FOREX - Търговия с валута, злато и петрол

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
Kondor
Регистриран: 22 фев 2014, 07:48

Re: FOREX - Търговия с валута, злато и петрол

Мнение от Kondor » 22 яну 2016, 15:28

Дълги EUR/USD - цел 1.1450 . Стоп - 1.0775 . Всичко това от 1.0806

emonik
Регистриран: 18 фев 2010, 21:24
30 получени
14 дадени

Мнение от emonik » 22 яну 2016, 19:12

Доста интересна статия , поне според мен за индикатора RSI . Надявам се да бъде полезна за тези който го ползват .
http://tradelikeapro.ru/sekretyi-indikatora-rsi/

Потребителски аватар
4un4o
Регистриран: 21 юли 2010, 22:22
57 получени
159 дадени

Мнение от 4un4o » 22 яну 2016, 22:42

Kondor написа:Алоооууу, човека с ''мууувингите'' ?!! МА 7, МА 500, МИ6, МИО и МиГ 47 :grin: :grin: :grin: Пресекоха ли се ? Че вече съм на сумарен ПЛЮС от Канадеца :grin: :grin: . Между другото , къф ли е фундамента за растежа на нефта :grin: . Да не е паднал Путин ?
Не се и съмнявам. че си добавял точно където трябва( на върховете и сега вече си излязъл на печалба. Не знам само защо мълчеше досега като еВан задник, а не изби комплекс със обявяване на добавките. (стълбата)
Я пусни сега да видим тази позиция, с добавките, и кажи нещо за изхода, стопа или там каквото решиш. Само гледай да не изшикалкавиш, че ще олекнеш. На палячо малко ми мязаш! На 99% съм сигурен че нямаш такава позиция. Най вероятно си я затворил на загуба.
Искам да отбележа , че за да добавяш 13 фигури срещу тренда е необходима сметка с налични в нея средства не по малко от 50 000.
Теория на вълните-резюме. Трейдър.бг- страница 2773; тренд стр.2783; мартингейл схема.xls стр. 2792 и 2897

Потребителски аватар
BDSM_Mistress
Регистриран: 31 окт 2013, 07:22

Мнение от BDSM_Mistress » 22 яну 2016, 22:54

Kondor написа:За еврото , мисля Паритет, няма да видим - мах. 1.02 .
Целта е падане под 0.90. Времеви интервал до 1 септември.

При това май не е последна, а предпоследна тази цел.
Да, сега е за нагоре еврото, но генералната посока е надолу.

Потребителски аватар
4un4o
57 получени
159 дадени

Мнение от 4un4o » 22 яну 2016, 23:47

BDSM_Mistress написа:

Оооо како, да не си фен на играта тука има тука нема.
Дай и някакъв аргумент.
Май ли беше или Юни??? :lol:
Теория на вълните-резюме. Трейдър.бг- страница 2773; тренд стр.2783; мартингейл схема.xls стр. 2792 и 2897

jivko78
Регистриран: 06 дек 2012, 23:08

Мнение от jivko78 » 23 яну 2016, 08:25

ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМ АД – приход 7 639 339 000 лв (7 МИЛИАРДА 339 милиона или 10 % от БВП на България). Печалба – няма!!!!!!!!! За последните 6 години декларирания приход е 40 МИЛИАРДА ЛВ., но няма година, в която да са отчели дори една стотинка печалба. Вече са изхвърлили на улицата 15 000 българи, работещи в рафинерията.

http://www.faktor.bg/politika/hlyab-i-p ... ya.html%7D

Заглавието не знам до колко е точно , все пак нас никой не ни ограбва насила :grin: ние сами сме го допуснали да ни ограбват..сами сме си свалили гащите ..
Но само цифрите за Лукоил ако вземем излиза въпреки, че играем по свирката и според интересите на ЕС, Чунчо ще излезе прав, че най-много ни помпят руснаците :grin:

Потребителски аватар
eagle
Регистриран: 17 яну 2015, 18:09
92 получени
27 дадени

Мнение от eagle » 23 яну 2016, 09:05

jivko78 написа:ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМ АД – приход 7 639 339 000 лв (7 МИЛИАРДА 339 милиона или 10 % от БВП на България). Печалба – няма!!!!!!!!! За последните 6 години декларирания приход е 40 МИЛИАРДА ЛВ., но няма година, в която да са отчели дори една стотинка печалба. Вече са изхвърлили на улицата 15 000 българи, работещи в рафинерията.

Заглавието не знам до колко е точно , все пак нас никой не ни ограбва насила :grin: ние сами сме го допуснали да ни ограбват..сами сме си свалили гащите ..
Но само цифрите за Лукоил ако вземем излиза въпреки, че играем по свирката и според интересите на ЕС, Чунчо ще излезе прав, че най-много ни помпят руснаците :grin:

Преди седмица дадох линк за който се интересува,линк към всички отчетни документи и статистики за предприятията на Лукойл ,също и за някои други.http://istinata.bg/?p=449
Елиот: “На всяка човешка дейност са присъщи три отличителни особености: форма, време и отношение – и всичките те се подчиняват на реда на Фибоначи”.

Потребителски аватар
4un4o
57 получени
159 дадени

Мнение от 4un4o » 23 яну 2016, 09:10

jivko78 написа:ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМ АД – приход 7 639 339 000 лв (7 МИЛИАРДА 339 милиона или 10 % от БВП на България). Печалба – няма!!!!!!!!! За последните 6 години декларирания приход е 40 МИЛИАРДА ЛВ., но няма година, в която да са отчели дори една стотинка печалба. Вече са изхвърлили на улицата 15 000 българи, работещи в рафинерията.

Добро утро стрино Пенке! :lol:
Ние няма как да сме си виновни, защото, България още от освобождението от турско е окупирана от Русоия и до ден днешен се управлява от русофилски настроени продажни българи.
Българската икономика от 1989 г се озова в ръцете на Държавна сигурност и най апетитните парчета от тортата в ръцете на руски монополи.
Русия ни ограбва много просто и хитро. Държат монопола в енергетиката. И да си скъсаш задника от бачкане да печелиш пари, накрая идва сметката за ток, парно, и зареджане на горива в автомобилите. Ето там ти вземат 30% по скъпо и по този начин ни обират БВП. 50$ плащаме("по братски") по скъпа газ от Европейските страни. над 20 стотинки на литър плащаме по скъпи горива. И най накрая печалба няма. И данъци не плащат. Ако обърнете внимание и политиците ни до един са продажни копелдаци. Няма партия която да не е зависима от руските интереси. Всеки който се опита да прави пробългарска политика бива оплюван по най-долен начин с флашки, подслушвания и нагласени реплики извадени от контекста на казаното. Единствения ни шанс да се освободим от руската робия е сегашното ембарго над Русия което да доведе до сътресения и разпад на империята им. Иначе ,политиците ни са проверени до един за лоялност към Москва. Видяхте Доган как бушонира Местан защото се изказа в подкрепа на Нато срещу Русия. Лошото е че в момента Европа с нищо не ни помага да се откачим от този впряг, освен със докладите и санкциите. Според мен трябва да ни помогне и със службите си за сигурност, да поочистим обора от руското гюбре и да започнем да водим национална политика в интерес на България и Европа. Видяхте ли как ни заплашиха със спиране на газа, и знаете ли защо??? Защото подписахме с Гърция договор за изграждане на газопроводна връзка и опити за независимост на държавата ни от руския газ.
Сигурен съм че ББ се е заклел пред Путкин, че този договор ще остане само на хартия и няма да се строи. Абсолютен капут се оказа този ББ. Страхливец и един от поредните руски маши. То вярно ,че си има обеца от февруарските метежи, но предателството към България няма оправдание! Боклук на квадрат ББ.
Най лошото е че няма други алтернативи. Изправени сме пред дилемата или да се одупим на Доганя(Русия) и на Местаня(Турция), или да духаме на Путкин със сегашните управници. Пак изтървахме момента през 1997 г да изрежем 20 000 зелки и да станем една просперираща Европейска държава. Надеждата ми е в младото поколение, което не е научено от комунистите да мълчи и да си подвива опашката. Лошото е че руската пропагандна машина изгони над 2 милиона българи в чужбина и сега масово България се заселва с Руснаци. Вече имаме и населено място с кмет руснак. Честито! Учете си Руския, че ще ви трябва! Мизерията продължава!
Русия Освободителката... :lol: :lol: :lol: Ще падна от смях....Махнаха ни фесовете и ни налузиха каскети! Все тая! Все сме роби на някой! :twisted:
Прикачени файлове
burlaki-na-volge.jpg
burlaki-na-volge.jpg (473.88 KБ) Видяна 1813 пъти

Georgihh
Регистриран: 08 сеп 2011, 21:49

Мнение от Georgihh » 23 яну 2016, 09:28

Само не разбрах какво предпочиташ фес или калпак?
Друга алтернатива няма така,че избирай.

Kondor

Мнение от Kondor » 23 яну 2016, 10:06

4un4o написа:
Kondor написа:Алоооууу, човека с ''мууувингите'' ?!! МА 7, МА 500, МИ6, МИО и МиГ 47 :grin: :grin: :grin: Пресекоха ли се ? Че вече съм на сумарен ПЛЮС от Канадеца :grin: :grin: . Между другото , къф ли е фундамента за растежа на нефта :grin: . Да не е паднал Путин ?
Не се и съмнявам. че си добавял точно където трябва( на върховете и сега вече си излязъл на печалба. Не знам само защо мълчеше досега като еВан задник, а не изби комплекс със обявяване на добавките. (стълбата)
Я пусни сега да видим тази позиция, с добавките, и кажи нещо за изхода, стопа или там каквото решиш. Само гледай да не изшикалкавиш, че ще олекнеш. На палячо малко ми мязаш! На 99% съм сигурен че нямаш такава позиция. Най вероятно си я затворил на загуба.
Искам да отбележа , че за да добавяш 13 фигури срещу тренда е необходима сметка с налични в нея средства не по малко от 50 000.
Я па тоя - семкаджията :grin: . 50 000 :grin: . Абе ,цървул толкова си прост и ограничен ,че 50 К ти е тавана у живота . 4 х 50 К ми е сметката и никога не съм фалирал . И нищо няма да ти показвам - когато показвах , плачеше , че е фотошоп . Предложението ми го знаеш - среща при брокера , отваряне на сметката , ако някаде има разминаване от КОЙТО и да е мой пост по дата , сума или квот и да е - АЗ на теб ти УТРОЯВАМ профита за 2015 . Но ако всичко е както съм написал - ти ми даваш 1/3 от профита ми за 2015 . Ако искаш вземи си и адвокат - ще го оформим :!: Тамън ще видиш на '' палячо ли мязам'' :geek: .
Последна промяна от Kondor на 23 яну 2016, 10:36, променено общо 1 път.

Kondor

Мнение от Kondor » 23 яну 2016, 10:15

BDSM_Mistress написа:

Нема да спорим . Казал(а) си ! На 1.09 . отваряме графиката и единия ще требва да каже '' Майсторе , прав си '' :grin: :wink:

deividatan
Регистриран: 18 окт 2015, 23:35

Мнение от deividatan » 23 яну 2016, 10:41

Вече мога да се похваля, че оцелях 3 месеца на борсата с реална сметка . :grin:
Много хора ми казаха, че ще фалирам за 1 седмица понеже съм 18 годишен и не знам с какво се захващам. През тези 3 месеца имаше много рев и сълзи, но успях да запаза самообладание.Изпитах това чувство от -70% дропдаун и 100% гайн, ама занапред ще бъда по-внимателен.

Потребителски аватар
PSY
Регистриран: 02 май 2013, 15:19
16 получени
8 дадени

Мнение от PSY » 23 яну 2016, 11:55

deividatan написа:Вече мога да се похваля, че оцелях 3 месеца на борсата с реална сметка . :grin:
Много хора ми казаха, че ще фалирам за 1 седмица понеже съм 18 годишен и не знам с какво се захващам. През тези 3 месеца имаше много рев и сълзи, но успях да запаза самообладание.Изпитах това чувство от -70% дропдаун и 100% гайн, ама занапред ще бъда по-внимателен.
Всички тук сме фалирали по много пъти :) и твоя ред ще дойде. Аз първата си сметка задържах 3 месеца и на 4-тия замина :) това беше преди 10 години, а оттогава много вода изтече и много сметки заминаха, но пък натрупах много опит. И да фалираш, не се отчайвай, продължавай напред. Успех ти желая!

venus
Регистриран: 27 авг 2013, 23:05

Мнение от venus » 23 яну 2016, 13:02

Kondor написа:
4un4o написа:
Я па тоя - семкаджията :grin: . 50 000 :grin: . Абе ,цървул толкова си прост и ограничен ,че 50 К ти е тавана у живота . 4 х 50 К ми е сметката и никога не съм фалирал . И нищо няма да ти показвам - когато показвах , плачеше , че е фотошоп . Предложението ми го знаеш - среща при брокера , отваряне на сметката , ако някаде има разминаване от КОЙТО и да е мой пост по дата , сума или квот и да е - АЗ на теб ти УТРОЯВАМ профита за 2015 . Но ако всичко е както съм написал - ти ми даваш 1/3 от профита ми за 2015 . Ако искаш вземи си и адвокат - ще го оформим :!: Тамън ще видиш на '' палячо ли мязам'' :geek: .
Много професори и нерваци има в този форум. По-спокойно драги колеги и състезатели. ......... :-?

venus

Мнение от venus » 23 яну 2016, 13:04

Няма такъв който ще печели и ще се прави на велик във форума.........

emonik
Регистриран: 18 фев 2010, 21:24
30 получени
14 дадени

Мнение от emonik » 23 яну 2016, 14:31

Kondor написа:
4un4o написа:
Не споделяй цифри че ако се навърта в форума данъчен жална ти майка , а си ни ценен , тук няма друг супер вълновик . А и за такава сметка никой не е споменавал .

patilan
Регистриран: 05 дек 2013, 23:48

Мнение от patilan » 23 яну 2016, 14:46

Ехх Живко Живко, какви рафинерии какви 5 лева !?
Руснаците ни помпят от 130г.
Какво трябва да стане за да схванете, че тази братска любов е всъщност изнасилване ... без вазелин!?
Документирани факти има от години!!!
Повтарям - факти, а не съчинения с елементи на драма.

Ето един кратък обзор в картинки.
Изображение

А за тези които искат да четат, реална и фактологически издържана история, моля да прегледат това:

http://www.faktor.bg/politika/hlyab-i-p ... me.html%7D

Архивите отдавна са разсекретени, и за тези които се интересуват от факти, въпросът "С Русия ли сме или не?" не съществува!!

Потребителски аватар
4un4o
57 получени
159 дадени

Мнение от 4un4o » 23 яну 2016, 15:14

Kondor написа:
4un4o написа:
Както и предположих, оказа се пълна опинка и палячо! Даде заден ход. Ясно е че не можеш да покажеш нищо, и започваш пак по детски да се дърлиш. Много ми е скъпа тарифата да идвам да ти свалям рейтинга, пък и адвокат да хващам.
Между другото ти сам си го сваляш, като приказваш глупости и небивалици.
Ако греша и все пак искаш да се изявиш като отворко, просто покажи позициите в канадеца. То на всеки тук е ясно , че лъжеш и ги нямаш. С тези селски номера можеш да минеш само в селото от което си се пръкнал.
Не че ме интересува, какво правиш, но сам виждаш ,че вълните ти не работят. нито при канадеца позна, нито при йената, и даже и в еврото имаше едно чертежче с 2 варианта вълни от който не сработи нито единия нито другия, което само по себе си налива гориво в моята теория, че вълните са произволни и не могат да се предсказват, поради което най правилната стратегия се оказва да следваме джиженията а не да търгуваме против тях. Моите дълги при канадеца по индикатор лешояд дадоха 13 фигури. Аз не държа позиции за следващ ден и ги затварях. като си направят профита, но имам поне 6 печеливши сделки, докато твоите позиции носеха загуба в продължение на 2 месеца. Коя стратегия е по добрата???? Ето защо си толкова изнервен. защото търговията срещу тренда е рискова и нерентабилна.
Дай сега някой вълнов анализ с чертеж, да видиш ,че не те бива. То не е само да драскаш стрелки, а да имаш и нива за стоп и вход както и изход от позиция.
Другото е бръщолевене и спам.
Между другото като понамалих писането във форума и увеличих печалбата.
Прикачени файлове
usd cad 4.JPG
usd cad 4.JPG (200.54 KБ) Видяна 1613 пъти
usd cad 41.JPG
usd cad 41.JPG (198.85 KБ) Видяна 1614 пъти

Потребителски аватар
4un4o
57 получени
159 дадени

Мнение от 4un4o » 23 яну 2016, 15:27

Georgihh написа:Само не разбрах какво предпочиташ фес или калпак?
Друга алтернатива няма така,че избирай.
Предпочитам калпака с български лъв.
Каскета сърпа и чука го оставям за теб!
На времето имаше един украинец дълги години световен шампион по хвърляне на чук. Името му е Анатолій Павлович Бондарчук.
Една журналистка, отива да го интервюира след нов световен рекорд и пита:
Как успяхте да хвърлите чука толкова надалече и да поставите нов рекорд.
А украинеца и отвърнал:
Ти ми дай сърпа да видиш и него къде ще го хвърля.............. :P

venus

Мнение от venus » 23 яну 2016, 15:52

Kondor написа:Дълги EUR/USD - цел 1.1450 . Стоп - 1.0775 . Всичко това от 1.0806
Това ниво 1.1450 мнооогоо ще го чакаме. Малко трудно ще качи до 1.0920
но 1.0520 ни е сигурно.

Отговори

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”