Проблем с Trader Workstation

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
TAZZ
Регистриран: 28 авг 2009, 00:07

Проблем с Trader Workstation

Мнение от TAZZ » 13 мар 2018, 14:29

Първо да се извиня за неуместния въпрос, но не остана къде да попитам! Брокера ми в БГ(Булброкерс) решиха да сменят платформата си за търговия от Meta Trader (MT) с Trader Workstation (TWS). Всичко добре, ама сега немога да я подредя за да започна да работя нормално. Та питам има ли тук хора които да са имали този пробрем и по някакъв начаин да са го решили. Благодаря!

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
109 получени
214 дадени
Контакти:

Re: Проблем с Trader Workstation

Мнение от S.Zhelev » 13 мар 2018, 22:37

Това е една от най-дървените платформи, която съм ползвал. Поне аз не намерих начин да си я направя удобна като MT4, но това беше преди може би 10 години. Сега честно казано не знам как стоят нещата.

Булброкърс беше първия български брокер, който пусна МТ4, сега пък са първия, който спира да предлага платформата. А защо просто не се преместиш при някой друг брокер с МТ4/МТ5?

TAZZ
Регистриран: 28 авг 2009, 00:07

Мнение от TAZZ » 13 мар 2018, 23:04

Ами това й ще направя! Днес ми отговориха, че вече не били нпредставители на Interactive Brokers, а при MT4 били маркетмейкър. А дали ще върнат ктарото положение не се знае! Благодаря за отговора!

Потребителски аватар
p_dim
Регистриран: 12 фев 2013, 17:43
34 получени
42 дадени

Мнение от p_dim » 14 мар 2018, 01:17

@S.Zhelev, не ги виждам Halifax на английския ти сайт. Точно четох тия дни, че тия имали всички CFD-та на InteractiveBrokers (около 8000 инструмента) + някой друг фючърс с ливъридж 1:100 или 1:200. С мост (bridge) са свързали MT4/5 към инструментите на InteractiveBrokers. Опциите ги нямало в Метатрейдъра разбира се, както и реалните акции. Само CFD-та. На тебе разчитах да прочета 'къв е случая, ама нъц :grin: На демото няма нищо, безсмислено е да се сваля. Има само малко форекс-двойки, колкото да разучаваш платформата. С демото ми дойде и мейл, как се процедира за откриване на сметка. И :shock: изненадка! Трябва да се доказват произхода на средствата за депозиране, защото БГ е държава с висока корупция :lol:

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
109 получени
214 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 19 мар 2018, 12:33

p_dim написа:
14 мар 2018, 01:17
@S.Zhelev, не ги виждам Halifax на английския ти сайт. Точно четох тия дни, че тия имали всички CFD-та на InteractiveBrokers (около 8000 инструмента) + някой друг фючърс с ливъридж 1:100 или 1:200. С мост (bridge) са свързали MT4/5 към инструментите на InteractiveBrokers. Опциите ги нямало в Метатрейдъра разбира се, както и реалните акции. Само CFD-та. На тебе разчитах да прочета 'къв е случая, ама нъц :grin: На демото няма нищо, безсмислено е да се сваля. Има само малко форекс-двойки, колкото да разучаваш платформата. С демото ми дойде и мейл, как се процедира за откриване на сметка. И :shock: изненадка! Трябва да се доказват произхода на средствата за депозиране, защото БГ е държава с висока корупция :lol:
Здравей,

Имам ги на сайта Halifax, но не сме правили толкова задълбочено ревю. Щом ги няма на демото, очевидно трябва направо да се скочи в дълбокото с реален акаунт. Но брокерът е регулиран и рискът не виждам. Най-много да се изгори с таксите за банковите преводи. Ако бяха скам, изобщо нямаше да търся произход на средствата.

Ти CFD-тата ли искаш да търгуваш?

Потребителски аватар
p_dim
Регистриран: 12 фев 2013, 17:43
34 получени
42 дадени

Мнение от p_dim » 19 мар 2018, 15:24

Заинтригувах се от високия ливъридж, иначе знаеш че при InteractiveBrokers e 1:10. С високия ливъридж ще остава много повече свободен марджин за разслояване на риска върху повече инструменти, а избора определено ще е голям. Или пък за камикадзе-стратегийки с малък акаунт и обеми на макс, с риск лимитиран до размера на акаунта :lol: Още нищо не съм решил, сега гледам, че може да се отвори акаунт само в австралийски долари, няма щат. долари или евро. Ако си отворя сметка по-нататък, ще се похваля 8-)

Отговори

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”