От колко време търгувате на демо сметка?

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
Потребителски аватар
saxsten
Регистриран: 04 апр 2010, 23:16
11 получени
3 дадени

Re: От колко време търгувате на демо сметка?

Мнение от saxsten » 02 юни 2018, 14:38

vgc написа:
23 апр 2015, 17:18
Аз пък не преставам вече цели 13 години и три месеца да търгувам на демо ... Мисля че няма да ми омръзне и през следващите тринадесет ...
Хе Хе И аз така
От няколко години търгувам денонощно на 10-тина демо сметки при различни брокери
Оказа се че това е единствения начин за проверка в реално време на програмите които разработвам
Не гоня арбитражи или свръхскоростни изпълнения, така че работата на програмите ми на демо не се различават от тези при реална търговия :smile:
Форекса е оръжие за масово поразяване

Mateev
Регистриран: 02 окт 2017, 10:04
56 получени
44 дадени

Мнение от Mateev » 02 юни 2018, 22:59

saxsten написа:
02 юни 2018, 14:38
.....
Оказа се че това е единствения начин за проверка в реално време на програмите които разработвам
Не гоня арбитражи или свръхскоростни изпълнения, така че работата на програмите ми на демо не се различават от тези при реална търговия :smile:
Ха-ха-ха .......
Паднах под масата от смях.
saxsten и програми ...... ха-ха-ха .....

Всички те видяха какъв си програмист. Една функция от 5 реда не можеш да напишеш, без да допуснеш поне 10 логически или синтатктични грешки. Само не ми е ясно защо лъжеш и се надуваш за нещо, което го нямаш. Нямаш програми, нямаш и логическо мислене. Имаш само едно надуто самочувствие и нищо повече.

От всяка една твоя дума, свързана уж с програмиране, лъха на тотално невежество и липса на поне минимална компетентност. Хората обаче не ядат доматите с коловете, и всички отдавна те разбраха що за програмист си. Така че престани да се надуваш на тема програмиране, защото си гола вода.

Потребителски аватар
saxsten
Регистриран: 04 апр 2010, 23:16
11 получени
3 дадени

Мнение от saxsten » 10 юни 2018, 14:16

Mateev написа:
02 юни 2018, 22:59
saxsten написа:
02 юни 2018, 14:38
.....
Ха-ха-ха .......
Паднах под масата от смях.
saxsten и програми ...... ха-ха-ха .....

Всички те видяха какъв си програмист. Една функция от 5 реда не можеш да напишеш, без да допуснеш поне 10 логически или синтатктични грешки. Само не ми е ясно защо лъжеш и се надуваш за нещо, което го нямаш. Нямаш програми, нямаш и логическо мислене. Имаш само едно надуто самочувствие и нищо повече.

От всяка една твоя дума, свързана уж с програмиране, лъха на тотално невежество и липса на поне минимална компетентност. Хората обаче не ядат доматите с коловете, и всички отдавна те разбраха що за програмист си. Така че престани да се надуваш на тема програмиране, защото си гола вода.
Матеев не те зная как си при пчеличките Може там да си адекватен и да не си луд, но що се отнася до форекса и свързаното с него практическо програмиране за мен си напълно луд и ненормален
Не че искам да те обидя като те наричам луд ,а просто това е констатация за твоята неадекватност и неспособност да разбереш материята на предмета.
По принцип границата между идиота и гения е тънка, но е и много съществена
Геният може да създаде творба да напише картина или музика, да изобрети машина и с това да докаже практическото приложение на идеите си
Идиота само си говори колко и голям гений бил и колко много кодове изписал и как много му разбирал на форекса ,а като го поканят да покаже реалните си постижения не може нищо да покаже просто защото си е луд
Резултата е че го ругаят по инвестора и другите форуми и го изритват като мръсно коте.
Така че не може един луд идиот като теб да оценява качеството на моите програми които от много време се продават ,докато при теб освен налудничави и никому ненужни варианти на чужди кодове друго не съм видял
Виж там да си пиеш хапчетата по редовно и не се бъркай в неща от които си нямаш понятие
Форекса е оръжие за масово поразяване

Отговори

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”