Forex бонуси за писане

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
lokva
Регистриран: 23 сеп 2010, 22:42

Re: Бонуси за писане

Мнение от lokva » 21 юли 2012, 18:46

как би се постигнала такава прозрачност като платформата на традера не позволява да се влиза едновременно от две места?

Потребителски аватар
katilarium
Регистриран: 17 апр 2010, 23:57

Мнение от katilarium » 21 юли 2012, 18:58

Това не мисля да е мой проблем :ugeek: Щом иска пари,да си намери и начин да ми изпълни и условието.
Страхът трудно се преодолява само със знания
"Незагубеният 1 лев днес е по-важен от спечелените 2 лева утре"

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
Has thanked: 48 times
Been thanked: 12 times
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 26 юли 2012, 12:58

Bogdanov написа:Към админа на форума: 1. Аз имам ли право на бонус за писане ? 2. Мога ли да джиросам правото си на някой друг(натегач) или не ? 3. Как да упражня правото си (ако го имам) ако не желая бонуса на Т-р БГ ?

Благодаря предварително !
1. Имаш право на бонус когато напише 400 смислени мнения.

2. Не.

3. Ако не желаеш бонус, няма да го получиш, не е задължително.
Модератор

Потребителски аватар
bokogega
Регистриран: 24 окт 2010, 19:28

Мнение от bokogega » 26 юли 2012, 22:12

katilarium написа:Това не мисля да е мой проблем :ugeek: Щом иска пари,да си намери и начин да ми изпълни и условието.
Катил ни ти сакам парите :lol: :lol: :lol: :lol: .Въпросът ми беше защо си против бонусте,има доста неща по получаването на бонусите,и изплащането на печалбите по тях.ОК съгласен съм на публична сметка с бонуси,но и ти да си там :-? :-? :-? :-? :grin: :grin: :grin: :grin:
"Една от привилегиите на богатия е,че може да си позволи да бъде глупав по дълго време,отколкото бедния"

Потребителски аватар
katilarium

Мнение от katilarium » 27 юли 2012, 16:08

bokogega написа:
katilarium написа:Това не мисля да е мой проблем :ugeek: Щом иска пари,да си намери и начин да ми изпълни и условието.
Катил ни ти сакам парите :lol: :lol: :lol: :lol: .Въпросът ми беше защо си против бонусте
Ми защото колкото и да им се обяснява на някои,че за спам няма да получат нищо,те упорито спамят с надеждата да минат между капките .... е чак пък до там ли се пада бре :shock: ....а на мен не ми се чете плява.
bokogega написа:...,има доста неща по получаването на бонусите,и изплащането на печалбите по тях.ОК съгласен съм на публична сметка с бонуси,но и ти да си там :-? :-? :-? :-? :grin: :grin: :grin: :grin:
Щеше да е интересно,но Желев каза тежката си дума - т.2 от последния му пост в тази тема.
Иначе бих се навил при по-различни условия - моята сметка да я виждаш само ти,и едва ако се издъня да я изтипосаш за да ме наклепаш :grin: ....по статистика би трябвало да се издъня в 95% нали,шанса е на твоя страна :lol: :P :wink:

Успех

Потребителски аватар
bokogega
Регистриран: 24 окт 2010, 19:28

Мнение от bokogega » 01 авг 2012, 22:53

Желев привет,май занемари темата за бонусите :-? :-? :-? ,или си в отпуск :smile: :smile: Беше казал,че ще има допълнителен бонус за смислени постове или нещо такова,та бих се кандидатирал,ако нямаш нищо против :-? :-? :-? :-?
Наздраве и успешни сделки,ако ти се стори спам поста ,да не се отчита 8-) 8-) :wink:
"Една от привилегиите на богатия е,че може да си позволи да бъде глупав по дълго време,отколкото бедния"

Потребителски аватар
JDeel
Регистриран: 16 дек 2010, 17:24

Мнение от JDeel » 02 авг 2012, 00:56

Той май беше казвал на няколко пъти, че няма да има бонус за несмислени постове, което звучи подобно, но не е съвсем същото :smile:

Потребителски аватар
S.Zhelev
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 02 авг 2012, 11:44

bokogega написа:Желев привет,май занемари темата за бонусите :-? :-? :-? ,или си в отпуск :smile: :smile: Беше казал,че ще има допълнителен бонус за смислени постове или нещо такова,та бих се кандидатирал,ако нямаш нищо против :-? :-? :-? :-?
Наздраве и успешни сделки,ако ти се стори спам поста ,да не се отчита 8-) 8-) :wink:
Не съм занемраил темата, ама все пак форумът е за форекс, не за бонусите :grin:

Не съм забравил за допълнителния бонус, заданието е пуснато към програмиста, но през август месец на никой му се бачка.

Успешни сделки и на теб!
Модератор

Потребителски аватар
S.Zhelev
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 10 авг 2012, 12:02

Бонусите вече се виждат под аватара и в профила на всеки участник.

Отделно пуснах и "благоданостите", като те добавят 2.50 към бонуса, на участника. След известно време сумата най-вероятно ще бъде увеличена.
Модератор

Потребителски аватар
Georgi
Регистриран: 23 яну 2011, 13:39

Мнение от Georgi » 10 авг 2012, 12:17

S.Zhelev, то не е лошо да се регламентира и кога точно да се привеждат. Например в началото на всеки месец, превеждаш това което се е натрупало от предходния месец. Били 5 долара или 50, няма значение. Трейдера да се оправя както знае. А не кой кога поиска, и ти на всеки персонално да превеждаш. Така и ти и брокера ще знаете че до 31 число на предходния месец всичко е изчистено.

Потребителски аватар
S.Zhelev
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 10 авг 2012, 12:26

Бонусите ще се превеждат, при сумата е кратна на 200 лв. след изискване от клиента.

Т.е. ако първо се си изискали бонуса след като сте наптрупаили 500 мнения, по сметката ви при Trader.bg ще получите 250 лв. След като натрупате още 200 мнения и 40 благодарности примерно и имате да получавате още 200 лв. ми пращате едно лично съобщение и до края на следващия работен ден сумата ще е по сметката ви.

Няма начин да оргнизирам всичко на месечна база, би било твърде тежко за администрация и Trader.bg няма да се съгласят.
Модератор

Потребителски аватар
saxmovies
Регистриран: 27 юни 2012, 18:59

Мнение от saxmovies » 10 авг 2012, 13:54

S.Zhelev написа:Бонусите вече се виждат под аватара и в профила на всеки участник.

Отделно пуснах и "благоданостите", като те добавят 2.50 към бонуса, на участника. След известно време сумата най-вероятно ще бъде увеличена.
Zhelev, това е супер и поздравления.
Имам един въпрос обаче: Как можем да "благодарим" на някого? Аз не виждам да има къде да кликнем за "благодарност"?
Мерси за отговора предварително...
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг

Потребителски аватар
S.Zhelev
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 10 авг 2012, 13:57

Засега само аз мога да благодаря.
Модератор

Потребителски аватар
katilarium

Мнение от katilarium » 10 авг 2012, 18:25

:shock: Уха ....чак и благодарност имам :-? .Сега ще ме изяде любопитството с кой точно пост съм я заслужил :-?

Относно бонусите,чийто притежатели категорично не желаят да ползват - абе няма ли възможност ....да речем половината(щото все пак не отиват по предназначение) поне да се ползват за някаква кауза :-? .Мислех си за някакъв менторски фонд,но има много възможности за злоупотреба,тааааа за благотворителност май ще е по удачно.Толкова много хора са в незавидно положение,какво ни пречи да нахраним някого поне за седмица и месец :-? .Така и малко имидж пред държавата ще си направим като задружно общество,а не като безскрупулни измекяри.Тоооо трейдъри,ама сме преди всичко и хора :o

Успех

Потребителски аватар
DIDO
Регистриран: 23 май 2012, 01:48
Контакти:

Мнение от DIDO » 10 авг 2012, 18:30

katilarium написа::shock: Уха ....чак и благодарност имам :-? .Сега ще ме изяде любопитството с кой точно пост съм я заслужил :-?

Относно бонусите,чийто притежатели категорично не желаят да ползват - абе няма ли възможност ....да речем половината(щото все пак не отиват по предназначение) поне да се ползват за някаква кауза :-? .Мислех си за някакъв менторски фонд,но има много възможности за злоупотреба,тааааа за благотворителност май ще е по удачно.Толкова много хора са в незавидно положение,какво ни пречи да нахраним някого поне за седмица и месец :-? .Така и малко имидж пред държавата ще си направим като задружно общество,а не като безскрупулни измекяри.Тоооо трейдъри,ама сме преди всичко и хора :o

Успех
100% съм съгласен !!! Страхотно предложение БРАВО !!! :hi:

Потребителски аватар
S.Zhelev
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 10 авг 2012, 19:22

katilarium написа::shock: Уха ....чак и благодарност имам :-? .Сега ще ме изяде любопитството с кой точно пост съм я заслужил :-?

Успех
Здравей,

Договорката ми с Trader.bg е много ясна и точна - бонусите се захранват по сметка при тях. Нека да не правим с чужда пита помен. Благотворителността е нещо достойно за уважение, но нека всеки да благотворява за своя сметка и според собствените си възможности.
Модератор

Потребителски аватар
nomoreme
Регистриран: 06 мар 2012, 14:09

Мнение от nomoreme » 10 авг 2012, 19:30

А бонусите в нова сметка ли се превеждат? Може ли да е в сметката с която си играя в trader.bg ?

Потребителски аватар
S.Zhelev
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 10 авг 2012, 19:35

nomoreme написа:А бонусите в нова сметка ли се превеждат? Може ли да е в сметката с която си играя в trader.bg ?
Може :smile:
Модератор

Потребителски аватар
katilarium

Мнение от katilarium » 10 авг 2012, 19:37

S.Zhelev написа:
Здравей,

Договорката ми с Trader.bg е много ясна и точна - бонусите се захранват по сметка при тях. Нека да не правим с чужда пита помен. Благотворителността е нещо достойно за уважение, но нека всеки да благотворява за своя сметка и според собствените си възможности.
Желев,абе то винаги има начини.
Не ми се иска да отваряме очите на безидейни измекяри,но щом се нагала ...
Преточването от сметка в сметка не е кой знае каква гимнастига.Цялата дандания ще е само документи.Преточване на сметката с локвани сделки :idea: .А после какво - неактивни акаунти за Трейдър.бг :!:
А такива като мен сигурно ще се преброим на пръстите на едната ръка :o ,та помена ще е символичен,независимо с чужда или наша пита.

Абе както и да е,явно не ви допада идеята за общество и обещавам повече да не ви занимавам с нея.

Успех

Потребителски аватар
S.Zhelev
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 10 авг 2012, 19:42

Щом смяташ това за нормално, давай.