Прогноза Паунд/Лев

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
петар
Регистриран: 07 фев 2011, 09:44

Прогноза Паунд/Лев

Мнение от петар » 07 фев 2011, 09:53

здравеите някои може ли да даде мнение в каква посока ще отиде паунд лев

Потребителски аватар
soros
Регистриран: 14 ное 2010, 14:24

Re: прогноза

Мнение от soros » 07 фев 2011, 10:00

петар написа:здравеите някои може ли да даде мнение в каква посока ще отиде паунд лев
Погледни някой, който търгува eurgbp и се ориентирай по анализа му. Бих ти помогнал и аз, но в петък ми се бъгна платформата и не съм възстановил анализите си. Възстанових само тези, които търгувам активно. Защо ти трябва и колко ти е спешно?
Авторът не препоръчва извършването на спекулативни действия, в съответствие с прогнозите направени в тази публикация и не носи отговорност.

Потребителски аватар
soros
Регистриран: 14 ное 2010, 14:24

Re: Прогноза Паунд/Лев

Мнение от soros » 07 фев 2011, 15:13

петар написа:здравеите някои може ли да даде мнение в каква посока ще отиде паунд лев
петар, направих анализ на eurgbp, имам виждане по въпроса ти, но се отказах да го публикувам, защото се притеснявам да не те подведа. Ти така и не ми отговори за какво ти е точно информацията. Дали за ежедневна търговия, където се предполага, че се търгува с някакви стопове и разумни загуби или си решил да купуваш/продаваш реално паунди, където спредът в чейндж бюрата и банките са стотици пипсове. Ще ти кажа очакванията си, едва след като се конкретизираш за какво ти е информацията.
Авторът не препоръчва извършването на спекулативни действия, в съответствие с прогнозите направени в тази публикация и не носи отговорност.

online-money
Регистриран: 31 окт 2013, 15:29

Re: Прогноза Паунд/Лев

Мнение от online-money » 23 ное 2016, 18:48

Какъв е смисъла да търгуваш паунд/лев - просто следи евро/паунд и пак ще знаеш на къде ще иде курса по бюрата :grin:

Отговори

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”