Рядка по рода си стартегия със 100% успеваемост!

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
AlexanderBaykov
Регистриран: 28 дек 2016, 13:58

Рядка по рода си стартегия със 100% успеваемост!

Мнение от AlexanderBaykov » 14 яну 2017, 13:42

За да окуража тези които смятат форекс пазара за хаотичен и хазартен, които вярват, че последователни резултати с нисък процент на риск и висока възвращаемост са фикция, представям моята стратегия.

Кратката статия относно моята стратегия е написана на английски в нея ще може да разгледате в кратко видео слайдшоу резултатите ми които бяха извършени с реални средства чрез трейдър бг.

Коментарите положителни или отрицателни разбирасе са добре дошли

ЛИНК:

https://www.linkedin.com/pulse/chasing- ... k-articles

Mateev
Регистриран: 02 окт 2017, 10:04
34 получени
33 дадени

Re: Рядка по рода си стартегия със 100% успеваемост!

Мнение от Mateev » 05 окт 2017, 13:38

Темата е стара, но да се изкажа по нея.

Първо поздравления на Александър Байков, ако в това наистина няма никаква измама. Въпросът ми обаче е каква е целта на тази тема?

Ако е с цел някой да те похвали - готово, имаш поздравления от мене. Ако обаче е с цел да споделиш някакъв опит, не виждам защо не си написал нищо повече. Ето аз живо се интересувам от твоя опит. Не ти искам стратегията, достатъчни са и само някакви насоки за принципите, на които работи.

aaangelll
Регистриран: 19 мар 2016, 08:30
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 05 окт 2017, 14:47

Mateev написа:
05 окт 2017, 13:38
Темата е стара, но да се изкажа по нея.

Първо поздравления на Александър Байков, ако в това наистина няма никаква измама. Въпросът ми обаче е каква е целта на тази тема?

Ако е с цел някой да те похвали - готово, имаш поздравления от мене. Ако обаче е с цел да споделиш някакъв опит, не виждам защо не си написал нищо повече. Ето аз живо се интересувам от твоя опит. Не ти искам стратегията, достатъчни са и само някакви насоки за принципите, на които работи.
Ами и той като теб. :lol:
Е ти си по-многословен но всъщност не казваш нищо конкретно. Трябвало е да се пробваш като политик. Имаш дарбата с много приказки да не казваш нищо по-същество. Признавам ти го. Наистина си добър, като политик ще си номер едно :idea:

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
71 получени
33 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 05 окт 2017, 15:03

Ами отговора е много прост. Всичко е пари. Сега колегата ще направи един платен курс по неговата стратегия и ще вади пари. Дано всичко това да е истина и всички да са доволни.
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

emonik
Регистриран: 18 фев 2010, 21:24
4 получени
4 дадени

Мнение от emonik » 05 окт 2017, 15:05

Търгувам с реална сметка от девет години и такова нещо като сто процента успеваемост не съм срещал . За мен това е измама или човека е от скоро и се самозалъгва .

Mateev
Регистриран: 02 окт 2017, 10:04
34 получени
33 дадени

Мнение от Mateev » 05 окт 2017, 18:17

aaangelll написа:
05 окт 2017, 14:47
Е ти си по-многословен но всъщност не казваш нищо конкретно. Трябвало е да се пробваш като политик. Имаш дарбата с много приказки да не казваш нищо по-същество. Признавам ти го. Наистина си добър, като политик ще си номер едно :idea:
Ангеле,
Има хора, които разбират какво говоря и пиша. Пишат ми лични съобщения, благодарят ми, идват ми на гости да го видят с очите си и такива ми ти работи. Ако ти не го разбираш, просто не го чети.

Аз за разлика от тебе не лъжа и не мамя. Когато не я знам каква е вероятноста за нещо, си мълча или обяснявам с общи приказки как може да се намери. Ти обаче във всеки твой постинг цитираш разни вероятности 60%, 40%, 70% и т.н. Абе човек, не разбра ли, че вероятности не се определят с гледане в тавана и чесане зад врата?

Ето затова съм и на нож с тебе - защото ясно знам, че ТИ СИ ИЗМИСЛЯШ това, което го твърдиш, което за мене си е чиста проба лъжа и измама. Е как да се отнасям с уважение към човек, който лъже във всяка своя втора дума?

Като не знаеш - ами кажи си го, че не знаеш, или поне премълчи. Аз така правя и в това няма нищо срамно. Недей обаче да си измисляш и да лъжеш, защото хората не са глупави и го забелязват това.

aaangelll
Регистриран: 19 мар 2016, 08:30
5 получени
12 дадени

Мнение от aaangelll » 05 окт 2017, 18:55

Mateev написа:
05 окт 2017, 18:17
aaangelll написа:
05 окт 2017, 14:47
Ангеле,
Има хора, които разбират какво говоря и пиша. Пишат ми лични съобщения, благодарят ми, идват ми на гости да го видят с очите си и такива ми ти работи. Ако ти не го разбираш, просто не го чети.

Аз за разлика от тебе не лъжа и не мамя. Когато не я знам каква е вероятноста за нещо, си мълча или обяснявам с общи приказки как може да се намери. Ти обаче във всеки твой постинг цитираш разни вероятности 60%, 40%, 70% и т.н. Абе човек, не разбра ли, че вероятности не се определят с гледане в тавана и чесане зад врата?

Ето затова съм и на нож с тебе - защото ясно знам, че ТИ СИ ИЗМИСЛЯШ това, което го твърдиш, което за мене си е чиста проба лъжа и измама. Е как да се отнасям с уважение към човек, който лъже във всяка своя втора дума?

Като не знаеш - ами кажи си го, че не знаеш, или поне премълчи. Аз така правя и в това няма нищо срамно. Недей обаче да си измисляш и да лъжеш, защото хората не са глупави и го забелязват това.
Нещата който пиша аз, са ясни и конкретни, с примери и графики. Всеки може да провери дали пазара се съобразява с прогнозите и нивата който съм дал. Ти говориш общи неща без примери и факти. Къде ти е статистиката? Къде са ти вероятностите?
Нищо такова не виждам!!!
Само празни приказки и разтягане на локуми!!!

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
78 получени
180 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 05 окт 2017, 19:20

aaangelll написа:
05 окт 2017, 18:55
Нещата който пиша аз, са ясни и конкретни, с примери и графики. Всеки може да провери дали пазара се съобразява с прогнозите и нивата който съм дал.
Нищо подобно. От последните ти 8 мнения, 7 са заяждане с Матеев и то веднага след вкючването му във форума. Графики и примери няма.

Бан за един месец.

Отговори

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”