FOREX - Търговия с валута, злато и петрол

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
Потребителски аватар
bokogega
Регистриран: 24 окт 2010, 19:28
2 получени

Re: FOREX Trading :: Currency Trading :: Форекс трейдинг

Мнение от bokogega » 20 сеп 2011, 22:25

fickata написа:
NYSERookie написа:да са и мозакАт голям :evil: :evil: :evil:
гепнах обръщането в ойрото @ 66 клоузнах 2/3 @ 86 и док са радвах още видях , че е на демо сметката / бях забравил , че се ебавах на демо около новините и не съм превключил / :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :-?
:grin: :grin: :grin: :grin:
Eххххххх, наборе наборе :( :( :( За да не я правиш тази грешка, демото винаги на друга машинка :wink: :grin:
Абре дедовци,пийте се по често гинко-билобата,и няма да имате тез проблеми:grin: :grin: :grin: :grin:
"Една от привилегиите на богатия е,че може да си позволи да бъде глупав по дълго време,отколкото бедния"

Потребителски аватар
bokogega
2 получени

Мнение от bokogega » 20 сеп 2011, 22:29

Georgihh написа:
VladimiRR написа:Спекулациите на SNB ще стават все по- неефективни - лично мнение :)
Защо да стават неефективни. Те искат да имат работеща икономика. Ако Франка е много силен икономиката им закъсва. всеки се стреми към евтина шалута в момента а те както обявиха не им пука за нищо друго осшен да си върнат износа.
Едва ли ще се отметнат. Просто нямат друг избор освен да печат 2 пъти по бързо от американците и 4 пъти по бързо от Европа
Кой износ,на кравешки лайна ли :grin: :grin: :grin: :grin: На еврейските банки износа си им върви,и без шоколада Милка
"Една от привилегиите на богатия е,че може да си позволи да бъде глупав по дълго време,отколкото бедния"

Georgihh
Регистриран: 08 сеп 2011, 21:49

Мнение от Georgihh » 20 сеп 2011, 22:38

bokogega написа:
Georgihh написа:
VladimiRR написа:Спекулациите на SNB ще стават все по- неефективни - лично мнение :)
Защо да стават неефективни. Те искат да имат работеща икономика. Ако Франка е много силен икономиката им закъсва. всеки се стреми към евтина шалута в момента а те както обявиха не им пука за нищо друго осшен да си върнат износа.
Едва ли ще се отметнат. Просто нямат друг избор освен да печат 2 пъти по бързо от американците и 4 пъти по бързо от Европа
Кой износ,на кравешки лайна ли :grin: :grin: :grin: :grin: На еврейските банки износа си им върви,и без шоколада Милка
Евреиските банки не работят с франкове. Аз си дадох мнението за франка ш цифри.
Даи и ти прогноза сега?

Потребителски аватар
showtime
Регистриран: 26 юли 2010, 19:00

Мнение от showtime » 20 сеп 2011, 22:40

Утопично ми се види тва с '' неограниченото '' печатане -- защото се връща като бумеранг след време и демиджа в/у икономиката ще е по-голям от краткосрочният ефект който се опитват да постигнат сега с тва закотвяне на франка :-?
Пазарите , сега поради фундаментални фактори дигнаха толкова много франка с/у почти всички валути , Но ''утре'' могат пак фундаментално да го рапродадат :wink: / при новия ''фундамент'' с печатането и тогава ще се чудят как да го спират,ама ще е късно либе :( и тая маневра не е толкова лесна като сегашната :wink:
да не говорим че ще си загубят банковата индустрия дето процъфтява точно заради стабилните държавни финанси .......
абе да се спасяват :grin:

VladimiRR
Регистриран: 22 авг 2011, 17:05

Мнение от VladimiRR » 20 сеп 2011, 22:47

Истината е една навсякъде е мазало ......... навсякъде лайната се замазват спекулации и манипулирани данни за икономиките ......... и като мнооо се одрискат нещата става като в южната ни съседка :)
markets change so fast that a bad comment about someone can burn your ass in a second

Georgihh

Мнение от Georgihh » 20 сеп 2011, 22:56

Тая година Франка няма да отиде под 1.20. Както искаите го разбираите,но това е реалноста

VladimiRR

Мнение от VladimiRR » 20 сеп 2011, 22:58

изгледите са такива няма спор :ugeek: :ugeek:
markets change so fast that a bad comment about someone can burn your ass in a second

Georgihh

Мнение от Georgihh » 20 сеп 2011, 23:01

Долар Евро се лигават на 1.37 ,утре Бернаке ще ги размърда , но това ако е търговия за 5 месеца +– 3%.

Georgihh

Мнение от Georgihh » 20 сеп 2011, 23:15

Долара е по зле от Еврото, утре бернанке ще излезе с поредния глупав стимул което едва ли ще подктепи $. Златото го очаквам да изпъкне.

Потребителски аватар
bokogega
2 получени

Мнение от bokogega » 20 сеп 2011, 23:20

Georgihh написа:
bokogega написа:
Georgihh написа:
Евреиските банки не работят с франкове. Аз си дадох мнението за франка ш цифри.
Даи и ти прогноза сега?

Не мога,щото не съм синоптик :smile: :smile: :smile:

Georgihh

Мнение от Georgihh » 21 сеп 2011, 00:07

Както споменах тук съм малко нов. Някои да знае къде могат да се намерят дневните покупки по валути?Като оборот?

VladimiRR

Мнение от VladimiRR » 21 сеп 2011, 01:01

Не знам аз също съм нов ...... ама като нов и аз ще попитам на какво се дължат спайковете например при EUR/CHF USD/CHF от преди около час ...... тва ми изглежда като трик за обиране на стопове :oops: :oops: :oops:

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
158 получени
252 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 21 сеп 2011, 01:04

Georgihh написа:Както споменах тук съм малко нов. Някои да знае къде могат да се намерят дневните покупки по валути?Като оборот?
Тук можеш да добиеш обща представа: http://en.wikipedia.org/wiki/Foreign_exchange_market

Ако търсиш оборотите на дневна база ден по ден... не знам къде можеш да намериш подобно инфо.

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
158 получени
252 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 21 сеп 2011, 01:09

VladimiRR написа:Не знам аз също съм нов ...... ама като нов и аз ще попитам на какво се дължат спайковете например при EUR/CHF USD/CHF от преди около час ...... тва ми изглежда като трик за обиране на стопове :oops: :oops: :oops:
Да, изглежда някой се възползва от ниската ликвидност точно в 12.00 бг време и направи 2 фигури спайк. А днес някой във форума се кълнеше, че няма да видим EURCHF под 1.2000 до края на годината :)

Georgihh

Мнение от Georgihh » 21 сеп 2011, 01:26

Тук предполагам сте да правите пари или наи малкото да не губите.

Не разбирам защо има опоненти за падението на СФ след като един коментар го срина с 10 % преди 2 седмици.
Тук сме да правим пари или поне да не губим. По всичко изглежда , че суиса ще пада докато икономиката им не се оправи. Моля обосновете се ако някои има друго мнение?

Потребителски аватар
Nekaduren Astrolog
Регистриран: 13 апр 2011, 09:38
Контакти:

Мнение от Nekaduren Astrolog » 21 сеп 2011, 07:38

Защото това е пазар... Това с 1.20 дето са привързали към еврото е хубаво но това не означава ще че чертаем правилни синусоиди от 1.20 до 1.25.
В трейдинга точни правила няма. Само дисциплина!

Потребителски аватар
showtime

Мнение от showtime » 21 сеп 2011, 09:03

Georgihh написа:Тук предполагам сте да правите пари или наи малкото да не губите.

Не разбирам защо има опоненти за падението на СФ след като един коментар го срина с 10 % преди 2 седмици.
Тук сме да правим пари или поне да не губим. По всичко изглежда , че суиса ще пада докато икономиката им не се оправи. Моля обосновете се ако някои има друго мнение?
Те и на 1.40 eur/chf разправяха същото -- издържаха месец :smile:
казваш че си нов , гледай повече и се пази от швейка :wink:
пазарите помнят гоолеми трагедиии с тези интервенции .

Потребителски аватар
Nekaduren Astrolog
Регистриран: 13 апр 2011, 09:38
Контакти:

Мнение от Nekaduren Astrolog » 21 сеп 2011, 09:13

showtime написа:.....
Той и БАТ-СЕДЕФЧО така ми викаше ама и аз не го чух.. После как ми набиха кола без вазелин... :)
В трейдинга точни правила няма. Само дисциплина!

Потребителски аватар
showtime

Мнение от showtime » 21 сеп 2011, 09:39

Nekaduren Astrolog написа:
showtime написа:.....
Той и БАТ-СЕДЕФЧО така ми викаше ама и аз не го чух.. После как ми набиха кола без вазелин... :)
при мен преди 2 часа / на скока на usd/chf / -- държеше 25 пипа спред :oops: направи си сметка колко е тънък пазара и в момента е 4-5-6 пипа :(

Nasu
Регистриран: 12 мар 2011, 12:36

Мнение от Nasu » 21 сеп 2011, 10:42

Какво мислите бе хора ще продължи ли EUR USD нагоре? Защото имам 2 позиции от по 2 лот-а на 1.37235 BUY?

Отговори

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”