Начало

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
stanchy1
Регистриран: 14 окт 2019, 22:02
1 дадени

Начало

Мнение от stanchy1 » 14 окт 2019, 22:07

Какво мислите за сумата от 100-150лв за започване на търговията с валута. Начинаещ съм и съм ученик, някой съвет ако може ми кажете.

Потребителски аватар
gangosan
Регистриран: 14 яну 2018, 15:55
22 получени
94 дадени

Re: Начало

Мнение от gangosan » 14 окт 2019, 22:48

Зависи много зависи аз като тръгнах бичих само на злато и сребро и печелих ,но само в началото полсе и до сега съм на загуба за 2 години и няколко месечния ми метод. По сумата ви съдя , че не разполагате с много пари и няма да ви повлияе добре на психиката , ако изгубите тея мангизи за това съвета ми е пробвайте с демо пари няколко месеца поне а ако не ви пука за парите вкарвайте и се учете аз така направих и ще ми трябва поне 1 година за да се избия. Но аз съм нов все още изчакайте мненията на по опитните в играта мен не ме слушайте аз все още съм на загуба. Пожелавам ви късмет и бързо забогатяване.

Потребителски аватар
gangosan
Регистриран: 14 яну 2018, 15:55
22 получени
94 дадени

Мнение от gangosan » 15 окт 2019, 02:07

Имайте на предвид че играта е курвенска , но понякога успяваме да бъдем по големи курви от първоначалната курва и и го начукваме и така печелим пари, защото успяваме да бъдем по голяма курва от майката курва която командва и определя движението на играта. С времето ще станете мазна и ухранена курва ако преодолеете мисленето на майката курва , но ако не успеете ще бъдете изяден психически и парически и ще намразите всичко що е форекс , акции , индекс или крипто или квото там решите да търгувате етф. Така , че трябва да се приготвите за курвенската война и да сте готов да решавате загадките на майката курва и да успявате да създавате успешни антикурвенски стратегии и системи ако искате алгоритми го кажете за да можете да вземате пари ( да сучете) от майката курва , системата на системите. Дори да успеете по някое време пак може да ви наебе курвата , защото майката курва е царица на курвите и курвенските номера. Така де пожелавам ви да станете най преебаващата курва и да преебете майката курва. Не ме слушайте много , защото съм все още малка курвичка аз. Надявам се дъртите курви да дадът по преебателно курвенско мнение и да дадът тласък на курвенското ви мислене. Успех и дано успеете да наебете всички.

Потребителски аватар
kompira
Регистриран: 09 юни 2010, 12:20
48 получени
6 дадени

Мнение от kompira » 15 окт 2019, 14:06

Както са те посъветвали вече, първо си направи някакво обучение на демо сметка, защото губенето на реални пари е лесна работа, трудно е да ги опазиш, пък камо ли да ги увеличиш. Колко дълъг ще е този демо период - зависи, може и години. Но от друга страна е добре да се цопнеш за кратко в морето с реални средства, че да усетиш емоцията като ги загубиш. Тоест като житейски урок, за да може да се стегнеш занапред и да гледаш сериозно на нещата, другия вариант е да се откажеш докато е време. :grin:

С такъв капитал, най-добре центова сметка. При нея ако депозираш $100, в балансът ще виждаш $10000 цента. Така има поле за действие с различни стратегии. Печалба малка, но и загубата ще е малка. Не очаквай да забогатееш в кратки срокове...

Отговори

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”