FOREX - Корекции на Фибоначи

Числа на Фибоначи. Нива на Фибоначи - определяне и ползване.
Потребителски аватар
Georgi
Регистриран: 23 яну 2011, 13:39

Re: FOREX - Корекции на Фибоначи

Мнение от Georgi » 29 ное 2013, 15:17

madvan написа: ако се доверим на Елиът, това изобщо не е вълна, защото 4-та не трябва да влиза в 1ва...
Тогава подскажи какво може да е. Не се връзва и с Волф. Инак като геометрия бива. Дали пазара е длъжен да се съобразява с учебниците???
:shock: :-?

Изображение

jssj
Регистриран: 08 юни 2011, 20:07
98 получени
18 дадени
Контакти:

Мнение от jssj » 29 ное 2013, 15:42

Ето ти уйдурдисана мистика по Волф. :grin:
eurusddaily.png
eurusddaily.png (48.46 KБ) Видяна 1826 пъти
http://www.forexjssj.com
"Ваша жизнь на 10% зависит от того, что с вами происходит, и на 90% от того, как вы реагируете на эти события."

madvan
Регистриран: 21 сеп 2011, 21:34

Мнение от madvan » 29 ное 2013, 16:05

Georgi написа:
madvan написа: ако се доверим на Елиът, това изобщо не е вълна, защото 4-та не трябва да влиза в 1ва...
Тогава подскажи какво може да е. Не се връзва и с Волф. Инак като геометрия бива. Дали пазара е длъжен да се съобразява с учебниците???
jssj е описал всичко в картинката. Преди седмица бях подготвен за твърдо бичия сценарии, но някакси не ми харесва... спрях всички дълги от 1.33 на 1.361 и започнах да продавам на всяко покачване стопа е точно около 1.367-8, ще ги държа до 1.336-7. Само едно не ми е ясно, след това накъде сме :-?

Потребителски аватар
Georgi

Мнение от Georgi » 30 ное 2013, 11:27

madvan написа: jssj е описал всичко в картинката. Преди седмица бях подготвен за твърдо бичия сценарии, но някакси не ми харесва... спрях всички дълги от 1.33 на 1.361 и започнах да продавам на всяко покачване стопа е точно около 1.367-8, ще ги държа до 1.336-7. Само едно не ми е ясно, след това накъде сме :-?
Прав си. Голяма е вероятноста да си остане класическото ГР. И да пикираме леко на юг.
:-?

Потребителски аватар
godim
Регистриран: 23 юли 2010, 10:57

Мнение от godim » 30 ное 2013, 11:45

Georgi написа:

Изображение
Кой казва, че 4-та не трябва да навлиза в 1-ва? Ето Возний от вчера. При диагонал точно това е условието. Значи зависи от фигурата. По-интерсното е, че няма индикация за край на 4-та. При Возний е завършена в алтернативата. Т.е. по-голяма е вероятността, според него де, 4-та да не е завършила.
eur_1_(7).png
eur_1_(7).png (19.34 KБ) Видяна 1773 пъти
Успехи!

jssj
Регистриран: 08 юни 2011, 20:07
98 получени
18 дадени
Контакти:

Мнение от jssj » 30 ное 2013, 12:41

Една подробност Godim, такъв диагонал ако не греша, го имаме само при първа голяма, затова и Возной така го е обозначил.НО, тази първа ще се получи по вече от 13 фигури, тогава как ли ще изглежда трета? :smile:Щото ако тази първа е такава смачкана , то не трябва ли трета да е доста мощна. Ами нагоре? Че то това означава край на долара!!! :smile: Знам ли.
http://www.forexjssj.com
"Ваша жизнь на 10% зависит от того, что с вами происходит, и на 90% от того, как вы реагируете на эти события."

Потребителски аватар
godim
Регистриран: 23 юли 2010, 10:57

Мнение от godim » 30 ное 2013, 13:06

jssj написа:Една подробност Godim, такъв диагонал ако не греша, го имаме само при първа голяма, затова и Возной така го е обозначил.НО, тази първа ще се получи по вече от 13 фигури, тогава как ли ще изглежда трета? :smile:Щото ако тази първа е такава смачкана , то не трябва ли трета да е доста мощна. Ами нагоре? Че то това означава край на долара!!! :smile: Знам ли.
Да. Всичко това е при предположението, че е завършила корекцията и сега започва (или вече е започанала) [С]. Нормалната цел е над [А] - 6035... Такъв е моделът. Дали ще стане?
[attachment=0]eur_m_(6).png[/attachment]
Прикачени файлове
eur_m_(6).png
eur_m_(6).png (17.88 KБ) Видяна 1758 пъти
Успехи!

Потребителски аватар
Georgi

Мнение от Georgi » 30 ное 2013, 13:29

Хвърляте ме направо в ................... а да не се изразявам грубо.
Честно казано, до толкоз не съм се задълбочавал в науките. В интерес на истината, търсил съм общото между Елиът и Дау. 1 и 2 вълни, акумулация. 3тата, удължена, импулс по Дау. И 4 и 5, дистрибуция. Все пак третират една и съща материя, би трябвало да имат и допирни точки.
До там са стигали моите задълбочавания.
За този Возной на съм чел нищо.

Отговори

Върни се в “Нива на Фибоначи”