Зала на Славата

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
Марио Димитров
Регистриран: 10 авг 2010, 18:08
1 получени

Зала на Славата

Мнение от Марио Димитров » 14 сеп 2016, 18:07

Здравейте,
Създадох тази тема с една единствена цел,на това място да се публикуват сделки и печалби.Тук,да може на воля да избиваме комплексите си.

Давам тон:
Един е Кондор и Рюрик е неговият пророк.

Какво да кажем ние с гайдите :oops:
Упс,
Сори ние не сме като тях!Не ги умеем тези работи.
Прикачени файлове
Какво да правя.png
Какво да правя.png (64.85 KБ) Видяна 610 пъти
Какво да правя с тези печалби.png
Какво да правя с тези печалби.png (76.23 KБ) Видяна 610 пъти
Търгувайте това, което виждате на графиките

Марио Димитров
1 получени

Re: Зала на Славата

Мнение от Марио Димитров » 14 сеп 2016, 18:48

Такива семкаджийски.... направо не са за показване.

Прикачени файлове
такива дребни сделки.png
такива дребни сделки.png (31.41 KБ) Видяна 587 пъти

Марио Димитров
1 получени

Мнение от Марио Димитров » 14 сеп 2016, 18:53

А и ти за какво си влезнал у залата на славата , като си на демо
Само дадох тон за песен. :lol:

И не е заповед - да не се зацапва другата тема.

Потребителски аватар
petkov
Регистриран: 04 ное 2013, 15:32
2 получени
32 дадени

Мнение от petkov » 14 сеп 2016, 19:06

Рюрик написа:Ааааааааа , ама не си честен ! :grin: Къде са време на затваряне и логото за Реал . Май Петков вика ''Дръжте Петков'' . Играй феарплей
Не се връзвай на тия дето са с демо печалби :!:
Схемата е проста:
Отваряш 2 или повече демо сметки, в едната пускаш дълги ав другата къси от пройзволна валута...
После показваш печелившата :idea: :idea: :idea:
п.п. Някой се сърди, че не го вземам на сериозно :lol: :lol: :lol:
С тези евтини номера и по селата няма да пробие :grin:

Марио Димитров
1 получени

Мнение от Марио Димитров » 14 сеп 2016, 19:36

Тъкмо ме подсети:
petkov,
Какво се случи с тези позиции?
Мнениеот petkov » 25 Авг 2016, 09:05
petkov написа:Добро утро.
Изображение
Това много ми прилича на ДВ :!:
п.п. Може и само така да ми се иска с тези къси от вчера :-?
Прикачени файлове
петков1.png
петков1.png (114.7 KБ) Видяна 560 пъти

Потребителски аватар
Рюрик
Регистриран: 30 авг 2016, 14:50

Мнение от Рюрик » 14 сеп 2016, 20:00

Марио Димитров написа:Тъкмо ме подсети:
petkov,
Изображение
петков1.png
петков1.png (114.7 KБ) Видяна 550 пъти
петков1.png
петков1.png (114.7 KБ) Видяна 550 пъти
Какво е това , бре . Некъф ефексбук :grin: :grin: :grin: . Абе, дай реален акаунт със дата на затваряне 14.09 и 5 лева у него , бе Марчо ! Маани са с тия колци - дай доматитО ... :lol: :lol: :lol: :lol: Мале , кашмер , акко не мож показа 20 лева днеска на РЕАЛ . :lol: :lol:

Потребителски аватар
petkov
Регистриран: 04 ное 2013, 15:32
2 получени
32 дадени

Мнение от petkov » 14 сеп 2016, 20:58

Рюрик написа:
Марио Димитров написа:Тъкмо ме подсети:
petkov,
Изображение
петков1.png
петков1.png
Какво е това , бре . Некъф ефексбук :grin: :grin: :grin: . Абе, дай реален акаунт със дата на затваряне 14.09 и 5 лева у него , бе Марчо ! Маани са с тия колци - дай доматитО ... :lol: :lol: :lol: :lol: Мале , кашмер , акко не мож показа 20 лева днеска на РЕАЛ . :lol: :lol:
Марио се е регистрирал в този форум преди 6 г. и още е на демо :shock: :shock: :shock:
Как да го взема на сериозно :-?

Потребителски аватар
K_W
Регистриран: 04 авг 2013, 22:07
4 получени

Мнение от K_W » 14 сеп 2016, 21:46

http://www.forexfactory.com/news.php?do ... ef=Default
Ей така се прави момчета, милирд и 400 милиона червено за ден, а вие тука се занимавате с глупости :lol:

Марио Димитров
1 получени

Мнение от Марио Димитров » 14 сеп 2016, 22:01

Вместо да гледам мача,го слушам за да ви поствам картинка.
Толкова от мен!!
Къде ми е акаунта - не е ваша работа!!
Това е за месеца,до сега.
Проверка на позициите в другата картинка - време на показаната позиция и цена.
Сделките са валидни!
Даже има и загуби!!

Такава petkov не си показвал!!
Но нали ми напомни:
petkov,
Изображение

Ех как забравих :oops:

Прикачени файлове
Рюрчо1.png
Рюрчо1.png (121.34 KБ) Видяна 505 пъти
Рюрчо.png
Рюрчо.png (166.49 KБ) Видяна 512 пъти
Последна промяна от Марио Димитров на 14 сеп 2016, 22:11, променено общо 2 пъти.

jivko78
Регистриран: 06 дек 2012, 23:08

Мнение от jivko78 » 14 сеп 2016, 22:07

petkov написа: Марио се е регистрирал в този форум преди 6 г. и още е на демо :shock: :shock: :shock:
Как да го взема на сериозно :-?
Важно е че целия форум теб те взима на сериозно :lol:
След като всички те видяха как влачиш със седмици позиции на по 500 пипа минус , после се правиш на умряла лисица като те питат какво е станало с тях , а в същото време ни публикуваш някоя успешна сделка с коментари отдолу "който може го може " :lol: че и наред изкара всички, че са демо и нищо не разбират :grin:
А теб те видяхме ..видяхме ти и селските номера , видяхме ти и моженето :lol:

Потребителски аватар
Рюрик
Регистриран: 30 авг 2016, 14:50

Мнение от Рюрик » 14 сеп 2016, 22:46

Марио Димитров написа:Вместо да гледам мача,го слушам за да ви поствам картинка.
Толкова от мен!!
Къде ми е акаунта - не е ваша работа!!
Това е за месеца,до сега.
Проверка на позициите в другата картинка - време на показаната позиция и цена.
Сделките са валидни!
Даже има и загуби!!

Такава petkov не си показвал!!
Но нали ми напомни:
petkov,
Изображение

Ех как забравих :oops:

Рюрчо.png
Рюрчо.png (166.49 KБ) Видяна 488 пъти
Слабо , бачка , слабо Марчо ! И пак не си дал ''Real'' . :lol: Aйде , бе , на кой му дреме . И на демо да е ...... добре е ... :wink: . Те ма пъ мене ( Кондора е по добре , неговатта кожа )
Без име.png
Без име.png (203.92 KБ) Видяна 491 пъти

Сериозен съм бе човек , ще ги фалирвам тия оттатък океана , мамка им . Не съм некой Сульо- Пульо Живко - Цифкко .........Сериозна е работата ти ка'ам :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vgc
Регистриран: 10 дек 2009, 10:18
4 получени
1 дадени

Мнение от vgc » 16 сеп 2016, 17:35

Тук не ми стана ясно защо се дърляте, но ако става въпрос за снимка ето един двучасов трейд от моя ЕА върху реална сметка. Показаният резултат е за един ден, месечният е с една нула в повече и какво от това?
1d.png
1d.png (43.28 KБ) Видяна 389 пъти
Форексът е полезен като ХОБИ

Потребителски аватар
K_W
4 получени

Мнение от K_W » 16 сеп 2016, 19:51

vgc написа:Тук не ми стана ясно защо се дърляте, но ако става въпрос за снимка ето един двучасов трейд от моя ЕА върху реална сметка. Показаният резултат е за един ден, месечният е с една нула в повече и какво от това?
1d.png
Похвали се повече де. Какъв тип стратегия, от колко време го ползваш? Дай някой тестер. :smile:

Потребителски аватар
Abadaebadababada
Регистриран: 10 май 2014, 09:54
10 дадени
Контакти:

Мнение от Abadaebadababada » 16 сеп 2016, 20:05

vgc написа:Тук не ми стана ясно защо се дърляте, но ако става въпрос за снимка ето един двучасов трейд от моя ЕА върху реална сметка. Показаният резултат е за един ден, месечният е с една нула в повече и какво от това?
1d.png
Месеца има 22 работни дни, значи резултата от половината дни не е много добър. Ако се опитваш да впечатлиш някой - може би, аз не съм.
Водата дълбае камъка не със сила, а с постоянство.

vgc
4 получени
1 дадени

Мнение от vgc » 16 сеп 2016, 22:13

K_W написа: Похвали се повече де. Какъв тип стратегия, от колко време го ползваш? Дай някой тестер. :smile:
Стратегията е простичка - ЕА-та следва плътно цената - т.е. скалпира по зараждащ се тренд. Почти няма сделки които да отнемат повече от два часа - това позволява поетият риск да е сравнително висок. Това са и сделките от въпросният месец, който пък и бе най-добрият за годината:
DetailedStatement.gif
DetailedStatement.gif (6.15 KБ) Видяна 493 пъти
п.п. На тема риск - забранил съм на ЕА-та категорично в рамките на един ден да инкасира повече от 5% драудаун. Допълнително при акумулирани над 20% загуба спрямо най-високият пик на баланса по сметката, ботът се самоизключва и чака докато му се обърне внимание :smile: - за разработващите автоматизирани системи препоръчвам да си интегрират по един подобен модул за вземане на решения - определено помага ...

п.п.п. Нямам намерение да впечатлявам никого - просто показвам резултат от реален експеримент.

Потребителски аватар
K_W
4 получени

Мнение от K_W » 16 сеп 2016, 23:16

vgc написа:
K_W написа: Похвали се повече де. Какъв тип стратегия, от колко време го ползваш? Дай някой тестер. :smile:
Стратегията е простичка - ЕА-та следва плътно цената - т.е. скалпира по зараждащ се тренд. Почти няма сделки които да отнемат повече от два часа - това позволява поетият риск да е сравнително висок. Това са и сделките от въпросният месец, който пък и бе най-добрият за годината:
DetailedStatement.gif
п.п. На тема риск - забранил съм на ЕА-та категорично в рамките на един ден да инкасира повече от 5% драудаун. Допълнително при акумулирани над 20% загуба спрямо най-високият пик на баланса по сметката, ботът се самоизключва и чака докато му се обърне внимание :smile: - за разработващите автоматизирани системи препоръчвам да си интегрират по един подобен модул за вземане на решения - определено помага ...

п.п.п. Нямам намерение да впечатлявам никого - просто показвам резултат от реален експеримент.
Работи ли при различни брокери, спреда ка се отразява? На база какво опеделяш тренда? Има ли мартингейл, грид или насрещни в системата :?:

Нямам намерение да критикувам или оспорвам. Интересно ми е. Нещо в последно време малко стойностни и смислени неща се виждат във форума. Нивото(интелектуално) е ниско както се вижда и от някои мнения тук. А ти си от хората от които очаквам стойностни и смислени неща. :smile:

vgc
4 получени
1 дадени

Мнение от vgc » 16 сеп 2016, 23:58

Системката има ПМО от около 5 брутни пипса - как ще си ги подели роботчето с брокера, основно зависи от брокерският софт. Зависимостта си я има и идва от самият пазар, обаче остойностяването и силно зависи от обкръжението - който се е пробвал да следва движението на цената максимално близо ще разбере какво имам в предвид.

По-добре е човек да забрави за Мартингейл подхода защото, ако предположим че използва тактика с входове от 1,2,4,8 и 16 лота примерно то това са всъщност абсолютно независими 5 подсистеми и нека ги наречем условно:
А - Система на единият лот
Б - Система на двата лота
В - Система на четирите лота
Г - Система на осемте лота
Д - Система на шестнайсете лота

Последователно за всяка система се прави самостоятелно ревю и се пита трябва ли да се използва система А например - разбира се отговорът е да ако сумарно сделките са на печалба и абсолютно не ако носи загуба. Ако отговорът е да за например подсистема А и подсистема Д то другите три трябва да се отсвирят и ако това ви е трудно да го направите като логика, то може например на демо сметка да въртите "класиката" А+Б+В+Г+Д, а пък на реалната сметка да дублирате само А и Д и то с друг по-подходящ размер лотове.

Потребителски аватар
K_W
4 получени

Мнение от K_W » 17 сеп 2016, 00:15

vgc написа:Системката има ПМО от около 5 брутни пипса - как ще си ги подели роботчето с брокера, основно зависи от брокерският софт. Зависимостта си я има и идва от самият пазар, обаче остойностяването и силно зависи от обкръжението - който се е пробвал да следва движението на цената максимално близо ще разбере какво имам в предвид.

По-добре е човек да забрави за Мартингейл подхода защото, ако предположим че използва тактика с входове от 1,2,4,8 и 16 лота примерно то това са всъщност абсолютно независими 5 подсистеми и нека ги наречем условно:
А - Система на единият лот
Б - Система на двата лота
В - Система на четирите лота
Г - Система на осемте лота
Д - Система на шестнайсете лота

Последователно за всяка система се прави самостоятелно ревю и се пита трябва ли да се използва система А например - разбира се отговорът е да ако сумарно сделките са на печалба и абсолютно не ако носи загуба. Ако отговорът е да за например подсистема А и подсистема Д то другите три трябва да се отсвирят и ако това ви е трудно да го направите като логика, то може например на демо сметка да въртите "класиката" А+Б+В+Г+Д, а пък на реалната сметка да дублирате само А и Д и то с друг по-подходящ размер лотове.
Как управляваш загубите, в случай че отвориш позиция и хванеш връх ии дъно и цената тръгне срещу теб(освен лимитите които спомена, когато ги достигнеш биеш Х-а ли)?
За мен Мартингейл системите не струват(да не кажа по-тежки думи).

Отговори

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”