FOREX - Търговия с валута, злато и петрол

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
Потребителски аватар
ndimitrov73
Регистриран: 17 яну 2016, 23:05
86 получени
54 дадени

Re: FOREX - Търговия с валута, злато и петрол

Мнение от ndimitrov73 » 08 май 2018, 23:46

Малкия Кондор написа:
07 май 2018, 14:36
Нефта , предполагам , от текущи или след още 1/2 микро връхчета - ще започне спускане ........... доста 8-)
А на мен ми се струва, че с този пин бар май цената ще катери ............доста.

МАй с теб имаме различни виждания за пазара.
Прикачени файлове
#CLDaily.png
#CLDaily.png (42.73 KБ) Видяна 276 пъти
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

Потребителски аватар
Малкия Кондор
Регистриран: 14 окт 2016, 15:52
117 получени
7 дадени

Мнение от Малкия Кондор » 08 май 2018, 23:53

PSY написа:
08 май 2018, 23:46
Малкия Кондор написа:
08 май 2018, 17:23
Хм, бихме ниво където се разваля Диагоналчето.....................
Някакъв шибан , завъртян импулс с отвратителна сложна корекция в 4-та.......... :-?
Покачване .......... би трябвало да има ........ та ако ще , и само като корекция да е !
Малкия кълвач пак му сраха в гащите :grin: :grin: :grin: преди като качваше от 1.17 беше къс, сега пак наобратно :lol: :lol: :lol:
аз него го ползвам за обратен индикатор доста спечелих :grin: :grin: :grin:
Видно е , че нема да стане хубав дебат , целеви ..............
Говориш , явно за един трейд преди 8 месеца ........... Който и беше приключен тогава 8-)
8 месеца ...........мълча .............
Педал , верно ли си мислиш , ама честно , че с мойте възможности , някакъв трейд , дори и грешно анонсиран .......може да окаже решаващо значение на моя форекс бизнес................ 8-)
С такива педали , като тоя клонинг на чунчи ................ нема кво да се приказва повече..........
Ми , освен да лапнеш на '' малкия кълвач' '- най - големото перо ......... :lol: :lol:
Ебах толко педераси , братче по форумите ................
Ама ................ за всички има парче от '' месото'' 8-)
Последна промяна от Малкия Кондор на 09 май 2018, 00:18, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ndimitrov73
86 получени
54 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 09 май 2018, 00:18

Малкия Кондор написа:
08 май 2018, 23:53
PSY написа:
08 май 2018, 23:46
Малкия Кондор написа:
Някакъв шибан , завъртян импулс с отвратителна сложна корекция в 4-та.......... :-?
Покачване .......... би трябвало да има ........ та ако ще , и само като корекция да е !
Малкия кълвач пак му сраха в гащите :grin: :grin: :grin: преди като качваше от 1.17 беше къс, сега пак наобратно :lol: :lol: :lol:
аз него го ползвам за обратен индикатор доста спечелих :grin: :grin: :grin:
Видно е , че нема да стане хубав дебат , целеви ..............
Говориш , явно за един трейд преди 8 месеца ........... Който и беше приключен тогава 8-)
8 месеца ...........мълча .............
Педал , верно ли си мислиш , ама честн , че с мойте възможности , някакъв трейд , дори и грешно анонсиран .......може да окаже решаващо значение на моя форекс бизнес................ 8-)
С такива педали , като тоя клонинг на чунчи ................ нема кво да се приказва повече..........
Ми , освен да лапнеш на '' малкия кълвач' '- най - големото перо ......... :lol: :lol:
Ебах толко педераси , братче по форумите ................
Ама ................ за всички има парче от '' месото'' 8-)
Многоооо грубоооо, многооо. Ето ти една сделка прясна. Да можеш после да ме майтапиш. Както казах аз сделките ги пускам пресни и така, че гледай и после ще коментираме. Основанието е рейнджа. Вътрешен бар- нагнетяване на напрежение. Не можа да пробие надолу. Този пин бар на подкрепата ми дава надежда днес, че дългите ордери са повече и ще изтласка цената нагоре. Ако пробием нагоре бара майка т.е. 148,260 сме в добрата посока ако ли не стопа и цената е надоле. Да видим дали добре сме направили анализа. Вътрешния бар ще се окаже ли посоко обръщаш или йок. Та така кондоре аз показвам всичко дори и да не съм прав.
Прикачени файлове
GBPJPYDaily.png
GBPJPYDaily.png (53.95 KБ) Видяна 267 пъти
Познавам две човешки качества които нямат граница. Това са глупостта и алчността.

Потребителски аватар
eagle
Регистриран: 17 яну 2015, 18:09
68 получени
22 дадени

Мнение от eagle » 09 май 2018, 08:23

Пет може да го завърти като един доста дълъг във времето и досаден краен диагонал.
Нещо такова ми се върти ,като развитие.
Прикачени файлове
tvc_008ca46eaf13c042fd25029829999363.png
tvc_008ca46eaf13c042fd25029829999363.png (77.19 KБ) Видяна 248 пъти
Елиот: “На всяка човешка дейност са присъщи три отличителни особености: форма, време и отношение – и всичките те се подчиняват на реда на Фибоначи”.

Потребителски аватар
Малкия Кондор
117 получени
7 дадени

Мнение от Малкия Кондор » 09 май 2018, 08:38

eagle написа:
09 май 2018, 08:23
Пет може да го завърти като един доста дълъг във времето и досаден краен диагонал.
Койо 5 .......... синьо ...червено или черно............ :grin:
Ти му не даваш да падне ,бре...........
Запази я тази.............След 25/30 дена , ще ти напомня да я изкараш..............

пп.......Никой импулс не започва със зигзаг ...........А там където ти е 1 .......е зигзаг..........
Нема да го казвам ......пак.......... 8-)

Потребителски аватар
eagle
Регистриран: 17 яну 2015, 18:09
68 получени
22 дадени

Мнение от eagle » 09 май 2018, 09:11

Малкия Кондор написа:
09 май 2018, 08:38
eagle написа:
09 май 2018, 08:23
Койо 5 .......... синьо ...червено или черно............ :grin:
Ти му не даваш да падне ,бре...........
Запази я тази.............След 25/30 дена , ще ти напомня да я изкараш..............

пп.......Никой импулс не започва със зигзаг ...........А там където ти е 1 .......е зигзаг..........
Нема да го казвам ......пак.......... 8-)
5 синьо/3 червено/може да е Y.Но оттук не ми се вярва да правим ново дъно на долара,затова гледам импулсно на нещата.
Виждали сме и други 1 ,които приличат на зиг-заг.
Елиот: “На всяка човешка дейност са присъщи три отличителни особености: форма, време и отношение – и всичките те се подчиняват на реда на Фибоначи”.

Потребителски аватар
bigi
Регистриран: 08 ное 2013, 00:47
30 получени
45 дадени

Мнение от bigi » 09 май 2018, 09:18

ndimitrov73 написа:
09 май 2018, 00:18
Многоооо грубоооо, многооо. Ето ти една сделка прясна. Да можеш после да ме майтапиш. Както казах аз сделките ги пускам пресни и така, че гледай и после ще коментираме. Основанието е рейнджа. Вътрешен бар- нагнетяване на напрежение. Не можа да пробие надолу. Този пин бар на подкрепата ми дава надежда днес, че дългите ордери са повече и ще изтласка цената нагоре. Ако пробием нагоре бара майка т.е. 148,260 сме в добрата посока ако ли не стопа и цената е надоле. Да видим дали добре сме направили анализа. Вътрешния бар ще се окаже ли посоко обръщаш или йок. Та така кондоре аз показвам всичко дори и да не съм прав.
Таргетът къде ти е? Като за двойно дъно ли?
"Очаквай най- доброто, но винаги бъди подготвен за най- лошото"

Потребителски аватар
ndimitrov73
86 получени
54 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 09 май 2018, 11:23

Малкия Кондор написа:
Къде е покачването майсторе? Не остана много още малко и роботите ще ви разкажат играта на такива като Вас. Ще отидат и диагоналчета и фибоначита ще гледате графиката и ще се чудите що така бе Миме. Хихихи. А Желев като не банва поне да трие постовете който не са по темата. Жалко за форума. Останали двама вълновици тука и те ще изчезнат заедно с вълновата теория и много други стратегии. Форекса се развива и модернизира няма място вече за динозаври като вас. Бая шамари ще има да ядете. Сменяйте си стратегията докато е време. Ама аз уроци на вълновици няма да давам. Мухахахаха. Хайде оставам Ви да си лижете раните. Много ми е интересен твоя Форекс бизнес как процъфтява като ти един анализ не направи като хората.

Потребителски аватар
ndimitrov73
86 получени
54 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 09 май 2018, 11:41

Смешници само знаят да псуват и обиждат тука. Ама не са виновни те. Роботите ще изнервят бая трейдъри. Много фалирали сметки ще се появят. Убеди ли се сега, че не съм трол и нямам 100 ника. И не са ме гонили и банвали от форумите. Щото макар и да се заяждам и тука и там имам и много полезни постиве което при теб Кондор отсъства затова те наритват отвсякъде и не смееш да се появиш. Сврял си се тук с орелчо и си ближните раните. Хайде със здраве.

Потребителски аватар
Малкия Кондор
117 получени
7 дадени

Мнение от Малкия Кондор » 09 май 2018, 12:00

Ей , ТРОЛей............що си не ебеш путката майна :grin:
Аре, кат' ти не харесва - възе..............Да не съм те вързал за дедовеца ми ...на повод
Чакаме те ...да ни покажеш пътя с инфантилните си графики :lol: :lol: :lol:
По ''прайс екшън'' ...........Прочел 3/4 модела и се взел за Трейдър ............ :lol: :lol: :lol:
От как прописа слеед бъга на ''тъпанарника'' имаш ........... :

- невзета отложена в Канадец
- невзета отложена в КИВИ
- в евро долар , чакаше корекция мноооого преди мен !!!! Без сделка си в това ''надоле'' , сега
ndimitrov73 написа:
06 май 2018, 14:36
Евро долар. както казах вече фейки сетъп за обръщане на посоката. Аз ще чакам да завърши корекцията и скачам къси.
- една сделка в GBP/JPY някакъв отрязък без отличителни знаци (демо ли , защо сме нагоре ....)
ето ти мойта .......
MetaTrader 4 Admiral Markets.png
MetaTrader 4 Admiral Markets.png (81.6 KБ) Видяна 204 пъти
Всичко друго са ти некакви празни приказки на побъркан идиот-загубеняк................
Остава да ни покажеш и мек хуй..............и картината ще пълна ............. :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Малкия Кондор
117 получени
7 дадени

Мнение от Малкия Кондор » 09 май 2018, 12:05

ndimitrov73 написа:
09 май 2018, 11:41
. Смешници само знаят да псуват и обиждат тука. Ама не са виновни те. Роботите ще изнервят бая трейдъри. Много фалирали сметки ще се появят. Убеди ли се сега, че не съм трол и нямам 100 ника. И не са ме гонили и банвали от форумитеЩото макар и да се заяждам и тука и там имам и много полезни постиве което при теб Кондор отсъства затова те наритват отвсякъде и не смееш да се появиш. Сврял си се тук с орелчо и си ближните раните. Хайде със здраве.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Все повече заприличваш на ''penmen''
Подчертано е просто '' негов изказ '' :lol: :lol: :lol:
Само не мога да разбера , що ме дърпаш за уйовината 8-)
Според Skp - педало , требва да си ми '' приятел '' 8-)

Потребителски аватар
bigi
30 получени
45 дадени

Мнение от bigi » 09 май 2018, 12:17

Пичове,дойде ми страхотна идея. Направо няма да повярвате. Значи,искате ли в тази тема да си говорим за форекс? Яко а? Да пробваме!

Потребителски аватар
Малкия Кондор
117 получени
7 дадени

Мнение от Малкия Кондор » 09 май 2018, 12:20

bigi написа:
09 май 2018, 12:17
Пичове,дойде ми страхотна идея. Направо няма да повярвате. Значи,искате ли в тази тема да си говорим за форекс? Яко а? Да пробваме!
Ем....... почвай . То за това е форума ..............
Аз ше слушам , малко 8-)

Потребителски аватар
Малкия Кондор
117 получени
7 дадени

Мнение от Малкия Кондор » 09 май 2018, 12:36

ndimitrov73 написа:
09 май 2018, 11:41
Сврял си се тук с орелчо и си ближните раните. Хайде със здраве.

И още нещо ...............
АЗ не се свирам никъде ...........Ходя си където искам ........ и където и да отида , тъпчовци като теб или не се обаждат или започват педалски да ме дразнят , защото ИСТИНАТА Е , че никой не обича ЗНАЕЩИ и МОЖЕЩИ.....
Човешка природа...........к'во да правиш.............
Затова и ме баннват у тъпанарника ........... защото супер дразня искащите да са ВАЖНИ - там . 8-)
Тримата глупита и старшинка Редко .............. :lol: :lol: :lol: :lol:
Със никой от останалите нормални хора нямам търкания...............Няма сблъсък на его.........Това е ...............
И като казваш , че седя сам тука ............. Тия всичките '' гости '' заради тебе ли мислиш че са :grin:
Screenshot-2018-5-9 Forex Forum Forex стратегии, системи, анализи и коментари - Начало(1).png
Screenshot-2018-5-9 Forex Forum Forex стратегии, системи, анализи и коментари - Начало(1).png (18.6 KБ) Видяна 184 пъти
Това е целата инста - инкогнито .............. Вчера бяха 89 ..................
Влизал съм след 7-8 дена , моя липса - бройката е 12 -14 .......................
Няма лошо ............ Аз съм широко скроен човек .................
Ама въобще необичам некой да ми се катери по дедовия..............

майка на Г. Кондор
Регистриран: 09 май 2018, 13:26

Мнение от майка на Г. Кондор » 09 май 2018, 13:36

Малкия Кондор написа:
08 май 2018, 12:49
Малкия Кондор написа:
08 май 2018, 12:27

Ама на теб , много требва да ти се обяснява , бе ...............
Да писах че имам отложена ........... късата която показах (горната ) преди малко бешв такава ..........
Сега също имам отложена за нагоре , а и ще вляза и ръчно след едно микро дъно още ............
Ама мислиш ли че трябва да изписвам всеко движение на мишката си ....................
Дадох графика с предположението си за ДВИЖЕНИЕТО от вчера до днес .......... което е на 100 % за сега - хванати 3 суинга ......................
Който му е свършило работа - ок .......... Радвам се ако съм помогнал .................
На който не е ............... :(
Не мога да публикувам мнението си при всяко тикче , за полуидиотите или търсещите под вола теле тролчета :smile:

п.п Това не ти е единственият ник (действащ в момента , нали ) ................. :grin:
И от двата пишеш ............... Ама що ???
Тука не плащат , бе :lol: :lol: :lol:
Ето го и него ............... както казах в предишния пост ............. И влязох дълъг на 1.1878 ............
Късите от графиките от преди час - затворени ............... :grin:

п.п Ама за такова писане , ............. 'ората пари зимат , ей Димитрооооооовв
А пък и що да давам ''подробни '' указания на тримата чикиджии от фалиралия форум....... 8-)
Седят ''инкогнито'' и попиват............ :lol: :lol:
Старшинка Редко и той..............Колко и да се е клел у ''тъпанарника'' , че не бил влиал тук .......ич...
......Лани....... 8-)
Еми те, сине, 'Ората си чекат парите…А к'во получават? Дедовия…
И сеира, само смех!

Потребителски аватар
Малкия Кондор
117 получени
7 дадени

Мнение от Малкия Кондор » 09 май 2018, 13:46

майка на Г. Кондор написа:
09 май 2018, 13:36

Еми те, сине, 'Ората си чекат парите…А к'во получават? Дедовия…
И сеира, само смех!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Като гледам какво си почервенил............май си от ''чикиджиите''......... :grin:
Ама си се писало и женско .......... демек - ДЖЕНДЪР некъф ....... , а :grin:
Мама ти дееба , немаш и доблеста да влезнеш с името си .......... да знам кой от 4-мата пцувам .........
Аз като дохождам ........ на ТРЕТИЯ Пост , давам да се разбере КОЙ ви оножда........... :grin:
Пари чекат ' ората , а ? От кой бе , да го сплата у жена ти ?????
Пари раздават само у тъпанарника ........... от дето идеш ............
Не мори се тук ........ Бегай нащракай 2.80 $ ............ :lol: :lol: :lol: :lol:
Аре , че ще гледам парада .....................
ДА ЖИВЕЕЕ ПУТИН ........ 8-)

Потребителски аватар
bigi
30 получени
45 дадени

Мнение от bigi » 09 май 2018, 14:04

USD/JPY- дълга от 109,660
Стоп на 109,360
Таргет на 110,030

Потребителски аватар
ndimitrov73
86 получени
54 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 09 май 2018, 14:20

Кондьо разбрахме, че можеш да псуваш като каруцар и езикати е на тъп селянин. Ами пусни един анализ тука да се посмеем. А публиката е заради нас, че те направих за смях с анализите. Щото ги пускам преди събитията и е документирано тука. А твойте сделки извинявай ама са на база моите анализи. Пак всичко е документирано и всеки може да провери. Добър спаринг стана. Ндимитров73- ПА срещу Кондьо Вълновата теория. За анализ става на въпрос.

Потребителски аватар
Малкия Кондор
117 получени
7 дадени

Мнение от Малкия Кондор » 09 май 2018, 14:42

ndimitrov73 написа:
09 май 2018, 14:20
Кондьо разбрахме, че можеш да псуваш като каруцар и езикати е на тъп селянин. Ами пусни един анализ тука да се посмеем. А публиката е заради нас, че те направих за смях с анализите. Щото ги пускам преди събитията и е документирано тука. А твойте сделки извинявай ама са на база моите анализи. Пак всичко е документирано и всеки може да провери. Добър спаринг стана. Ндимитров73- ПА срещу Кондьо Вълновата теория. За анализ става на въпрос.
Ти да се посмеееш ? Сопол ? Ти имаш '' анализ '' ???
Майка ти да не те е израждала на минусови температури , бе келеш ..............
Ти си една плюнка ...... във форекса ........... Дори и не ми се забърсва с тебе .
Самият факт , че си позволяваш да ми говориш за форекс , те кара да се чувстваш значим ........ :lol: :lol:
Я виж да не си пуснал отпред ................... 8-)
Заради тебе влизали людете , да ти гледат хоризонталните линиики............Така ли ? :lol: :lol:
Ем.......добре .................
Аз ще излезна от форума за неопределено време..................
Ще погледна посещаемоста след време ................
И написаното от теб................. 8-)

Потребителски аватар
ndimitrov73
86 получени
54 дадени

Мнение от ndimitrov73 » 09 май 2018, 15:40

Малкия Кондор написа:
09 май 2018, 14:42
ndimitrov73 написа:
09 май 2018, 14:20
Ти да се посмеееш ? Сопол ? Ти имаш '' анализ '' ???
Майка ти да не те е израждала на минусови температури , бе келеш ..............
Ти си една плюнка ...... във форекса ........... Дори и не ми се забърсва с тебе .
Самият факт , че си позволяваш да ми говориш за форекс , те кара да се чувстваш значим ........ :lol: :lol:
Я виж да не си пуснал отпред ................... 8-)
Заради тебе влизали людете , да ти гледат хоризонталните линиики............Така ли ? :lol: :lol:
Ем.......добре .................
Аз ще излезна от форума за неопределено време..................
Ще погледна посещаемоста след време ................
И написаното от теб................. 8-)
Кондьо не разбирам що се косиш. Ами погледни фактите тука от преди два три дни и после говори. Аз правя анализ на долар луни и ти пускаш сделка. После се правиш на ударен къде ми е анализа. А като те напсувам не пропускаш да. Отвърнеш. Пускам сделка забележи още преди пазара да се е разгърнал. И ти на другия ден пак твоята сделка дублиращ ама вече когато всичко е ясно. Пред фактите и боговете мълчат. Какво да добавя. Виж си твоите анализи и аз ги цитирам и давам моите които са на контра на твоите. Е графиките си показват.

Ти си титуляра на този форум. Редно е аз да изчезна. Беше ми приятно да премерят сили в анализа с теб. Извинявай ако съм те обидил или нагрубил не съм искам. Бях малко груб както винаги. Със здраве. И накрая нямам други никове. Ако искаш вярвай.
Последна промяна от ndimitrov73 на 09 май 2018, 15:45, променено общо 1 път.

Отговори

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”