Forex бонуси за писане

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.
Потребителски аватар
Georgi
Регистриран: 23 яну 2011, 13:39

Re: Бонуси за писане

Мнение от Georgi » 08 юли 2012, 11:36

melany написа:Извинявам се :shock:
не зняех за това :impossible:
една начинаеща едва ли ще може да пише смислени постове за бонус
регистрирах се да си помогна и общувам с по-напреднали
да си помогна един вид в отсяването на инфо :evil:
Ако очакваш че тук всички са "професори" в голямо заблуждение си. А въпросите и постовете идват от само себе си.

predator
Регистриран: 29 май 2010, 01:25

Мнение от predator » 09 юли 2012, 09:58

Здравейте,поздравления и от мен за новата програма с бонусите за писане.От доста време не бях писал тук,но влизах да чета другите мнения във форума.Много от старите участници са се позагубили и се надявам да се появят скоро време за да обменяме опит пак.

Потребителски аватар
bokogega
Регистриран: 24 окт 2010, 19:28

Мнение от bokogega » 13 юли 2012, 19:13

Привет бря,фенове.Благодарности на Желев и Трейдър.бг за начинанието.Това е една добра възможност,вместо на демо,да се изграждат стратегии и да се трупа опит това е вариант,а и ако спечелиш над бонуса ще бъдеш възнаграден.
Сега и малко забележки относно платформата.След толкова години,май Трейдър нямат намерение да вкарат некой лев за платформа,която е удобна за търгуване.Мераклиите за скалпинг просто да забравят за тази екстра :grin: :grin: :grin: :wink: Спреда е 3 пипа :-? :-? :-? Просто времето за отваряне и затваряне на сделка е по-голямо.Поръчка директно от платформата не можеш да отвориш,или аз немога :-? :-? На първо време тези неща ми направиха впечатление,но иначе си заслужава да се опита,при това,че ти дават шанс освен да тренираш,а и да спечелиш нещо.Така,че сядайте пред клавиатурите и задавайте въпроси изказвайте мнения.Успех :wink:
"Една от привилегиите на богатия е,че може да си позволи да бъде глупав по дълго време,отколкото бедния"

Потребителски аватар
greedforsuccess
Регистриран: 22 юли 2010, 11:48

Мнение от greedforsuccess » 13 юли 2012, 19:35

Можеш да отваряш директно. Поставянето на стоп/лимит е мъка обаче. Трябва ръчно да пишеш цената и да кажеш какво искаш да е точно. Щото няма опцията да сложиш стоп на точно определена позиция ами трябва да натиснеш нова отложена поръчка, за съответният инструмент(който пак трябва да избереш).
За скалп не става, но за по-дълговременните не е проблем.
A спреда е 2-2.3 на еврото средно, но трябва да избереш eur/usd pro

И как завърши седмицата ти ?
Доволна ли ще е жената ? :grin:
The illusion has become real, and the more real it becomes, the more desperately they want it. Capitalism at it's finest.

Потребителски аватар
bokogega

Мнение от bokogega » 13 юли 2012, 20:21

greedforsuccess написа:Можеш да отваряш директно. Поставянето на стоп/лимит е мъка обаче. Трябва ръчно да пишеш цената и да кажеш какво искаш да е точно. Щото няма опцията да сложиш стоп на точно определена позиция ами трябва да натиснеш нова отложена поръчка, за съответният инструмент(който пак трябва да избереш).
За скалп не става, но за по-дълговременните не е проблем.
A спреда е 2-2.3 на еврото средно, но трябва да избереш eur/usd pro

И как завърши седмицата ти ?
Доволна ли ще е жената ? :grin:
Благодарско за инфото :grin: :wink: Общо взето добре :grin: :grin: Само днеска се изкалпазанихме малко преди отварянето на Американците имах къса,но те зеха,че решиха друго :grin: :grin: :x :wink: Жената ще доволна,ся клепим и я чакам да се прибере и ще ходим малко на вънка като влюбени :lol: :lol: :lol: :lol: А ти как си? :smile:
"Една от привилегиите на богатия е,че може да си позволи да бъде глупав по дълго време,отколкото бедния"

Потребителски аватар
greedforsuccess

Мнение от greedforsuccess » 13 юли 2012, 20:52

Аз съм притеснен.
Преди няколко дена PFG Best изгоря, което е за втори път в история за брокер. Първо бяха MF Global.
Лоша работата Боко. Ней добре :smile:
The illusion has become real, and the more real it becomes, the more desperately they want it. Capitalism at it's finest.

quantum
Регистриран: 06 май 2010, 23:38

Мнение от quantum » 13 юли 2012, 21:37

Поздрави на всички, които си трейдват бонусите от форума. Пожелавам им много зелени пипсове и да си теглят печалбите навреме. Все пак ако някой пише само за този бонус по-добре да си преосмисли замисъла, защото бонуса е само една възможност и нищо повече. Вече от трейдването зависи дали някой реално ще бъде възнаграден или само "морално" :) Лично аз ако някога докарам до този бонус ще го трейдвам в единични сделки с голям риск и каквото излезе. При 3 пипса спред просто няма смисъл {za men} да трейдвам с нисък ливъридж бавно и полека.

Потребителски аватар
S.Zhelev
Регистриран: 13 май 2009, 20:34
23 получени
109 дадени
Контакти:

Мнение от S.Zhelev » 16 юли 2012, 14:09

greedforsuccess написа:Аз съм притеснен.
Преди няколко дена PFG Best изгоря, което е за втори път в история за брокер. Първо бяха MF Global.
Само за протокола - преди MF Global бяха Refco - май 2005 беше.

Боко, quantum - за спреда на Trader.bg само да ви кажа, че е 2 пипса ако трейдваш pro двойките, но там минималната поръчка е 10к.
Модератор

Потребителски аватар
greedforsuccess

Мнение от greedforsuccess » 16 юли 2012, 15:22

Мерси Желев.
Мислех си, че NFA и CFTC си вършат работата качествено и отговорно a с тези събития се оказва, че не са много по-различни от нашето КФН въпреки, че там става дума за милиарди.
И с оглед на това че горят такива големи брокери ме навежда на мисълта, че идеята да имаш сметка в голям брокер е по-лоша отколкото в някой по-малък.
Най-малкото малкият брокер няма голям капитал и не би трябвало да рискува да подава невярна информация, но може и да бъркам.

Даже започнаха спекулации дали RCG не са следващите.

Потребителски аватар
druster
Регистриран: 14 авг 2011, 20:13
1 получени

Мнение от druster » 16 юли 2012, 16:27

greedforsuccess написа:Мерси Желев.
Мислех си, че NFA и CFTC си вършат работата качествено и отговорно a с тези събития се оказва, че не са много по-различни от нашето КФН въпреки, че там става дума за милиарди.
И с оглед на това че горят такива големи брокери ме навежда на мисълта, че идеята да имаш сметка в голям брокер е по-лоша отколкото в някой по-малък.
Най-малкото малкият брокер няма голям капитал и не би трябвало да рискува да подава невярна информация, но може и да бъркам.

Даже започнаха спекулации дали RCG не са следващите.
Би трябвало брокера да съхранява клиентските средства в сегрегирани банкови сметки. Всички клиентски средства попадат под защитата на Правилата за работа с клиентски средства на FSA,NFA,CFTC. В допълнение към тези протекции, клиентите се ползват със защита от Схемата за компенсации в сферата на финансовите услуги до максимален размер от £50,000. :smile:
Information is the most dangerous weapon of all the world.

Потребителски аватар
greedforsuccess

Мнение от greedforsuccess » 16 юли 2012, 17:54

Такива са правилата.
Но слушай: http://www.youtube.com/watch?v=4Y7GjKu5 ... WcxwbLjfCw

Потребителски аватар
bokogega

Мнение от bokogega » 16 юли 2012, 19:49

S.Zhelev написа:
greedforsuccess написа:Аз съм притеснен.
Само за протокола - преди MF Global бяха Refco - май 2005 беше.

Боко, quantum - за спреда на Trader.bg само да ви кажа, че е 2 пипса ако трейдваш pro двойките, но там минималната поръчка е 10к.[/quote]
Желев,благодаря,порьчката беше 10к,и про двойка,но идеята ми беше,че платформата е тежка за тьрговия на малките фреймове :-? :-? :-? :smile: :wink:

Потребителски аватар
JDeel
Регистриран: 16 дек 2010, 17:24

Мнение от JDeel » 17 юли 2012, 23:29

Къде остана онова статистическо правило, че на по-големи мащаби резултатите се получавали по-добри :-?

Потребителски аватар
bokogega

Мнение от bokogega » 17 юли 2012, 23:38

JDeel написа:Къде остана онова статистическо правило, че на по-големи мащаби резултатите се получавали по-добри :-?
Няма такова,къде си го чел,системата е една,разликата е във времето на взимане на решения :smile: :smile: :smile: :| :| :| :| :shock: :shock: :shock: :shock:

Потребителски аватар
JDeel
Регистриран: 16 дек 2010, 17:24

Мнение от JDeel » 17 юли 2012, 23:52

А, имаше един форум forexfactory, то и сега си го има. Па разни уж професионалисти, дълги теми се пишат там, хората ги богопочитат. Та съм срещал често такива твърдения, че който мине от нисък на по-висок мащаб и резултатите му се подобряват. Затуй си викам - какво туй чудо тук пък непременно да се търсят ниските мащаби, ако се знае че не са за препоръчване от специалистите :-?

Потребителски аватар
bokogega

Мнение от bokogega » 18 юли 2012, 00:32

JDeel написа:А, имаше един форум forexfactory, то и сега си го има. Па разни уж професионалисти, дълги теми се пишат там, хората ги богопочитат. Та съм срещал често такива твърдения, че който мине от нисък на по-висок мащаб и резултатите му се подобряват. Затуй си викам - какво туй чудо тук пък непременно да се търсят ниските мащаби, ако се знае че не са за препоръчване от специалистите :-?
Има нещо вярно,но всичко се дължи на времето,за което се взимат решенията.При малките фреймове времето е ограничено за взимане на решения,но пък и можеш да оперираш и с по малка сметка.При големите е обратно,имаш повече време,но трябва и по голяма сметка.Важна е стратегията,това Тройното огледало е хубаво нещо,но е трудно приложимо.Да хванеш посоката на три фрейма заедно е все едно да хванеш шестица от тотото :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :grin: :grin: :grin: :grin: :wink:

Bogdanov
Регистриран: 29 сеп 2010, 07:10

Мнение от Bogdanov » 19 юли 2012, 23:53

Към админа на форума: 1. Аз имам ли право на бонус за писане ? 2. Мога ли да джиросам правото си на някой друг(натегач) или не ? 3. Как да упражня правото си (ако го имам) ако не желая бонуса на Т-р БГ ?

Благодаря предварително !

Потребителски аватар
katilarium
Регистриран: 17 апр 2010, 23:57

Мнение от katilarium » 20 юли 2012, 13:07

Bogdanov,явно Желев е зачезнал,та да ти отговоря поне за първа точка - имаш право на бонус едва след 400 поста.По втора точка и аз се интересувам - на мераклиите за бонуса казвам,че ще е с условия за спазване на точно определени указания ...изисква се просто дисциплина.И за да не е само иизисквания от моя страна - гарантирам 200-300% увеличение на сметката за година.
Точка 3 не ти я разбрах - по нея Желев има думата.

Успех
Страхът трудно се преодолява само със знания
"Незагубеният 1 лев днес е по-важен от спечелените 2 лева утре"

Потребителски аватар
bokogega

Мнение от bokogega » 20 юли 2012, 22:51

Поста ми е към Катила и Богданов.Тези ви постове,показват само едно че пишете само за бонус,нищо интересно,кой как да си прехвърли бонуса,ами прехвърлето го на мен,аз ще направя кинти и ще ви дам процент :grin: :grin: :grin: :grin: Какво протв имате към бонусите :oops: Пишете смислени неща и ще имате бонуси.Вие се направихте на големи разбирачи,щом сте такива търгувайте си сметките и си печелете.Май ви дразни факта,че хора без капитал и със знания си печелят от бонусите :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
П.П.Този ми пост може и да не е бонусен :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Еврото даде доста днес,май пробихме рейнджа :grin: :grin: :grin: :grin:

Потребителски аватар
katilarium
Регистриран: 17 апр 2010, 23:57

Мнение от katilarium » 21 юли 2012, 18:12

bokogega написа:Поста ми е към Катила и Богданов.Тези ви постове,показват само едно че пишете само за бонус,нищо интересно,кой как да си прехвърли бонуса,ами прехвърлето го на мен,аз ще направя кинти и ще ви дам процент :grin: :grin: :grin: :grin: Какво протв имате към бонусите :oops: Пишете смислени неща и ще имате бонуси.Вие се направихте на големи разбирачи,щом сте такива търгувайте си сметките и си печелете.Май ви дразни факта,че хора без капитал и със знания си печелят от бонусите :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
П.П.Този ми пост може и да не е бонусен :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Еврото даде доста днес,май пробихме рейнджа :grin: :grin: :grin: :grin:
Влизаш с пета в носа,а :shock:
Веднага те записвам на първо място на класиралите се за евентуален бонус,който ми се полага,да го прехвърля на теб.Имам само едно условие - сметката да е публична поне за 6 месеца.
Е?!?!?Съгласен ли си.
Страхът трудно се преодолява само със знания
"Незагубеният 1 лев днес е по-важен от спечелените 2 лева утре"

Заключена

Върни се в “FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА”