FOREX - Търговия с валута, злато и петрол

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
Trader90
Регистриран: 10 сеп 2014, 22:13
26 получени
8 дадени

Re: FOREX - Търговия с валута, злато и петрол

Мнение от Trader90 » 10 май 2018, 20:53

Trader90 написа:
07 май 2018, 10:45
Евентуално чак в четвъртък да има покупки. След такъв спад ще е необходима достатъчно голяма ликвидност, което значи фундамент. И не говорим за разни несъществени изказвания, които действат само за корекция. Инфлацията може да даде началото. Който иска да купува, да чака 16:00/17:00 и да тъси сигнали тогава. Засега е Free fall.
Във вторник 16/17ч. щатите спряха спада. Вчера сутринта Европа не разпродаде в 9/10ч., което се случва рядко, още повече при тренд надолу. Днес също не го направиха сутринта. Тоест в три поредни най-ликвидни сесии няма разпродажби. И днес дадоха импулс за още нагоре.

Потребителски аватар
eagle
Регистриран: 17 яну 2015, 18:09
81 получени
27 дадени

Мнение от eagle » 11 май 2018, 14:19

Ситуацията евро/долар за вълновици и други "спецове" :grin:
Прикачени файлове
tvc_f47bde84238a5bb03ebca5bfcddc17c7.png
tvc_f47bde84238a5bb03ebca5bfcddc17c7.png (64.9 KБ) Видяна 606 пъти
Елиот: “На всяка човешка дейност са присъщи три отличителни особености: форма, време и отношение – и всичките те се подчиняват на реда на Фибоначи”.

Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
98 получени
66 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 12 май 2018, 21:14

eagle написа:
11 май 2018, 14:19
Другите спецове от вашите шарени графики не разбираме. Ние понеже сме по-простички търгуваме по-простичко. Еврото се надигна сега ще дебнат за късичка позиция. Жалко че Малкия Кондор го няма да изкарам един лайк. Ама нейсе.
Винг Чун, Ип Ман https://www.youtube.com/watch?v=SSQtBvT6s-Y
ПА, ndimitrov73

КОЙТО ОТ ФОРЕКС РАЗБИРА, ТУК СЕ СПИРА.

Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

Потребителски аватар
eagle
81 получени
27 дадени

Мнение от eagle » 13 май 2018, 07:33

ndimitrov73 написа:
12 май 2018, 21:14
eagle написа:
11 май 2018, 14:19
Другите спецове от вашите шарени графики не разбираме. Ние понеже сме по-простички търгуваме по-простичко. Еврото се надигна сега ще дебнат за късичка позиция. Жалко че Малкия Кондор го няма да изкарам един лайк. Ама нейсе.
Ина мен ми се надигат разни работи,ама не знам докъде ще стигна и кога пак ще ми паднат.Ами ако не ми паднат,все така ще си стоя.. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Елиот: “На всяка човешка дейност са присъщи три отличителни особености: форма, време и отношение – и всичките те се подчиняват на реда на Фибоначи”.

windows99
Регистриран: 13 май 2018, 11:38
1 дадени

Мнение от windows99 » 13 май 2018, 11:43

Здравейте, какво е мнението Ви за този сайт investtipster.com, някой знае ли надежден източник на платени Форекс сигнали? Благодаря :)

windows99
Регистриран: 13 май 2018, 11:38
1 дадени

Мнение от windows99 » 13 май 2018, 11:45

Някой да е ползвал 1000pipBuilder?

Потребителски аватар
PSY
Регистриран: 02 май 2013, 15:19
12 получени
8 дадени

Мнение от PSY » 14 май 2018, 00:18

windows99 написа:
13 май 2018, 11:43
Здравейте, какво е мнението Ви за този сайт investtipster.com, някой знае ли надежден източник на платени Форекс сигнали? Благодаря :)
Някой ако знае форекс сигнали, няма да ги каже на тебе, сам ще си печели от тях :wink:

Потребителски аватар
bigi
Регистриран: 08 ное 2013, 00:47
33 получени
61 дадени

Мнение от bigi » 14 май 2018, 09:00

windows99 написа:
13 май 2018, 11:43
Влизаш в MQL5 и там има трейдъри, които можеш да копираш срещу 20-30 долара месечно. Ако това се брои за сигнал и ти върши работа.
"Очаквай най- доброто, но винаги бъди подготвен за най- лошото"

Потребителски аватар
ndimitrov73
98 получени
66 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 14 май 2018, 12:59

Защо му вярвате на този счупен джам. Той е от тези с хилядите лица, оппп пардон с хилядите Ника. Трябва да се постарае другия път повече.
ПА, ndimitrov73

Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

Fibonacci
Регистриран: 14 май 2018, 14:23

Мнение от Fibonacci » 14 май 2018, 14:30

Здравейте момчета и момичета ;)

Работя за една холадска компания развиваща се във форекс сферата - споко не става въпрос за онези отватителни обаждания които най-вероятно сте получавали всички.
Стъва въпрос за работа, сериозна работа. Търсим доказани трейдъри - т.е. лайв акаунт с поне 1 година(за предпочитане поне 2) история. Нисък дроудоун - под 15% и естествено да ни предостави стейтмънт или myfxbook/fxblue link за да проверим :)
Ако бъде одобрен ще започнем неговото промотиране като трейдър и поверяването му на сметки за търговия със МАМ структура.

Ако някой е заинтересован да премине към напълно про трейдинг лайф, да ми пише на лично за повече инфо..

П.С.
Съжалявам че написах това тук, но просто не видях къде другаде. :-?

Потребителски аватар
тъпото копеле
Регистриран: 10 фев 2011, 09:55
23 получени
3 дадени

Мнение от тъпото копеле » 14 май 2018, 16:06

Fibonacci написа:
14 май 2018, 14:30
Стъва въпрос за работа, сериозна работа. Търсим доказани трейдъри - т.е. лайв акаунт с поне 1 година(за предпочитане поне 2) история. Нисък дроудоун - под 15% и естествено да ни предостави стейтмънт или myfxbook/fxblue link за да проверим :)
Доста неуместно място да ги търсите тия доказани трейдъри. Защо не си ги търсите директно в платформата, от която искате стейтмънт?

Results - 154 Systems found

Fibonacci
Регистриран: 14 май 2018, 14:23

Мнение от Fibonacci » 14 май 2018, 17:02

Здрасти тъпото копеле,

Защото искам да видя какво има и в нашата мила родина...
Myfxbook - 90% от "добрите" стейтмънти са от брокери съм "сериозна" репутация: MM, bucket shops, - мислив ли че е стейтмънт от Южноафрикансия брокер FBS е достоверен - историята на акаунта може да бъде много добре нагласена ;)

Поздрави.

П.С.
Не разбирам защо да не може да се намери читав трейдър в БГ :) толкова ли сме зле...

Потребителски аватар
ndimitrov73
98 получени
66 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 14 май 2018, 18:27

Fibonacci написа:
14 май 2018, 17:02
Здрасти тъпото копеле,

Защото искам да видя какво има и в нашата мила родина...
Myfxbook - 90% от "добрите" стейтмънти са от брокери съм "сериозна" репутация: MM, bucket shops, - мислив ли че е стейтмънт от Южноафрикансия брокер FBS е достоверен - историята на акаунта може да бъде много добре нагласена ;)

Поздрави.

П.С.
Не разбирам защо да не може да се намери читав трейдър в БГ :) толкова ли сме зле...
Първо всичко може. Второ този читав трейдър надали ще обикаля форумите. Трето защо да не работи за себе си има колкото искаш брокери които предлагат инвестиционни сметки, а трябва да работи точно за "Вас". И последно четвърто има един индивид който се регистрира под разни никове и си пуска разни темички за заребявка нещо като тази, та що ли ми се струва това нещо вече отигран сценарии. Много е плоско всичко това за да е вярно. Например човека който пуска такава обява да го прави по най-дърварския начин тук. Какво да обяснявам повече. Е някой може да се хване като калдъринка, ама ние вече в един цирк сме играли и номерата си ги знаем мисля. Пробвай с нов ник нещо ново може и да стане следващия път. На слука.
ПА, ndimitrov73

Потребителски аватар
eagle
81 получени
27 дадени

Мнение от eagle » 14 май 2018, 18:53

тъпото копеле написа:
14 май 2018, 16:06
Fibonacci написа:
14 май 2018, 14:30
Доста неуместно място да ги търсите тия доказани трейдъри. Защо не си ги търсите директно в платформата, от която искате стейтмънт?

Results - 154 Systems found
Защото са недоказани,а търсят доказани :grin:Лошо няма.
Последна промяна от eagle на 14 май 2018, 19:03, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
eagle
81 получени
27 дадени

Мнение от eagle » 14 май 2018, 18:56

Едно анализче.
Достигнахме минималната корекция и при евро/долар и при индекса,точно където смятах.Евро /долар обаче предложи малък вълнови капан,като събра на една и съща кота две вълни/с черен пунктир/.Възможностите са три.Първо-да сме завършили корекцията WXY като Y=W. Втора-да имаме още един зиг-заг Z/или ендинг в Y/,третата- да сме направили импулс"а"/капанът/ ,вместо означения Y.Това е анализ за тези,които търгуват по вълни.Да ме извинят пък тези,които не разбират какво казвам.При вариант Z,таргетът е около 1.2033.Успех.
Прикачени файлове
tvc_78616bcfa79f42cbc575c83bdf339dec.png
tvc_78616bcfa79f42cbc575c83bdf339dec.png (55.3 KБ) Видяна 377 пъти
tvc_bdf87813941a1034e5f2500679af6dd7.png
tvc_bdf87813941a1034e5f2500679af6dd7.png (55.83 KБ) Видяна 378 пъти

Потребителски аватар
ndimitrov73
98 получени
66 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 14 май 2018, 21:05

eagle написа:
14 май 2018, 18:56
Едно анализче.
Достигнахме минималната корекция и при евро/долар и при индекса,точно където смятах.Евро /долар обаче предложи малък вълнови капан,като събра на една и съща кота две вълни/с черен пунктир/.Възможностите са три.Първо-да сме завършили корекцията WXY като Y=W. Втора-да имаме още един зиг-заг Z/или ендинг в Y/,третата- да сме направили импулс"а"/капанът/ ,вместо означения Y.Това е анализ за тези,които търгуват по вълни.Да ме извинят пък тези,които не разбират какво казвам.При вариант Z,таргетът е около 1.2033.Успех.
Ей тва чакахме орелче. Добре се получи. Ей тука ще е сделката. Само да завърши това 4 часовото барче. Браво като по учебник. Само да не му се развали формата. Давайте Американции натискайте Еврака.
ПА, ndimitrov73

Потребителски аватар
eagle
81 получени
27 дадени

Мнение от eagle » 14 май 2018, 21:43

Ето и прогностичното ми фибо-минимум от петък и вълната която очаквах.Сега остава да се види това надолу импулс ли ще бъде.Защото оттук може да направим още един зиг -заг нагоре..Но това -утре.
Прикачени файлове
tvc_d20131ad9d3a155e4ba11334ee6420c3.png
tvc_d20131ad9d3a155e4ba11334ee6420c3.png (80.7 KБ) Видяна 341 пъти

Потребителски аватар
ndimitrov73
98 получени
66 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 14 май 2018, 22:12

Хайде, орелче пускам тука чакаща. Нямам време да чакам да затваря пазара. Ето за твоя милост и другите вълновици. Да видим. Гледаш ли орелче, не ме е страх да пускам сделка преди пазара да се е разгърнал. Задествана или не стоп или не взичко е на реал. Не като някои хора да се крият и като тръгне пазара в тяхна посока и да вадят печелившите сделки. Това е. Учи се не само да ми показваш шарении а от практиката тука да има повече да се учат младите. Хайде и ще поясня и за Малкия Кондор. Както казах чаках да се получи корекцията и да видя до къде ще стигне цената и къде големите ордери ще окажат натиск върху цената. Ето това е мястото на големите къси ордери. Там и аз слагам входа. Ако се получи получи, ако не здраве да е. Ама ако се получи свирни на Малкия Кондор да ме лайкне, да не забрави. Имаме сделка да знае. Аз не съм за разни бонуси ама друго е да те признаят.

Тази сделка е само за тука. В другия форум така и така няма да получа достатъчно лайкове защото не ги кефя. Там дават лайкове за всичко друго не и за форекс. А и графиките повече ме кефят тука. Не искам да обиждам никого.
Прикачени файлове
EURUSDH4.png
EURUSDH4.png (50.1 KБ) Видяна 816 пъти
ПА, ndimitrov73

Потребителски аватар
eagle
81 получени
27 дадени

Мнение от eagle » 14 май 2018, 22:45

ndimitrov73 написа:
14 май 2018, 22:12
Хайде, орелче пускам тука чакаща. Нямам време да чакам да затваря пазара. Ето за твоя милост и другите вълновици. Да видим. Гледаш ли орелче, не ме е страх да пускам сделка преди пазара да се е разгърнал. Задествана или не стоп или не взичко е на реал. Не като някои хора да се крият и като тръгне пазара в тяхна посока и да вадят печелившите сделки. Това е. Учи се не само да ми показваш шарении а от практиката тука да има повече да се учат младите. Хайде и ще поясня и за Малкия Кондор. Както казах чаках да се получи корекцията и да видя до къде ще стигне цената и къде големите ордери ще окажат натиск върху цената. Ето това е мястото на големите къси ордери. Там и аз слагам входа. Ако се получи получи, ако не здраве да е. Ама ако се получи свирни на Малкия Кондор да ме лайкне, да не забрави. Имаме сделка да знае. Аз не съм за разни бонуси ама друго е да те признаят.

Тази сделка е само за тука. В другия форум така и така няма да получа достатъчно лайкове защото не ги кефя. Там дават лайкове за всичко друго не и за форекс. А и графиките повече ме кефят тука. Не искам да обиждам никого.
И що пускаш чакащ от 1.2033?Да не си гледал некои шарении?Как пък уцели къде да влизаш?Къде го видя "мястото" на ГОЛЕМИТЕ КЪСИ ОРДЕРИ?Дето го написах преди час..
Да взема да се науча :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Наистина си нагъл..показвал съм му шарении.Нещастна работа.. :ugeek:
Има и други варианти и други входове,но от мен дотук.Не си струва.Аре..супата.

Потребителски аватар
ndimitrov73
98 получени
66 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 14 май 2018, 22:52

Входа не е на 1,2033 а 1,19920. Но тука може и да се чака цената може и да подмине тази стойност и да се направи по-добър вход. А може и да не достигне тази стойност. Който стои пред компа има по-голям шанс да следи малките графики за вход. Ами мястото го определят ордерите. Там точно стана обръщане на посоката щото трудно се плува в сярна киселина т.е. срещу големи селл ордери и цената се завляче надоле. Гледай графиката какво прави. Те така. Заучен сценарии. Както го бях описал още на Кондора. Ама той избяга що ли?
ПА, ndimitrov73

Отговори

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”