Най-добрият трейдър във форума

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
Потребителски аватар
saxmovies
Регистриран: 27 юни 2012, 18:59
1 получени

Re: Най-добрият трейдър във форума

Мнение от saxmovies » 16 май 2013, 20:31

Stefanov написа:Добрия трейдър знае как се перът пари ;)
Stefanov, това изречение нещо не го разбрах... :-? би ли дал някакви пояснения към този коментар... :smile:
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг

Stefanov
Регистриран: 11 ное 2012, 13:21

Мнение от Stefanov » 16 май 2013, 22:46

Ще си ги запазя за себе си :lol

Потребителски аватар
saxmovies
Регистриран: 27 юни 2012, 18:59
1 получени

Мнение от saxmovies » 17 май 2013, 11:48

Stefanov написа:Ще си ги запазя за себе си :lol
Аааа, чак сега след този твой коментар ми просветна какво точно си имал предвид... :lol:
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг

vgc
Регистриран: 10 дек 2009, 10:18
37 получени
6 дадени

Мнение от vgc » 17 май 2013, 16:06

Хайде наште :yahoo: :yahoo: :yahoo:
http://www.myfxbook.com/contests/forex- ... ompetitors

Снимката е от преди малко:
c.png
c.png (97.84 KБ) Видяна 2520 пъти
Форексът е полезен като ХОБИ

vgc
37 получени
6 дадени

Мнение от vgc » 17 май 2013, 16:09

А тази вече е от сега :wink: :wink: :wink:
c2.png
c2.png (127.17 KБ) Видяна 2519 пъти

Потребителски аватар
musketeer
Регистриран: 15 юни 2010, 10:57

Мнение от musketeer » 17 май 2013, 16:24

да видим ще се покаже ли уиджета :)

Потребителски аватар
musketeer

Мнение от musketeer » 17 май 2013, 16:29

та има време, но 1-3 все ще свърши работа
Contest ends in 14 Days 6 Hours 32 Minutes 8 Seconds

но е забавано най-малкото :)

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
158 получени
252 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 17 май 2013, 16:46

Хахах... добре ти стои уиджета. :hi:

vgc
37 получени
6 дадени

Мнение от vgc » 27 май 2013, 11:46

Един съвет към Forexduel - поразнообразете малко състава за турнира си, че до тук май основно все лектори каните, а така просто не е интересно. Вярно че правилата на "All Stars" са си такива, но до тук според мен 5 от 6-те анонсирани вече участника въобще не им е в кръвта желанието за дуел - за сметка на това след това ще напишат перфектен анализ на случилото се, но ако няма кой да размахва шпага няма да има и за какво после да се пише.
Съжалявам че отказах участие, но нали все пак препоръчах по-добър според мен заместник който е и фен на автоматизирания трейдинг :wink: В световен мащаб повече от 40 процента от обема на финансовите транзакции е алгоритмичен и някак ще ми е странно ако този начин за търгуване го игнорирате напълно.

ForexDuel
Регистриран: 08 май 2013, 17:52

Мнение от ForexDuel » 27 май 2013, 16:19

няма как да игнорираме този начин на търгуване и трейдъра препоръчан от теб беше поканен :)

vgc
37 получени
6 дадени

Мнение от vgc » 27 май 2013, 16:34

Супер :smile: - значи ще има и състезател умеещ да борави с експерти, стига разбира се да може да отдели двете седмици за конкурса ви защото той изисква доста ангажираност ако се подходи сериозно. Ще следя с нетърпение представителите на различните "школи "в надпреварата.
Успех на състезателите и най-вече на представителя/представителите от форекс-форум :smile:

Потребителски аватар
Cvetan Radoslavov
Регистриран: 23 авг 2012, 12:28
1 получени

Мнение от Cvetan Radoslavov » 28 май 2013, 23:31

presptc написа:
S.Zhelev написа:
ForexDuel написа: Явно Zhelev е най-бърз в използването на гугъл. Като човек с поглед върху трейдърите тук и в бившата фрийзона сигурно можеш да споменеш няколко имена
Аз писах - човекът, от който съм впечатлен най-много последните месеци е Georgihh. Колегата има простичка теза "BoJ печата йени в неимоверни количества и е неизбежно да видим 100.00" - и тази вечер това ниво вече е факт. Като започвах, именно така си представях трейдинга - запознаваш се с фундамента, правиш обосновано допускане, заемаш позиция и в крайна сметка печелиш пари 8-)

Иначе е глупаво е да се говори за "най-добър" трейдър, всеки знае сам себе си. Кой е по-добър:

- трейдър А, който вдига сметката 10 пъти за 3 дни и веднага качва извлечение в някой форум, но пропуска да се похвали на следващия ден, когато занули акаунта, или

- трейдър Б, който има 50% доходност година след година?

За почти 10 години, съм се нагледал на хора, които по форумите парадират с пари и способности, а след това като седна да пия по една бира с тях, ме молят за работа или за 100 лв. на заем да си платят тока. Други пък с години плискат акъл по форумите, размахват пръст и назидават, без изобщо да търгуват реално. Трети демонстрират завидна компетентност по всевъзможни въпроси и не пропускат възможността да иронизират всичко и всеки - до момента, в който получат прост въпрос, като например каква кола карат. Щото кола отдавна нямат.

Иначе никога не съм крил моите пристрастия съм към т.нар. "програмисти", които са готови да подложат всяка една идея на тест и да видят дали тя наистина работи. Излишно е да ги изброявам поименно, който следи форума, ги знае.
Страхотна тема, независимо какви са подбудите да се започне.

Аз съм за автора на химна... естествено Цветан Радославов. Загуби се последно време, но мисля че той е човека с най-много благодарности, а те тук не се дават за нищо.

Но като цяло съм за всички посочени по-горе + momchev и mirofx.

Без да съм програмист, съм по душа и образование статистик и съм съгласен, че по-добре е да направиш 50-100% на година, отколкото да си удвоиш сметката за седмица или месец, да се помислиш за много велик и да загубиш всичко х3 (както се получи при мен).

Насочил съм всички разумни и неразумни демо напъни към кери трейдинга и засега се получава, дори и в ден като днешния...

Вече писах със снимки, ще пиша пак, ако има развитие.
Горещо благодаря за хубавите думи :)
Много благодаря, че и моята скромна личност е включена :)
Благодаря :) :Р

vgc
37 получени
6 дадени

Мнение от vgc » 05 юни 2013, 13:34

Нашият мускетар, натупа днес зрелищно най-добрият представител от инвестора :) http://www.forexduel.com/bg/forex-duel- ... eksiev.htm

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
158 получени
252 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 05 юни 2013, 13:49

vgc написа:Нашият мускетар, натупа днес зрелищно най-добрият представител от инвестора :) http://www.forexduel.com/bg/forex-duel- ... eksiev.htm
Браво на Мускетаря, даже се регистрирах за да го аплодирам :smile:

Марио Димитров
Регистриран: 10 авг 2010, 18:08
5 получени
3 дадени

Мнение от Марио Димитров » 05 юни 2013, 13:50

vgc написа:Нашият мускетар, натупа днес зрелищно най-добрият представител от инвестора :) http://www.forexduel.com/bg/forex-duel- ... eksiev.htm
Поздравления :good:
Търгувайте това, което виждате на графиките

Потребителски аватар
musketeer

Мнение от musketeer » 06 юни 2013, 09:49

леле :) Ама, Желев, верно оправи нотификациите, уж съм регнал, а няма мейл да известява...
Благодаря много за подкрепата, тя всъщност ми е по-важна даже и от състезанието...
Благодаря! :)
А всъщност вчера верно бе купон, за разлика от вторник... За съжаление и понеделника можеше да е супер инетересен, ама опонента прецака забавата...
Вчерашния с някакви конкурси се е похвалвал, но не знам как ще реагира на те този линк :), където вече спрях, защото е безсмислено...
Ще видим утре на НФП каква ще е цапаницата :)

С благодарности,
Миро

Потребителски аватар
Bolyarski
Регистриран: 13 дек 2011, 15:14
1 дадени

Мнение от Bolyarski » 06 юни 2013, 21:22

Миро, поздравления! Ти си като Кубрат Пулев във форекса! :yes:

Потребителски аватар
kompira
Регистриран: 09 юни 2010, 12:20
53 получени
9 дадени

Мнение от kompira » 06 юни 2013, 22:59

Bolyarski написа:Миро, поздравления! Ти си като Кубрат Пулев във форекса! :yes:
Аз Мускетаря съм го признал още преди няколко години, когато си комуникирахме през един чужд форум, изнамериха се българските юнаци....:grin:

Сега остава Пулев да натупа Кличко, само не знам кой е аналога на Кличко във форекса (може би vgc?), за да стане Миро претендент за последната възможна титла в тежка категория. :twisted: Но предвид показанията в ефексбука, май вече я има, титлата.

Потребителски аватар
deampip
Регистриран: 10 юни 2013, 18:06

Мнение от deampip » 13 юни 2013, 20:21

Най-добрият трейдър във форума не се знае, но все пак българите имат потенциял, както се вижда.

Трима българи оглавиха класацията за най-добър световен трейдър

http://profit.bg/news/Trima-bulgari-ogl ... 08126.html
Предпочитам фалирала банка пред рейнджов пазар.

haiko123
Регистриран: 26 юни 2012, 00:42
1 дадени

Мнение от haiko123 » 20 юни 2013, 15:47

deampip написа:Най-добрият трейдър във форума не се знае, но все пак българите имат потенциял, както се вижда.

Трима българи оглавиха класацията за най-добър световен трейдър

http://profit.bg/news/Trima-bulgari-ogl ... 08126.html

Браво бе,имаме кадърни българи,нека и светът да го види. :good: :good: :good:

Отговори

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”