Инвестиране в PAMM 12% месечна доходност

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
Потребителски аватар
petkov
Регистриран: 04 ное 2013, 15:32
4 получени
58 дадени

Re: Инвестиране в PAMM 12% месечна доходност

Мнение от petkov » 25 яну 2019, 10:14

тъпото копеле написа:
25 яну 2019, 09:41
p_dim написа:
24 яну 2019, 12:47
Аз гледам, че ползва около 1:10 ливъридж и едва ли му дават много повече, без значение какво пише като параметри за акаунта. Баланса му е (почти) $5 милиона, а влиза с по 50 милиона, иначе щеше да влиза с повече предполагам.
Наистина повечето единични сделки са при 10-12:1 левъридж, но също често е с по две-три позиции едновременно, което вдига левъриджа на 20-25:1. Има и някои случаи с до 50:1, като на 3-ти декември например.
Все пак за 99% от сделките щеше да му върши перфектно работа и читав ЕСМА брокер с нисък левъридж, но не се връзва с концепцията на измамата.
Губиш си времето това видимо е измама :evil:
Тези ако бяха редовни щяха да са привлекли някои пенсионен фонд примерно :idea:
Вместо това те търсят дребни инвеститори :shock:
Има всички признаци това да е измама :twisted: :twisted: :twisted:

Потребителски аватар
p_dim
Регистриран: 12 фев 2013, 17:43
90 получени
77 дадени

Мнение от p_dim » 27 яну 2019, 14:05

@petkov
Пенсионните и хедж_фондовете имат строги изисквания в закона къде могат да инвестират и за инструменти с ливъридж и дума не може да става, одиторите им ги гледат под лупа. Само по тази причина не са те търсили да им управляваш парите :grin: .
Малките инвеститори винаги са предпочитани и желани масово, дори Dukascopy които са банка и предлагат ПАММ под тяхно управление, търсят малки инвеститори. Разбира се очакваната доходност е много малка, но хубавото е поне че се реинвестира автоматично и за 3 години на бектест показват възможни около 38% печалба. Големите инвеститори са претенциозни, искат специално внимание, ще искат фактури за 25-те процента комисионна и т.н. Малките винаги можеш просто да ги отсвириш, големите ще заведат дела и ще те разкатаят.

П.П. Нито аз, нито колегата тъпото копеле някога/някъде сме казвали, че това с accentforex не е възможно да е планирана измама.

Потребителски аватар
petkov
4 получени
58 дадени

Мнение от petkov » 30 яну 2019, 12:01

p_dim написа:
27 яну 2019, 14:05
@petkov
Пенсионните и хедж_фондовете имат строги изисквания в закона къде могат да инвестират и за инструменти с ливъридж и дума не може да става, одиторите им ги гледат под лупа. Само по тази причина не са те търсили да им управляваш парите :grin: .
Малките инвеститори винаги са предпочитани и желани масово, дори Dukascopy които са банка и предлагат ПАММ под тяхно управление, търсят малки инвеститори. Разбира се очакваната доходност е много малка, но хубавото е поне че се реинвестира автоматично и за 3 години на бектест показват възможни около 38% печалба. Големите инвеститори са претенциозни, искат специално внимание, ще искат фактури за 25-те процента комисионна и т.н. Малките винаги можеш просто да ги отсвириш, големите ще заведат дела и ще те разкатаят.

П.П. Нито аз, нито колегата тъпото копеле някога/някъде сме казвали, че това с accentforex не е възможно да е планирана измама.
Тъпото копеле и ти не сте ли едно и също лице както и още няколко профила:-?
Престани да лансираш нещо което видимо е опит за измама :evil:

Потребителски аватар
p_dim
Регистриран: 12 фев 2013, 17:43
90 получени
77 дадени

Мнение от p_dim » 03 фев 2019, 13:22

petkov написа:
30 яну 2019, 12:01
p_dim написа:
@petkov

:lol: Вече ставаш по-досаден, отколкото забавен. Нямам други профили, а в случая с тоя accentforex не бих депозирал и един цент. Единствено съм дал мнение и за разлика от твоите кухи постове съм се обосновал.
Мислех да ти докладвам поста на админа, защото все пак тоя форум го четат и хора които ме познават, но после прецених че е излишно да го занимавам с глупости. Все пак ако прочете поста, молбата ми е да потвърди че нямам други профили. При него ясно се вижда, не само по IP-адреса, и други неща лъсват. Иначе ако всеки инста-джийски спамер почне да иззема функциите на админа и да се изживява като частен детектив, докъде ще я докараме.
Ходи си у Инстата че пичалбата те чака...

Потребителски аватар
petkov
4 получени
58 дадени

Мнение от petkov » 04 фев 2019, 21:10

p_dim написа:
03 фев 2019, 13:22
petkov написа:
30 яну 2019, 12:01
p_dim написа:
@petkov

:lol: Вече ставаш по-досаден, отколкото забавен. Нямам други профили, а в случая с тоя accentforex не бих депозирал и един цент. Единствено съм дал мнение и за разлика от твоите кухи постове съм се обосновал.
Мислех да ти докладвам поста на админа, защото все пак тоя форум го четат и хора които ме познават, но после прецених че е излишно да го занимавам с глупости. Все пак ако прочете поста, молбата ми е да потвърди че нямам други профили. При него ясно се вижда, не само по IP-адреса, и други неща лъсват. Иначе ако всеки инста-джийски спамер почне да иззема функциите на админа и да се изживява като частен детектив, докъде ще я докараме.
Ходи си у Инстата че пичалбата те чака...
Представям си колко смислен ще е доклада :lol:
Г-н Желев моля да накажете Петков най строго защото се усъмни в 12 % месечната доходност.
Все същия твърди, че 12 % месечен доход е капан за наивници :ugeek:
Не спира да повтаря, че съзнателно или не съзнателно рекламирам измама във вашия форум :shock:

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
150 получени
250 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 11 фев 2019, 20:01

Че прилича на измама с участието на брокера, прилича. На мен ми напомни на IgoFX, които по същия начин привличаха клиенти през успешна система в myfxbook - даже доходността беше същата, 12% на месец. Излишно е да казвам, че инвеститорите загубиха всичко за 1 ден, а брокерът просто изчезна, изпълнил предназначението си.

Не съм им следил сделките на тези, нямам и време да го правя, но ми интересно как успяват да постигнат не 1-2, а над 20 пипа средно от сделка. Твърде явно би било ако сделките се сключват на фалшиви цени, но пък може на инвеститорите да не им пука.

MUKESHBTC
Регистриран: 13 фев 2019, 16:40

Мнение от MUKESHBTC » 19 фев 2019, 16:28

No one can become a millionaire just by earning money. We need to invest money to make more money click to these site: https://925millionaires.com/stock-market-investment/ these can be explain you to make more money.

Отговори

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”