Вълните на Елиът :: Elliott Wave Theory

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
pluto1
Регистриран: 16 авг 2011, 15:41

Re: Вълните на Елиът :: Elliott Wave Theory

Мнение от pluto1 » 18 юли 2012, 18:38

emonik написа:Това е някакъв индикатор които ти рисува Wolfe Wave.
А някой има ли индикатор за Елиът и би ли го споделил. Благодаря предварително.

Потребителски аватар
heavencloser
Регистриран: 23 сеп 2010, 02:08

Мнение от heavencloser » 19 юли 2012, 07:38

pluto1 написа:heavennnnn....... :drinks: :drinks:
:drinks: :good: :hi: :bomb: :yahoo:
After the pullback...
Яздя вълната без много да расъждавам....
universal scalper...
официално се отказвам от начисляването на бонус,ако може желая да бъде премахнат !!!

Потребителски аватар
elliottwave
Регистриран: 22 окт 2012, 15:11

Мнение от elliottwave » 02 ное 2012, 10:37

Здравейте колеги,

Ако проявявате интерес към търговия с акции, индекси и валути с използване на вълновата теория на Елиът това място ще ви е полезно. Аз се занимавам с това вече 5 години и бих искал да ви предложа едно взаимно изгодно сътрудничество при използването на едни от най-качествените анализи в тази област.

Предлагам ви възможност да получавате едни от най-добрите анализи на тази тема от Elliott Wave International (http://www.elliottwave.com/) на символични цени. Възможностите са следните:

1. Базов пакет:
Elliott Wave Theorist (EWT) и The Elliott Wave Financial Forecast (EWFF) – веднъж месечно
Financial Forecast Short Term Update (STU) – три пъти седмично

2. Разширен пакет:
Базовия пакет и допълнително
Global Market Perspective (GMP), The European Financial Forecast (EFF), The Asian-Pacific Financial Forecast (AFF)– веднъж месечно (съответно анализ на европейските, азиатските пазари и глобалните пазари, включително петрол, природен газ и лихвени проценти и т.н.)

3. Пълен пакет включва:
Разширения пакет и допълнително
Ежедневни анализи на DJIA, SP500, NASDAQ, EURUSD и USDJPY, обикновено на 15 и 30 минутни времеви рамки.
Цената на пакетите е символична.

Може да видите примери на анализите на този линк - https://sites.google.com/site/elliottwavebg/samples

В случай, че проявявате интерес може да ми пишете, за да ви изпратя част от актуални анализи, за да видите какво може да очавате.

Поздрави и успешна търговия!

cysp
Регистриран: 11 юни 2017, 21:11
7 получени
7 дадени

Мнение от cysp » 12 фев 2018, 15:33

Искам да задам въпрос, ако има някой безкористно да ми отговори....при теорията на вълните има ли случай при който два импулса да са 1 към едно еднакви на дължина-цена и съответно да има две удължени вълни другата да е по малко от 38.20 спрямо тях?

bvg
Регистриран: 06 май 2014, 21:33
42 получени
9 дадени
Контакти:

Мнение от bvg » 12 фев 2018, 19:33

cysp написа:
12 фев 2018, 15:33
Искам да задам въпрос, ако има някой безкористно да ми отговори....при теорията на вълните има ли случай при който два импулса да са 1 към едно еднакви на дължина-цена и съответно да има две удължени вълни другата да е по малко от 38.20 спрямо тях?
възможни са всякакви комбинации, като по-късите вълни са много по-вероятни

PaV
Регистриран: 12 фев 2018, 12:15
4 получени
1 дадени

Мнение от PaV » 02 мар 2018, 16:19

Здравейте,
От известно време проявявам интерес към форекс търговията и започнах да чета книги, които не съм и предполагал че ще отворя.
Както и да е. В момента разглеждам вълните на Елиът и се опитах да открия модел в 1Н графика на EUR/USD.
Разгледайте това което съм надраскал и кажете, правилно ли съм се ориентирал или съм видял нещо несъществуващо?
Това е графика от от 14ч на 01.03.2018 до 15ч на 02.03.2018
Прикачени файлове
1.JPG
1.JPG (243.47 KБ) Видяна 393 пъти

Отговори

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”