: 06 мар 2010, 15:42

Мнение от John Last » 15 авг 2010, 18:14

Всяка една невронна мрежа иска трениране. Биологичната (човешката) невронна мрежа изисква поне няколко години.

Ако някой не знае как се тренира, ще го кажа в опростен вариант, "на метода проба и грешка".

Входовете са литературата и графиката. Изходите са резултатите.

На тази база ума си изгражда нелинейни решения = опит.

Най - интересните автори са тези, които дават философия на търгувията (а може да се каже и интерпретация от теория на игрите, въобще не е варно, че има вълновици и всички останали.) (само във форекс форумите търговия се пише с 'У')

Колкото и да си чел, докато не почнеш да си тренираш лайф уменията няма как да стане.

Но фундаменталният въпрос е дали това е достатъчно и докога хората ще бъдат по - добри от машините? И дали това още ще работи.

Това с коритото и баба го знае. Въпроса е кога ще се обърне коритцето :mrgreen: .

Отговора е, ще се обърне, когато се обърне :mrgreen: За много теории съм писал но мисля, че това обяснява всичко.

Въпроса е като се обърне да не ни изцапа новите дрешки.

Мисля, че вече и аз съм в стила. ;).

Дзен притча за кванта:
Попитали един квант дали обича математиката.
Отговора бил:
-Не знам аз просто се храня с нея.
Последна промяна от John Last на 16 авг 2010, 13:27, променено общо 1 път.
Вездесъщият Джон Ласт от Отбора на гадателите (алхимик)

Потребителски аватар
StoneHeart
Регистриран: 05 авг 2009, 12:00
1 получени
1 дадени
Контакти:

Мнение от StoneHeart » 15 авг 2010, 21:54

Съгласен съм , че има хора , които губят началния си депозит за няколко дни, но това си е тяхно решение, те си мислят че като не са загубили на демо-сметката за няколко дни, и на реална ще печелат до безкрайност (напълно погрешен извод).
Аз не смятам че е необходимо да "платиш" някаква цена, за да се научиш да търгуваш ( аз не съм платил :!: ).
Има достатъчно деко-сметки : на практика всеки брокер предлага. В действителност първо занулих НЕ една демо-сметка и едва след това си открих релна. Бих казал, че знам всички начини за "зануляване на сметката" , .... и НЕ ги практикувам :lol:
Послепс :
А по въпроса за цената , да ви кажа любимата ми мъдрост :
"Никой не обича подарено коте !" ... друго е, да си го купиш :!:

Потребителски аватар
greedforsuccess
Регистриран: 22 юли 2010, 11:48

Мнение от greedforsuccess » 15 авг 2010, 23:32

StoneHeart написа:Съгласен съм , че има хора , които губят началния си депозит за няколко дни, но това си е тяхно решение, те си мислят че като не са загубили на демо-сметката за няколко дни, и на реална ще печелат до безкрайност (напълно погрешен извод).
Аз не смятам че е необходимо да "платиш" някаква цена, за да се научиш да търгуваш ( аз не съм платил :!: ).
Има достатъчно деко-сметки : на практика всеки брокер предлага. В действителност първо занулих НЕ една демо-сметка и едва след това си открих релна. Бих казал, че знам всички начини за "зануляване на сметката" , .... и НЕ ги практикувам :lol:
Послепс :
А по въпроса за цената , да ви кажа любимата ми мъдрост :
"Никой не обича подарено коте !" ... друго е, да си го купиш :!:
Добър вечер КамъкСърце !
Ама туй със подареното коте, да ти кажа аз много обичам аванта да минавам :lol: Даже по-ценно ми е от това което съм си купил.
А когато ходех още на училище най ми бяха ценни и сладки бележките които съм заслужил с преписване :lol: Просто да минех без да съм прочел и една страница от учебника и накрая имам 5-ца. Такъв кеф с никакво учене не съм изпитвал. Факта е че докато съм си правел пищови, доста пъти не ми се налагаше и да ги използвам щото се оказваше че докато съм ги правел съм научавал каквото било нижно да се знае, но това е друга тема. Но самият факт, че лесното е по-приятно и че безплатното поне при мен е с не по-малка стойност, никой не може да ми го оспори :lol:
The illusion has become real, and the more real it becomes, the more desperately they want it. Capitalism at it's finest.

Марио Димитров
Регистриран: 10 авг 2010, 18:08
5 получени
3 дадени

Мнение от Марио Димитров » 16 авг 2010, 13:06

Вижте сега-не мислите въобще,а само задавате въпроси с цел готов отговор ;)
Ок.На коя графика(фрейм)бихте търсили тези 30 пипса?
Колко е средната волатилност за фрейм за година и на коя база(часова,дневна, седмична?)?
Ако аз съм в USA а вие в БГ кои графики ще виждаме еднакво?
седмична и всички от 1ч надолу.
Седмична-хм,голяма е-ами тогава часова.
Добре ,ще гледаме моделите на часова и ще търсим 30 пипса но на кой фрейм-на минутен или 5 мин.
Какво ни трябва-филтър за посоката-добре намираме такъв.
Филтър за вход и изход-намираме такъв.
Как да загубя 300 пипса на 1(5) мин графика след като следвам сигналите си???
Ще си тествам ли преди да започна реал?
Ще се науча ли?
От вас зависи!
По добре врабче в ръката,отколкото орел в небето-поговорка.
Научете ли се да правите 30 пипса с 1 микро лот,ще можете да правите същото и с 100 стандартни лота.
Може да направи и 100 пипса след изход,на вас какво ви пука-вие си взимате вашите 30-но сигурни!!-ето това е система!
ММ(монеймениджмънт)-както и да го конструиран при такава система ще е добър-само да се научите!
Много по лесно е да се предвиди намерението на 100 човека,отколкото на 1!
Филми :)
Поздрави
Търгувайте това, което виждате на графиките

Марио Димитров
Регистриран: 10 авг 2010, 18:08
5 получени
3 дадени

Мнение от Марио Димитров » 16 авг 2010, 13:22

Идеята не е моя-за 30 пипса-ето оригинала:

Теперь предлагаю самим сделать некоторые расчеты и убедиться, что имея начальный депозит хотябы в размере 15000- Вы через год будете иметь миллион. Но это при том, что Вы дисциплинированы-это раз и то что вы научились зарабатывать хотябы 600 пип в месяц( в среднем вам надо зарабатывать 30 пип в день)Рекомендованный стоп( железный)-30 пипКогда вы заработаете свой первый миллион Вы можете поменять стратегию. Но есть хорошая поговорка- заработать сложно первый, а потом все зависит от тебя. Итак у вас депозит 15000 долларов и Вы умеете зарабатывать 600 пип в месяц. первый месяц вы торгуете каждый день 1 лотом=100 000, тогда за месяц у вас прибыль составит 6000 и Ваш общий депозит будет равен 21000, второй месяц Вы опять торгуете 1 лотом и зарабатываете еще 6000- итго 27000( ВЫ меня спросите а почему не большим, если даже уверен в движении- ответ выработайте в себе силу воли. На этом многие разорялись, когда вдруг у них начинало получаться и они начинали наращивать обем и все спускали в случаи неправильного входа-это раз. Дайте стабильно нарастить подушку, чтобы увеличить объем-это второй совет) Итак у вас 27000. Здесь вы можете позволить себе начать торговлю 2лотами=200 000. итого Ваша прибыль за месяц составит 12000 итог=39000.4-ый месяц Вы торгуете тем же объемом в 2 лота итог получиться 51000. В пятом месяце Вы увеличиваете обем до 3 лотов-итог 69000. У вас появляеться уверенность, что вы нашли свою систему и она вам стабильно приносит минимум 600 пип. Вы становитесь психологически готовы к тому, что с увеличением объема у вас увеличиваеться и размер убытка по стоплосу, но У вас есть система и вы СТОПЛОС принимаете как издержки. В шестом месяце вы начинаете торговать 5 лотами=500000, ваш доход составит 30000, а общий баланс уже будет 99000.
В 7 месяце увеличиваете объем до 1 ляма - итог по месяцу баланс равен=159000. На 8месяце Вы увеличиваете объем до 2мил. итог=279 000. При таком депозите Вы можете увеличить объем сделки до 3 мил, убыток в случае СЛ у вас будет в 9000. А прибыль составит за 9 месяц составит180000. Итого по итогам 9 месяцев у Вас депо вырастит до 459 000. Здесь бы я Вам рекомендовал оставшиеся месяца не увеличивать объем , а торговать теме теме же 3 мил и тогда к концу года Ваш депозит вырастит до 999 000.

Сега разбрахте ли защо 30 пипса??,остава и да можете!
Има места в текста които трябва да са подчертани и с дебели червени букви!
Успех от сърце
Търгувайте това, което виждате на графиките

Отговори

Върни се в “Как да забогатеем мързелувайки”