Коя е най-добрата платформа на коята мога да започна?

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
александър
Регистриран: 01 мар 2019, 21:00
1 дадени

Коя е най-добрата платформа на коята мога да започна?

Мнение от александър » 01 мар 2019, 21:10

Здравейте, новак съм играх си с демо акаунти в трайдър и метатрейдър 4 и вече искам да се вкарам с истински пари, но проблема е там, че незнам коя платформа да използвам коя е най - правилна за какво точно да гледам надявам се тук да ми помогнете в търсенето.Благодаря предвалително

Потребителски аватар
aaangelll
Регистриран: 19 мар 2016, 08:30
11 получени
16 дадени

Re: Коя е най-добрата платформа на коята мога да започна?

Мнение от aaangelll » 01 мар 2019, 21:24

александър написа:
01 мар 2019, 21:10
Здравейте, новак съм играх си с демо акаунти в трайдър и метатрейдър 4 и вече искам да се вкарам с истински пари, но проблема е там, че незнам коя платформа да използвам коя е най - правилна за какво точно да гледам надявам се тук да ми помогнете в търсенето.Благодаря предвалително
Това не е игра. Нито хазарт, а много сериозно занимание. Ако искаш да си загубиш парите може да се пробващ. Платформата няма значение.

александър
Регистриран: 01 мар 2019, 21:00
1 дадени

Мнение от александър » 02 мар 2019, 00:58

aaangelll написа:
01 мар 2019, 21:24
александър написа:
01 мар 2019, 21:10
Това не е игра. Нито хазарт, а много сериозно занимание. Ако искаш да си загубиш парите може да се пробващ. Платформата няма значение.
На ясно съм че не е игра, говорех за демо сметката, ако не си разбрал, благодаря, че все пак си се опитал да ми дадеш качесвен съвет.

Потребителски аватар
aaangelll
Регистриран: 19 мар 2016, 08:30
11 получени
16 дадени

Мнение от aaangelll » 02 мар 2019, 09:30

Радвам се, че си оценил усилията ми. Та както казах платформата няма никакво значение.
Най добре да правиш анализите си тук
https://www.tradingview.com

П.П. Ако искаш да ползваш ботове и автоматизирана търговия метатрейдър 4 или 5

Отговори

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”