Брокерски практики при EUR/CHF край на пода

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
Потребителски аватар
K_W
Регистриран: 04 авг 2013, 22:07
4 получени

Re: Брокерски практики при EUR/CHF край на пода

Мнение от K_W » 10 мар 2015, 17:25

Потребителски аватар
Борето_С
Регистриран: 21 окт 2014, 14:53

Мнение от Борето_С » 11 апр 2015, 12:28

Колеги какво стана с печалбите и отрицателните баланси, има ли развитие по казуса? Искове за възстановяване на средства от страна на брокери съществуват ли, както и печалби изплащат ли се на малцината спечелили? :-? Особено втората група ми е интересно какво стана, уж щяха да ни държат в течение, а нищо. :| :|
Proud student of KVV and pitfx!

Потребителски аватар
K_W
Регистриран: 04 авг 2013, 22:07
4 получени

Мнение от K_W » 14 фев 2016, 09:47

Едно интересно видео от преди година. За съжаление чак сега попаднах на него.
https://www.youtube.com/watch?v=CFgxe9HIBfA

mitef1
Регистриран: 02 яну 2017, 16:23

Мнение от mitef1 » 03 яну 2017, 22:03

[quote="Борето_С"]Колеги какво стана с печалбите и отрицателните баланси, има ли развитие по казуса? Искове за възстановяване на средства от страна на брокери съществуват ли, както и печалби изплащат ли се на малцината спечелили? :-?

И на мен ми е интересно какво се е случило по нататък. И какви са вариантите за избягване на такива отрицателни баланси освен избор на брокер гарантиращ недопускането на такива. На първо четене се сещам за търгуването чрез ООД или ЕООД специално създадено за целта което ако претърпи загуба може да се фалира и да не те търсят. Но е свързано с други разходи. С по-малък левъридж може би също ограничаваме риска , но заедно с това и евентуалните печалби.

Отговори

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”