FOREX - Търговия с валута, злато и петрол

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
jivko78
Регистриран: 06 дек 2012, 23:08

Re: FOREX - Търговия с валута, злато и петрол

Мнение от jivko78 » 07 сеп 2016, 20:13

petkov написа:
jivko78 написа:
petkov написа: ти си ми ясен и не желая да си губя времето с твоите виртуални позиции и печелби.
знам че мозъчната ти клетка не може да възприеме че някой може да търгува с по-голям обем от този с който ти търгуваш - 0.01 микролота :lol:
затова за теб всички хора от форума са на демо....
както и всеки който покаже печеливши сделки също е на демо , понеже мозъчната ти клетка не може да възприеме информацията ,че след като ти си постоянно осран със стотици пипове на минус ,то има хора които пичелят :lol:
Ти по добре кажи как успяваш винаги или поне на 95% да си в грешната посока :shock:
п.п. Това с демо сметките няма какво да го "дъвчим"!!!
Всеки с реална може да покаже, че е с реална а тези с демо почват да изпадат в истерия :lol: :lol: :lol:
кои са тези 95 % икономисте :lol:
1 къса австрал.долар/ долар със взет стоп и 3 позиции след това които в момента са на плюс - дълги австралийски.долар/долар ,новоз.долар/ долар и къси долар/йена ( това което съм обявил тук ако не греша) - а сега кажи куха тикво къде са 95 % грешни сделки ....
А сега ти обясни как в продължение на 2 седмици всеки ден си средно по 100 пипа минус на паунд/ йена и по 100 пипа минус на паунд/долар ...и така всеки ден 2 седмици :lol:
и като имаш в същото време някоя печеливша позицийка на 20-30 пипа печалба като при евро/долар почваш да тръбиш колко си успешен , докато си осран до уши при паунда....че и с цялата си наглост провокираш и се заяждаш с другите от форума как нищо не разбирали , как лъжели и били на демо...
ЕЙ НА ТОВА МУ СЕ КАЗВА ИЗМЕКЯРСКО И ПОМИЯРСКО ПОВЕДЕНИЕ

Потребителски аватар
petkov
Регистриран: 04 ное 2013, 15:32
14 получени
75 дадени

Мнение от petkov » 07 сеп 2016, 20:25

jivko78 написа:
petkov написа:
jivko78 написа:
petkov написа: ти си ми ясен и не желая да си губя времето с твоите виртуални позиции и печелби.
знам че мозъчната ти клетка не може да възприеме че някой може да търгува с по-голям обем от този с който ти търгуваш - 0.01 микролота :lol:
затова за теб всички хора от форума са на демо....
както и всеки който покаже печеливши сделки също е на демо , понеже мозъчната ти клетка не може да възприеме информацията ,че след като ти си постоянно осран със стотици пипове на минус ,то има хора които пичелят :lol:
Ти по добре кажи как успяваш винаги или поне на 95% да си в грешната посока :shock:
п.п. Това с демо сметките няма какво да го "дъвчим"!!!
Всеки с реална може да покаже, че е с реална а тези с демо почват да изпадат в истерия :lol: :lol: :lol:
кои са тези 95 % икономисте :lol:
1 къса австрал.долар/ долар със взет стоп и 3 позиции след това които в момента са на плюс - дълги австралийски.долар/долар ,новоз.долар/ долар и къси долар/йена ( това което съм обявил тук ако не греша) - а сега кажи куха тикво къде са 95 % грешни сделки ....
А сега ти обясни как в продължение на 2 седмици всеки ден си средно по 100 пипа минус на паунд/ йена и по 100 пипа минус на паунд/долар ...и така всеки ден 2 седмици :lol:
и като имаш в същото време някоя печеливша позицийка на 20-30 пипа печалба като при евро/долар почваш да тръбиш колко си успешен , докато си осран до уши при паунда....че и с цялата си наглост провокираш и се заяждаш с другите от форума как нищо не разбирали , как лъжели и били на демо...
ЕЙ НА ТОВА МУ СЕ КАЗВА ИЗМЕКЯРСКО И ПОМИЯРСКО ПОВЕДЕНИЕ
Аре влачи:
Изображение
20-30 пипа :lol: :lol: :lol:

jivko78

Мнение от jivko78 » 07 сеп 2016, 20:37

petkov написа: Аре влачи:
Изображение
е поне малко да компенсираш 500 пипа на минус при паунд/йена и още поне 300 пипа минус при паунд/долар дето ги държиш 2 седмици през които НОН СТОП ДВОЙКИТЕ СЕ КАЧВАТ :lol:
кажи сега как го правиш :grin:

Потребителски аватар
petkov
14 получени
75 дадени

Мнение от petkov » 07 сеп 2016, 20:46

jivko78 написа:
petkov написа: Аре влачи:
Изображение
е поне малко да компенсираш 500 пипа на минус при паунд/йена и още поне 300 пипа минус при паунд/долар дето ги държиш 2 седмици през които НОН СТОП ДВОЙКИТЕ СЕ КАЧВАТ :lol:
кажи сега как го правиш :grin:
Вече ти казах но ти така и не разба :lol: :lol: :lol:
В около 95% от случайте ти си в грешната посока...
Аз просто пускам в противоположната :twisted: посока и ето 95% успеваемост :idea:
Тези 5% загуби леко ги преживявам но ти имаш цели 95% уникален си!!!
п.п. Доволенсъм много от тебе :lol:

jivko78

Мнение от jivko78 » 07 сеп 2016, 20:51

petkov написа: В около 95% от случайте ти си в грешната посока...
:
в горния пост ти изброих позициите които съм обявил тук за последните дни, попитах те да ми посочиш 95 % грешните сделки .. ще го направиш ли ??
Или да се обръщам към теб с лъжлив помияр и измекяр :lol:

Потребителски аватар
4un4o
Регистриран: 21 юли 2010, 22:22
57 получени
159 дадени

Мнение от 4un4o » 07 сеп 2016, 21:05

jivko78 написа:
:
в горния пост ти изброих позициите които съм обявил тук за последните дни, попитах те да ми посочиш 95 % грешните сделки .. ще го направиш ли ??
Живко, не се хаби бре човек. от тези графики къде личи че е на реална. Че ей сега си отварям две демо сметки в едното демо маам къси през 10 пипса в другото дълги което излезе на голям плюс го публикувам и се перча. Е и какво от това. от къде личи че капитана публикува реални графики . ами от никъде.
а и този спор е безсмислен, защото тези пари са си негови а твоите твои. Всеки си знае какво му е дереджето. Тук би трябвало да публикуваме сигнали и мнения коя двойка има шанс да даде профит, но няколко екземпляра изобщо не схващат, че обмена на инфо за четива и фундамент помага на всеки. Много пъти съм научавал за изказвания и час от тук. ето това е да си полезен . да дадеш инфо за нещо което някой не е успял да научи.
на практика виждаме спам за начина на броене на вълни и чат пат някой казва за варианти на търговия.
скапах се от шофиране днес. Лека!
Теория на вълните-резюме. Трейдър.бг- страница 2773; тренд стр.2783; мартингейл схема.xls стр. 2792 и 2897

jivko78

Мнение от jivko78 » 07 сеп 2016, 21:34

4un4o написа:
jivko78 написа:
:
Живко, не се хаби бре човек. от тези графики къде личи че е на реална. Че ей сега си отварям две демо сметки в едното демо маам къси през 10 пипса в другото дълги което излезе на голям плюс го публикувам и се перча. Е и какво от това. от къде личи че капитана публикува реални графики . ами от никъде.
а и този спор е безсмислен, защото тези пари са си негови а твоите твои. Всеки си знае какво му е дереджето. Тук би трябвало да публикуваме сигнали и мнения коя двойка има шанс да даде профит, но няколко екземпляра изобщо не схващат, че обмена на инфо за четива и фундамент помага на всеки. Много пъти съм научавал за изказвания и час от тук. ето това е да си полезен . да дадеш инфо за нещо което някой не е успял да научи.
на практика виждаме спам за начина на броене на вълни и чат пат някой казва за варианти на търговия.
скапах се от шофиране днес. Лека!
Да така е, прав си ...но в един момент му писва на човек...
Този с помиярското си поведение може да накара всеки който иска да пише за форекс да спре или да пише глупости и заяждания ако му влезе в тона ....
Това нагло ,просто и заядливо същество в момента в който влезе в другия форум, всички започват да го подиграват понеже месеци наред му търпяха обидите, провокации и заяжданията ...
Сега почти не влиза в другия форум, понеже е със статут на господин Никой, за сметка на това е тръгнал да превръща и този форум в място за избиване на селската си комплексарщина ...
Лека вечер и на теб !

Потребителски аватар
VIP
Регистриран: 17 дек 2015, 13:05

Мнение от VIP » 08 сеп 2016, 09:40

дълго ози 0.77066 стоп0.7666. Успех!

Потребителски аватар
petkov
14 получени
75 дадени

Мнение от petkov » 08 сеп 2016, 10:37

VIP написа:дълго ози 0.77066 стоп0.7666. Успех!
Изображение
Вече съм +300 пипа :P :P :P
Успех :smile:

Марио Димитров
Регистриран: 10 авг 2010, 18:08
5 получени
3 дадени

Мнение от Марио Димитров » 08 сеп 2016, 11:04

Това е за всички,които се дразнят помежду си:
Спрете да се държите като малки деца - и сега не ми се обяснявайте кой/кога/защо и т.н. е започнал.
Кавга от един човек не става!!
Превод - и двете страни са виновни!!
Спрете!!Дръжте се цивилизовано,като зрели хора!!
petkov ,
Имаш печалба - браво.
Ако искаш да си полезен,споделяш стратегията на твоите входове;стопове;цели и ако?! на някой му е интересно си дискутирате.
Виждам,че искаш сделките ти да са публични - добре.Но обяснявай и какво се случва след това с тези сделки.Какви са печалбите/загубите.
Така,мисля че е правилно.

Поздрави
Търгувайте това, което виждате на графиките

Потребителски аватар
petkov
14 получени
75 дадени

Мнение от petkov » 08 сеп 2016, 11:21

Марио Димитров написа:
Това е за всички,които се дразнят помежду си:
Спрете да се държите като малки деца - и сега не ми се обяснявайте кой/кога/защо и т.н. е започнал.
Кавга от един човек не става!!
Превод - и двете страни са виновни!!
Спрете!!Дръжте се цивилизовано,като зрели хора!!
petkov ,
Имаш печалба - браво.
Ако искаш да си полезен,споделяш стратегията на твоите входове;стопове;цели и ако?! на някой му е интересно си дискутирате.
Виждам,че искаш сделките ти да са публични - добре.Но обяснявай и какво се случва след това с тези сделки.Какви са печалбите/загубите.
Така,мисля че е правилно.

Поздрави
Как по подробно да споделям своята стратегия :?:
С картинка показвам свойте входове и после пак с картинка как се развива позицията...
Като със седмици наред показвам една позиция как се развива това не е ли сигнал и за останалите ако желаят да ме последват :?: :?: :?:
Какво толкова не ясно има :shock: :shock: :-? какво???
п.п. Ти не гледай Живко и "4ун4о в цялото му разнообразие от аватари" те никога няма да се научат имат обратни възприятия.

Потребителски аватар
VIP

Мнение от VIP » 08 сеп 2016, 11:33

petkov написа:
VIP написа:дълго ози в реално време 0.77066 стоп 0.7666. Успех!
1/2 затворена в реално време на 0.77292 на +22 виртуални пипа. Стопа вдигнат на (-10 виртуални пипа) на 0.76966. :lol: :lol: :lol:

Марио Димитров
5 получени
3 дадени

Мнение от Марио Димитров » 08 сеп 2016, 11:52

petkov ,
Не го приемай,като заяждане!
Ето как показвам входове и изходи.
Ето и продадения от мен сигнал и печалбите на последователите - това не го приемай като хвалене!!,само ти показвам къде! продавам сигналите си.
Ти показваш входовете,но нищо не казваш за изходите!
Попитах те за онези позиции в GBP/JPY и ти не ми отговори.
Какво се случи с тях?

Поздрави
Прикачени файлове
петков.png
петков.png (60.11 KБ) Видяна 1056 пъти
петков1.png
петков1.png (159.78 KБ) Видяна 1056 пъти

Марио Димитров
5 получени
3 дадени

Мнение от Марио Димитров » 08 сеп 2016, 11:53

Марио Димитров написа:Това беше добавката в GBP/JPY ,която показа по късно.
Какво се случи с тези(първите)позиции?
Мнениеот petkov » 25 Авг 2016, 09:05
petkov написа:Добро утро.
Изображение
Това много ми прилича на ДВ :!:
п.п. Може и само така да ми се иска с тези къси от вчера :-?
Другите ти сделки не ме интересуват.Тези коментирах и ми е интересно,какво се случва с тях?
Ето за тези позиции.

Потребителски аватар
petkov
14 получени
75 дадени

Мнение от petkov » 08 сеп 2016, 12:20

Марио Димитров написа:
Марио Димитров написа:Това беше добавката в GBP/JPY ,която показа по късно.
Какво се случи с тези(първите)позиции?
Мнениеот petkov » 25 Авг 2016, 09:05
petkov написа:Добро утро.
Изображение
Това много ми прилича на ДВ :!:
п.п. Може и само така да ми се иска с тези къси от вчера :-?
Другите ти сделки не ме интересуват.Тези коментирах и ми е интересно,какво се случва с тях?
Ето за тези позиции.
Какво за нея :?:
Вече 2-3 пъти подробно обясних ...
Нужно ли е 4-ти път???
п.п. Добре ще ти го кажа още веднъж колкото и да е дразнещо :evil:
В кошницата винаги имам и гнили ябълки за това гледам да е по голяма!!!
Имам една губеща валута "гнила ябълка" и още 3 печеливши...
Не е трудно да се досети човек какъв е баланса ми :idea: :idea: :idea:
Надявам се няма нужда да ти обяснявам 5-ти път!

Марио Димитров
5 получени
3 дадени

Мнение от Марио Димитров » 08 сеп 2016, 12:35

Това е твоето мнение от предната страница.
На тази картинка,въпросните позиции липсват.
Демонстрирах ти как можеш да покажеш резултати от затворени позиции-моя преден пост.

Какво се случи с тези(липсващи)позиции?
Ако са затворени,може ли да ми кажеш(покажеш)на каква загуба?

Относно баланса ти .... не мога да гадая какъв е.Само ти си знаеш а и мен не ме интересува.
Не продавам нищо на petkov!!

Поздрави

ПП:
Марио Димитров написа:Ето и продадения от мен сигнал и печалбите на последователите - това не го приемай като хвалене!!,само ти показвам къде! продавам сигналите си.

На показаното място можеш да си продаваш сигналите,ако искаш!

Потребителски аватар
VIP

Мнение от VIP » 08 сеп 2016, 13:49

VIP написа:
petkov написа:
VIP написа:дълго ози в реално време 0.77066 стоп 0.7666. Успех!
1/2 затворена в реално време на 0.77292 на +22 виртуални пипа. Стопа вдигнат на (-10 виртуални пипа) на 0.76966. :lol: :lol: :lol:
затворих всичко. оше +18 виртуални пипа :lol: много време се задържа тук. а ластика на 1 час е опънат и ще върне най вероятно. Късно влязох. входа беше доста по рано при пробова на върха.

Потребителски аватар
eagle
Регистриран: 17 яну 2015, 18:09
92 получени
27 дадени

Мнение от eagle » 08 сеп 2016, 15:07

...
Прикачени файлове
tvc_c173c39c25a474d6f616e1d437277b49.png
tvc_c173c39c25a474d6f616e1d437277b49.png (59.08 KБ) Видяна 906 пъти
Елиот: “На всяка човешка дейност са присъщи три отличителни особености: форма, време и отношение – и всичките те се подчиняват на реда на Фибоначи”.

Потребителски аватар
Tonifly
Регистриран: 07 май 2013, 22:31

Мнение от Tonifly » 08 сеп 2016, 15:24

Не са ми от най правилните позиции ама радват окото :wink:
Прикачени файлове
MetaTrader 4 Admiral Markets AS.png
MetaTrader 4 Admiral Markets AS.png (121.86 KБ) Видяна 890 пъти

Потребителски аватар
eagle
Регистриран: 17 яну 2015, 18:09
92 получени
27 дадени

Мнение от eagle » 08 сеп 2016, 15:36

Марио Димитров написа:

Това е твоето мнение от предната страница.
На тази картинка,въпросните позиции липсват.
Демонстрирах ти как можеш да покажеш резултати от затворени позиции-моя преден пост.

Какво се случи с тези(липсващи)позиции?
Ако са затворени,може ли да ми кажеш(покажеш)на каква загуба?

Относно баланса ти .... не мога да гадая какъв е.Само ти си знаеш а и мен не ме интересува.
Не продавам нищо на petkov!!

Поздрави

ПП:
Марио Димитров написа:Ето и продадения от мен сигнал и печалбите на последователите - това не го приемай като хвалене!!,само ти показвам къде! продавам сигналите си.

На показаното място можеш да си продаваш сигналите,ако искаш!

Имаш ли нещо в промоция,че го закършихме малко след морето..? :-? :smile: :grin:
Елиот: “На всяка човешка дейност са присъщи три отличителни особености: форма, време и отношение – и всичките те се подчиняват на реда на Фибоначи”.

Отговори

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”