Търсим мотивирани хора за работа с forex

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
didko
Регистриран: 11 ное 2011, 04:42
1 получени

Търсим мотивирани хора за работа с forex

Мнение от didko » 03 авг 2018, 11:50

Привет на всички,

Отдавна не бях влизал тук. Казвам накратко нещата как стоят, който иска да ми пише на лично да се разберем.

С двама приятели ще откриваме фирма за търгуване на форекс. Единият от нас има вече такава съществуваща фирма, той ще е човекът, който ще обучава 2 месеца хората, които се съгласят да работят за нас.

Търсим да формираме екип от нас тримата и още 6-7 човека.
Търсим хора, които имат някакъв опит дори и минимален с форекс, да имат мотивация да са успешни, да са дисциплирани най-важно.
Ако имате печеливша стратегия и искате да я развиете или да я комбинирате с нашата, няма проблем, важното е да сте успешни.
През тези два месеца ще трбява доста здраво да наблегнете над материала като ще се показват и реални трейдове, ще трейдвате на демо сметка отначало, после с реални пари като през седмица-две ще се вдига сумата като накрая ще достигнете с 10,000лв.

За тези ,които имат въпроси, моля пишете ми на лично съобщение. Ще ви обясна и заплащането какво е и как ще процедираме. Ако имате CV, може да го пратите, не е проблем.

Mateev
Регистриран: 02 окт 2017, 10:04
73 получени
57 дадени

Re: Търсим мотивирани хора за работа с forex

Мнение от Mateev » 04 авг 2018, 14:05

А имате ли кой да даде парите, с които ще експериментират и ще рискуват вашите служители? Щото тази работа без пари не става .....

И имали ли сте друг бизнес, за да можете да си извадите поуката, че през фирмата трябва да минат от 100 до 1000 некадърни служители, за да попаднете на един кадърен? Нищо лошо но във фирми с вашия предмет на дейност всеки един преминал некадърен служител ще ви струва много загубени пари, а намерения най-накрая кадърен ще ви струва още по-много пари, защото той неминуемо ще се възгордее и ще поиска заплата, която ще ви направи бизнеса да работи на загуба.

ПП: Нищо лично - просто споделяне на дългогодишен опит ......

Отговори

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”