CAD - Канадски долар

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
Потребителски аватар
K_W
Регистриран: 04 авг 2013, 22:07
4 получени

CAD - Канадски долар

Мнение от K_W » 22 авг 2014, 14:18

Като сме започнали с темите за най-популярни валути и аз да пусна една.
вчера имахме една малка глава с рамене, на връхчето, която си беше като по учебник, днес вече имаме една по-голяма, ще видим дали ще се развие, може да остане и за другата седмица, ако дясното рамо стане по- начупено.
Untitled.png
Untitled.png (37.96 KБ) Видяна 5643 пъти
На 4 часа пък имаме двоен/троен връх
Untitled1.png
Untitled1.png (24.08 KБ) Видяна 5637 пъти

Kondor
Регистриран: 22 фев 2014, 07:48

Re: CAD- Канадски долар(луни)

Мнение от Kondor » 22 авг 2014, 16:07

K_W написа:Като сме започнали с темите за най-популярни валути и аз да пусна една.
вчера имахме една малка глава с рамене, на връхчето, която си беше като по учебник, днес вече имаме една по-голяма, ще видим дали ще се развие, може да остане и за другата седмица, ако дясното рамо стане по- начупено.
Untitled.png
Untitled1.png
Що преписваш бре ? Още вчера в 9.00 и след това в 17.05 съм дал пълна разфасовка на цялото движение !!! От САМИЯ ДВОЕН ВРЪХ , а не от някакво си мижаво ВТОРО РАМО , къде се вижда и от третокласник !! :grin: . Или си искал да обобщиш казаното от мен в отделна тема ?? Или пък днес ти не върви трейда и рече да прихванеш 3-4 лева бонус :P .

Потребителски аватар
K_W
4 получени

Мнение от K_W » 22 авг 2014, 17:23

Kondor написа:
K_W написа:Като сме започнали с темите за най-популярни валути и аз да пусна една.
Untitled.png
Untitled1.png
Що преписваш бре ? Още вчера в 9.00 и след това в 17.05 съм дал пълна разфасовка на цялото движение !!! От САМИЯ ДВОЕН ВРЪХ , а не от някакво си мижаво ВТОРО РАМО , къде се вижда и от третокласник !! :grin: . Или си искал да обобщиш казаното от мен в отделна тема ?? Или пък днес ти не върви трейда и рече да прихванеш 3-4 лева бонус :P .
Аре избери си един профил и пиши от него, или освен другите проблеми имаш и раздвоение на личността :lol:

Потребителски аватар
BDSM_Mistress
Регистриран: 31 окт 2013, 07:22

Мнение от BDSM_Mistress » 22 авг 2014, 18:33

Ти му обясняваш то си знае като латерна едно и също Изображение

Понеже няма оправия, а ми писнаха глупостите, нека да приемем, че сме едно и също лице. Сега се успокой, а аз ти обещавам, че повече няма да отричам тази истина.

Kondor
Регистриран: 22 фев 2014, 07:48

Мнение от Kondor » 22 авг 2014, 20:06

K_W написа:
Kondor написа:
Untitled.png
Untitled1.png
Аре избери си един профил и пиши от него, или освен другите проблеми имаш и раздвоение на личността :lol:
Баце, много си повтаряем и скучен ! Никаква разчупеност ! Ако сме на една маса и къркаме ракия , на 20 - та минута ще си сменя масата ... :P

Потребителски аватар
K_W
4 получени

Мнение от K_W » 19 сеп 2014, 11:20

Untitled.png
Untitled.png (41.6 KБ) Видяна 5461 пъти

Тази двойка ги реди H&S една след друга, да видим дали и този път ще даде. :grin:

pitfx
Регистриран: 06 ное 2013, 09:04
1 дадени

Мнение от pitfx » 19 сеп 2014, 12:06

K_W написа:
Untitled.png

Тази двойка ги реди H&S една след друга, да видим дали и този път ще даде. :grin:
Ще видим какво ще покаже CPI от Канада в 15:30. Ако е по-добър от очакваното, може да ускори изпълнението, особено ако затвори под подкрепата :wink:
Има един трендак под нея
Изображение

Изображение
Stop loss is your friend

Потребителски аватар
K_W
4 получени

Мнение от K_W » 19 сеп 2014, 19:56

явно канадеца, няма да дава парата тази седмица, ще чакаме другата.

pitfx
Регистриран: 06 ное 2013, 09:04
1 дадени

Мнение от pitfx » 22 сеп 2014, 13:09

K_W написа:явно канадеца, няма да дава парата тази седмица, ще чакаме другата.
В крайна сметка така се получи, имаше малко профит де :wink:
Треднакът го подпре да не пада
Изображение

Изображение
Stop loss is your friend

Георги Георгиев
Регистриран: 08 сеп 2014, 21:43

Мнение от Георги Георгиев » 22 сеп 2014, 13:51

pitfx написа:
K_W написа:явно канадеца, няма да дава парата тази седмица, ще чакаме другата.
В крайна сметка така се получи, имаше малко профит де :wink:
Треднакът го подпре да не пада
Изображение

Изображение
При тази двойка няма силен тренд,така че нищо не му пречеше да си слезе под 1.09

Георги Георгиев

Мнение от Георги Георгиев » 22 сеп 2014, 17:35

Тази мръсна двойка един път ме прецака на конкурс наскоро сега реализирам солидна загуба,още не съм затворил на 110 пипса загуба.Мисля,че вече окончателно и давам червен картон само се чуда как да се измъкна от пазара сега.

Георги Георгиев

Мнение от Георги Георгиев » 22 сеп 2014, 20:49

Ей скъса ми нервите,без причина,даже напук си върви нагоре и това е,сега тъй като мина дясното рамо изби и последните стопове ще тръгне надолу.

Георги Георгиев

Мнение от Георги Георгиев » 23 сеп 2014, 08:28

Тази сутрин направих една огромна щуротия-"хеджирах "позицията.Наливайте няма да се сърдя.

Потребителски аватар
K_W
4 получени

Мнение от K_W » 23 сеп 2014, 09:46

Георги Георгиев написа:Ей скъса ми нервите,без причина,даже напук си върви нагоре и това е,сега тъй като мина дясното рамо изби и последните стопове ще тръгне надолу.
Eми така е колега, понякога не се получава, аз също още не съм затворил, имам стоп, така че майната му, мисля че още има шанс да пада. Ако не, ще дам стопа и това е, няма да е нито първия нито последния, само трябва да си пазим нервите :smile:

Георги Георгиев

Мнение от Георги Георгиев » 23 сеп 2014, 10:28

K_W написа:
Георги Георгиев написа:Ей скъса ми нервите,без причина,даже напук си върви нагоре и това е,сега тъй като мина дясното рамо изби и последните стопове ще тръгне надолу.
Eми така е колега, понякога не се получава, аз също още не съм затворил, имам стоп, така че майната му, мисля че още има шанс да пада. Ако не, ще дам стопа и това е, няма да е нито първия нито последния, само трябва да си пазим нервите :smile:
Трябваше да се усетим,предходното движение не беше толкова голямо за такъв тип фигура,а аз толкова бях сигурен,че набутах доволен обем.

Потребителски аватар
K_W
4 получени

Мнение от K_W » 23 сеп 2014, 10:55

Георги Георгиев написа:
K_W написа:
Трябваше да се усетим,предходното движение не беше толкова голямо за такъв тип фигура,а аз толкова бях сигурен,че набутах доволен обем.
Фигурата изглеждаше супер, затова и се разбута.
Няма 100% сигурно, затова аз слагам стопове и влизам навсякъде с еднакъв обем. :smile:

Георги Георгиев

Мнение от Георги Георгиев » 23 сеп 2014, 19:44

К_W затвори ли сделката ?

Потребителски аватар
K_W
4 получени

Мнение от K_W » 23 сеп 2014, 20:38

Георги Георгиев написа:К_W затвори ли сделката ?
не съм, ще чакам двоен връх и евентуална дивергенция, на 1ч, ако не стане вече ще затварям. :smile:

Георги Георгиев

Мнение от Георги Георгиев » 23 сеп 2014, 21:51

K_W написа:
Георги Георгиев написа:К_W затвори ли сделката ?
не съм, ще чакам двоен връх и евентуална дивергенция, на 1ч, ако не стане вече ще затварям. :smile:
Аз пуснах противоположна поръчка,от 1.1040 и сега като се лепна на болинджера на H4 избягах ,но според мен ако се развие още една H&S може да се затвори на нива 1.0930 ,ако не пробиe директно пускам с тренда и чакам.

nole
Регистриран: 07 дек 2013, 13:39

Мнение от nole » 23 сеп 2014, 22:13

Според мен USDCAD е в сложна В вълна. Може тя да е триъгълник но все още не е ясно дали ще е сходящ. Предполагам ,че му трябват още 100-110 часа до завършване на тази В вълна., поради което аз не бих търгувал тази двойка до края на месеца. Слде това може да има финално слизане за С вълна. Тя обаче не бива да слиза под 1,0835 ако броенето ми е вярно.
От малките фреймове - предполагам че тази нощ около 2 ч може да започне спад към 1,1040-1,1025 (до 15ч утре). След него ново покачване което може да не качи над последният връх (около 5ч сутринта на 25-ти) .
Прикачени файлове
USDCADH423.png
USDCADH423.png (34.45 KБ) Видяна 5244 пъти
Едно полезно файлче с неща от вълновата теория на Г. Нийли
http://dox.bg/files/dw?a=9e5aa1535f

Отговори

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”