PRICE ACTION (PA) Forex trading

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
jurislav
Регистриран: 04 юни 2013, 10:26

Re: PRICE ACTION (PA) Forex trading

Мнение от jurislav » 11 юни 2013, 07:11

tuk udrqm edna kusa :P
Прикачени файлове
piks3.JPG
piks3.JPG (191.78 KБ) Видяна 1079 пъти

jurislav

Мнение от jurislav » 11 юни 2013, 07:40

10 pipsa kluvnah ot kusata :) malko no dovolno
sega she 4akam da vida na kude shte se razviqt neshtata

Потребителски аватар
aienou
Регистриран: 11 окт 2010, 20:32
38 получени
12 дадени

Мнение от aienou » 11 юни 2013, 15:51

Опитах се да бъда бик И днес ама този бар в 14:45 ме отказа :grin:
Прикачени файлове
euro.png
euro.png (22.43 KБ) Видяна 1039 пъти

jurislav

Мнение от jurislav » 11 юни 2013, 15:55

cql den go 4akam toq sriv na evraka daje ednata mi poziciq q odarih kusa na 1.3295 i do tuka q zadurjah mislq o6te da q zadurja moje da izceda pone 100 pipsa :P

trade
Регистриран: 23 юни 2012, 09:20
1 получени

Мнение от trade » 11 юни 2013, 16:43

бичо флагче :grin:
Прикачени файлове
eurusdsledobed.png
eurusdsledobed.png (34.02 KБ) Видяна 1028 пъти
Pip master
It"s prudent to wait and trade,rather than trade and wait

trade
1 получени

Мнение от trade » 11 юни 2013, 17:26

Смятам тук някъде по по големите графики че вече да сме за надолу някаква идея ??
Прикачени файлове
sledobed.png
sledobed.png (33.46 KБ) Видяна 1017 пъти
Pip master

Потребителски аватар
aienou
38 получени
12 дадени

Мнение от aienou » 11 юни 2013, 22:31

Така като гледам щом е върнало пак над 33 може би ще цепи още нагоре :oops: Ама мен по анализите хич ме няма :grin:

Потребителски аватар
heavencloser
Регистриран: 23 сеп 2010, 02:08

Мнение от heavencloser » 12 юни 2013, 00:40

aienou написа:Така като гледам щом е върнало пак над 33 може би ще цепи още нагоре :oops: Ама мен по анализите хич ме няма :grin:

:lol: :lol: :lol:
що бре човек...треа да си ''анален-затор'' или-''термо хидро-кондурматор със скалпиращи елементи'' :grin: :o :lol: :lol: :lol: :-?
Требе си анализ-и ако мой бързичко и ВЕДНАГА ДА СТАВА!!!! :evil: :!:

Ако става за някакви глобални анализи-и мен ме нема ,ич...аз само яздя вълната...е като преди това съм чул някакви новини...колкото за цвят-ам те са като подправките на манджите,в случая подправки към техническия анализ....могат да помогнат ..могат също и да развалят хапването :grin:
After the pullback...
Яздя вълната без много да расъждавам....
universal scalper...
официално се отказвам от начисляването на бонус,ако може желая да бъде премахнат !!!

Потребителски аватар
aienou
38 получени
12 дадени

Мнение от aienou » 12 юни 2013, 09:46

Да де , анализ някакъв се намира , по-скоро имах предвид , че не обичам да пиша неща от сорта "от тука ще качва нагоре .... в ъптренд сме .......... в даунтренд сме и т.н." понеже 5 минути след като съм го написал/помислил , може да търгувам точно обратното :grin:

trade
1 получени

Мнение от trade » 12 юни 2013, 10:07

Добро утро тия ора ич се не шегуват .....нов връх в EUR/USD
Прикачени файлове
eurusdsutrin.png
eurusdsutrin.png (35.68 KБ) Видяна 937 пъти
Pip master

Потребителски аватар
heavencloser

Мнение от heavencloser » 12 юни 2013, 10:11

aienou написа:Да де , анализ някакъв се намира , по-скоро имах предвид , че не обичам да пиша неща от сорта "от тука ще качва нагоре .... в ъптренд сме .......... в даунтренд сме и т.н." понеже 5 минути след като съм го написал/помислил , може да търгувам точно обратното :grin:
дубрютру :wink: ......думата ''ще'' си е направо ЗЛО за та работа.. :evil: :!: ,по-принцип е престъпно да се разсейваме по време на сесия във форума,не знам защо пак почнах да го правя,може би ставам мазохист...нещата ако трябва да бъдат обсъждани за трейдинг с цел трейдинг-могат да станат само под един покрив...прекалено динамичен и променлив е пазара за да напишеш нещо във форум и някой си да земе да го търгува или да ми дава сигнали чрез някакъв сайт..някой си дето не мога да го питам нищо-не знам дори колко му е крива главата дет се вика.. :lol: :lol: :lol: ,тва означава че такива хора нямат и на идея за кво иде реч...,но имаш право...чете се и всичко е възможно...

нещо от вчера...и накрая ако не се прееба леко няма да ми е кеф,но беше брутален ден,тъкмо като си мислих че всичко е свършило...59 трейда ..рано ставане ..има няма 12 часа бях на компа...тук само някои от трейдовете...
всичко е с еднакъв обем.. :twisted:
Прикачени файлове
usdjpym5.png
usdjpym5.png (44.58 KБ) Видяна 935 пъти
After the pullback...
universal scalper...
официално се отказвам от начисляването на бонус,ако може желая да бъде премахнат !!!

Потребителски аватар
aienou
38 получени
12 дадени

Мнение от aienou » 12 юни 2013, 10:36

Ами аз от скука започнах , понеже имам повече свободно време в момента :grin:
Не бих казал , че ме разсейва , но аз картинките ги пускам после. Докато трейдвам - по-скоро не ... особено в някои моменти то няма и как :grin:

Ти добре си ги нацъкал :wink: :so_happy:

Сега удрям една молитва за бид 1.3330 или нещо над него по възможност бързо да стане :grin: :grin:

Потребителски аватар
aienou
38 получени
12 дадени

Мнение от aienou » 12 юни 2013, 10:47

Не ми издържаха нервичките да го чакам още ..... :pardon: :pardon:
Късите умишлено съм ги пускал с по-малък обем.... макар че той си е горе долу същия... Като разчитах , ако не пробие върха да направи някакъв импулс.Дългата е поне едно 4 или 5 пъти по-голям обем - изби всичко и печалба остана :oops:
Прикачени файлове
euro.png
euro.png (21.08 KБ) Видяна 912 пъти

Потребителски аватар
heavencloser

Мнение от heavencloser » 12 юни 2013, 10:52

aienou написа:Ами аз от скука започнах , понеже имам повече свободно време в момента :grin:
Не бих казал , че ме разсейва , но аз картинките ги пускам после. Докато трейдвам - по-скоро не ... особено в някои моменти то няма и как :grin:

Ти добре си ги нацъкал :wink: :so_happy:

Сега удрям една молитва за бид 1.3330 или нещо над него по възможност бързо да стане :grin: :grin:
да вчера беше прекалено добре...като тва бяха половината,не ги броих но предишните бяха по-рано през деня и нямаше как на тоя фрейм да ги събера...пък и не бяха толкиова добри...нямаше такова движение,

щом не те разсейва е добре или ако чакаш някоя корекция или преди новини..или нещо не се чувстваш сигурен и не ти се влиза в пазара...аз на няколко пъти имах идиотизма да пусна активен трейд/щотове/...но пък така се вижда че наистина съществува трейда ,а нещо да съм си нагласил...ся докато пиша видях че изпускам входа,но понеже се разсънвам още ще отида да си пусна едно кафе/затва писателствам ся/...пък и 32 пипара му го забучих-първи трейд-пък може и да си остана с него днеска достатъчен ми е :grin: .....
аз евро-долара на 99% съм го отписал като инструмент за търгуване...малко пипове минава....и много корекций ми прави-понякога се движи чисто,все пак се съобразявам ако има новини...какво ще трейдвам...

ето тук 32 пипа за дубрютру-ако не бях блял и станал по-рано днеска...малко преди тва можеше да съм прибрал 70... :evil:
за какво евро-долар говорим :lol: :lol: :lol:

НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ :!: :!: :!:
Ако не сте търгували евро-йена,бъдете изкючително внимателни,голямо жувотно е и 15-20 пипа ги няма за нищо,движи се като ИАЗРУУД!!!! :lol: :lol: :lol:
с една дума опасничко си е ...и то доста...
Прикачени файлове
eurjpym1.png
eurjpym1.png (46.11 KБ) Видяна 910 пъти
After the pullback...
universal scalper...

Потребителски аватар
heavencloser

Мнение от heavencloser » 12 юни 2013, 10:57

хммм..зел си да ги усещаш,тайминга казва:че трябваше да пробие по-динамично и с повече пипове ,а като си погледнах едноминутката и се уверих-точно по кое време става-преди да затвори 15-ката/фрейма/..излезнал си навреме...както и аз в йената-гледаш ли ся кво става... :grin: ....

нерви или вече опитът започва да говори в теб? :wink:
After the pullback...
universal scalper...

trade
1 получени

Мнение от trade » 12 юни 2013, 11:18

И ма ли бикове за стригане ?
Прикачени файлове
usdjpyccc.png
usdjpyccc.png (36.54 KБ) Видяна 899 пъти
Pip master

trade
1 получени

Мнение от trade » 12 юни 2013, 11:20

Има ли и в тая двойка бикове за стригане :grin:
Прикачени файлове
eurusd sutrin.png
eurusd sutrin.png (34.78 KБ) Видяна 897 пъти
Pip master

Потребителски аватар
aienou
38 получени
12 дадени

Мнение от aienou » 12 юни 2013, 11:36

heavencloser написа:хммм..зел си да ги усещаш,тайминга казва:че трябваше да пробие по-динамично и с повече пипове ,а като си погледнах едноминутката и се уверих-точно по кое време става-преди да затвори 15-ката/фрейма/..излезнал си навреме...както и аз в йената-гледаш ли ся кво става... :grin: ....

нерви или вече опитът започва да говори в теб? :wink:
И нерви и опит , стотици да не кажа хиляди такива пробиви съм гледал и горе долу знам кога какво да очаквам в зависимост от начина на пробива и движението на цената след това.Очаквах да направят минимум тест на предишното връхче - направиха го , движението нагоре беше изключително слабо и се махнах.Изпуснах късите , че бях навън. Сега ще започвам да ги редя при корекции :grin:

Потребителски аватар
aienou
38 получени
12 дадени

Мнение от aienou » 12 юни 2013, 11:38

Надолу ще целим 3260 , 3225 , 3180

Потребителски аватар
aienou
38 получени
12 дадени

Мнение от aienou » 12 юни 2013, 12:52

Преди малко затворих къси от 79 и 93 , ще изчакам пак корекция или от тук , или след някакво движение надолу.Следя и кабела , ще го дебна на 5630 за скалп - събиране на стопове и нови ордери.

Отговори

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”